Poptávám zastřešení garáže s pergolou

Poptávám zastřešení garáže s pergolou

Poptávám zastřešení garáže s pergolou o rozměrech střechy 2 x 3, 5m x 6m.
Poptávka byla vložena dne:
23.08.2018 08:06

Platnost poptávky:
23.09.2018 07:41

Kontaktní osoba:
Jiří Švehla

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Teplice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stabilní střešní konstrukce, dřevostavby, krovy Brno, tesařské, pokrývačské a klempířské práce

Stabilní střešní konstrukce, dřevostavby, krovy Brno, tesařské, pokrývačské a klempířské práce

Kroving s.r.o. Brno Naše společnost provádí kompletní tesařské, pokrývačské i klempířské práce včetně stavebně truhlářských prací a drobných stavebních prací. Chcete novou střechu nebo opravit tu stávající? Rádi byste měli krásnou dřevěnou pergolu u bazénu nebo obloženou chatu? Oslovte naší truhlářskou firmu Kroving s.r.o. Pohořelice, Brno a my se o vše postaráme. Dále se zabýváme výrobou a prodejem zahradního nábytku a dřevěné zahradní architektury. Provádíme zateplení fasád, opravy komínů, stavební práce související se střechou, výroba krovů, dodávka vazníků, montáž střešních oken, pergoly, obklady fasád, dřevěné terasy a atypické dřevěné konstrukce.


Realizace zahrad Prostějov, zahradní pergoly, altány, zahradní a koupací jezírka

Realizace zahrad Prostějov, zahradní pergoly, altány, zahradní a koupací jezírka

Realizace zahrad Petr Uvízl Prostějov Chcete sedět v letních dnech venku při každém počasí? Rádi byste byli při grilovačce chráněni před sluncem, větrem i deštěm? Líbí se Vám posezení pod pergolou a ještě s výhledem na zahradní jezírko nebo potůček? Firma Petr Uvízl z Prostějova Vám pomůže s realizací zahradních a koupacích jezírek nebo zahradních dřevostaveb jako jsou altány, pergoly či opalovací mola. Provádíme realizace zahrad včetně výstavby zahradních a koupacích jezírek, zahradní potůčky. Dále zajišťujeme zakázkovou výrobu a montáž pergol, lavic, altánů, mostů nebo opalovacích mol. S naší firmou Realizace zahrad Petr Uvízl Prostějov si relaxaci na zahradě příjemně užijete, neváhejte nás kontaktovat. Zahrady realizujeme v Olomouckém kraji, např. Prostějov, Olomouc a Přerov, ale jsme schopni pracovat i v rámci celé České republiky.


Pokrývačské, klempířské, tesařské práce - rekonstrukce a realizace všech typů střech

Pokrývačské, klempířské, tesařské práce - rekonstrukce a realizace všech typů střech

Potřebujete novou střechu, rekonstrukci nebo jen opravu střechy? Kompletní servis plochých i šikmých střech, opravy, rekonstrukce, hydroizolaci, zateplování, pokrývačské, klempířské, tesařské práce a rekonstrukce a realizace všech typů střech provádí v okolí Brno-venkov stavební firma OULEHLA-REAL s.r.o. Provádíme montáž všech druhů krytin včetně dodávky materiálu. Zajistíme opravy, rekonstrukce i výstavbu nové střechy na novostavbu. Zařídíme kompletní výstavbu nebo renovaci střechy. Působíme v oborech tesařství, klempířství, pokrývačství. Nabízí veškeré služby, které se týkají rekonstrukce a realizace všech typů střech. Zaručujeme kvalitu materiálu a preciznost našich služeb.


Stavba kvalitní a moderní střechy bez starostí - kompletní služby od profesionálů

Stavba kvalitní a moderní střechy bez starostí - kompletní služby od profesionálů

Chystáte se stavět střechu a chcete oslovit firmu, která má opravdu dlouholeté zkušenosti a stavbu provádí kvalitně? Pak jste na správném místě, střechu pro Vás postavíme v co nejkratším možném čase a profesionálně. Na trhu jsme již více než 20 let a díky bohatým zkušenostem a jedinečnému know-how jsme jednou z nejspolehlivějších společností ve svém oborou. Ušetřete si problémy, které mohou nastat v případě, že zvolíte neprofesionální firmu, která nenabízí kvalitní služby. My Vám zaručujeme hladký průběh a rychlé dokončení. Nabídkové rozpočty i kalkulace všech dodávek zpracujeme zcela zdarma, takže s námi nebudete litovat výběru ani, co se týče financí.


Břidlicová střecha od profesionálů v oboru - Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o.

Břidlicová střecha od profesionálů v oboru - Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o.

Precizně odvedené klempířské a pokrývačské práce vám zaručuje společnost Střechy Vrňata & Žáčik. Dobře si uvědomujeme, že střecha neplní jen užitečnou funkci, ale stejně jako lidská hlava, tak i střecha je podrobována kritice z estetického hlediska. Proto naše střechy splňují náročné technické parametry a zároveň působí příjemně na oko. Ve firmě Střechy Vrňata & Žáčik se zaměřujeme na kompletní řešení střech ať už rodinných, bytových, činžovních domů nebo památkových objektů. Ke všem klientům přistupujeme individuálně a cílem je absolutní spokojenost zákazníků. Proto nabízíme mimo jiné tyto služby: - dodání střechy - kompletní provedení klempířských prací - odborná pokládka střechy - dodávka střešních oken - montáž střešních oken - další střešní práce (instalace hromosvodu, instalace antény, atd.) Nádhernou a funkční střechu nepostavíte z druhořadých materiálů. Proto používáme jen kvalitní materiály. Naší specializací jsou břidlice (zvládáme však i další materiály jako pálenou nebo betonovou krytinu či prejzu). Používáme dva typy břidlic, kterými jsou: - španělská břidlice - barevná břidlice z Vermontu. A proč byste si měli vybrat pro svou střechu zrovna břidlici? Břidlice je totiž pevná, štípatelná a má dlouhou životnost. Veškeré pokrývačské práce zvládneme bez plechu - provádíme totiž vykrytí oblých a speciálních tvarů břidlicí. Atypické tvary střechy jsou proto výzvou, ne překážkou. Podnikání pro nás neznamenají peníze, ale spokojení zákazníci. Proto preferujeme vstřícný přístup a kvalitně odvedenou práci. Přesvědčte se o našich kvalitách i vy.


Výroba dřevěných příhradových vazníků a nosných střešních konstrukcí na klíč pro rodinné domy

Výroba dřevěných příhradových vazníků a nosných střešních konstrukcí na klíč pro rodinné domy

Dřevěné vazníky se používají jako nosná konstrukce střech. Kvalitní, pevné a stabilní příhradové vazníky a nosné konstrukce střech pro rodinné domy vyrábí firma KARPEN PLUS s.r.o. se sídlem v Brně. Dodáme a namontujeme dřevěné vazníky, včetně návrhu technického řešení. Střešní příhradové vazníky a nosné konstrukce střech se hodí nejen na rodinné domy, ale také pro stavbu celodřevěných hal, jízdáren, skladů, pro nástavby občanských staveb i panelových objektů. Vazníkové střechy jsou ekologické a certifikované výrobky. Naše služby: - návrh příhradových vazníků na požadovaný typ stavby - výroba na míru - rychlá odborná montáž. Vazníkové příhradové střešní konstrukce vyrábíme podle platných norem a předpisů.