Čajové směsi, Německo

Čajové směsi, Německo

Chci koupit čajové odrůdy z divokých bylin.

Mohli byste mi sdělit cenu za 2.000g vaší "bylinné směsi" z divokých rostlin včetně dopravy do Německa?

Také mě zajímá Ivan-čaj.

Prosím kontaktujte mě brzy a dejte mi vědět své ceny.

Děkuji a jsem s pozdravem
Christiane Steffen z Wolfsburg

Původní znění:
Anfrage
Guten Tag,
ich möchte von Ihnen Tee-Sorten aus Wildwuchs kaufen.

Könnten Sie mir den Preis für 2.000g Ihrer "Kräutermischung" aus Wildwuchs incl. Versand nach Deutschland mitteilen?

Auch interessiere ich mich für den Ivan-Tee.

Bitte melden Sie sich bald und teilen Sie mir Ihre Preise mit.

Vielen Dank und freundliche Grüße von
Christiane Steffen aus Wolfsburg
Poptávka byla vložena dne:
14.09.2018 14:31

Platnost poptávky:
14.12.2018 14:04

Kontaktní osoba:
Dipl.-Therapeutin Christiane Steffen

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Germany

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej lahodné kávy –  čerstvá zrnková káva značek Alberto, Trieste a Kavamat

Prodej lahodné kávy – čerstvá zrnková káva značek Alberto, Trieste a Kavamat

Milujete lahodnou chuť kávy a neumíte si bez ní představit ráno? Posezení s přáteli, pracovní schůzky nebo jen tak relaxovat nad šálkem kávy? Proč ne. Společnost Automaty Kavamat Vending s.r.o. Vám přináší velký výběr zrnkových káv a dalších surovin pro profesionální i domácí kávovary a do nápojových automatů. Máme pro Vás čerstvě praženou kávu z celého světa: - Alberto Caffé Crema - Caffe Trieste - Kavamat jubileum - Kavamat Premium Espresso a také výběr dalších surovin do nápojových automatů: - Cappuccino – oříškové, Irish Cream, čokoládové, skořicové - Kakaové a čokoládové nápoje - Čaje – školní čaje - Coffe creamer smetana – instantní náhrada smetany pro nápojové automaty - Latte scremato – sušené mléko – Top kvalita Další produkty: - papírové kelímky - plastové kelímky - porcovaný cukr - plastové míchátko - plastová víčka na kelímky Navštivte Kavamat v Ostravě a vychutnejte si čerstvě praženou zrnkovou kávu kdykoliv.


CAFÉ REPUBLICA je zrnková káva s výjimečnou chutí a bohatou sametovou pěnou – prodej

CAFÉ REPUBLICA je zrnková káva s výjimečnou chutí a bohatou sametovou pěnou – prodej

Je Vaší každodenní radostí šálek výborné kávy? Máte hrnek s kávou v ruce vždy, když si chcete zpříjemnit den? Pokud jste milovníkem dobré kávy, navštivte eshop caferepublica.cz společnosti Automaty Kavamat Vending s.r.o. CAFÉ REPUBLICA je zrnková káva na espresso, která se vyznačuje nevšední chutí, jedinečným aroma a nadýchanou sametovou pěnou. Jedná se o prémiovou kávu s optimální směsí arabiky a robusty, která bude vyhovovat i těm nejnáročnějším milovníkům kávy. K prodeji máme zrnkovou kávu CAFÉ REPUBLICA: CAFÉ REPUBLICA PREMIUM 1000 g CAFÉ REPUBLICA BARISTA 500 g a 1000 g Kávu máme skladem, stačí si jen objednat množství, které Vám bude vyhovovat, uvařit a vychutnat si její chuť. Věříme, že oceníte její kvalitu a výjimečnost a CAFÉ REPUBLICA se stane Vaší oblíbenou kávou. Pro více informací se neváhejte na nás obrátit.


