Čajové směsi, Německo

Čajové směsi, Německo

Chci koupit čajové odrůdy z divokých bylin.

Mohli byste mi sdělit cenu za 2.000g vaší "bylinné směsi" z divokých rostlin včetně dopravy do Německa?

Také mě zajímá Ivan-čaj.

Prosím kontaktujte mě brzy a dejte mi vědět své ceny.

Děkuji a jsem s pozdravem
Christiane Steffen z Wolfsburg

Původní znění:
Anfrage
Guten Tag,
ich möchte von Ihnen Tee-Sorten aus Wildwuchs kaufen.

Könnten Sie mir den Preis für 2.000g Ihrer "Kräutermischung" aus Wildwuchs incl. Versand nach Deutschland mitteilen?

Auch interessiere ich mich für den Ivan-Tee.

Bitte melden Sie sich bald und teilen Sie mir Ihre Preise mit.

Vielen Dank und freundliche Grüße von
Christiane Steffen aus Wolfsburg
Poptávka byla vložena dne:
14.09.2018 14:31

Platnost poptávky:
14.12.2018 14:04

Kontaktní osoba:
Dipl.-Therapeutin Christiane Steffen

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Germany

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej lahodné kávy –  čerstvá zrnková káva značek Alberto, Trieste a Kavamat

Prodej lahodné kávy – čerstvá zrnková káva značek Alberto, Trieste a Kavamat

Milujete lahodnou chuť kávy a neumíte si bez ní představit ráno? Posezení s přáteli, pracovní schůzky nebo jen tak relaxovat nad šálkem kávy? Proč ne. Společnost Automaty Kavamat Vending s.r.o. Vám přináší velký výběr zrnkových káv a dalších surovin pro profesionální i domácí kávovary a do nápojových automatů. Máme pro Vás čerstvě praženou kávu z celého světa: - Alberto Caffé Crema - Caffe Trieste - Kavamat jubileum - Kavamat Premium Espresso a také výběr dalších surovin do nápojových automatů: - Cappuccino – oříškové, Irish Cream, čokoládové, skořicové - Kakaové a čokoládové nápoje - Čaje – školní čaje - Coffe creamer smetana – instantní náhrada smetany pro nápojové automaty - Latte scremato – sušené mléko – Top kvalita Další produkty: - papírové kelímky - plastové kelímky - porcovaný cukr - plastové míchátko - plastová víčka na kelímky Navštivte Kavamat v Ostravě a vychutnejte si čerstvě praženou zrnkovou kávu kdykoliv.


Eshop, prodej čerstvě pražená káva, dárkové balení kávy

Eshop, prodej čerstvě pražená káva, dárkové balení kávy

Pokud patříte mezi milovníky kávy, máte možnost zakoupit v Eshopu firmy JAMAI CAFE Uherský Brod špičkovou kávu Arabica, kávové směsi i dárkové balení kávy. Káva je čerstvě pražená, připravujeme ji těsně před odběrem. Na prodej je zrnková i mletá káva z různých světových regionů. Pokud jste nerozhodní, doporučujeme náš degustační balíček 8 druhů pražené kávy. Sortiment eshopu je navíc doplněn o exkluzivní čaje a čajové doplňky firmy Oxalis a tuzemská vína. Proto máme připraveno několik druhů dárkových balíčků v kombinaci káva-čaj či káva a příslušenství. Vychutnejte si šálek čerstvě pražené kávy či lahodného čaje od nás každý den.


Čerstvá káva z pražírny - zrnková, mletá káva špičkové kvality

Čerstvá káva z pražírny - zrnková, mletá káva špičkové kvality

Vyzkoušejte jak chutná čerstvá káva z pražírny kávy JAMAI CAFE Uherský Brod a kávu ze supermarketu již nebudete chtít. Zrnková i mletá káva přímo z pražírny má výraznější chuť a aroma díky pražení, které provádíme těsně před odběrem. K pražení používáme moderní zařízení zn. PROBAT. V sortimentu máme špičkovou kávu z různých světových regionů - 100% Arabica i kávové směsi, které doplňuje výběrová Robusta. Zakoupit můžete: - jednodruhové kávy 100% Arabica - kávové směsi - dárkové balíčky - čaje Oxalis a čajové doplňky - kávové příslušenství. Nakoupit můžete přímo na naší provozovně v Uherském Brodu i na eshopu. S chutnou kávou od nás bude každý den veselejší.


