Okna a dveře, Rakousko

Okna a dveře, Rakousko

Chtěl bych mít 16 ks dřevěných špaletových oken, a 2 exteriérové dveře pro historický venkovský dům, dokumentace je k dispozici.

Původní znění:
Anfrage
ich möchte 16 stk Kastenfenster, Holz, sowie 2 Aussentüren für historisches Landhaus anfertigen lassen, es gibt dazu eine Dokumentation
Poptávka byla vložena dne:
10.08.2018 08:18

Platnost poptávky:
10.11.2018 08:01

Kontaktní osoba:
hans Kudlich

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dřevěná EURO okna pro historické budovy - rustikální nebo kastlové

Dřevěná EURO okna pro historické budovy - rustikální nebo kastlové

Potřebujete zrenovovat historickou budovu a přitom zachovat její tradiční historický vzhled? Hledáte výrobce oken, který Vám s tím pomůže? Pak už nehledejte a obraťte se na brněnskou firmu ALBO, která poskytuje kvalitní dřevěná okna a dveře. Vybrat si můžete ze dvou typů oken, které Vaší historické budově zachovají její atypický ráz a přitom Vám ušetří náklady na tepelnou energii. Kvalitní Kastlové EURO okna jsou navržena pro historické budovy. Okna jsou tvořena z vnitřního lepeného vícevrstvého hranolu o tloušťce 68 mm a venkovního hranolu o tloušťce 42 mm. Lepena jsou voděodolným lepidlem. V základní výbavě najdete dvouvrstvé protihlukové sklo nebo si za příplatek můžete nechat vyhotovit speciální tažné sklo, které je určeno přímo pro památkové účely. Rustikální dřevěná EURO okna jsou taktéž navržena pro historické budovy, ale navíc jsou doplněna o dřevěné rustikální překrytí okapnice. Okna jsou taktéž zasklena dvouvrstvým protihlukovým sklem. Dle Vašeho přání Vám může firma dále zhotovit: - okno s křídlovou okapnicí - venkovní rustikální profilaci falcu a křídla rámu K oknům si můžete vybrat různé varianty příček a klik, žaluzií, rolet a markýz. Pro více informací navštivte webové stránky firmy ALBO, či je kontaktuje pomocí emailové adresy.


Český výrobce skládacích prosklených dveří   - pro více světla ve Vašem domě

Český výrobce skládacích prosklených dveří - pro více světla ve Vašem domě

Přejete si stylový přechod mezi místnostmi, ale nemáte dostatek prostoru pro Vámi vysněné designové dveře? Společnost TESKO KOLOVRAT s.r.o. Vám vyrobí skládací dveře, které jsou skvělým řešením v místnostech s omezenými prostory. Systém pro skládací dveře je i pro bezbariérový přístup a prosklené skládací stěny vyřeší problém s omezeným prostorem a přitom dosáhnete maximálního průniku světla do Vašich místností. Široké využití naleznete v šatních skříních, málo prostorných pokojích, koupelně, kuchyni apod. Společnost se věnuje tradičnímu zpracování a profesionální montáží všech svých produktů v okolí Opavy a Ostravy. Jako firma již 25 let poctivě vyrábíme velmi kvalitní výrobky. Užší informace pro použití prosklených skládacích dveří: -maximální šířka otvoru 3600mm -maximální váha jednoho křídla 80k -maximální šířka jednoho křídla je 900mm -zdvižně posuvné dveře lze vyrobit v profilech IV68, IV78, IV92


Montáž bezpečnostních dveří SECURIDOORS za výhodnou cenu

Montáž bezpečnostních dveří SECURIDOORS za výhodnou cenu

Pokud hledáte spolehlivé a prověřeného prodejce bezpečnostních dveří, obraťte se na společnost MKA Service. V současné době naše společnost poskytne všem klientům montáž bezpečnostních dveří značky SECURIOORS za skvělou cenu 22 995 Kč včetně DPH (původní cena 29 851 Kč). Co vše tato akční cena od společnost MKA Service zahrnuje? - Bezpečnostní dveře a zárubně - Montáž dveří a demontáž starých dveří - Zednické zapravení - Doprava a odvoz Námi montované bezpečnostní dveře disponují 9ti bodovým zámkem, funkcí zamčení pohybem kliky nahoru, nerezovým prahem, kováním s vložkou, 6 kusy klíčů a kukátkem.


Špaletová okna pro historické budovy vyrobena na zákazku v truhlářství

Špaletová okna pro historické budovy vyrobena na zákazku v truhlářství

Špaletová okna jsou šperkem každého domova. Jde výhradně o dřevěná okna, vyrobená z masivního a kvalitního dřeva. Péče o tento typ oken si vyžaduje individuální a speciální přístup a péči. Znalost historických konstrukcí, zajistí dokonalou repliku. Splňují funkci stejně jako novodobé okenní rámy. Kvalitně zastoupí zvukovou i tepelnou izolaci. Jsme schopni vyrobit přesné repliky, nebo zcela nový vzhled okna. Máme výběr z velké škály možností zasklení - izolační dvojskla - trojskla, - bepečností skla - skla s bezpečností - skla s duplexem K novým oknům si u nás můžete vybrat i žaluzie nebo sítě proti hmyzu. V naší truhlářské dílně zhotovujeme: Nábytek, dveře, interiérové schody, ploty / pergoly, vchodové dveře, zimní zahrady a mnoho dalšího.


Dveře interiérové, venkovní, bezpečnostní i protipožární

Dveře interiérové, venkovní, bezpečnostní i protipožární

Potřebujete nové vchodové či pokojové dveře? Pokud ano, tak neváhejte a nechte si je vyrobit od společnosti ADOR CZ s.r.o., která sídlí v Lanškrouně - Žichlínské Předměstí. Naše firma je certifikována na výrobu a prodej protipožárních, bezpečnostních a interiérových dveří. Zhotovujeme do interiéru budov, a to dřevěné či ocelové v mnoha různých provedeních, jednokřídlé, dvojkřídlé, s možností výběru povrchu a skla. V našem portfoliu dále naleznete produkty jako protipožární, bezpečnostní a zateplené venkovní dveře, dveře se skrytými zárubněmi či radiační stínidla. Zakázky řešíme komplexně od zaměření, poradenství, po výrobu, dopravu, montáž a revizní prohlídky.


Střešní okna na střechy Praha – odborné poradenství a montáž

Střešní okna na střechy Praha – odborné poradenství a montáž

Chystáte se opravit střechu Vašeho domu nebo jste zodpovědní za opravu jiného objektu a požadujete kvalitně odvedenou práci? Pouze odborně položená střešní krytina a instalovaná střešní okna budou sloužit mnoho let. Zárukou dobře odvedené práce je firma Střechy VRŇATA & ŽÁČIK z Prahy, která dbá na odbornou přípravu svých zaměstnanců a na kvalitu použitého materiálu. Při výběru střešních oken i střešní krytiny Vám poskytneme poradenský servis, kdy můžete využít našich zkušeností. Samotnou pokládku s instalaci provádíme dle příslušných předpisů a technologických postupů. Pokud máte před sebou opravu střechy, neváhejte a oslovte firmu Střechy VRŇATA & ŽÁČIK.