Poptávám stavbu zahradního domku

Poptávám stavbu zahradního domku

Poptávám stavbu zahradního domku na nářadí. Rozměr cca 4 x 5-6m. Domek bude používán na uskladnění zahradních strojů a nářadí. Bylo by lepší kdyby byl domek na zemních vrutech, odpovídající tloušťky materiálu, včetně střešní krytiny a podlahy. Prosím o nabídky ceny a termínu realizace. Děkuji za nabídky.
Poptávka byla vložena dne:
14.08.2018 12:38

Platnost poptávky:
14.09.2018 11:30

Kontaktní osoba:
Marie Cechová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Uherské Hradiště

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce střech na historických budov a památkových objektů

Rekonstrukce střech na historických budov a památkových objektů

Veškeré starosti a obavy spojené s rekonstrukcí střech na historických budovách a památkových objektech můžete dát stranou, pokud realizaci rekonstrukce svěříte do rukou profesionálů v oblasti rekonstrukce krovů a střech historických budov – společnosti KROVYS s.r.o, která sídlí v Telči. Při rekonstrukci střech historických budov dodržujeme dobové postupy. Díky tomu se nám vždy podaří a zachovat původní vzhled a ráz budovy.  Naši pracovníci jsou na základě své zručnosti a řemeslného umu schopni precizně a řemeslně provádět výměny na historických krovech tak, aby jejich práce odpovídala požadavkům památkové péče.


Vestavěné skříně vyrobené na míru, atypické vestavěné skříně

Vestavěné skříně vyrobené na míru, atypické vestavěné skříně

Hledáte ideální řešení úložných prostorů ve Vašem bytě? Má Váš byt atypické rozměry? Ideálním a skutečně praktickým řešením je vestavěná skříň na míru, která dokonale zapadne do prostředí a bude se vyjímat v každé místnosti. Neváhejte a oslovte firmu Truhlářství Radim Sladký, která působí v okolí Ivančic, Pohořelic, Moravského Krumlova a Brna. V truhlářství Radim Sladký pro Vás vyrobíme klasické i atypické vestavěné skříně přesně podle Vašich představ a individuálních přání. Poradíme s vhodnými dispozicemi, vnitřním uspořádáním i designem. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Kompletní klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace, Hradec Králové a Pardubice

Kompletní klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace, Hradec Králové a Pardubice

Kvalitní střešní krovy i pokládku nové střechy Vám zajistí společnost Karel Nováček z obce Libchavi v okrese Ústí nad Orlicí. Zajistíme Vám kompletní klempířské, pokrývačské a tesařské práce od oprav a rekonstrukcí starých střech až po výrobu a montáž střechy nové. Přímo na míru vyrobíme a nemontujeme střešní krovy, vyměníme střešní krytinu a poradíme si s izolací všech typů střech. Vaší střeše dodáme ten pravý šmrnc pomocí doplňkových klempířských prvků, jako jsou parapety, okapy, svody apod. Jsme profesionálové v daném oboru, jež dokážou vyrobit dřevostavbu na klíč, a to včetně kompletní projektové dokumentace i dalších dílčích činností. Veškeré práce provádíme ve všech okolních městech, jako je Hradec Králové či Pardubice.


Opravy, rekonstrukce plochých, šikmých střech, krovů

Opravy, rekonstrukce plochých, šikmých střech, krovů

Při rekonstrukci šikmých i plochých střech je třeba posoudit stávající stav střechy a krovu, v lokalitě Zlínský kraj, Uherský Brod se můžete obrátit na firmu TOM střechy z Dolního Němčí, která Vám připraví návrh řešení na opravy střech a krovů a zpracuje cenovou nabídku zdarma. Provedeme veškeré pokrývačské, tesařské i klempířské práce související s opravou. Při opravách střech pracujeme se všemi dostupnými střešními krytinami - betonovými, pálenými, plechovými i plastovými. Spoustu výhod má plechová krytina - pro její nízkou cenu, vysokou kvalitu a dlouhou životnost je pro opravy střech velice vhodná.


Střechy, střešní konstrukce, vazníky a pergoly, stavební práce Moravský Krumlov

Střechy, střešní konstrukce, vazníky a pergoly, stavební práce Moravský Krumlov

Sháníte-li firmu, která provádí rekonstrukce střech či jiné stavební práce v blízkosti Moravského Krumlova a okolí, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma OSP spol. s r.o., se úzce specializuje také na stavby a rekonstrukce kvalitních šikmých a plochých střech a pergol na klíč za nejnižší ceny. Našim zákazníkům dodáváme střechy, střešní konstrukce a vazníky dle Vašich představ, případně Vám rádi poradíme co nejvhodnější řešení. K práci používáme materiály vysoké kvality. Práce vykonávají naši kvalifikovaní pracovníci – tesaři, klempíři a pokrývači. Můžeme Vám zaručit funkční střechu s dlouhou životností. Stavby a opravy střech a pergol provádíme nejčastěji v těchto městech Moravský Krumlov, Znojmo, Ivančice, Znojemsko, Vysočina, Třebíč, Brněnsko, Brno-venkov i Brno, další města po domluvě. Proto neváhejte a vyzkoušejte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Systém TOPSTEP zábradlí a obklady schodů, schodišť - laminátové, vinylové schody v mnoha dekorech

Systém TOPSTEP zábradlí a obklady schodů, schodišť - laminátové, vinylové schody v mnoha dekorech

Pokud nevíte, jak sladit vnitřní schodiště s celým interiérem, ideálním řešením je vybrat si obklady schodů v imitaci dřeva - schodišťový systém TOPSTEP zahrnuje jak laminátové a vinilové schody, tak zábradlí v různých variantách. V regionu Zlínský, Olomoucký kraj je dodavatelem TOPSTEP společnost TOPSCHODY s.r.o. Zlín. Schodišťový systém je vhodný pro obložení nových schodů i při renovaci starých schodišť. Schodové profily lze použít na přímé i točité schodiště a na všechny druhy podkladu - schody ze dřeva, betonu, kamene, teraca i z kovu. Vhodně vybereme i nerezové nebo hliníkové zábradlí. Máte tak jedinečnou možnost sladit svůj interiér podle Vašich představ. Schodišťový systém TOPSTEP Výhody: - široký výběr dekorů - jednoduchá a rychlá montáž - nejsou nutné stavební úpravy.