Pražírna kávy, pražení těsně před odběrem - čerstvě pražená káva

Pražírna kávy, pražení těsně před odběrem - čerstvě pražená káva

Pravidelní konzumenti kávy jistě ocení možnost odebírat čerstvě praženou kávu. V lokalitě Uherské Hradiště navštivte Pražírnu kávy JAMAI CAFE Uherský Brod. Pražení kávy provádíme těsně před odběrem, díky tomu si vychutnáte výraznější chuť i aroma. Na prodej je zrnková i mletá káva z různých světových regionů. Zakoupit můžete: - jednodruhové kávy 100% Arabica - Australie, Guatemala, Indonésie Mandheling, Kolumbie, Brazílie, Mexiko, Ethiopie, Kenya, Cuba, Costarica, Papua Nová Guinea, - kávové směsi - Espresso směs 100% Arabika - Espresso Blend Italiano - 80% směs výběrových Arabik, 20% Robusta Uganda - dárkové balíčky. Díky nám si můžete vychutnat vždy čerstvě pomletou kávu. Celý sortiment najdete i na našem eshopu - při objednávce nad 990,- doprava zdarma.


Čerstvě pražená káva, široká nabídka čajů, zdravá výživa

Čerstvě pražená káva, široká nabídka čajů, zdravá výživa

Rádi si vychutnáte šálek lahodné kávy a čaje? Kvalitní kávový nápoj připravíte z prvotřídních a čerstvě pražených zrn kávy. Takovou kávu můžete zakoupit v obchůdku Miluše Jochové ČAJ A KÁVA, který se nachází ve Velké Bíteši. U nás si nakoupíte čerstvě praženou kávu z vlastní pražírny, vypěstovanou v různých zemí světa. Dále prodáváme čaje porcované, sypané, ovocné, černé, zelené, bílé i bylinkové. Ke kávě a čaji patří pěkný keramický servis, který je zde v prodeji. Dále nabízíme produkty zdravé výživy jako bezlepkové a bio potraviny, sušené plody, přírodní kosmetiku, mýdla, šampony a krémy, tinktury z bylinek. Z naší široké nabídky si určitě vyberete, tak neváhejte a navštivte nás.


Rozmanitý sortiment kávových kapslí do automatů

Rozmanitý sortiment kávových kapslí do automatů

Nápojová Ambulance Jede Česká republika Jednoduchá a přesná příprava kávy díky náplním kávových kapslí do automatů - Nápojová Ambulance Pardubice. Už nemusíte dlouze přemýšlet nad přípravou lahodné kávy. Řešení je velmi jednoduché. Pořiďte si automat na kapsle a všechnu práci s přípravou kávy obstará automat. Na stránkách naší firmy Nápojová Ambulance Pardubice najdete podrobný sortiment kávových kapslí. Kávové kapsle jsou poslední dobou hojně rozšířené v kávovém průmyslu. Jejich oblíbenost trvale stoupá především z důvodu jednoduché přípravy kávy a garantované kvality. Kávové kapsle do automatů. Náplň kávové kapsle je 8 gramů proti obvyklým 7, což je o 14% více kvalitní kávy! Neváhejte a vybírejte z našich stránek tu nejlahodnější příchuť kávy.


Eshop, prodej čerstvě pražená káva, dárkové balení kávy

Eshop, prodej čerstvě pražená káva, dárkové balení kávy

Pokud patříte mezi milovníky kávy, máte možnost zakoupit v Eshopu firmy JAMAI CAFE Uherský Brod špičkovou kávu Arabica, kávové směsi i dárkové balení kávy. Káva je čerstvě pražená, připravujeme ji těsně před odběrem. Na prodej je zrnková i mletá káva z různých světových regionů. Pokud jste nerozhodní, doporučujeme náš degustační balíček 8 druhů pražené kávy. Sortiment eshopu je navíc doplněn o exkluzivní čaje a čajové doplňky firmy Oxalis a tuzemská vína. Proto máme připraveno několik druhů dárkových balíčků v kombinaci káva-čaj či káva a příslušenství. Vychutnejte si šálek čerstvě pražené kávy či lahodného čaje od nás každý den.