Poptávám realizaci plastového plotu a branky

Poptávám realizaci plastového plotu a branky

Poptávám realizaci plastového plotu a branky.
Poptávka byla vložena dne:
20.08.2018 08:42

Platnost poptávky:
20.09.2018 07:55

Kontaktní osoba:
Vilém Onderka

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kyvné dveře a kyvná vrata pro pohodlné otvírání do obou stran - usnadněte si průchod

Kyvné dveře a kyvná vrata pro pohodlné otvírání do obou stran - usnadněte si průchod

Potřebujete snadný, rychlý a častý průchod a stále zavřené dveře? Pak jsou pro vás vhodné kyvné dveře a vrata. Kyvné dveře, také označovány jako lítačky, vám umožní jednoduché otevírání na obě strany. Výrobou, prodejem a dodávkou kyvných dveří a vrat se zabývá firma PortaTherm s.r.o. z Brna. Lítací dveře najdou uplatnění hlavně ve frekventovaných prostorech, skladech, halách, v provozech nemocnic, restaurací i barů. Při použití kyvných dveří odpadá starost s otevíráním dveří pomocí kliky. Do kyvných dveří stačí tělem či vozíkem zatlačit. Zavření křídel je díky pružinové mechanice automatické. Kyvné dveře lze pohodlně otevírat do obou stran, takže umožňují jednoduchý průchod v obou směrech. Výhody kyvných vrat: - nevyžadují manipulaci - eliminace průvanu, hluku, prašnosti - tepelná izolace prostoru - ochrana zdraví a bezpečnosti zaměstnanců Jednoduché otevírání kyvných dveří ocení každý, kdo má často plné ruce materiálu, krabic nebo čehokoliv jiného. Pořiďte si je i vy!


Vrata pro chladírny a mrazírny výroba Beroun - pro nejnáročnější zákazníky

Vrata pro chladírny a mrazírny výroba Beroun - pro nejnáročnější zákazníky

Zákazníkům s nejnáročnějšími podmínkami jako jsou mrazírny a chladírny je určena nabídka rychloběžných garážových vrat, které prodává společnost Forte Beroun spol. s r.o. Tato speciálně upravená vrata jsou vybavena pohonem se šnekovou úpravou umístěnou na libovolné straně pro zajištění rychlosti zavírání a otevírání a zamezení únikům chladu a tím i snížení nákladů na provoz, bezpečnostní fotobuňkou, unikátním anti-crash systémem nové generace a uzavírací dolní lištou, která je doplněna o bezpečnostní kontakt. Díky kvalitnímu provedení vyhoví naše vrata náročnému provozu chladíren a mrazíren. Máte-li zájem se dozvědět více o tomto produktu a jeho výhodách, neváhejte se obrátit na společnost společnost Forte Beroun spol. s r.o.


Garážová vrata HÖRMANN  na ruční i elektrické ovládání od autorizovaného prodejce

Garážová vrata HÖRMANN na ruční i elektrické ovládání od autorizovaného prodejce

Nová garážová vrata značky HÖRMANN Vám zajistí autorizovaný prodejce, společnost Josef Cigler - JC MONTÁŽE z Vlašimi ve Středočeském kraji. Ať už potřebujete vrata ke svému domu či do firmy, vrata značky HÖRMANN jsou jednoznačně nejlepší volbou. Dodáváme a montujeme sekční i výklopná vrata s možností ručního i elektrického ovládání pomocí dálkových ovladačů. Naše vrata jsou vyrobena z kvalitní oceli, jsou odolná a maximální stabilní. Vybrat si můžete z několika typů jednostěnných či dvoustěnných vrat, veškeré dveřní a vratové systémy Vám dodáme včetně odborné montáže i pozáručního servisu. V případě zájmu Vám také ochotně zajistíme pohony vjezdových bran a garážový vrat, provedeme montáž plastových oken, předokenních rolet i vertikálních žaluzií.


Rychloběžná lamelová vrata výroba a prodej Beroun – bezporuchová a s kvalitním pohonem

Rychloběžná lamelová vrata výroba a prodej Beroun – bezporuchová a s kvalitním pohonem

Pokud sháníte prověřeného dodavatele kvalitních lamelových vrat, pak se s důvěrou obraťte na společnost Forte Beroun spol. s r.o., která vyrábí a prodává nejen rychloběžná lamelová vrata s kvalitním pohonem a možností výběru ovládání. Naše rychloběžná lamelová vrata mohou být podle preferencí zákazníka opatřena průhlednými průhledy a do budoucna přibude v nabídce také varianta s PUR výplní pro zajištění nízkého prostupu tepla. Vrata bez závaží se otevírají rychlostí kolem 1,5 m/s a vyhovět můžeme zákazníkům s požadavky na výrobu vrat až do rozměru maximálně 6000 x 8000 mm. Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte se obrátit s dotazy ohledně rychloběžných lamelových vrat na společnost Forte Beroun spol. s r.o.


Montáž a opravy rolovacích vrat

Montáž a opravy rolovacích vrat

Pokud potřebujete namontovat případně opravit garážová nebo průmyslová rolovací vrata, obraťte se na společnost Vrata a brány Tomáš Večerek. Naše společnost provádí montáž a opravy na rolovacích vrat nejen na Opavsku, ale také v Ostravě. Výhody, které Vám poskytnou rolovací garážová vrata: - ušetří místo – srolují se jako roleta do boxu nad vjezdem do garáže nebo haly - vhodné do průmyslových objektů nebo do garáží rodinných domů - možné namontovat do, před i za otvor - naše společnost mimo jiné provádí opravy a servis rolovacích garážových vrat


Designově bezkonkurenční potisk vrat Dura Print - odolný proti oděrkám a UV záření s 10letou zárukou

Designově bezkonkurenční potisk vrat Dura Print - odolný proti oděrkám a UV záření s 10letou zárukou

Díky nové světově unikátní technologii Dura Print pro tisk na garážová a průmyslová vrata Vám zajistíme zcela originální vzhled Vašich vrat podle Vašeho vkusu. Tato unikátní technologie využívající inkoustového tisku s vytvrzováním UV lampou je založena na nanášení inkoustu na vratový panel. Poté je výsledný inkoustový tisk zalakován matným PUR lakem a konečný výsledek přináší dokonalý design, který je odolný proti oděrkám, otěru nebo proti UV záření. Technologie je natolik propracovaná, že Vám na tento tisk dáme 10letou záruku, protože jsme si jistí, že se Vám povrch neoloupe nebo neznehodnotí, když Vaše dítě neubrzdí včas plastovou motorku nebo když na vrata bude po celý den svítit slunce. Jedná se o inkoustový tisk a tato technologie Dura Print přináší neomezené možnosti ve volbě námětu. Jelikož Vám můžeme vytvořit potisk libovolných obrázků, fotografii, imitací dřeva či betonu, můžete si být jistí, že vrata, které si zvolíte Vy, nebude mít nikdo jiný. Plusové důvody proč má být technologie Dura Print na Vašich vratech : - Vrata jsou chráněna užitným vzorem. - Lze využít pro všechny druhy a povrchy panelů s rozlišením až 360 dpi. - Motiv si můžete nechat kdykoliv přetisknout. - Lze tisknout i příslušenství, jako například hliníková okénka. - Využití Vám poslouží pro logo Vaší firmy na průmyslových vratech. - Výroba bude zrealizovaná přímo Vám na míru. - 10letá záruka na povrchovou úpravu.