Poptávám realizaci plastového plotu a branky

Poptávám realizaci plastového plotu a branky

Poptávám realizaci plastového plotu a branky.
Poptávka byla vložena dne:
20.08.2018 08:42

Platnost poptávky:
20.09.2018 07:55

Kontaktní osoba:
Vilém Onderka

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektrická vrata maximálních rozměrů a masivní konstrukce - výroba

Elektrická vrata maximálních rozměrů a masivní konstrukce - výroba

Extrémní rozměry otvoru pro vrata nad 6x6 metrů nejsou pro společnost Forte Beroun spol. s r.o. žádnou překážkou. Exteriérová nebo interiérová elektrická navíjecí vrata pro Vás vyrobíme na zakázku. Elektrická navíjecí vrata extrémních rozměrů vynikají dlouhou životností, snadnou údržbou a ovládáním a jsou praxí ověřena i v náročných provozech i při zatížení větrem. Vyhledejte si potřebné informace o dalších výhodách elektrických navíjecích vrat vyrobených společností Forte Beroun spol. s r.o.


Plastové plotovky z recyklovaného plastu s dlouhou životností a za nízkou cenu, eshop

Plastové plotovky z recyklovaného plastu s dlouhou životností a za nízkou cenu, eshop

Váš starý plot už není to, co býval a vy uvažujete, jaký plot by byl pro vás tím nejlepším řešením, aby jste za pár let nemuseli řešit to samé? Zvolte plastové plotovky, díky kterým bude váš plot vypadat stále jako nový! Plastové plotovky nevyžadují žádnou údržbu a navíc: - nehnijí, - nekorodují, - jsou barevně stálé, - jsou nenasákavé. Bez obav je můžete upravovat, řezat do nich či vrtat. Vytvořte plot, který bude dostatečně odolný vůči všem povětrnostním vlivům a poslouží vám dlouhá léta, tak jak má. Neváhejte a navštivte náš eshop již dnes a vyberte si i vy z širokého sortimentu plastových plotovek!


Lamelové clony do vchodů pro zajištění tepelné izolace

Lamelové clony do vchodů pro zajištění tepelné izolace

Pokud potřebujete tepelně izolovat vstupy do skladů, hal či jiných prostor, pak využijte naších lamelových clon! Ve společnosti Kovo Praktik s.r.o. v Ostravě si pořídíte lamelové clony pro tepelnou izolaci vchodů. Výhody a vlastnosti: - zamezují průvanu u dveřního prostoru - zamezují úniku tepla - snižují objem prachu - lze zakoupit svařovací lamely, kterými předělite svařovací pracoviště - snižují hladinu hluku - z bezpečnostních důvodů je clona po stranách ukončena červenou lamelou - jsou vytvořeny z měkčeného plastu - k dispozici jsou různé šířky a tloušťky vzájemného překrytí. Díky clony lze dělit průchody o různých velikostí a lze využít v místech s teplotou od - 15°C do + 60°C. Dodáváme ve 2 variantách: - Pevná - standardní provedení, určeno k montáži nad vstupní otvor. - Posuvná - možno odsunout podél zdi, není vhodná do otvorů s průjezdem VZ vozíků. Montáž zvládne opravdu každý je nenáročná a jednoduchá, vždy je přibalen i montážní návod. Kromě montáže je také snadné svěšení lamelové clony při přechodu na letní období.


Rolovací garážová vrata - montáž bez stavebních úprav do každého otvoru

Rolovací garážová vrata - montáž bez stavebních úprav do každého otvoru

Pokud potřebujete nová vrata a prostory Vaší garáže neumožňují stavební úpravy, vhodným řešením je pořídit rolovací garážová vrata. Společnost ČERNÍK s.r.o. Uherský Brod dodává garážová vrata KRUŽÍK. Montáže provádí převážně v regionu Uherské Hradiště, Zlín, Přerov. Rolovací vrata jsou lehká, pevná a tichá, použity jsou vysoce kvalitní hliníkové lamely, proto je u vrat garantována dlouhá životnost i skvělé tepelně izolační vlastnosti. Výhodou je, že zabírají málo místa, není třeba dodatečný prostor při otevírání, proto jsou vhodné do libovolného prostoru. Dodatečně je lze namontovat do každého otvoru bez dalších stavebních úprav. Svým konstrukčním řešením zajišťují zachování místa v garáži i v prostoru před ní. Výroba je vždy na míru, instalace je možná před i za otvor. Dodáváme i průmyslová rolovací vrata s robustní konstrukcí. Domluvte si u nás konzultaci.


Kyvné dveře, kyvná vrata do komerčních prostorů, skladů a hal

Kyvné dveře, kyvná vrata do komerčních prostorů, skladů a hal

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou, prodejem a montáží kyvných dveří a vrat? Pak se obraťte na společnost PortaTherm s.r.o. z Brna, která nabízí tyto dveře do komerčních prostorů, skladů a hal. Tyto námi vyráběné kyvné dveře a kyvná vrata se vyrábí pro usnadnění pohybu lidí a strojů ve frekventovaných prostorech. Při jejich použití se neotvírají dveře za pomocí kliky ale stačí do nich jednoduše zatlačit tělem či vozíkem. Zavření křídel je automatické. Dveře jdou otevírat do obou stran. Výhody, které kyvné dveře a vrata mají jsou: -tepelná izolace prostoru -eliminace průvanu, hluku, prašnosti -ochrana zdraví a bezpečnosti zaměstnanců. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit naše webové stránky.


Designově bezkonkurenční potisk vrat Dura Print - odolný proti oděrkám a UV záření s 10letou zárukou

Designově bezkonkurenční potisk vrat Dura Print - odolný proti oděrkám a UV záření s 10letou zárukou

Díky nové světově unikátní technologii Dura Print pro tisk na garážová a průmyslová vrata Vám zajistíme zcela originální vzhled Vašich vrat podle Vašeho vkusu. Tato unikátní technologie využívající inkoustového tisku s vytvrzováním UV lampou je založena na nanášení inkoustu na vratový panel. Poté je výsledný inkoustový tisk zalakován matným PUR lakem a konečný výsledek přináší dokonalý design, který je odolný proti oděrkám, otěru nebo proti UV záření. Technologie je natolik propracovaná, že Vám na tento tisk dáme 10letou záruku, protože jsme si jistí, že se Vám povrch neoloupe nebo neznehodnotí, když Vaše dítě neubrzdí včas plastovou motorku nebo když na vrata bude po celý den svítit slunce. Jedná se o inkoustový tisk a tato technologie Dura Print přináší neomezené možnosti ve volbě námětu. Jelikož Vám můžeme vytvořit potisk libovolných obrázků, fotografii, imitací dřeva či betonu, můžete si být jistí, že vrata, které si zvolíte Vy, nebude mít nikdo jiný. Plusové důvody proč má být technologie Dura Print na Vašich vratech : - Vrata jsou chráněna užitným vzorem. - Lze využít pro všechny druhy a povrchy panelů s rozlišením až 360 dpi. - Motiv si můžete nechat kdykoliv přetisknout. - Lze tisknout i příslušenství, jako například hliníková okénka. - Využití Vám poslouží pro logo Vaší firmy na průmyslových vratech. - Výroba bude zrealizovaná přímo Vám na míru. - 10letá záruka na povrchovou úpravu.