Vlnitá lepenka, Rumunsko

Vlnitá lepenka, Rumunsko

Poptáváme velké množství vlnité lepenky pro země Perského zálivu, Kuvajt, laskavě mi pošlete nabídku s vaším produktem.
S pozdravem

Původní znění:
Inquiry
We are looking to import big quantities with corrugated cardboard for Gulf countries, Kuwait, kindly send me a offer with your product .

My best regards
Poptávka byla vložena dne:
10.08.2018 08:18

Platnost poptávky:
10.11.2018 08:00

Kontaktní osoba:
Ana-Maria Cucu

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Romania

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Krabice s potiskem, potištěné obaly, reklamní obalové produkty - výroba, prodej

Krabice s potiskem, potištěné obaly, reklamní obalové produkty - výroba, prodej

Potřebujete formou kvalitního vícebarevného potisku vytvořit reprezentativní vzhled obalových produktů či krabic? Pak společnost Akart CZ spol. s r.o. bude pro Vás ideální volba. Akart CZ spol. s r.o. Vám poskytne vždy nejlepší řešení pro potisk Vámi požadovaných obalů, kdy pro ideální výsledek zvolí technologii tisku v závislosti na ploše tisku, počtu barev, kvalitě, množství atd. - vícebarevný flexotisk - digitální tisk - ofsetový tisk - kašírování - zušlechťování povrchu Výroba, prodej: - krabice s potiskem - potištěné obaly - reklamní obalové produkty - potisk průmyslové kartonáže - krabice s reklamními značkami, firemním logem nebo jinými údaji. Přidejte se i Vy k řadě spokojených zákazníků společnosti Akart CZ spol. s r.o., jejíž cílem je poskytovat zákazníkovi co nejvýhodnější podmínky spolupráce.


Výroba, lepení krabiček - obaly pro farmaceutický a kosmetický průmysl

Výroba, lepení krabiček - obaly pro farmaceutický a kosmetický průmysl

Zajišťujeme výrobu kartonových a papírových obalů, krabiček pro potravinářský, farmaceutický a kosmetický průmysl. Specializujeme se na laminaci, tvarový výsek, lepení a mnoho dalšího. Provádíme: - jednobodové, tříbodové lepení krabiček - krabičky vyrobíme v počtu a ve velikosti dle objednávky - krabičky pro potravinářský, farmaceutický, kosmetický průmysl - lékovky, obaly na léky, na potraviny, pro farmacii - realizace tvarového výseku - tvarový výsek je určen pro výrobu krabiček, tvarových obalů z kartonu a lepenky, reklamních stojánků a mnoho dalšího - zušlechťování laminací K práci používáme lepící automat ZH880-PFT, který má jednobodové lepení a předohyb rylů, pro jednodušší skládání krabiček i v plnících automatech a s odfrézováním povrchu v místě lepení. Výsekové práce děláme na příklopovém lisu a cylindrickém automatu. Těšíme se na spolupráci, spolupráce s námi se Vám vyplatí.


Výroba krabiček, obalový materiál - obaly na balení kosmetiky

Výroba krabiček, obalový materiál - obaly na balení kosmetiky

Nejrůznější krabičky a jiné papírové obaly pro kosmetiku pro Vás vyrobí společnost Wéčko, s.r.o. Zajišťujeme výrobu krabiček a jiný obalový materiál na balení kosmetiky. Vyrábíme papírové a kartonové obaly pro potravinářský, farmaceutický a kosmetický průmysl. Specializujeme se na laminaci, tvarový výsek, výseky, lepení a mnoho dalšího. Vyrábíme: - obalový materiál, obaly na balení kosmetiky - krabičky vyrobíme v počtu a ve velikosti dle objednávky - krabičky pro potravinářský, farmaceutický, kosmetický průmysl - obaly na léky, na potraviny, pro farmacii - jednobodové, tříbodové lepení krabiček - provádíme výsekové práce na B2 cylindrickém automatu a B2+ příklopovém lisu. V dohledné době plánujeme i v této oblasti přejít do formátu B1 - lepení výseků - realizace tvarového výseku - tvarový výsek je určen pro výrobu krabiček, tvarových obalů z kartonu a lepenky. Máte-li zájem o další informace ohledně našich služeb, obraťte se na nás, jsme Vám k dispozici.


