Predchádzanie vzniku odpadu kompostovaním

Predchádzanie vzniku odpadu kompostovaním

Predmetom verejneho obstaravania je dodanie skatul na kompostovanie, za ucelom predchadzania vzniku biologicky rozlozitelnych komunalnych odpadov. Blizsia specifikacia predmetu zakazky je obsiahnuta v sutaznych podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
10.08.2018 07:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Oravská Polhora

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.10.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Oravská Polhora

Zadavatel IČ:
00314749

Kontaktní osoba:
Marek Havaš

Zadavatel telefon:
+421 221 025 897

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39234000-1
Škatule na kompost

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavebnicové skleníky Litomyšl – ryze česká výroba skleníků

Stavebnicové skleníky Litomyšl – ryze česká výroba skleníků

Ten kdo miluje zahradničení ví, že pěstovat zeleninu nelze v každém počasí. Naše skleníky jsou konstruovány tak, aby se v nich snadno dalo pěstovat od brzkého jara do prvních mrazíků. Naše firma LIMES Litomyšl s.r.o. nabízí certifikované skleníky, pařeniště či fóliovníky jak pro zahradnictví, tak zahrádkáře. Skleníky vyrábíme v různých provedeních jako například jednoduché s výškově dělenými dveřmi, žaluziovým větráním, velkoplošnými policemi a pěstebními stoly nebo stavebnicové. LIMES Litomyšl s.r.o. - ryze česká výroba skleníků.


Zahradní grily a krby - užijte si teplo, pohodu a dobré jídlo při dlouhých večerech na čerstvém vzduchu

Zahradní grily a krby - užijte si teplo, pohodu a dobré jídlo při dlouhých večerech na čerstvém vzduchu

Při pořizování zahradního grilu nebo krbu si každý představuje hlavně pohodu a relax při grilování, dobré jídlo, příjemnou atmosféru a bezkonkurenční pohodlí na čerstvém vzduchu. Správná volba zahradního grilu a krbu Vám všechny tyto podmínky zajistí a díky našim krbům a grilům si užijete teplo, dobré jídlo a pohodu. Grily od firmy 24 mall s.r.o. jsou díky funkčnosti, designu a kvalitě tou nejlepší volbou pro jakoukoliv grilovací příležitost. Ať už potřebujete zahradní gril na velkou zahradní párty nebo si jen chcete na ohni ugrilovat dobré jídlo někde v přírodě behěm výletu, naše široká nabídka a odborné poradenství Vám pomůže s výběrem toho pravého grilu pro Vás. Nabídku grilů a krbů můžete prozkoumat na našem e-shopu nebo se můžete přijít podívat do našeho kamenného obchodu v Opavě. V naší nabídce naleznete grily: -plynové -uhelné -elektrické A pokud se rozhodnete vybavit si své venkovní posezení zahradním krbem, náš široký designový výběr venkovních krbů doplní a pozvedne vzhled Vaší zahrady či terasy. Díky teplu které Vám krb zajistí si můžete užívat dlouhé letní večery se svými nejbližšími a v zimním období Vám venkovní krb vytvoří pohádkovou atmosféru se zasněženou zahradou.


Prodej pytlů na listí, trávu a seno - odolné vaky BIG-BAG oceníte na vaší zahradě

Prodej pytlů na listí, trávu a seno - odolné vaky BIG-BAG oceníte na vaší zahradě

Pokud máte zahradu a potřebujete se zbavit přebytečného listí, trávy či sena, pořiďte si nové odolné vaky na zahradní odpad od společnosti FOKUS-H s.r.o. z Třebíče. Naše firma vám zajistí kvalitní a odolné vaky BIG-BAG na zahradní odpad. V našem sortimentu si můžete vybrat pytle menších rozměrů - 55x55x75 cm, 70x70x90 cm a 90x90x100 cm, které bez problémů odvezete na zahradním kolečku. Taktéž se nemusíte obávat problémů s prostorem, s naplněným vakem totiž snadno projdete klasickými dveřmi. Všechny vaky jsou vybaveny čtyřmi velmi odolnými a pevnými polypropylenovými úchyty, díky nimž se s vaky dobře manipuluje. Kvalitní materiál a provedení zajišťuje vysokou nosnost až 600 kg, takže se rozhodně nemusíte bát jeho přetížení. Vaky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu šetrnému k životnímu prostředí. Více informací naleznete na našich webových stránkách!


Zahrádkářské, zahradnické potřeby, nářadí v eshopu agro-centrum.cz

Zahrádkářské, zahradnické potřeby, nářadí v eshopu agro-centrum.cz

V eshopu firmy Agro-centrum Uherský Brod můžete z domova pohodlně nakoupit zahrádkářské a zahradnické potřeby i zahradní nářadí a nábytek. V našem sortimentu najdete: - lisy, drtiče na ovoce - mačkače obilnin - kompostéry - měřící pomůcky - demižony - plastové nádoby, sudy, přepravky - nářadí pro zahrádkáře - krmiva - hnojiva, výživa pro rostliny, chemická ochrana rostlin, insekticidy - odpuzovače hlodavců a pasti - osiva - zeminy a substráty - květináče, nádoby na rostliny - zahradní nábytek - výrobky z recyklovaného plastu - ploty a pletiva. Objednané zboží můžete platit bezhotovostně, na dobírku i hotově při převzetí na prodejně v Uherském Brodu.


Grily COBB pro grilování, vaření i pečení, příslušenství, rošt, pánev

Grily COBB pro grilování, vaření i pečení, příslušenství, rošt, pánev

Rádi si pochutnáte na dobrém jídle v přírodě i na terase či chcete pro své přátelé uspořádat venkovní párty? Pro takové příležitosti se nejlépe hodí grilovat a to na kvalitních grilech značky COBB. Tyto grily Vám prodá a dodá výhradní zastupitel pro ČR společnost Ing. Ondřej Král - stolní grily COBB. Na našich grilech lze i vařit, udit, dusit či péct bez dodávky vnější energie. V našem sortimentu nabízíme přenosné stolní grily plynové, na brikety z dřevěného uhlí, v různých provedení a možností dokoupení příslušenství jako miska, pánev, rošt, ploténka či brašna. Tyto výrobky si oblíbíte, protože jsou lehké, přenosné a snadno omyvatelné. Jídlo si tak můžete připravit téměř kdekoliv.


Demižony, plastové sudy, drtiče, lisy na ovoce, měřící potřeby-eshop, prodej

Demižony, plastové sudy, drtiče, lisy na ovoce, měřící potřeby-eshop, prodej

V eshopu firmy Agro-centrum můžete pořídit vše potřebné pro zpracování ovoce na domácí pálenku - plastové sudy na kvas a vodu, demižony, drtiče, lisy ovoce i měřící pomůcky na kvas, víno či ovocný mošt. Osobně mohou zákazníci z okresu Uherské Hradiště a Zlín vše zakoupit na prodejně Uherský Brod, U Nádraží 2526. Prodejna, eshop - sortiment: - lis na ovoce k lisování šťávy - ruční, rámový, hydraulický - drtič ovoce ke zpracovávání různých ovocných plodů - opletené demižony v plastovém obalu - plastové nádoby, sudy na kvas, vodu s atestem na zdravotní nezávadnost - plastové kádě, nádoby bez víka - měřící pomůcky - vínoměr, lihoměr, moštoměr, cukroměr, refraktometr - výrobky z recyklovaného plastu - kompostery a další zahrádkářské potřeby.