Protipovodňové opatrenia mimo vodného toku

Protipovodňové opatrenia mimo vodného toku

Začiatok plánovaného úseku protipovodňových opatrení v suchom koryte v k.ú. Tešmák je v mieste križovania koryta s priepustom a miestnou komunikáciou v spodnej časti záhradkárskej lokality. Trasa pokračuje pozdĺž miestnej prístupovej komunikácie severným smerom až po koniec úpravy v km 0, 356.
V mieste plánovanej úpravy koryta ohrozuje pri povodňových prietokoch voda existujúcu zástavbu s priľahlými pozemkami a zároveň svojou eróznou činnosťou spôsobuje nestabilitu svahov ( hlavne pozdĺž súkromných záhrad ). Navrhovaná úprava je sústredená v jednom ucelenom úseku od km 0, 000 po km 0, 356 v celkovej dĺžke 356, 0 m.
Veřejná zakázka vložena:
10.08.2018 07:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Šahy

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.10.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Šahy

Zadavatel IČ:
00307513

Kontaktní osoba:
Silvia Matušková

Zadavatel telefon:
+421 903 774 621

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45246400-7
Protipovodňové práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zemní práce, výkopové práce, nakládka

Zemní práce, výkopové práce, nakládka

Stavební firma RYDO, spol. s.r.o. Česká Třebová nabízí zemní práce dle požadavků zákazníka. Na všechnu zemní práci používáme účinnou mechanizaci, která zvládne každý terén. Zemní práce a výkopové práce provádíme se zaměřením na lokalitu Česká Třebová ale i Lanškroun. Cenové nabídky a konzultace firma RYDO poskytuje zdarma. Neváhejte nás kontaktovat. • Terénní úpravy • Výkopy sklepů a základů rodinných domů • Výkopy pro kabely, vodu, kanalizaci, plynové potrubí • Výkopy pro bazény • Zhotovení příjezdových cest a podkladů • Výkopy pro kanalizace a ostatní inženýrské sítě • Výkopy pro základy rodinných domů


Výkopové a zemní práce, stavba inženýrských sítí, terénní úpravy, demolice

Výkopové a zemní práce, stavba inženýrských sítí, terénní úpravy, demolice

Ve městě Mladá Boleslav a na dalších místech středních Čech děláme veškeré výkopové a zemní práce. Stavíme i inženýrské sítě. Jsme firma s dlouholetou tradicí a zkušeností a nic pro nás není překážkou. Z našich služeb: - stavba inženýrských sítí - výkopové práce - zemní práce - demolici - bourací práce - terénní úpravy - hloubení základů - zářezy do strání - odvoz odpadu a mnoho dalších. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.


Rekonstrukce kanalizací, výkopové práce, demoliční práce

Rekonstrukce kanalizací, výkopové práce, demoliční práce

Naši spolehliví a vysoce kvalifikovaní pracovníci provádí: - výstavbu a rekonstrukci kanalizací - zemní práce - výkopové práce - dlaždičské práce - recyklaci vybouraných asfaltů a betonů - stavbu, opravu i demolici dopravních staveb - výrobu asfaltových směsí - pokládku asfaltových směsí vlastními finišery U nás máte záruku kvalitních materiálů, precizně odvedené práce i příznivé ceny. Děláme vše pro to, abyste s naší prací byli maximálně spokojení. Působíme především v Moravskoslezském kraji. Stavíme s vámi už déle než dvacet pět let.


Vodohospodářské stavby, vodovodní, kanalizační přípojky - realizace

Vodohospodářské stavby, vodovodní, kanalizační přípojky - realizace

Výstavba, realizace a inženýrské sítě, odstaňování poruch vodovodních a kanalizačních přípojek, vodojemů, čistíren odpadních vod, přemostění, úpravy vodních toků, odlehčení kanalizace. Provádíme: - zemní práce prováděné ručně nebo rypadly - řezání a rozrušování vozovky, betonových ploch bouracími hydraulickými kladivy - pravidelná údržba s revizí vodovodních a kanalizačních přípojek - vodoinstalatérské práce Zakázky provádíme od přípravy, výstavby až po konečné terénní úpravy.


Zemní a výkopové práce, strojní i ruční výkopy, demolice

Zemní a výkopové práce, strojní i ruční výkopy, demolice

Potřebuje rychle a bez velké námahy vyhloubit stavební základy? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost Jakuba Daniela, sídlící v Hodoníně, která Vám tuto práci vykoná. Specializujeme se na demolice, zemní a výkopové práce, které provádíme strojně i ručně. Realizujeme úpravy terénu, srovnání a svahování pozemků, výkopy základů, sklepů, bazénů, jímek, rýh pro inženýrské sítě, kanalizace, vodovodní potrubí, přípojky k budovám, odvodnění. Současně zajišťujeme i odvoz a přemístění přebytečné zeminy i sutě. Poskytujeme také stavební služby jako výstavby hrubých staveb či pokládku zámkové dlažby a obrubníků.


Bagrování a úprava terénu Mníšek pod Brdy – včetně odvozu zeminy

Bagrování a úprava terénu Mníšek pod Brdy – včetně odvozu zeminy

Máte v plánu stavbu domu nebo chaty či jiného objektu a potřebujete vybagrovat základy? Nevyhovuje Vám současný terén Vaší zahrady a chcete změnu? Hledáte spolehlivou firmu, která má dostatek zkušeností a odpovídající technické vybavení pro bagrování a úpravu terénu? Firma Miroslav Slabihoudek nabízí své služby zájemcům z Mníšku pod Brdy a okolí. Firma Miroslav Slabihoudek vlastní bagry, minibagry a nakladače pro odvoz přebytečné zeminy. Nechte bagrování a úpravu terénu na odbornících z naší firmy. Veškeré dotazy Vám samozřejmě rádi zodpovíme.