COV LK uměleckoprůmyslové – SUPŠS Kamenický Šenov, p.o. - dílenské vybavení

COV LK uměleckoprůmyslové – SUPŠS Kamenický Šenov, p.o. - dílenské vybavení

Předmětem veřejné zakázky je dodávka dílenského vybavení, jehož soupis a podrobná specifikace (technické parametry) je uveden v příloze č. 4 „Karty vybavení – B dílenské vybavení“ zadávací dokumentace. Součástí přílohy jsou též informace o umístění výrobků do konkrétních dílen či učeben, požadavky na další služby, jako je doprava, instalace, zařízení, uvedení do provozu, případně zaškolení, apod. Součástí dodávky je vždy doprava na místo, umístění, případně montáž zařízení.
Veřejná zakázka vložena:
10.08.2018 07:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Liberecký kraj

Originální záznam:

Okres:
Česká Lípa

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
14.09.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 520 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Liberecký kraj

Zadavatel IČ:
70891508

Zadavatel ulice:
U Jezu 642/2a

Zadavatel PSČ:
461 80

Zadavatel obec:
Liberec 2

Kontaktní osoba:
Ing. Libor Vokas

Zadavatel telefon:
+420 485 226 438

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.kraj-lbc.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba, prodej průmyslové popisovače - pro autobazary, kancelářské, grafické, permanentní, smývatelné, na textil, na sklo

Výroba, prodej průmyslové popisovače - pro autobazary, kancelářské, grafické, permanentní, smývatelné, na textil, na sklo

Široký sortiment popisovačů pro průmysl i domácnost pořídíte u firmy KOFIX Zlín. Vyrábíme průmyslové popisovače pod vlastní značkou KOFIX a prodáváme popisovače od firmy ZIG KURETAKE kancelářské, grafické, pro autobazary, permanentní, smývatelné, na textil, na sklo i na dřevo. Průmyslové popisovače: - permanentní - lakové, lihové s různou šířkou hrotu, roll-on - na textil - textilní značkovač kuličkového hrotu, permanentní i smývatelný - na sklo a tabule - vodou smývatelné i voděodolné - na dřevo - barevné, přírodní vzhled - mastkové křídy, termokřídy, zavinovací tužky. Popisovače pro autobazary: - permanentní v různých barvách - na kovy, plasty aj. - vodou smývatelné popisovače různých barev - na sklo a tabule. Umělecké popisovače: - metalické, třpytivé - dvojité - s různou šířkou hrotu - na skicování, na scrapbooking - komiksové. Kancelářské popisovače: - zvýrazňovače - kaligrafické, skládací popisovače - sady - různá šířka hrotu. Nahlédněte i na náš specializovaný web - specialnipopisovace.cz


Barvy na textil, kreslící, výtvarné, kreativní potřeby - vše pro vaše tvoření

Barvy na textil, kreslící, výtvarné, kreativní potřeby - vše pro vaše tvoření

Máte kreativního ducha? V naší prodejně Hravé ruce Zlín naleznete mnoho komponentů pro vaše šikovné ruce. Zabýváme se prodejem kreativních a výtvarných potřeb pro vaše tvoření. Máme k dispozici nepřeberné množství materiálů pro výtvarné techniky, pomůcky pro tvoření různými technikami, Decoupage, scrapbooking, FIMO aj. Prodej potřeb pro tvoření: - barvy na textil - kreslící potřeby - barvy na obličej, prstové barvy - modelovací hmoty – Fimo, Cernit - potřeby pro pedig, plstění - ubrousky a lepidla pro decoupage - dřevěné, plastové polotovary pro dekoraci - bižuterní komponenty a korálky - křišťálová pryskyřice a mozaika - papíry a bloky pro scrapbooking - textilní polotovary, organzy, stuhy - sady na tvoření pro děti a další kreativní potřeby… Hravé ruce, to je obchůdek pro hravé lidičky, který najdete na ulici Školní 3896 ve Zlíně. Těšíme se na vaši návštěvu.


