Poptáváme výrobu lisovaných dílů

Poptáváme výrobu lisovaných dílů

Poptáváme výrobu lisovaných dílů dle obrázku v příloze, materiál – měď, hliník. Prosím odpovědět, zda umíte podobné věcí dělat. Pokud ano, pošleme Vám i podrobnější informace o dílech.
Poptávka byla vložena dne:
29.08.2018 11:32

Platnost poptávky:
29.09.2018 10:54

Kontaktní osoba:
Alexandr Sadovič

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Obrázek:
Poptáváme výrobu lisovaných dílů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba mechanických, vícestupňových a průmyslové převodovek

Výroba mechanických, vícestupňových a průmyslové převodovek

Hledáte firmu se strojírenskou výrobou, konkrétně se zaměřením na vícestupňové, mechanické i průmyslové převodovky? Pak neváhejte obraťte se na naši společnost TOS Znojmo. Zabýváme se výrobou a vývojem převodovek, včetně poradenské činnosti. Realizujeme strojírenskou výrobu - pohony, převodovky a elektropřevodovky, šnekové převodovky řady MRT a RT, koaxiální převodovky řady MTC a TC, kuželové převodovky řady TGS. Provádíme i zakázkovou výrobu všech druhů ozubení a broušené kuželové soukolí. Kompletní nabídku převodovek a dalších výrobků naleznete na webových stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Kompletní strojírenská výroba - soustružení, kovoobrábění, frézování

Kompletní strojírenská výroba - soustružení, kovoobrábění, frézování

Zajistíme kompletní strojírenskou výrobu a opracování přesných i technologicky náročných součástí, odlitků, svařenců nebo rotačních dílů. Své služby poskytuje pro zákazníky z celé České i Slovenské republiky a zahraničí. Pro naši práci využíváme špičkové obráběcím centru, ve kterém jsme schopni provádět přesné obrábění na CNC strojích včetně 3D měření. Pro výrobu využíváme bohatého strojního vybavení. Kompletní strojírenská výroba: - úkosové pálení - horizontální, vertikální frézování a soustružení - horizontální vyvrtávání - tryskání, opracování - výpalky - Karusel. Jsme schopni realizovat malé i velké zakázky včetně objednávek na jedinou atypickou součástku.


Hydraulické lisovací stroje – montážní lis pro strojírenskou a průmyslovou výrobu

Hydraulické lisovací stroje – montážní lis pro strojírenskou a průmyslovou výrobu

Naše firma SV Metal spol. s r.o. Hradec Králové se zabývá výrobou z tenkých plechů a výrobou strojů v malých a středních sériích a výrobou strojů. Naše stroje pro kovovýrobu zvládnou každou práci. Hydraulický montážní lis LSC 6010 - charakteristika Hydraulický montážní lis LSC 6010 provádí lisovací operace ve strojírenské nebo jiné průmyslové výrobě, kde zajišťuje zejména zalisování matic, šroubů a sloupků do tenkých plechů, popřípadě plastů. Lis je možné užívat i ke zhotovování prolisů a nýtování. Hydraulický montážní lis - přednosti - přesné nastavení lisovací síly pro každou operaci - automatický cyklus zalisování - kombinace elektronického a mechanického bezpečnostního systému - programovatelná počítačová řídící jednotka


Výroba dopravní techniky, systémy na klíč

Výroba dopravní techniky, systémy na klíč

Společnost Chropyňská strojírna má dlouholeté zkušenosti v oboru výroba a instalace dopravní techniky. Dodáváme dopravní systémy na klíč v garantované kvalitě, které se používají pro přepravu velkých celků, jako jsou karosérie, bočnice a dveře vozu. Výroba je zaměřena na: - skladová dopravní technika - závěsné dopravní systémy - pozemní dopravníky. Dopravní techniku a dopravní systémy vyrábíme na míru dle požadavků klienta. Věnujeme se nejen výrobě, ale snažíme se vám i pomoci zefektivnit vaši výrobu. Doporučíme Vaší firmě dopravní techniku pro usnadnění práce a vyšší efektivitu než dříve. Oceníte kvalitu naší práce. Spolupracujeme s menšími i velkými společnostmi, jako jsou např. Škoda, Peugeot, Renault, Chrysler, Audi, Kia, Minicooper, Saab či Volvo. Areál strojíren je v Chropyni, nedaleko Kroměříže či Přerova.


Dodávka strojních dílů, odlitků a výkovků, zakázková výroba dle požadavků a dokumentace zákazníka

Dodávka strojních dílů, odlitků a výkovků, zakázková výroba dle požadavků a dokumentace zákazníka

Hledáte společnost, která Vám zpracuje zakázku dle Vašeho přání? Záleží Vám na dobré komunikaci a na včas splněných termínech? Společnost Products of Steel s.r.o. se sídlem v Ostravě se specializuje na komplexní velkosériovou strojní výrobu, ale i na zakázkovou výrobu podle dokumentace a přání zákazníka. Dodáváme díly: - pro těžební a důlní průmysl - pro železniční přepravu - strojní díly a celky pro hutní provozy Zaměřujeme se i na dodávku: - legovaných hutních materiálů - odlitky - výkovky Protože nám velmi záleží na spokojenosti zákazníka, který se po přijetí zakázky stává naším partnerem, není pro nás ani překážkou zakázková výroba na základě dokumentace a požadavků zákazníka. Vždy se snažíme a dobrou komunikaci, vstřícnost a hlavně dodání zakázky v co nejkratším možném termínu. Pro nás není nic překážkou.


Kovoobrábění, strojní zámečnické práce Rychnov nad Kněžnou

Kovoobrábění, strojní zámečnické práce Rychnov nad Kněžnou

Potřebujete kovové díly či konstrukce? Tak s tímto problémem se obraťte na společnost KOVO - Červený s.r.o., která sídlí v obci Dobruška v okrese Rychnov nad Kněžnou. Realizujeme kovoobrábění jako například frézování, soustružení, CNC obrábění, broušení, vrtání, svařování, dělení, řezání, ohýbání a opracovávání kovových materiálů. Dále provádíme strojní zámečnické práce a zakázkovou kovovýrobu. Dle Vašich požadavků zhotovíme kovové konstrukce, ploty, mříže, brány, zábradlí, stavební a strojní díly. Neváhejte a kdykoliv nás kontaktujte, rádi Vám poradíme a pomůžeme.