Vlnitá lepenka, Rumunsko

Vlnitá lepenka, Rumunsko

Poptáváme velké množství vlnité lepenky pro země Perského zálivu, Kuvajt, laskavě mi pošlete nabídku s vaším produktem.
S pozdravem

Původní znění:
Inquiry
We are looking to import big quantities with corrugated cardboard for Gulf countries, Kuwait, kindly send me a offer with your product .

My best regards
Poptávka byla vložena dne:
10.08.2018 08:18

Platnost poptávky:
10.11.2018 08:00

Kontaktní osoba:
Ana-Maria Cucu

Kontaktní email:

Telefon:
004.0765.027.947.

Země:
Romania

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výprodej krabic - levné kartonové a lepenkové proklady, klopové a archivační krabice

Výprodej krabic - levné kartonové a lepenkové proklady, klopové a archivační krabice

Ať už potřebujete krabice pro stěhování, úschovu věcí či pro přepravu materiálu obraťte se na firmu AKART z Valašského Meziříčí, která se specializuje na výrobu kartonových krabic a prokladů. Nyní nabízíme tyto výrobky ve výprodeji za zvýhodněně ceny, tak neváhejte a nakupujte u nás klopové a archivační krabice, lepenkové proklady a další kartonáž. Pokud tedy potřebujete pevné krabice z kvalitní lepenky, rádi Vám vyhovíme. Krabice si u nás můžete nechat také potisknout reklamními poutači či logem Vaší firmy. Poskytujeme vícebarevný tisk. K bezpečnému oddělení a ochraně zboží u nás seženete také kartonové a lepenkové proklady, které využijete zejména k fixaci výrobků uvnitř obalů nebo k prokládání výrobků na paletě. Za zvýhodněné ceny u nás můžete pořídit tyto výrobky: - kartonová ohrada - klopová krabice - archivační krabice - dno a víko krabice - LDPE rukáv i v roli - lepenkové proklady - mirelon přířez a v rolích - skládaná kartonáž - papírový tubus - víko nešité nebo se zámkem na zakázku.


Antikorozní obaly - přířezy z papíru, papír VCI, potažený polyetylenem

Antikorozní obaly - přířezy z papíru, papír VCI, potažený polyetylenem

Antikorozní papír je balící prostředek pro železné i neželezné kovy se spolehlivou ochranou proti korozi. Využívá se při transportu či skladování výrobků z kovu. Firma EXCOR - ZERUST z Napajedel u Zlína je výrobce antikorozního papíru ABRIGO a vyrábí i jiné antikorozní obaly, přířezy z antikorozního papíru, fólie VALENO a antikorozní oleje, kapaliny a odrezovače. Výrobou produktů obsahujících vypařovací inhibitory koroze se zabýváme od roku 1997, produkty dodáváme do celého světa. Antikorozní papír s PE laminací: - jednu stranu má potaženou tenkou polyetylénovou fólií - pro ochranu kovů na bázi železa - chrání proti pronikání vlhkosti - zvyšuje mechanickou odolnost kovů. VCI papír: - má širokou škálu využití - pro ochranu železných i neželezných kovů. - dodáváme v gramáži 40 a 70 g/m2 - šířky 780, 1000 a 1560 mm. Přířezy z antikorozního papíru: - vhodné k prokládání zboží - oboustranné působení - inhibitor koroze se odpařuje z obou stran papíru.


Protikorozní ochrana - výroba LD-PE antikorozní fólie různých tlouštěk a šířek

Protikorozní ochrana - výroba LD-PE antikorozní fólie různých tlouštěk a šířek

Pokud potřebujete přepravit či skladovat kovové výrobky a zajistit jejich ochranu před korozí, oslovte firmu EXCOR - ZERUST z regionu Zlín, která vyrábí LD-PE antikorozní fólie různých tlouštěk a šířek, které slouží jako dočasná protikorozní ochrana. Firma má v oblasti antikorozního balení mnohaletou praxi, z antikorozní fólie se vyrábí sáčky, pytle, 3D obaly atd. Z našich antikorozních materiálů se odpařují inhibitory koroze, ty vytváří na povrchu kovu tenkou plynnou vrstvu, která zabraňuje korozi. Garantujeme tak dodání kovových výrobků v bezvadném stavu. Naše antikorozní produkty jsou již úspěšné po celém světě. Antikorozní fólie: - VCI fólie Zerust® VALENO® kombinuje osvědčenou kvalitu protikorozní ochrany produktů Zerust®Excor® s užitnými vlastnostmi polyetylenových fólií - fólie se vyrábí v různých tloušťkách a rozměrech, díky tomu je antikorozní fólie univerzálním a oblíbeným obalovým materiálem - po odstranění VCI obalu se ochranný film z povrchu kovu během jedné hodiny beze zbytku odpaří a zboží se může ihned bez dalších procesních kroků dále použít.


