Poptávám výrobu učební pomůcky

Poptávám výrobu učební pomůcky

Poptávám výrobu učební pomůcky. Hledám firmu, která mi vyrobí pomůcku pro výuku dětí ve škole.
Jedná se o dva pruhy "plachtoviny", které budou jednoduše potištěny z obou stran a budou natolik odolné, že po nich děti můžou chodit.
Nebudou po nich chodit stále a denně. Jsou určeny pro výukovou hru.
Specifikace: velikost: 110 x 450cm, 2 ks, potisk jednobarevný, oboustranný*, materiál takový, po kterém můžou děti šlapat a vydrží, úprava kovová oka v rozích a zpevněný okraj.
*potisk: první pruh 1. strana 8 šedých pruhů
2. strana (rub 1. strany), jeden šedý pruh cca 15cm po celé délce
druhý pruh
1. strana jeden šedý pruh cca 20cm po celé délce
2. strana (rub 1. strany), jeden šedý pruh cca 15cm po celé délce.
Poptávka byla vložena dne:
07.09.2018 07:48

Platnost poptávky:
07.10.2018 07:35

Kontaktní osoba:
Lenka Frajerová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-západ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej textilních vazáků, upínacích pásů, závěsných i nekonečných popruhů na E-shopu

Prodej textilních vazáků, upínacích pásů, závěsných i nekonečných popruhů na E-shopu

Sháníte textilní vazáky a závěsné popruhy? Rádi by jste si zboží nakoupili na jednom E-shopu, aniž by jste museli obcházet spoustu obchodů? Pak se podívejte na webové stránky firmy Pavlínek s.r.o. se sídlem v Ostravě a určitě budete spokojeni. U nás seženete: - nekonečný závěsný popruh různé nosnosti – od 1000 kg až 6000 kg - nekonečný závěsný popruh se zesíleným pláštěm – od 1000 kg až 50000 kg – popruhy od 12000 kg jsou dostupné do dvou týdnů - závěsný popruh plochý s oky – od 1000 kg (šíře 30 mm) až 10000 kg (šíře 300 mm) - závěsný popruh čtyřvrstvý plochý s oky - popruh plochý s kovovými neprovlékacími oky - popruh plochý s kovovými provlékacími oky - nekonečný popruh s oky - závěsný popruh plochý nekonečný jednovrstvý a dvouvrstvý - ochrany vazáků, pásů a rohů - kombinované textilní vazáky – jednopramenné, dvoupramenné, třípramenné a čtyřpramenné - komponenty textilních vazáků – upínací pás v metráži, kotevní podlahové oko, hák


Agrotextilie Agrotex - pokládka na zeminu pod mulčovací kůru

Agrotextilie Agrotex - pokládka na zeminu pod mulčovací kůru

Chcete mít okrasnou zahrádku s mulčovací kůrou? Nemáte čas na neustálé odstraňování plevele? Použijte při zřizování textilii od společnosti Daer, s.r.o., která se nachází v Praze. Specializujeme se na internetový prodej agrotextilií Agrotex, která zabraňuje prorůstání plevele a je UV stabilní. Tento druh textilií je ideální pro pokládku na zeminu pod mulčovací kůru. Prodáváme široké spektrum mulčovacích textilií v gramážích 45, 50, 80 a 100 g/m2, šířky 0,5 m; 1,1 m; 1,6 m; 2,1 m a 3,2 m. Můžete si vybrat i netkané textilie podle barev a to bílou, hnědou či černou.


Prodej a dodávka ochranných stínících plotových clon - sítí

Prodej a dodávka ochranných stínících plotových clon - sítí

Potřebujete zamezit viditelnost na Váš pozemek? Nebo sháníte ověřeného prodejce stínící plotové sítě za rozumnou cenu? V tomto případě navštivte prodejnu Ploty Gaves ve Znojmě. Zajišťujeme prodej a dodávku tmavězelených stínících plotových clon (sítí) včetně doplňků potřebných k jejich instalaci. Stínící plotové sítě jsou vyráběny ze zdravotně nezávadného 100% HDPE polyetylenu s UV stabilizací. Šírka úpletu se pohybuje v rozmezí 1 až 2 metrů. Tmavězelené plotové clony zajišťují až 90% stínění. Clony je možné použít: - v domácnosti – zamezuje viditelnost na váš pozemek, chrání před větremn a venkovních sportovištích - chrání proti větru, reklamní plochy - v zahradnictví – stínící sítě na skleníky, ochranné sítě na zakrytí drobného ovoce proti ozobu ptactva - ve stavebnictví – ochranné sítě na lešení, chránící okolí proti spadu materiálu a drobných předmětů - jako větrné zábrany, provizorní oplocení


Šití krycích plachet na míru - k zakrytí haly, přístřešku, bazénu, zahradního nábytku

Šití krycích plachet na míru - k zakrytí haly, přístřešku, bazénu, zahradního nábytku

Potřebujete plachtu se specifickými rozměry, která zakryje auta, vozíky, stroje nebo zahradní nábytek? Naše společnost Karpjak pro vás ušije přesně na míru plachtu se specifickými rozměry, díky které už si nemusíte lámat hlavu nad tím, čím přikrýt zvláště cenné věci, zvláště v zimě. Naše speciální plachty jsou vhodné pro: - bazény, - stánky, - vozíky, - automobily, - pergoly, - zahradní nábytek, - vlečky, - přístřešky, - haly a spoustu dalších. Vybírat můžete plachty: - nepromokavé, - nehořlavé. Využijte této nabídky a nechejte si ušít plachtu přesně dle vašich požadavků, tak aby vám plně vyhovovala a co nejlépe posloužila!


Hydroizolační fólie JUNIFOL s použitím na skládkách

Hydroizolační fólie JUNIFOL s použitím na skládkách

Řešíte výstavbu skládky tuhého, kapalného odpadu či vodní hráze, nádrže? Pro tyto stavby je nutno použít vhodnou hydroizolaci. Tu Vám dodá naše společnost JUTA a.s. Vyrábíme hydroizolační fólie JUNIFOL, které jsou vysoce odolné vůči chemikáliím, mikroorganismům, plísním a mechanickému poškození jako jsou kořeny. JUNIFOL je stabilizována i proti působení UV záření. Můžete si zakoupit hydroizolace v různých šířkách, tloušťkách a barvách, s hladkým či strukturovaným povrchem. Dále v našem sortimentu naleznete geomembrány, tkané a netkané geotextilie, drenážní rohože i protierozní sítě.


Šití, výroba plachet na bazény, přístřešky, vozíky, stánky

Šití, výroba plachet na bazény, přístřešky, vozíky, stánky

Pokud potřebujete krycí plachtu s atypickými rozměry, můžete se obrátit na společnost KARPJAK, která Vám ji ráda ušije přesně na míru tak, jak potřebujete. Plachty jsou textilní nebo fóliové a jsou odolné proti vodě. Vyrobíme také nehořlavé plachty pro svářeče, které jsou odolné vůči vysokým teplotám. Najdete využití pro: - stánky - bazény - přístřešky - vozíky - zahradní nábytek - altány, pergoly - auta - haly - plachty do zádveří. Už si nemusíte lámat hlavu, jak ochráníte svoje věci, aby se nezničily. Přikryjte je námi vyrobenou plachtou a budete bez starostí!