Poptávám výrobu učební pomůcky

Poptávám výrobu učební pomůcky

Poptávám výrobu učební pomůcky. Hledám firmu, která mi vyrobí pomůcku pro výuku dětí ve škole.
Jedná se o dva pruhy "plachtoviny", které budou jednoduše potištěny z obou stran a budou natolik odolné, že po nich děti můžou chodit.
Nebudou po nich chodit stále a denně. Jsou určeny pro výukovou hru.
Specifikace: velikost: 110 x 450cm, 2 ks, potisk jednobarevný, oboustranný*, materiál takový, po kterém můžou děti šlapat a vydrží, úprava kovová oka v rozích a zpevněný okraj.
*potisk: první pruh 1. strana 8 šedých pruhů
2. strana (rub 1. strany), jeden šedý pruh cca 15cm po celé délce
druhý pruh
1. strana jeden šedý pruh cca 20cm po celé délce
2. strana (rub 1. strany), jeden šedý pruh cca 15cm po celé délce.
Poptávka byla vložena dne:
07.09.2018 07:48

Platnost poptávky:
07.10.2018 07:35

Kontaktní osoba:
Lenka Frajerová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-západ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sklovláknité rohože KOBEMAT® BSN, netkané textilie ze skelného vlákna

Sklovláknité rohože KOBEMAT® BSN, netkané textilie ze skelného vlákna

Pokud hledáte výrobce sklovláknitých rohoží, pak neváhejte a oslovte nás. Naše společnost KOBE-cz s.r.o., je zaměřena na výrobu a distribuci sklených rohoží. Sklovláknité rohože KOBEMAT® BSN, jsou velmi šetrné k životnímu prostředí, jsou nehořlavé a recyklovatelné. Netkaná textilie KOBEMAT® BSN, je výborná pro vysokou pevnost v tahu i obyhu. Materiál má vysokou hustotu, dobrou stlačitelnost. Tento materiál se dá použít do teploty 650 / 800°C. Hodí se k izolaci potrubí, turbín, bojlerů, kompresorů, bílé techniky, ale také jako součást konstrukčních prvků a izolací při výrobě lodí, automobilů, motocyklů. Jeho použití je také v elektrárnách, ve stavebnictví k tepelné izolaci střech. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací o produktech nalezenete na našich webových stránkách.


Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Potřebujete po zimě dát do pořádku starou houpačku, které chybí stříška? Nebo Vám zatéká do altánu děravou plachtou na střeše? Pak má společnost KARPJAK pro Vás řešení. Ušije pro Vás novou náhradní nepromokavou stříšku na houpačku i na altánek dle Vámi dodaných rozměrů. Plachty jsou odolné proti vodě z fólie nebo plátěné. Chrání před sluníčkem a jeho škodlivým UV zářením. Nepromokavé plachty ochrání altán před největším náporem deště a Vy si můžete při jemném letním deštíčku i nadále užívat posezení na zahradě. Při relaxaci na houpačce jistě oceníte, že Vám do očí nebude svítit sluníčko a budete navíc chráněni před UV zářením. Neváhejte kontaktovat nás a my se postaráme o to, aby jste si mohli nerušeně užívat léto a pohodu.


Plachty na míru, zakázková výroba plachet proti dešti, slunci, na altány, stroje a jiné věci

Plachty na míru, zakázková výroba plachet proti dešti, slunci, na altány, stroje a jiné věci

Oplachtění střechy i jiných míst Vám zprostředkuje firma Jakub Kundrata z Ratíškovic na Hodonínsku. Zajistíme plachty přímo na míru Vašim potřebám, zakryjeme a ochráníme Váš altán s posezením, střechu i stroje. Naše plachty jsou z pevných a nepromokavých materiálů, jež nepropustí vlhkost ani chlad a ochrání Vaše věci před nepříjemným deštěm i prudkým sluncem. Specializujeme se primárně na zakázkovou výrobu plachet, které si sami vyrobíme a poté zařídíme jejich následnou odbornou montáž. Díky našim závěsům a plachtám budete moct Váš altán využívat celoročně, a to bez ohledu na různorodost počasí. Vybrat si můžete z několika barev i variant dle účelu použití.


Agrotextilie Agrotex - pokládka na zeminu pod mulčovací kůru

Agrotextilie Agrotex - pokládka na zeminu pod mulčovací kůru

Chcete mít okrasnou zahrádku s mulčovací kůrou? Nemáte čas na neustálé odstraňování plevele? Použijte při zřizování textilii od společnosti Daer, s.r.o., která se nachází v Praze. Specializujeme se na internetový prodej agrotextilií Agrotex, která zabraňuje prorůstání plevele a je UV stabilní. Tento druh textilií je ideální pro pokládku na zeminu pod mulčovací kůru. Prodáváme široké spektrum mulčovacích textilií v gramážích 45, 50, 80 a 100 g/m2, šířky 0,5 m; 1,1 m; 1,6 m; 2,1 m a 3,2 m. Můžete si vybrat i netkané textilie podle barev a to bílou, hnědou či černou.


Tkalcovna - tkaní, výroba technických tkanin ze skelných vláken, skelného rovingu

Tkalcovna - tkaní, výroba technických tkanin ze skelných vláken, skelného rovingu

U průmyslových výrobků, kde jsou požadavky na vysokou pevnost a dlouhou životnost se při výrobě používají tkaniny ze skelných vláken, skelného rovingu. Tkalcovna UNIQUE Textiles, specializující se na tkaní technických tkanin a výztuží ze skelných vláken, které mají uplatnění v kompozitních materiálech, přijímá zakázky po celé ČR i v zahraničí. Výroba je v Holešově, pouze 20km od Zlína i Kroměříže. Aktuálně výroba zahrnuje ucelený sortiment tkanin ze skelných vláken, skelného rovingu i řadu kombimateriálů. Specializujeme se i na zakázkovou výrobu tkanin se specifickými skladbami vláken a tkaní sklotkaninových, rovingových pásků.


Tkaniny, výztuže ze skelného vlákna, hybridní tkaniny - i nestandardní konstrukce, šíře

Tkaniny, výztuže ze skelného vlákna, hybridní tkaniny - i nestandardní konstrukce, šíře

Pokud potřebujete vyrobit tkaniny či výztuže ze skelného vlákna nestandardní konstrukce či šíře, obraťte se na firmu UNIQUE Textiles, která je schopna vyhovět požadavkům zákazníka i na výrobu nestandardních typů sklotkanin, skelných výztuží a dodá i hybridní tkaniny z různých kombinací vláken. Standardně vyrábíme sklotkaniny v různých gramážích od 80 g/m²do 390 g/m², ve standardní šířce 100–160 cm a rovingové tkaniny jako výztuže v gramážích od 240g/m² do 580 g/m², ve standardní šířce 100-125 cm. Naše výrobky splňují vysoké požadavky na kvalitu výrobků a jsou všechny certifikovány . Pokud si nevyberete, sdělte nám své specifické požadavky mailem či telefonicky a my Vás následně kontaktujeme.