Prodej lahodné kávy –  čerstvá zrnková káva značek Alberto, Trieste a Kavamat

Prodej lahodné kávy – čerstvá zrnková káva značek Alberto, Trieste a Kavamat

Milujete lahodnou chuť kávy a neumíte si bez ní představit ráno? Posezení s přáteli, pracovní schůzky nebo jen tak relaxovat nad šálkem kávy? Proč ne. Společnost Automaty Kavamat Vending s.r.o. Vám přináší velký výběr zrnkových káv a dalších surovin pro profesionální i domácí kávovary a do nápojových automatů. Máme pro Vás čerstvě praženou kávu z celého světa: - Alberto Caffé Crema - Caffe Trieste - Kavamat jubileum - Kavamat Premium Espresso a také výběr dalších surovin do nápojových automatů: - Cappuccino – oříškové, Irish Cream, čokoládové, skořicové - Kakaové a čokoládové nápoje - Čaje – školní čaje - Coffe creamer smetana – instantní náhrada smetany pro nápojové automaty - Latte scremato – sušené mléko – Top kvalita Další produkty: - papírové kelímky - plastové kelímky - porcovaný cukr - plastové míchátko - plastová víčka na kelímky Navštivte Kavamat v Ostravě a vychutnejte si čerstvě praženou zrnkovou kávu kdykoliv.


Krabice Bag-in-Box na mošty, vína, minerální vodu nebo i na tekutou kosmetiku - snadná manipulace a přeprava tekutého obsahu

Krabice Bag-in-Box na mošty, vína, minerální vodu nebo i na tekutou kosmetiku - snadná manipulace a přeprava tekutého obsahu

Krabice Bag-in-Box jsou určeny pro balení ovocných šťav, moštů, džusů, vín, alkoholu či tekutých mýdel, šampónů a jiných tekutých produktů. Ať už by se Vám tato krabice hodila na stylovou zahradní párty pro snadný a efektivní přísun tekutin dle vlastní potřeby nebo byste jej využili spíše jako obal pro kosmetiku, neváhejte a přijďte si prohlídnou tento produkt z blízka na naší kamenou prodejnu v Opavě, nebo si o něm vyhledejte více technických informací na našem e-shopu. Naše společnost Vám zajistí krabice Bag-in-Box s objemem od 3 do 20 litrů. Krabice je z hnědé pětivrstvé vlnité lepenky a sáček je z vícevrstvé potravinářské folie. Tato kombinace Vám zajistí snadnou manipulaci a přepravu jakýchkoliv tekutin a zároveň se můžete spolehnout na snadné podávání pitného či nepitného obsahu. Provedení krabic můžete také nalézt s dekorativním RETRO – potiskem.


Papírové tubusy pro přepravu nebo archivaci dokumentů větších rozměrů – výkresy, kalendáře, plány a další

Papírové tubusy pro přepravu nebo archivaci dokumentů větších rozměrů – výkresy, kalendáře, plány a další

Papírové tubusy se používají především k přepravě, archivaci nebo manipulaci s dokumenty větších rozměrů. Ať už se jedná o různé plakáty, kalendáře, výkresy, stavební plány a podobně, můžete si být jistí, že Vám tubusy od firmy Pack Shop zajistí bezpečnou ochranu a ideální zásilkový nebo archivační prostor pro větší archy papíru. Tubusy vyrábíme ve dvou provedení. -Klopová krabice ve tvaru tubusu s výhodou efektivního uspořádání při skladování i dopravě díky hranatému tvaru. -Klasický tubus jako válec s papírovým víčkem. Tubusy jsou vyráběny z papírové lepenky a přesto je jejich předností lehkost, pevnost a kvalita materiálů. Není to žádná věda a přesto tento jednoduchý výrobek ochrání Vaše produkty před zalomením, nechtěnými ohyby nebo před znečištěním. Výhody papírových tubusů: - snadná a bezpečná přeprava - vhodný k archivaci papíru - více variant rozměrů - snadná manipulace a uzavření - lehkost, pevnost - nízké náklady