Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 10 dní.


Okna a dveře, Rakousko

Okna a dveře, Rakousko

Chtěl bych mít 16 ks dřevěných špaletových oken, a 2 exteriérové dveře pro historický venkovský dům, dokumentace je k dispozici.

Původní znění:
Anfrage
ich möchte 16 stk Kastenfenster, Holz, sowie 2 Aussentüren für historisches Landhaus anfertigen lassen, es gibt dazu eine Dokumentation
Poptávka byla vložena dne:
10.08.2018 08:18

Platnost poptávky:
10.11.2018 08:01

Kontaktní osoba:
hans Kudlich

Kontaktní email:
pouze pro klienty EDB

Telefon:
pouze pro klienty EDB

Fax:
pouze pro klienty EDB

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty EDB

Země:
pouze pro klienty EDB

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Povrchová úprava oken i vchodových dveří ze dřeva pro dokonalý vzhled a dlouhou životnost

Povrchová úprava oken i vchodových dveří ze dřeva pro dokonalý vzhled a dlouhou životnost

Pokud vlastníte dřevěná okna či dveře, pak víte, že jejich životnost a funkčnost závisí také na tom, jak dobrou mají povrchovou úpravu. Naše společnost Okna Robenek s.r.o., která se specializuje na tradiční výrobu i montáž dřevěných oken a vchodových dveří pro vás zajistí veškeré služby spojené s jejich odbornou povrchovou úpravou tak, aby vám posloužila co nejlépe a nejdéle. Díky povrchové úpravě bude navíc jejich vzhled rázem dokonale estetický. Povrchová úprava je u nás realizována pomocí vodou ředitelných akrylátových barev Zowosan a nanášíme ji čtyř vrstvou technologií, která zaručuje dokonalý finální výsledek. Jako základ je použita impregnace, která skvěle ochrání dřevo před vlhkostí, plísněmi, dřevokazným hmyzem i houbami. Díky celému nástřiku, který obsahuje také vícepolymerní akrylátové pryskyřice získají dveře a okna ze dřeva také vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, UV záření i povětrnostním vlivům. Vyberte si barvu pro vaše dřevěná okna i vchodové dveře, která bude odpovídat přesně vašim představám!


Bezpečné a reprezentativní vchodové dveře pro rodinné domy i komerční prostory

Bezpečné a reprezentativní vchodové dveře pro rodinné domy i komerční prostory

Kupujete vchodové dveře a Vaší prioritou je bezpečnost? Vsaďte na dřevěné vchodové dveře třebíčské společnosti BOHEMIO CZ, s.r.o. Jsme si vědomi, že vchodové dveře v sobě musí skloubit hned několik aspektů. Musí být nejenom bezpečné, ale také reprezentativní a odolné vůči povětrnostním či teplotním vlivům počasí i požárům. To vše naše dřevěné vchodové dveře Bohemio splňují. Při výběru jsou Vám k dispozici naši specialisté, kteří vždy rádi poradí nejenom při výběru dveří, ale i sortimentu doplňků, jako jsou bezpečnostní zámky, kování, kukátka či poštovní vhozy. Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi přáními a představami.


Novinka v sortimentu - palubkové dveře, dveře do zahradního domku, dvoukřídlé dveře a vrata

Novinka v sortimentu - palubkové dveře, dveře do zahradního domku, dvoukřídlé dveře a vrata

Společnost Dřevoprodej Jiří Hrůza nově do svého sortimentu zahrnuje venkovní i vnitřní palubkové dveře, které můžete objednávat také přes e-shop. Velkoobchod, dodávka, prodej: - palubkové dveře - palubková vrata - dveře do zahradních domků - dvoukřídlé dveře a vrata - kazetové dveře a zárubně - zárubeň tesařská, obložková, tesařská pro dvoukřídlé dveře. Rámová konstrukce palubkových dveří je oboustranně vyplněna palubkami 12x96mm a uvnitř je polystyren o velikosti 20mm, který slouží k zateplení. Dveře jsou zaskleny izolačním dvojskem 20mm ve vzoru kůry. Jsou vhodné do kovové i dřevěné zárubně standardních rozměrů 60, 70, 80, 90. Zakupte si palubkové dveře přímo z domova pomocí našeho e-shopu, nebo navštivte naší prodejnu, kde Vám rádi poradíme.


Výměna vchodových dveří u rodinných domů OKAL - s dveřmi SULKO bude váš dům bezpečnější

Výměna vchodových dveří u rodinných domů OKAL - s dveřmi SULKO bude váš dům bezpečnější

Výměnu starých vchodových dveří u rodinných domů OKAL vám zajistí spolehlivá firma RD KOMEX s.r.o., a to nejen v Jeseníku, ale také po celém širším okolí včetně měst jako jsou Brno, Šumperk nebo Prostějov. Moderní plastové i dřevěné dveře značky SULKO dosahují dlouhé životnosti. Výměna dveří v domě OKAL zahrnuje: - demontáž stávajících dveří a zárubní - dodávku a montáž nového hliníkového prahu - dodávku a montáž nových dveří (vyrobených na zakázku dle přání zákazníka) - úprava ostění v interiéru. Vchodové dveře vám také vyměníme ve zděné spodní stavbě, přístavku či verandě.


Dřevěné a moderní okenice pro dřevěná okna a eurookna - výroba, montáž

Dřevěné a moderní okenice pro dřevěná okna a eurookna - výroba, montáž

Chcete, aby Váš dům působil harmonicky a jeho vzhled působil jako atraktivní celek? Díky dřevěným okenicím propůjčíte svému domu exkluzivní vzhled, který zaujme na první pohled! Díky masivní konstrukci dokáží bezkonkurenčně perfektně zabezpečit objekt i ochránit před slunečním zářením a kromě toho navíc skvěle zateplí vnitřní prostory. Okenice velmi oceníte, pokud se chcete chránit před zvídavými kolemjdoucími, zaručí Vám ochranu a přitom budou působit stále stejně elegantně. Stejně jako u dveří a oken, i u okenic využíváme stejnou technologii a masivní lepené dřevo. Vybrat si můžete z širokého sortimentu odstínů a barev, které budou naprosto ladit s Vašim domem. Sjednoťte vzhled Vašeho domu a vsaďte na krásné okenice!


Výroba, montáž dřevěná okna, eurookna, vstupní dveře, Nová Zelená úsporám

Výroba, montáž dřevěná okna, eurookna, vstupní dveře, Nová Zelená úsporám

Sháníte firmu, která Vám zajistí výrobu a následnou montáž dřevěných oken a eurooken? Obraťte se na společnost Okna Robenek, s.r.o., která používá špičkové materiály a technologie dostupné na evropském trhu. Dřevěná okna, eurookna, vchodové a vstupní dveře od nás Vám zajistí svými výbornými zvukově izolačními a tepelnými vlastnostmi příjemné a bezpečné prostředí. Můžete si vybrat z těchto typů oken a dveří: - dřevěná okna - Euro 68 soft, Euro 78 soft, Euro 88 soft, EURO Rustikal - vchodové dveře - Profil 68, Profil 78. Připojte se do řady našich spokojených zákazníků a neváhejte nás kontaktovat!