COV LK uměleckoprůmyslové – SUPŠS Kamenický Šenov, p.o. - dílenské vybavení

COV LK uměleckoprůmyslové – SUPŠS Kamenický Šenov, p.o. - dílenské vybavení

Předmětem veřejné zakázky je dodávka dílenského vybavení, jehož soupis a podrobná specifikace (technické parametry) je uveden v příloze č. 4 „Karty vybavení – B dílenské vybavení“ zadávací dokumentace. Součástí přílohy jsou též informace o umístění výrobků do konkrétních dílen či učeben, požadavky na další služby, jako je doprava, instalace, zařízení, uvedení do provozu, případně zaškolení, apod. Součástí dodávky je vždy doprava na místo, umístění, případně montáž zařízení.
Veřejná zakázka vložena:
10.08.2018 07:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Liberecký kraj

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Česká Lípa

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
14.09.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Liberecký kraj

Zadavatel IČ:
70891508

Zadavatel ulice:
U Jezu 642/2a

Zadavatel PSČ:
461 80

Zadavatel obec:
Liberec 2

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Značkové výtvarné potřeby pod vánočním stromečkem jistě potěší nejen děti

Značkové výtvarné potřeby pod vánočním stromečkem jistě potěší nejen děti

Máme pro vás zajímavý nápad - pořiďte dárek ze širokého sortimentu výtvarných potřeb Zlatá loď, kde můžete nakoupit pohodlně prostřednictvím e-shopu nebo nákup spojit s příjemnou vánoční procházkou do centra Prahy. Výběr výtvarných potřeb v této specializované prodejně je skutečně neobyčejný - dokonce největší v České republice. Proto si vybere skutečně každý. Ať už shání potřeby pro každodenní výtvarničení, či pomůcky pro profesionální designéry, architekty či umělecké malíře. Nemůžete se splést... Ochotný personál Vám pomůže a poradí s výběrem. Můžete tak mít vhodný dárek prakticky v jakékoliv cenové relaci. Zastoupení světových výrobců výtvarných potřeb ve Zlaté lodi je skutečně úctyhodné. Posuďte sami. Caran d'Ache, Faber-Castell, GOLDEN, Schmincke, Umton, Lascaux, Maimeri, Royal Talens, Sennelier, Manetti, Lefranc & Bourgeois, Koh-i-noor, Cappelletto, Kremer, Dick, Neograph, Stubai, Cretacolor, daVinci, Fabriano, Khadi Papers, Rohrer & Klingner, Leonhardy, Hahnemühle, Marabu, Derwent, Charbonnel. A neposlední řadě nesmíme zapomenout na značku COPIC, jíž je Zlatá loď výhradním zastoupením pro ČR.


Výroba, prodej průmyslové popisovače - pro autobazary, kancelářské, grafické, permanentní, smývatelné, na textil, na sklo

Výroba, prodej průmyslové popisovače - pro autobazary, kancelářské, grafické, permanentní, smývatelné, na textil, na sklo

Široký sortiment popisovačů pro průmysl i domácnost pořídíte u firmy KOFIX Zlín. Vyrábíme průmyslové popisovače pod vlastní značkou KOFIX a prodáváme popisovače od firmy ZIG KURETAKE kancelářské, grafické, pro autobazary, permanentní, smývatelné, na textil, na sklo i na dřevo. Průmyslové popisovače: - permanentní - lakové, lihové s různou šířkou hrotu, roll-on - na textil - textilní značkovač kuličkového hrotu, permanentní i smývatelný - na sklo a tabule - vodou smývatelné i voděodolné - na dřevo - barevné, přírodní vzhled - mastkové křídy, termokřídy, zavinovací tužky. Popisovače pro autobazary: - permanentní v různých barvách - na kovy, plasty aj. - vodou smývatelné popisovače různých barev - na sklo a tabule. Umělecké popisovače: - metalické, třpytivé - dvojité - s různou šířkou hrotu - na skicování, na scrapbooking - komiksové. Kancelářské popisovače: - zvýrazňovače - kaligrafické, skládací popisovače - sady - různá šířka hrotu. Nahlédněte i na náš specializovaný web - specialnipopisovace.cz


