Okna a dveře, Rakousko

Okna a dveře, Rakousko

Chtěl bych mít 16 ks dřevěných špaletových oken, a 2 exteriérové dveře pro historický venkovský dům, dokumentace je k dispozici.

Původní znění:
Anfrage
ich möchte 16 stk Kastenfenster, Holz, sowie 2 Aussentüren für historisches Landhaus anfertigen lassen, es gibt dazu eine Dokumentation
Poptávka byla vložena dne:
10.08.2018 08:18

Platnost poptávky:
10.11.2018 08:01

Kontaktní osoba:
hans Kudlich

Kontaktní email:

Telefon:
004 366 428 09254

Země:
österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vyzkoušejte okenní systémy pro Vaše domovní dveře od nás

Vyzkoušejte okenní systémy pro Vaše domovní dveře od nás

Sháníte nové vchodové dveře? Pak si zajistěte domovní dveře od nás s okenními systémy, které se snadno přizpůsobí moderním stavbám i klasickým domům. Vybrat si můžete z široké nabídky dveřních výplní, zvolit správný typ a designově už jen doladit barvu a dekorativní prvky. Jelikož je druh dveřních výplní důležitý z hlediska tepelně izolačních vlastností a z bezpečnostních, tak Vám velice rádi poradíme s výběrem. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Výroba oken, výroba dveří - prodej, montáž dřevěných a plastových oken a dveří

Výroba oken, výroba dveří - prodej, montáž dřevěných a plastových oken a dveří

Chcete si nechat vyrobit nová okna i dveře pro Váš dům, byt či chatu? Hledáte firmu která se zabývá kvalitní výrobou, prodejem i montáží dřevěných a plastových oken a dveří v okolí města Ivančice? Pak se obraťte na společnost 1A TRADE, s.r.o. se sídlem v Ivančicích. Naše společnost vyrábí, prodává a montuje: -plastová okna a dveře, dřevěná okna a dveře, hliníková okna a dveře, venkovní parapety, vnitřní parapety, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu. Plastová okna: Okna z profilů GENEO první ultrastabilní okenní profilový systém - Nejlepší útlum hluku včetně optimální tepelné izolace - Odolnost proti vloupání do třídy odolnosti 3. - Osvědčené a hladké pohledové plochy nejsou náchylné k zašpinění a snadno se udržují - Maximální komfort zavírání oken díky optimalizaci těsnění.


Výroba, montáž dřevěná okna, eurookna, vstupní dveře, Nová Zelená úsporám

Výroba, montáž dřevěná okna, eurookna, vstupní dveře, Nová Zelená úsporám

Sháníte firmu, která Vám zajistí výrobu a následnou montáž dřevěných oken a eurooken? Obraťte se na společnost Okna Robenek, s.r.o., která používá špičkové materiály a technologie dostupné na evropském trhu. Dřevěná okna, eurookna, vchodové a vstupní dveře od nás Vám zajistí svými výbornými zvukově izolačními a tepelnými vlastnostmi příjemné a bezpečné prostředí. Můžete si vybrat z těchto typů oken a dveří: - dřevěná okna - Euro 68 soft, Euro 78 soft, Euro 88 soft, EURO Rustikal - vchodové dveře - Profil 68, Profil 78. Připojte se do řady našich spokojených zákazníků a neváhejte nás kontaktovat!


Vkusné a moderní interiérové dveře - prodej, montáž

Vkusné a moderní interiérové dveře - prodej, montáž

Budete kupovat interiérové dveře? Pokud jste z okolí Žďáru nad Sázavou, pak zavítejte na naši vzorkovou prodejnu Interiérové dveře Kasal, kde můžete vybírat ze širokého sortimentu typů dveří a jejích dekorů. Moderní a vkusné dveře dotvoří celkový vzhled vašeho domova a ovlivní, jak se doma budete cítit. Proto byste si na výběru dveří měli dát záležet a věnovat mu patřičnou pozornost. Ať jste již zastánci moderního, klasického či jednoduchého stylu, z naší nabídky si jistě vyberete. Naši zkušení a školení zaměstnanci Vám jsou při výběru vhodných dveří plně k dispozici. Poradí vám při volbě designu, materiálu, povrchové úpravy i doplňků. Mezi naše služby patří také odborná montáž a zaměření dveří přímo na místě. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Kvalitní, estetická eurookna, dřevěná okna - výroba

Kvalitní, estetická eurookna, dřevěná okna - výroba

Firma Okna ROBENEK, s.r.o. je jako tradiční ostravský výrobce vždy o krok dál - pro zachování výborných tepelných a zvukových izolačních vlastností oken a dveří používá špičkových materiálů a technologií dostupných na evropském trhu, a vytváří tak příjemné a bezpečné prostředí. Přidejte se i Vy k řadě spokojených zákazníků, které si společnost Okna ROBENEK, s.r.o. díky kvalitě poskytovaných služeb získala nejen v Ostravě, ale i v Praze a celém Středočeském kraji.


Kvalitní plastová okna, kompletní dodávka oken - prodej, montáž a servis plastových oken.

Kvalitní plastová okna, kompletní dodávka oken - prodej, montáž a servis plastových oken.

Chcete kvalitní plastová okna a nevíte, jaká si vybrat? Neváhejte a kontaktujete Okna&Company, s.r.o., my Vám poradíme! Realizujeme prodej, montáž a servis kvalitních plastových, dřevěných, dřevo-hliníkových a střešních oken. V nabídce: -Eurookna a dveře Eurole -Dřevo-hliníková okna a dveře mají dlouhou životnost, snadno se udržují a vypadají perfektně -Plastová okna a dveře zn. FenStar -ROTO střešní okna vyráběná z prvotřídních materiálů a vyznačují se dlouhou životností, vysokou odolností a mimořádně snadnou údržbou. Více informací a kompletní nabídku společnosti naleznete na webových stránkách.