Vozidla kategorie M1, N1 - oprava a servis

Vozidla kategorie M1, N1 - oprava a servis

Předmětem veřejné zakázky je provádění servisů a oprav vozidel kategorie M1 a N1 včetně poskytnutí souvisejícího materiálu a náhradních dílů. Veřejná zakázka je rozdělena na 7 částí dle regionálních potřeb zadavatele. Dodavatel je oprávněn podat nabídku pro jednu, více nebo všechny části veřejné zakázky.
Na základě výsledku zadávacího řízení bude pro každou část veřejné zakázky uzavřena samostatná rámcová dohoda o poskytování služeb s jedním dodavatelem na období 48 měsíců ode dne účinnosti rámcové dohody nebo do vyčerpání finančního limitu, který je vymezen ve vzoru smlouvy k příslušné části veřejné zakázky.
Veřejná zakázka vložena:
10.08.2018 07:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Česká pošta, s.p.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
11.09.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká pošta, s.p.

Zadavatel IČ:
47114983

Zadavatel ulice:
Politických vězňů 909/4

Zadavatel PSČ:
225 99

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50110000-9
Opravy a údržba motorových vozidel a příslušenství k nim

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nové, ojeté vozy, autodíly, Škoda, VW, Seat-prodej, servis

Nové, ojeté vozy, autodíly, Škoda, VW, Seat-prodej, servis

Společnost ARAVER CZ s.r.o..je autorizovaný prodejce a servis vozidel Škoda, VW, Seat a Audi v okr. Uherské Hradiště. Nabízíme na prodej nové automobily, ale také ojeté vozy a autodíly na vozy Škoda, Volkswagen, SEAT a AUDI. V případě nehody volejte +420724637701, zajistíme prohlídky pojistných událostí. Rozsáhlý komplex společnosti ARAVER CZ, s.r.o. v Uherském Hradišti sdružuje prodejny vozidel Škoda, Volkswagen, Seat. Hlavní provoz: - Uherské Hradiště, Na Zerzavici 1946 - tel.:572556300. Součástí areálu je značkový servis, autoumývárna s ručním mytím a autobazar ojetých vozidel všech značek s možností nákupu na protiúčet. Autoservis Seat, Škoda: - Vlčnov, J. Plesla 556 - tel.:572630600. Autoservis Škoda: - Uherský Brod, Sv. Čecha 1100 - tel.:572633006. Autoservis Škoda: - Strážnice, Bzenecká 1376 - tel.:518332051.


Kardany pro nákladní automobily, náhradní díly pro kardanové hřídele - repase

Kardany pro nákladní automobily, náhradní díly pro kardanové hřídele - repase

Vlastníte nákladní automobily a potřebovali by jste sehnat firmu, která by Vám udělala repasi kardanů? Neváhejte a obraťte se na nás! Zajišťujeme servis, opravy i repase kardanových hřídelí a kloubů pro nákladní automobily značek Ford transit, Volkswagen, LTP, Iveco, Man, Volvo, Scania, Liaz, Avia, Mazda, Nissan, Mercedes. Opravu provedeme na počkání složitější projekt nejpozději do druhého dne. Pro rychlé zajištění vašeho požadavku oprav i servisu doporučujeme on-line objednání prostřednictvím našeho formuláře. Více informací a objednávkový formulář najdete na našich www.


