Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 8 dní.


Hledám sportovní areál s ubytovnou, tělocvičnou a stravováním pro florbalové soustředění

Hledám sportovní areál s ubytovnou, tělocvičnou a stravováním pro florbalové soustředění

Poptávám tímto sportovní areál pro soustředění dětí - florbal.. Ubytovna, tělocvična (nejlépe 2), nutné celodenní stravování. Do 200, max. 250 km od Ostravy.

Termín 25.2. – 3.3.2019. Cca 25-35 dětí a 5-10 dospělých.
Poptávka byla vložena dne:
14.09.2018 09:16

Platnost poptávky:
14.03.2019 08:18

Kontaktní osoba:
Patrik Štolfa

Kontaktní email:
pouze pro klienty EDB

Telefon:
pouze pro klienty EDB

Fax:
pouze pro klienty EDB

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty EDB

Okres:
pouze pro klienty EDB

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Moderní tělocvična a venkovní kurty – badminton, tenis, florbal, nohejbal, házená

Moderní tělocvična a venkovní kurty – badminton, tenis, florbal, nohejbal, házená

Pro všechny příznivce sportu, kolektivních míčových her, tenisu a badmintonu je k dispozici moderní tělocvična s multifunkční víceúčelovou halou a venkovní hřiště Hodně Dobré Sportoviště v Havířově. Sportoviště je celoroční. Tělocvična je moderně zrekonstruovaná a tvoří ji polyuretanová podlaha a špičkové osvětlení. Využít ji můžete nejen k tělesnému posilování, k tréninkům (kruhovému tréninku), gymnastice a atletice, ale zahrát si zde můžete košíkovou, florbal, sálovou kopanou, badminton a mnoho dalšího. Součástí tělocvičny jsou nové a luxusní pánské i dámské šatny, sociální zařízení včetně sprchového koutu. V ceně vstupu je k dispozici i parkování. Máte možnost si u nás zapůjčit cvičební náčiní a potřeby pro danou sportovní hru – např. Badmintonové rakety značky YONEX a WILSON a to zdarma. Po cvičení si energii můžete zase doplnit pomocí občerstvení. Venkovní hřiště má k dispozici dva tenisové kurty a tři badmintonové kurty. Využít jej můžete pro hry několikačlenných týmů – k házené, nohejbalu a jiným sportovním aktivitám, například k provozování atletických disciplín.


Dárkové poukazy platnost bez časového omezení

Dárkové poukazy platnost bez časového omezení

A-SPORT Zábavní centrum Hradec Králové má pro všechny kdo chtějí trávit čas trochu aktivněji výhodné dárkové poukazy. Dárkové poukazy Dárkový poukaz na 1 hodinu bowlingu nebo ricochetu. Platnost poukazu není časově omezena. Udělejte radost svým blízkým super zážitkem! Celková kapacita areálu je 350 osob. Telefony a rezervace 732 747 653, 607 239 502. V celém objektu nekouříme. Otevírací doba Pondělí-Pátek: 14:00 - 02:00 Sobota: 12:00 - 02:00 Neděle: 12:00 - 00:00


Lyžování, sjezdovka pro saně a boby i další atrakce pro celou rodinu

Lyžování, sjezdovka pro saně a boby i další atrakce pro celou rodinu

Moderní a kvalitní tratě pro sjezdové lyžování o celkové délce 1800 m, bobová dráha, sjezdovka pro saně a boby, dětský skipark, běžecké tratě i zábavní park plný adrenalinových atrakcí – to vše vám nabízí Ski areál Hlubočky u Olomouce. Chcete-li si užít kvalitní lyžování, zábavu a vzrušení, neváhejte a navštivte nás. Nabízíme něco pro všechny věkové kategorie. Ski areál Hlubočky u Olomouce jsou jasným důkazem toho, že kvalitní lyžování není výsadou pouze velkých zahraničních center. I pár kilometrů od domova si totiž můžete užít zimní radovánky se vším všudy. Najdete u nás 4 vleky a perfektně upravené sjezdovky různých obtížností. Využít můžete také večerní lyžování, bobování, lyžařské školy a školky nebo dětský skipark. Pro zájemce je tu pak také půjčovna a servis lyží a snowboardů. Ski areál Hlubočky ale myslí i na ty, kteří sjezdovému lyžování neholdují. Pro malé i velké je tu bobová dráha, za příznivých sněhových podmínek jsou připraveny také nejrůznější běžecké stopy. Milovníci adrenalinu a zábavy pak jistě ocení Fun Park Hlubočky. Zde si můžete pronajmout terénní vůz, čtyřkolku, minikáry nebo navštívit dětské hřiště plné atrakcí. Ať už hledáte sjezdovku s kvalitním sněhem, chcete naučit své malé děti lyžovat nebo se toužíte projet Hummerem, Ski areál Hlubočky u města Olomouc je pro vás správnou volbou. Navštivte nás ještě dnes a užijte si den plný zábavy a sportu!


Sportovní centrum - badminton, squash, solná jeskyně pro odreagování

Sportovní centrum - badminton, squash, solná jeskyně pro odreagování

Přijďte za sportem, zábavou a zdravím do našeho sportovního centra CDU SPORT v Ostravě-Výškovicích. V nabídce máme: - squash - sálovou kopanou power goal - trampolíny - badminton - wally ball - bikefitness - s-badminton - stolní tenis - power florbal - lezeckou stěnu Pro relaxaci navštivte saunu, masáže nebo solnou jeskyni. S námi Vás to bude bavit, přijďte udělat něco pro své zdraví!


Golfové hřiště Kunětická Hora – golfová hra na nejdelším hřišti v ČR

Golfové hřiště Kunětická Hora – golfová hra na nejdelším hřišti v ČR

Chcete se zdokonalit v golfu? Nebo hledáte golfový areál s kompletními službami? Rádi byste se rozptýlili při golfové hře se svými přáteli? Pak navštivte Golfové hřiště Kunětická Hora. Využijte veškeré prvky moderního golfového areálu ke své hře. Rozehrajte své golfové umění na 18 jamkách, které jsou vtipně rozložené po celé ploše golfového hřiště u obce Dříteč. Při golfové hře narazíte na různé stupně obtížnosti, které jsou začleněné mezi členité písečné bunkry, zvlněné fairwaye a víceúrovňové velké greeny.


Jediná a nejdelší korytová bobová dráha na Moravě - adrenalinový zážitek

Jediná a nejdelší korytová bobová dráha na Moravě - adrenalinový zážitek

Ve Ski areálu v Hlubočkách na Vás čeká celoročně otevřená bobová dráha. Projíždí se speciálním korytem, které nabízí svezení o celkové délce 1536 metrů. Samotný sjezd má 1030 metrů. Jedná se o jedinou korytovou bobovou dráhu na Moravě. Čeká na Vás řada otoček, tunel i mostní konstrukce. V současnosti je dráha nejdelší na Moravě. V případě deště se bobová dráha vypíná. Bobová dráha s kilometrovým sjezdem se zalíbí dětem i dospělým. Boby máme jednomístné, ale také pro dospělého s dítětem do 130 centimetrů. Na rodiny s dětmi tu také čeká dětská prolézačka, trampolína i lukostřelba. Zažijte u nás ten správný adrenalin – jízda na bobové dráze je mimořádně atraktivní zážitek. U nás se nevozíte, u nás opravdu bobujete.