Pražírna kávy, pražení těsně před odběrem - čerstvě pražená káva

Pražírna kávy, pražení těsně před odběrem - čerstvě pražená káva

Pravidelní konzumenti kávy jistě ocení možnost odebírat čerstvě praženou kávu. V lokalitě Uherské Hradiště navštivte Pražírnu kávy JAMAI CAFE Uherský Brod. Pražení kávy provádíme těsně před odběrem, díky tomu si vychutnáte výraznější chuť i aroma. Na prodej je zrnková i mletá káva z různých světových regionů. Zakoupit můžete: - jednodruhové kávy 100% Arabica - Australie, Guatemala, Indonésie Mandheling, Kolumbie, Brazílie, Mexiko, Ethiopie, Kenya, Cuba, Costarica, Papua Nová Guinea, - kávové směsi - Espresso směs 100% Arabika - Espresso Blend Italiano - 80% směs výběrových Arabik, 20% Robusta Uganda - dárkové balíčky. Díky nám si můžete vychutnat vždy čerstvě pomletou kávu. Celý sortiment najdete i na našem eshopu - při objednávce nad 990,- doprava zdarma.


Kavárna, pražírna kávy - čerstvě pražená, kvalitní káva, domácí dezerty

Kavárna, pražírna kávy - čerstvě pražená, kvalitní káva, domácí dezerty

Příjemné prostředí pro schůzky i posezení s přáteli najdete v nové provozovně firmy Pražírna kávy JAMAI CAFE ve Zlíně - kavárna je otevřena od pondělí do pátku 7-18h. Překvapí Vás kvalitní čerstvě pražená káva i vynikající domácí dezerty a limonáda. Široký sortiment kávy i dárkové balíčky z různých dobrot jsou u nás na prodej, kvalitní produkty tak můžete zakoupit jako dárek pro své blízké. Prodej: - kvalitní zrnková, mletá káva - kávové směsi - dárková balení kávy - dárkové balíčky z oříšků, čokolády, čajů apod. - značkové čaje i čajové doplňky - tuzemská vína.


Prodej porcovaného čaje CAFE+CO TEA, pro kanceláře, gastronomický provoz

Prodej porcovaného čaje CAFE+CO TEA, pro kanceláře, gastronomický provoz

Chcete rozšířit sortiment teplých nápojů u Vás v kanceláři či gastronomickém provozu? Firma DELIKOMAT s.r.o. začala prodávat kompletní řada porcovaných čajů - CAFE + CO TEA. Osloví Vás nejenom skladbou chuti, ale i kvalitou čajových směsí. Čajová řada má moderní design, spojený s praktickým řešením konstrukce krabičky. Klasické černé čaje, zelené čaje a bylinné čaje a ovocné čajové směsi. Výběr: -Černý čaj z nejkvalitnějšího Ceylonského čaje. -EARL GREY směs nejkvalitnějších lístků černého čaje a bergamotové silice -INDIAN ASSAM velmi kvalitní černý čaj z indické oblasti Asám -GREEN TEA CHINA výběr nejkvalitnějšího zeleného čaje, původem z Číny -PEPPERMINT čajová směs obsahuje pečlivě vybranou nať máty peprné -HERBAL SELECTION harmonická kombinace pečlivě vybraných bylin je unikátním spojením vyvážené chuti a příjemné svěží vůně -FOREST FRUITS harmonická čajová směs je plná lahodných ovocných chutí -CHERRY výjmečná plná chuť divokých višní Vás příjemně překvapí a zároveň osvěží. Každé balení obsahuje 25 ks sáčků pro přípravu čaje. Doporučené množství vody na jeden sáček je 250 ml. Bližší specifikace čajů naleznete na našich webových stránkách.