Školní multifunkční hřiště pro školní mládež a volnočasové aktivity dětí a mládeže na Kamechách

Školní multifunkční hřiště pro školní mládež a volnočasové aktivity dětí a mládeže na Kamechách

Předmětem plnění veřejné zakázky je úplné a komplexní zhotovení stavby v rozsahu a podle smlouvy, projektu a povolení.
Předmět díla je specifikován projektem a zahrnuje:
1) Provedení stavby podle stavebního povolení a projektu;
2) Dopracování realizační projektové dokumentace se zřetelem na nabídnuté konkrétní stavební materiály, výrobky, technologie, stroje, zařízení a systémy určené pro osazení nebo zabudování do stavby;
3) Zpracování geodetického zaměření odpovědným geodetem včetně geometrického plánu potvrzeného katastrem nemovitostí a funkce odpovědného geodeta na stavbě;
4) Provedení souvisejících prací, dodávek a činností;
Veřejná zakázka vložena:
10.08.2018 07:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Statutární město Brno, zastoupené městskou části Brno - Bystrc

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.09.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Brno, zastoupené městskou části Brno - Bystrc

Zadavatel IČ:
44992785

Zadavatel ulice:
nám. 28. dubna 60

Zadavatel PSČ:
635 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Ing. Marcela Nepejchalová

Zadavatel telefon:
+420 546 125 156

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.bystrc.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212221-1
Stavební úpravy v souvislosti s objekty pro sportovní hřiště

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nerezové bazénové skluzavky a tobogány, skluzavky do bazénu

Nerezové bazénové skluzavky a tobogány, skluzavky do bazénu

Nerezové bazénové skluzavky a tobogány, skluzavky do bazénu, výroba a montáž pro veřejné i soukromé bazány a koupaliště od firmy Alfeko s.r.o. v Třebíči. Udělejte si z bazénu svůj malý soukromý aquapark a nechte si namontovat nerezovou skluzavku či tobogán! Kontaktujte firmu Alfeko s.r.o., která vyrábí a montuje nerezové skluzavky určené pro veřejné a soukromé bazény a koupaliště. Skluzavky a tobogány jsou vyráběny včetně schůdků a odvozeny ze standardních skluzavek pro dětská hřiště. Použití nerezových skluzavek u bazénů, respektive určení materiálu a tím i ceny a termínu dodání je vždy určeno prostředím, ve kterém se má skluzavka instalovat.


Kovové šatní skříňky výroba Praha - pro sportoviště, fitness centra a bazény

Kovové šatní skříňky výroba Praha - pro sportoviště, fitness centra a bazény

Na zázemí pro sportovců se dnes klade větší a větší důraz. Čistota a vybavení šaten sportovišť, fitness center a bazénů je vizitkou provozovatele. Zákazníci a sportovci vyžadují převážně prostor, kde si mohou nechat věci na převlečení. Společnost Techno bank, s.r.o. z Prahy se zabývá výrobou kovových šatních skříněk právě pro sportoviště, fitness centra a bazény, prostě všude, kde se lidé potřebují převléknout a nechat si své věci. Naše skříňky jsou prostorné, vkusné, barevné a kvalitní. Kontaktujte nás, při bezplatné konzultaci Vám pomůžeme vybrat vhodné řešení sestav tak, aby vše bylo maximálně funkční a estetické.


Skleněné skříňky, šatní skříně, WC kabiny

Skleněné skříňky, šatní skříně, WC kabiny

Nechejte se inspirovat novým designem skříněk u společnosti Frajt s.r.o. Kroměříž - firma dodává nyní i skleněné WC kabiny, šatní skříňky. Provedení sklo v kombinaci s nerez prvky. Pokud plánujete rekonstrukci vnitřních prostor hotelu, wellness centra, solária či lázní a chcete netradiční design šatny, dodáme dle Vašich požadavků skříňky ze skla, šatní skříně, kabiny prostor WC, nebo dveře, příčky i obklady ze skla. Individuálně přizpůsobíme design díky možnosti grafického digitálního tisku. Materiálové provedení kabiny z tvrzeného, kaleného skla tl. 10 mm s potiskem libovolného motivu dle Vašeho přání v kombinaci s nerezovými nebo hliníkovými doplňky. Rozlišení tisku na sklo až 800DPI s vysokou odolností vůči poškrábání, UV záření nebo vysokým teplotám. Tento typ je vhodný pro vlhké i mokré prostory - zázemí wellness center, klubových fitness, masáží, rehabilitačního masážního centra, lázeňské provozy. Zakázky realizujeme po celé České a Slovenské republice. Pro bližší informace nás kontaktujte na tel.: 573335700.


Kovové šatní skříňky na předlavičkách výroba Praha – základní provedení nebo s uzamykatelným roštem

Kovové šatní skříňky na předlavičkách výroba Praha – základní provedení nebo s uzamykatelným roštem

Mezi vybavení sportovních areálů, plaveckých bazénů a zázemí pro zaměstnance patří bezesporu také šatny a šatní skříně. Populární kovové šatní skříně na předlavičkách pro pohodlné převlékání a přezouvání nabízí společnost TechnoBank, s.r.o. z Prahy. Provedení samotných předlaviček je volitelné, od základního po předlavičky se sklopným roštem nebo s uzamykatelnými zásuvkami na obuv. Samotné barevné provedení záleží jen a jen na zákazníkovi. Hledáte-li šatní skříně, které budou dlouho sloužit, neváhejte se obrátit na společnost TechnoBank, s.r.o.


Zasněžovací systémy Vrchlabí -  plný servis v oblasti zasněžovacích systémů

Zasněžovací systémy Vrchlabí - plný servis v oblasti zasněžovacích systémů

Vlastníte sjezdovku a potřebujete mít jistotu sněhu po celou zimní sezónu? Hledáte spolehlivého dodavatele zasněžovacích systémů pro svůj lyžařský areál? Pak oslovte naší firmu ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Naše firma nabízí montáž a servis v oblasti zasněžovacích systémů. Komplexní služby zahrnují návrh, projektování, realizaci i zaškolení obsluhy. Navíc se postaráme o vyřízení agendy na úřadech. Co se týká montážních prací, jsme schopni zrealizovat zasněžovací systémy včetně vodního hospodářství. Veškeré práce obstarají naši montážní pracovníci s vlastními prostředky.


Skleněné šatní skříňky-pro aquaparky, wellness, lázně, sauny

Skleněné šatní skříňky-pro aquaparky, wellness, lázně, sauny

Společnost Frajt s.r.o. Kroměříž je výrobcem kvalitního vybavení pro aquaparky, wellness, lázně či do sauny, SPA centra - jedná se o skleněné šatní skříňky z 8mm silného kaleného skla s korpusem z vysokotlakého laminátu různé tloušťky. Vhodné jsou do vlhkých prostor. Dodáváme tedy nejčastěji do aquaparků, krytých bazénlů, lázní - klientela je nejen v regionu Zlínský kraj, přijímáme zakázky z celé ČR i Slovenska. Výhody: -jsou odolné proti vodě a vlhkosti -odolají i případné snaze o poškození a vykradení -jsou z vysokotlakého laminátu s melaminovou úpravou (HPL) s pevným hliníkovým rámem -možnost vybavit je zámky systému EPOS -možnost doplnit skříňky stříškou, která sníží ukládání nežádoucích nečistot a věcí na horním díle - vede k snadnější údržbě a udržení pořádku v šatnách. Pro bližší informace nás kontaktujte na tel.:573335700.