Vlnitá lepenka, Rumunsko

Vlnitá lepenka, Rumunsko

Poptáváme velké množství vlnité lepenky pro země Perského zálivu, Kuvajt, laskavě mi pošlete nabídku s vaším produktem.
S pozdravem

Původní znění:
Inquiry
We are looking to import big quantities with corrugated cardboard for Gulf countries, Kuwait, kindly send me a offer with your product .

My best regards
Poptávka byla vložena dne:
10.08.2018 08:18

Platnost poptávky:
10.11.2018 08:00

Kontaktní osoba:
Ana-Maria Cucu

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Romania

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej lahodné kávy –  čerstvá zrnková káva značek Alberto, Trieste a Kavamat

Prodej lahodné kávy – čerstvá zrnková káva značek Alberto, Trieste a Kavamat

Milujete lahodnou chuť kávy a neumíte si bez ní představit ráno? Posezení s přáteli, pracovní schůzky nebo jen tak relaxovat nad šálkem kávy? Proč ne. Společnost Automaty Kavamat Vending s.r.o. Vám přináší velký výběr zrnkových káv a dalších surovin pro profesionální i domácí kávovary a do nápojových automatů. Máme pro Vás čerstvě praženou kávu z celého světa: - Alberto Caffé Crema - Caffe Trieste - Kavamat jubileum - Kavamat Premium Espresso a také výběr dalších surovin do nápojových automatů: - Cappuccino – oříškové, Irish Cream, čokoládové, skořicové - Kakaové a čokoládové nápoje - Čaje – školní čaje - Coffe creamer smetana – instantní náhrada smetany pro nápojové automaty - Latte scremato – sušené mléko – Top kvalita Další produkty: - papírové kelímky - plastové kelímky - porcovaný cukr - plastové míchátko - plastová víčka na kelímky Navštivte Kavamat v Ostravě a vychutnejte si čerstvě praženou zrnkovou kávu kdykoliv.


Výroba a návrh produktových obalů

Výroba a návrh produktových obalů

Přemýšlíte, jak zvýšit prodej Vašich výrobků? Průzkumy ukazují, že většina spotřebitelů se při rozhodování řídí atraktivitou obalu. Společnost KPK DISPLAYS s.r.o. se sídlem v Olešnici nabízí své služby výroby produktových obalů. Produktové obaly z kvalitních materiálů nejen vyrobíme, ale také navrhneme jejich grafickou podobu. Jednoduché varianty nebo varianty s potiskem, vše záleží jen na dohodě. Oslovila Vás nabídka a máte zájem o služby výroby produktových obalů? Pak neváhejte kontaktovat společnost KPK DISPLAYS s.r.o.


Dortové krabice, krabice na vánoční cukroví a potraviny - e-shop

Dortové krabice, krabice na vánoční cukroví a potraviny - e-shop

Sháníte kvalitní krabice na potraviny či na cukroví a jiné cukrářské výrobky? Potom navštivte společnost PACK SHOP v Opavě, která nabízí široký sortiment dortových krabic a krabic na potraviny z kvalitního materiálu. Vybrat si můžete ze všech velikosti na naší prodejně v Opavě na ulici Nádražní okruh nebo na našem e-shopu. V naši nabídce krabic na potraviny si můžete vybrat: - krabice na vánoční cukroví - dortové krabice - krabice na koláče - krabičky na výslužku - paletky na zeleninu a ovoce Všechny krabice máme skladem a okamžitě k odběru!


Obalový materiál – výroba lepenkových krabic, etiket, kartonů

Obalový materiál – výroba lepenkových krabic, etiket, kartonů

Neobejde se Vaše výroba bez obalového materiálu pro export nebo prodej? Pak kontaktujte společnost LITOPAP spol.s r.o. z Litoměřic, která nabízí výrobu a prodej 3vrstvých, 5tivrstvých i 7mivrstvých lepenkových krabic, kartonů nebo samolepicích etiket. Obalový materiál poskytuje výrobkům nejen potřebnou ochranu pro samotný transport, je nositelem základních informací ve formě potisku, ale také slouží jako transportní jednotka při paletizaci. Kompletní sortiment a cenovou nabídku pro obalové materiály žádejte u společnosti LITOPAP spol.s r.o.


Kvalitní papírové krabice a obaly na míru - od návrhu, až po realizaci přesně podle Vašich požadavků

Kvalitní papírové krabice a obaly na míru - od návrhu, až po realizaci přesně podle Vašich požadavků

Naše firma Akart CZ spol. s r.o. z Valašského Meziříčí se primárně zabývá výrobou obalů na míru. Jsme schopni najít ideální řešení jak pro zákazníka hledajícího obal sloužící k přepravě, tak pro uspokojení náročnější klientely. Při návrhu lepenkového obalu bereme na zřetel Váš výrobek a jasné požadavky na jeho balení. Konstrukční řešení a materiál se vždy snažíme navrhnout na přání zákazníka s ohledem na perfektní ochranu a zabezpečení před poškození během manipulace a dopravy. Díky individuálnímu řešení můžeme našim zákazníkům navrhnout optimální kartonový obal v poměru kvality a ceny. S každým zákazníkem společně konzultujeme následující body: - Zjišťujeme nároky na vzhled, funkčnost, pevnost a stohovatelnost, manipulaci a způsob přepravy výrobku. - Důležité je také vědět, zda má krabice sloužit jako přepravní obal nebo prodejní. Podle této informace se snažíme klientovi poradit, jaký potisk by pro něj byl nejvhodnější. - Dalším krokem je cenová kalkulace, která se připravuje na základě dodaného vzorku nebo výkresové dokumentace. - Pokud je zákazník s cenovou nabídkou spokojen a cena je pro něj příznivá připravujeme ve většině případů vzorek bez potisku k odzkoušení materiálu a pevnosti. - Dle následných připomínek zákazníka se udělají dodatečné konstrukční úpravy nebo se volí jiný druh materiálu. - Po konečném schválení může začít sériová výroby nového obalu na míru.


Prodej kartonové, lepenkové proklady, skládaný karton, vlnitá lepenka

Prodej kartonové, lepenkové proklady, skládaný karton, vlnitá lepenka

Hledáte spolehlivého dodavatele kartonových lepenkových prokladů, jenž pomohou ochránit Vaše výrobky před poškozením? Pak je pro Vás ideální volbou společnost Akart CZ spol. s r.o. z Valašského Meziříčí. Firma Akart CZ spol. s r.o. se specializuje na individuální řešení kartonových a lepenkových prokladů s cílem navrhnout optimální výrobek v dobrém poměru kvality a ceny. Skládaný karton je vyráběn z 2, 3, 5 a 7-vrstvé lepenky o gramáži 90 - 1850g/m2, dvouvrstvá vlnitá lepenka disponuje gramáží 220-300g/m2. Pro snadnější balení jsou formáty lepenek nebo jejich přířezy upraveny např. rylováním nebo bigováním. Neváhejte a obraťte se na společnost Akart CZ spol. s r.o., která Vám navrhne nejlepší řešení pro ochranu a zabezpečení Vašich výrobků před poškozením.