Velkoobchod s obalovým materiálem

Velkoobchod s obalovým materiálem

Sháníte spolehlivého dodavatele jednorázového nádobí pro Vaši restauraci nebo hygienických pomůcek do ordinace? Spolehněte se na velkoobchod s obalovým materiálem Ladislav Šiška - UNIBAL MICRO z Březnice. Nabízíme široký sortiment obalového materiálu za velkoobchodní ceny, naleznete u nás kelímky a termokelímky u PP a PS, papírové talíře, špejle, bambusové bodce, nádobí z hliníku, misky, dortové krabice, krabice na pizzu, papír na pečení, papíry pro květinářství a pro lahůdky, pokladní role, potravinové a alu fólie, tašky – košilky, pytle na odpadky, lékárenské papírové sáčky a mnoho dalšího. Prohlédněte si kompletní nabídku obalů a obalového materiálu z nabídky velkoobchod s obalovým materiálem Ladislav Šiška - UNIBAL MICRO.


Papírna Teplice – lepenka, kartonáž i výkup papíru, skartace dokumentů

Papírna Teplice – lepenka, kartonáž i výkup papíru, skartace dokumentů

Výroba papíru má v naší společnosti mnohaletou tradici, naší specialitou je při tom již od počátku lepenka. Právě lepenka totiž nabízí celou řadu využití a obstojí jako balicí materiál ve výrobě i v řadě dalších odvětí. Strojní hladká lepenka je vám k dispozici v několika rozměrech s gramáží od 300 do 900g/m2. Lepenky vám nabízíme slepované, polepované i speciální, které jsou odolné proti stárnutí. Na výběr máte také několik barvených variant lepenky. V naší nabídce je: - Šedá strojní lepenka - Hnědošedá lepena - Hnědohnědá lepenka - Bílošedá lepenka - Dekorativní lepenka ADLEC Dalším výrobkem, který vám naše papírna nabízí, je kartonáž. Také kartonáž pro vás máme hned v několika variantách. Sháníte kartonáž potahovanou nebo kartonáž z hladkých či vlnitých lepenek? Naše papírna vám nabízí od každého něco, a to v jakémkoli množství. Naše papírna zajistí také výkup sběrového papíru a jeho následnou recyklaci. Vykupujeme noviny, časopisy, letáky, lepenky i smíšený sběrový papír. Zdarma vám navíc nabízíme skartaci papírových dokumentů. Skartaci dokumentů provádíme ve vířivém rozvlákňovači, se kterým máte jistotu, že ani velmi citlivé dokumenty nebude možné znovu složit. SEVEROČESKÁ PAPÍRNA zkrátka nabízí něco pro každého. Sháníte kvalitní lepenky či kartonáž, nebo nevíte co se sběrem? Obraťte se na nás.


Kvalitní papírové kelímky na kávu s vlastním potiskem

Kvalitní papírové kelímky na kávu s vlastním potiskem

Ke každodennímu rituálu spousty lidí patří doušek dobré kávy, kterou si ne vždy můžeme vychutnat z pohodlí domova nebo kanceláře. Avšak tento horký nápoj si můžeme dopřávat i s papírového kelímku, který naše firma ASPro PACK s.r.o. dovedla k dokonalosti. Vyrábíme pouze dvouvrstvé kelímky, které nepálí v ruce s potiskem bez nežádoucího zápachu a s místem pro Vaší reklamu. Zajistíme Vám výrobu a prodej papírových dvouvrstvých kelímků s vlastním potiskem. Pokud budete chtít poradíme Vám jaký design je tou nejlepší volbou aby byl potisk dobře rozpoznatelný nebo si můžete zvolit vlastní grafický návrh, který Vám bude vyhovovat. Zamyslete se, jaký kelímek by mohl reprezentovat Vaší firmu a my Vám slíbíme, že pro Vás vyrobíme kelímky, které nebudou potisknuté ofseten, který lehce zapáchá a vyrobíme Vám dvouvrstvé kelímky s celoplošným plno barevným potiskem a s vlastním dobře padnoucím víčkem, aby se z kelímku stal praktický reklamní předmět, který poslouží každému zákazníkovi.