Barvy na textil, kreslící, výtvarné, kreativní potřeby - vše pro vaše tvoření

Barvy na textil, kreslící, výtvarné, kreativní potřeby - vše pro vaše tvoření

Máte kreativního ducha? V naší prodejně Hravé ruce Zlín naleznete mnoho komponentů pro vaše šikovné ruce. Zabýváme se prodejem kreativních a výtvarných potřeb pro vaše tvoření. Máme k dispozici nepřeberné množství materiálů pro výtvarné techniky, pomůcky pro tvoření různými technikami, Decoupage, scrapbooking, FIMO aj. Prodej potřeb pro tvoření: - barvy na textil - kreslící potřeby - barvy na obličej, prstové barvy - modelovací hmoty – Fimo, Cernit - potřeby pro pedig, plstění - ubrousky a lepidla pro decoupage - dřevěné, plastové polotovary pro dekoraci - bižuterní komponenty a korálky - křišťálová pryskyřice a mozaika - papíry a bloky pro scrapbooking - textilní polotovary, organzy, stuhy - sady na tvoření pro děti a další kreativní potřeby… Hravé ruce, to je obchůdek pro hravé lidičky, který najdete na ulici Školní 3896 ve Zlíně. Těšíme se na vaši návštěvu.


Prodej potřeb pro malíře a příslušenství na malování

Prodej potřeb pro malíře a příslušenství na malování

Pokud sháníte příslušenství na malování, jako jsou kbelíky, štětce, válečky, teleskopické tyče na válečky či krycí fólie na nábytek, navštivte prodejnu FACHMANcajky v Dačicích. V naší prodejně FACHMANcajky najdou vše potřebné nejen profesionální malíři, ale i domácí kutilové. V prodejně FACHMANcajky si můžete vybrat ze širokého sortimentu malířských potřeb, jako jsou: - malé, střední nebo velké štětce na malování - štětce na malování s prodlouženou rukojetí - různé velikosti válečků na malování exteriéru nebo interiéru - násady nebo teleskopické tyče na válečky - mřížky na válečky - malířské špachtle - ochranné a krycí fólie na nábytek - malířské pásky - ochranné obleky - kbelíky apod.


Akvarelové barvy QoR v tubách o objemu 11 ml pro jasnější obrazy

Akvarelové barvy QoR v tubách o objemu 11 ml pro jasnější obrazy

Novinkou v sortimentu prodejny výtvarných potřeb Zlatá loď, kterou naleznete v centru Prahy, se v letošním roce staly unikátní akvarelové barvy QoR od výrobce Golden. Tyto akvarelové barvy jsou k zakoupení v tubách o objemu 11 ml, a to v kompletní barevné škále celkem 83 odstínů. Malování akvarelovými barvami QoR je skutečná radost, neboť jsou i po zaschnutí výrazně jasnější a koncentrovanější nežli tradiční akvarel. Tato jejich jedinečnost je dosažena použitím restaurátorského média Aquazol jako pojidla namísto běžně používané arabské gumy. Výhodou je, že tyto barvy můžete libovolně kombinovat s jakýmikoliv klasickými akvarelovými barvami, což výrazně rozšiřuje Vaše možnosti. Stačí zapojit fantasii! Pokud Vás akvarelové barvy QoR zaujaly, neváhejte a navštivte výtvarné potřeby Zlatá loď na Praze 1!


Malířské stojany - polní, ateliérové, stolní pro amatéry i profesionály

Malířské stojany - polní, ateliérové, stolní pro amatéry i profesionály

Různé typy malířských stojanů (typ H a typ A) nabízí Výtvarné potřeby Zlatá loď prostřednictvím e-shopu i kamenné prodejny v samém centru Prahy. Zvláště v letních měsících jistě oceníte výběr polních malířských stojanů, kovových i dřevěných (lehkých i masivních) či stojanu pro upnutí dvou pláten, které jsou snadno přenositelné a využitelné v přírodě. Jedná se o prověřené italské značky Cappelletto a Tiziano Rotondo. Ateliérové stojany typu A nebo H jsou dřevěné, z měkkého nebo tvrdého dřeva a k dispozici jsou v několika barevných odstínech. Také stolní malířské stojany můžete vybírat podle Vašich aktuálních potřeb. Najde se i varianta pro děti. Potřebujete-li malířský stojan, navštivtě e-shop nebo prodejnu Zlatá loď Praha 1 a si jistě vyberete!