Prodej malířských barev Tábor

Prodej malířských barev Tábor

Pokud budete malovat, v Táboře nabízí prodej malířských barev prodejna RÁJ BAREV s maloobchodním i velkoobchodním prodejem. Další nabízené produkty: - malířské barvy a laky - brusivo - autoemaily - tmely a lepidla - malířské a fasádní nátěry - protipožární nástřiky - ochranné pracovní pomůcky - malířské a lakýrnické potřeby - polyesterové karosářské tmely - sprejové barvy MULTONA, MOTIP, MACOTA, AUTO-K-LACK - pistole na stříkání, kompresory - PU pěny - silikonové a akrylové tmely.


Akvarelové barvy QoR v tubách o objemu 11 ml pro jasnější obrazy

Akvarelové barvy QoR v tubách o objemu 11 ml pro jasnější obrazy

Novinkou v sortimentu prodejny výtvarných potřeb Zlatá loď, kterou naleznete v centru Prahy, se v letošním roce staly unikátní akvarelové barvy QoR od výrobce Golden. Tyto akvarelové barvy jsou k zakoupení v tubách o objemu 11 ml, a to v kompletní barevné škále celkem 83 odstínů. Malování akvarelovými barvami QoR je skutečná radost, neboť jsou i po zaschnutí výrazně jasnější a koncentrovanější nežli tradiční akvarel. Tato jejich jedinečnost je dosažena použitím restaurátorského média Aquazol jako pojidla namísto běžně používané arabské gumy. Výhodou je, že tyto barvy můžete libovolně kombinovat s jakýmikoliv klasickými akvarelovými barvami, což výrazně rozšiřuje Vaše možnosti. Stačí zapojit fantasii! Pokud Vás akvarelové barvy QoR zaujaly, neváhejte a navštivte výtvarné potřeby Zlatá loď na Praze 1!


Malířské stojany - polní, ateliérové, stolní pro amatéry i profesionály

Malířské stojany - polní, ateliérové, stolní pro amatéry i profesionály

Různé typy malířských stojanů (typ H a typ A) nabízí Výtvarné potřeby Zlatá loď prostřednictvím e-shopu i kamenné prodejny v samém centru Prahy. Zvláště v letních měsících jistě oceníte výběr polních malířských stojanů, kovových i dřevěných (lehkých i masivních) či stojanu pro upnutí dvou pláten, které jsou snadno přenositelné a využitelné v přírodě. Jedná se o prověřené italské značky Cappelletto a Tiziano Rotondo. Ateliérové stojany typu A nebo H jsou dřevěné, z měkkého nebo tvrdého dřeva a k dispozici jsou v několika barevných odstínech. Také stolní malířské stojany můžete vybírat podle Vašich aktuálních potřeb. Najde se i varianta pro děti. Potřebujete-li malířský stojan, navštivtě e-shop nebo prodejnu Zlatá loď Praha 1 a si jistě vyberete!


Prodejna - výtvarné potřeby pro školáky a studenty Praha 1 -  u nás najdete široký sortiment zboží

Prodejna - výtvarné potřeby pro školáky a studenty Praha 1 - u nás najdete široký sortiment zboží

Není určen jen pro profesionální výtvarníky, jak by se mohlo na první pohled zdát. Chcete-li pro Vašeho školáka kvalitní výtvarné potřeby, přijďte si vybrat. Odborný personál Vám rád poradí. Příklad sortimentu: - veškeré potřeby na výtvarnou výchovu např. tempery, barvy, vodovky, štětce, palety, pastelky - bloky a skicáky - sortiment KOH-I-NOOR, Faber-Castell - pastelky, pastely, fixy, vodovky a tempery těchto značek, a navíc obdobné studijní barvy dalších zahraničních značek - pera, tužky, gumy - perka, násadky - školní rydla pro linoryt, lina pro linoryt. Veškerý sortiment je pečlivě vybírán. Odebíráme jen od kvalitních a prověřených dodavatelů. Informujte se také o věrnostním programu, který jsme pro Vás připravili. A pozor - fungujeme také jako e-shop s výtvarnými potřebami nejen pro školáky a studenty.