Autorizovaný prodejce nových i ojetých vozů poskytuje komplexní servisní služby

Autorizovaný prodejce nových i ojetých vozů poskytuje komplexní servisní služby

Rozhodujete se pro koupi vozu a nevíte, který pro vás bude ten ideální? V našem Autocentru vám poradíme a předvedeme širokou škálu vozů, ze kterých si určitě vyberete. Jsme autorizovaný prodejce vozů značek ŠKODA, RENAULT a DACIA. Vybrat si můžete z mnoha úplně nových, ale i vyzkoušených ojetých modelů vozů. Při pořizování vozu vám pomůžeme také s financováním a pojištěním automobilu. V rámci celého Autocentra poskytujeme taktéž komplexní servisní služby, které provádí naši zkušení odborní pracovníci. Samozřejmostí je i zapůjčení kvalitního vozu po dobu servisu vašeho automobilu. Můžete využít taktéž služeb pneuservisu, kde si v našich prostorách můžete v případě potřeby uschovat nevyužívané pneumatiky. Neváhejte, přijďte nás navštívit a najděte svůj vysněný vůz!


Rychlá a kvalitní výměna autoskel, čelních skel

Rychlá a kvalitní výměna autoskel, čelních skel

Potřebujete si nechat vyměnit autosklo na svém vozidle? Máte na Vašem voze neodborně nalepené sklo a hledáte firmu, které výměnu autoskla provede odborně, rychle a především kvalitně? Přijeďte do Břeclavi a navštivte naši firmu Autoservis Petr Štross, která provádí výměnu autoskel čelních, bočních i zadních. Výměnu provedeme u všech typů aut i u nákladní vozů a autobusů. Používáme vysoce kvalitní skla značky SPLINTEX. Náš autoservis rozlišuje dva typy výměny autoskel: a to zasklívání tzv. do gumy, který se spíše používá u starších typů vozidel, ale i u nákladních aut a u autobusů. Montáž a demontáž této výměny je časově méně náročná a výměnu provedeme na počkání patří sem i výměna skel lepených kterou má už skoro 90% vozidel, montáž i demontáž je časově a odborně náročná.


Klimatizace - čištění, servis, plnění, dezinfekce

Klimatizace - čištění, servis, plnění, dezinfekce

Už jste si nechali před létem vyčistit klimatizaci ve svém autě? Pneucentrum Matěj Bludov provádí čištění, servis, plnění a dezinfekci klimatizací na všechny typy vozidel. Naše služby: - diagnostika klimatizace - čištění systému klimatizace - desinfekce klimatizační soustavy a odstranění zápachu - kontrola tlaku chladiva v okruhu klimatizačního systému - odsátí starého chladiva, oleje ze systému - kontrola, výměna kabinového, pylového filtru - vakuování chladicího okruhu - dezinfekce klimatizace - naplnění mazacího oleje do okruhu systému, doplnění chladícího média - kontrola funkčnosti a chlazení - klimatizace se zbaví škodlivých mikroorganizmů, plísní a zápachu. Jen pravidelná údržba vám zajistí správné fungování klimatizace a její zdravotní nezávadnost.


Autorizovaný, oficiální partner Škoda Auto poskytující servis vozů

Autorizovaný, oficiální partner Škoda Auto poskytující servis vozů

Aby byl váš vůz připraven celoročně pro bezproblémovou jízdu, svěřte jej Autoservisu Daníček Zlín, což je oficiální partner Škoda Auto poskytující servis vozů. V autorizovaných servisech značky ŠKODA máte jistotu fixní ceny každého úkonu. Pravidelně probíhají sezonní akce se zvýhodněnou cenou. Jako servisní partner Škoda se postaráme o Váš vůz a v případě delší opravy poskytneme zdarma náhradní vůz. Naši servisní technici pravidelně absolvují technická školení. Kompletní servisní služby v autorizovaném servisu ŠKODA: - pravidelné servisní prohlídky - příprava na technickou kontrolu, měření emisí - kontrola geometrie náprav vozidla - servis karoserie a laku - servis klimatizace vozu - kompletní řešení pojistných událostí. Jsme smluvním partnerem: - Česká pojišťovna, a.s. - Generali Pojišťovna, a.s. - Kooperativa pojišťovna, a.s. - Triglav pojišťovna, a.s. - UNIQA pojišťovna, a.s. A spolupracujeme s Alianz, ČSOB pojišťovnou, ČPP.