Okna a dveře, Rakousko

Okna a dveře, Rakousko

Chtěl bych mít 16 ks dřevěných špaletových oken, a 2 exteriérové dveře pro historický venkovský dům, dokumentace je k dispozici.

Původní znění:
Anfrage
ich möchte 16 stk Kastenfenster, Holz, sowie 2 Aussentüren für historisches Landhaus anfertigen lassen, es gibt dazu eine Dokumentation
Poptávka byla vložena dne:
10.08.2018 08:18

Platnost poptávky:
10.11.2018 08:01

Kontaktní osoba:
hans Kudlich

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní výroba a montáž - okna, eurookna a vchodové dveře ze dřeva

Kvalitní výroba a montáž - okna, eurookna a vchodové dveře ze dřeva

Jako nejstarší výrobce oken a dveří v regionech Ostrava, Frýdek-Místek a Havířov dbá společnost Okna ROBENEK, s.r.o. na neustálé zlepšování a vývoj výrobků k maximální spokojenosti každého zákazníka. Kvalitu, estetiku a dokonalé zpracování najdete na těchto produktech - dřevěná okna - okna EURO 68 SOFT - okna EURO 78 SOFT - okna EURO 88 SOFT - okna EURO RUSTIKAL - vchodové dveře - dveře PROFIL 68 - dveře PROFIL 78 - okenice - parapety vše v široké škále lazurovacích odstínů. Vytvořte si doma dokonale příjemné prostředí se společností Okna ROBENEK, s.r.o. Těšíme se na spolupráci s Vámi!


Vyzkoušejte okenní systémy pro Vaše domovní dveře od nás

Vyzkoušejte okenní systémy pro Vaše domovní dveře od nás

Sháníte nové vchodové dveře? Pak si zajistěte domovní dveře od nás s okenními systémy, které se snadno přizpůsobí moderním stavbám i klasickým domům. Vybrat si můžete z široké nabídky dveřních výplní, zvolit správný typ a designově už jen doladit barvu a dekorativní prvky. Jelikož je druh dveřních výplní důležitý z hlediska tepelně izolačních vlastností a z bezpečnostních, tak Vám velice rádi poradíme s výběrem. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Prodej a montáž interiérové dveře Trutnov

Prodej a montáž interiérové dveře Trutnov

CZ PODLAHY s.r.o ZZ podlahy Trutnov Koupili jste si nové interiérové dveře a víte, že jejich montáž by dopadla katastrofálně? Nebo se jen nechcete zdržovat s jejich montáží? S námi vše zvládnete snadno. V případě potřeby Vám zakoupené dveře rádi namontujeme včetně klik, kování, vložek či kukátek. Oslovte naši firmu CZ PODLAHY s.r.o ZZ podlahy Trutnov. Nabízíme velký výběr interiérových dveří od českých i polských výrobců. V nabídce máme otočné, posuvné dveře po stěně i do pouzdra a jiné.


Dřevěná špaletová okna a dveře pro památkově chráněné objekty

Dřevěná špaletová okna a dveře pro památkově chráněné objekty

Vlastníte starší budovu, plánujete ji opravit a vyměnit okna? Chtěli byste ponechat její původní ráz? Tak nejlepším řešením bude kontaktovat naši společnost DAHEPO EURO, spol. s r.o., sídlící v Boskovicích. Specializujeme se na výrobu dřevěných oken a dveří. Na zakázku vyrábíme i dřevěná okna špaletová neboli kastlová, která svým vzhledem zachovávají identický charakter budovy. Tyto okna vyrábíme z vysoce kvalitních tuzemských i tropických materiálů a nejčastěji je dodáváme pro památkově chráněné objekty, chalupy či sruby. Pro klienty zajišťujeme zaměření, výrobu, demontáž starých a montáž nový oken či případný servis.


Výroba eurooken, oken, vstupní dveře - z dřevěného materiálu

Výroba eurooken, oken, vstupní dveře - z dřevěného materiálu

Pokud jste si do teď nebyli jisti, na koho se obrátit ohledně kvalitních dřevěných oken a eurooken, pak jste na správném místě. Naše společnost používá kvalitní materiály i technologii, která zaručí Vaši spokojenost. S výrobou a montáží oken máme dlouholeté zkušenosti. V našem širokém sortimentu můžete vybírat z těchto dřevěných oken a eurooken: - okna EURO 68 SOFT, - okna EURO 78 SOFT, - okna EURO 88 SOFT, - okna EURO RUSTIKAL. Pro více informací můžete navštívit naše internetové stránky nebo nás rovnou kontaktujte. Staňte se našim dalším spokojeným zákazníkem a přenechejte starost s okny na nás. Těšíme se na naši spolupráci!


Okna a dveře VEKRA – více než 25 let na trhu

Okna a dveře VEKRA – více než 25 let na trhu

Již více než 25 let nabízí český výrobce oken a dveří VEKRA svým zákazníkům vysokou kvalitu, příznivou cenu a spolehlivost. Přijďte se na vlastní oči přesvědčit a prohlédnout si nabídku dveří, oken a doplňků do jednoho z velkých showroomů, které můžete navštívit v Praze, Brně, Ostravě, ale také v Hradci Králové, Plzni, Českých Budějovicích či v Ústí nad Labem nebo zavítejte do jedné z 60ti menších poboček po celé České republice. Designové a kvalitní dveře či okna VEKRA vyrobíme, přivedeme a namontujete a Vy se můžete těšit z komfortního bydlení a úspor financí za vytápění. Pokud máte o naše služby zájem, zdarma a nezávazně Vám připravíme cenovou nabídku podle Vámi zadaných kritérií.