Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 10 dní.


Vlnitá lepenka, Rumunsko

Vlnitá lepenka, Rumunsko

Poptáváme velké množství vlnité lepenky pro země Perského zálivu, Kuvajt, laskavě mi pošlete nabídku s vaším produktem.
S pozdravem

Původní znění:
Inquiry
We are looking to import big quantities with corrugated cardboard for Gulf countries, Kuwait, kindly send me a offer with your product .

My best regards
Poptávka byla vložena dne:
10.08.2018 08:18

Platnost poptávky:
10.11.2018 08:00

Kontaktní osoba:
Ana-Maria Cucu

Kontaktní email:
pouze pro klienty EDB

Telefon:
pouze pro klienty EDB

Fax:
pouze pro klienty EDB

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty EDB

Země:
pouze pro klienty EDB

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Antikorozní obaly - přířezy z papíru, papír VCI, potažený polyetylenem

Antikorozní obaly - přířezy z papíru, papír VCI, potažený polyetylenem

Antikorozní papír je balící prostředek pro železné i neželezné kovy se spolehlivou ochranou proti korozi. Využívá se při transportu či skladování výrobků z kovu. Firma EXCOR - ZERUST z Napajedel u Zlína je výrobce antikorozního papíru ABRIGO a vyrábí i jiné antikorozní obaly, přířezy z antikorozního papíru, fólie VALENO a antikorozní oleje, kapaliny a odrezovače. Výrobou produktů obsahujících vypařovací inhibitory koroze se zabýváme od roku 1997, produkty dodáváme do celého světa. Antikorozní papír s PE laminací: - jednu stranu má potaženou tenkou polyetylénovou fólií - pro ochranu kovů na bázi železa - chrání proti pronikání vlhkosti - zvyšuje mechanickou odolnost kovů. VCI papír: - má širokou škálu využití - pro ochranu železných i neželezných kovů. - dodáváme v gramáži 40 a 70 g/m2 - šířky 780, 1000 a 1560 mm. Přířezy z antikorozního papíru: - vhodné k prokládání zboží - oboustranné působení - inhibitor koroze se odpařuje z obou stran papíru.


Prodej lahodné kávy –  čerstvá zrnková káva značek Alberto, Trieste a Kavamat

Prodej lahodné kávy – čerstvá zrnková káva značek Alberto, Trieste a Kavamat

Milujete lahodnou chuť kávy a neumíte si bez ní představit ráno? Posezení s přáteli, pracovní schůzky nebo jen tak relaxovat nad šálkem kávy? Proč ne. Společnost Automaty Kavamat Vending s.r.o. Vám přináší velký výběr zrnkových káv a dalších surovin pro profesionální i domácí kávovary a do nápojových automatů. Máme pro Vás čerstvě praženou kávu z celého světa: - Alberto Caffé Crema - Caffe Trieste - Kavamat jubileum - Kavamat Premium Espresso a také výběr dalších surovin do nápojových automatů: - Cappuccino – oříškové, Irish Cream, čokoládové, skořicové - Kakaové a čokoládové nápoje - Čaje – školní čaje - Coffe creamer smetana – instantní náhrada smetany pro nápojové automaty - Latte scremato – sušené mléko – Top kvalita Další produkty: - papírové kelímky - plastové kelímky - porcovaný cukr - plastové míchátko - plastová víčka na kelímky Navštivte Kavamat v Ostravě a vychutnejte si čerstvě praženou zrnkovou kávu kdykoliv.


Papírové tubusy pro přepravu nebo archivaci dokumentů větších rozměrů – výkresy, kalendáře, plány a další

Papírové tubusy pro přepravu nebo archivaci dokumentů větších rozměrů – výkresy, kalendáře, plány a další

Papírové tubusy se používají především k přepravě, archivaci nebo manipulaci s dokumenty větších rozměrů. Ať už se jedná o různé plakáty, kalendáře, výkresy, stavební plány a podobně, můžete si být jistí, že Vám tubusy od firmy Pack Shop zajistí bezpečnou ochranu a ideální zásilkový nebo archivační prostor pro větší archy papíru. Tubusy vyrábíme ve dvou provedení. -Klopová krabice ve tvaru tubusu s výhodou efektivního uspořádání při skladování i dopravě díky hranatému tvaru. -Klasický tubus jako válec s papírovým víčkem. Tubusy jsou vyráběny z papírové lepenky a přesto je jejich předností lehkost, pevnost a kvalita materiálů. Není to žádná věda a přesto tento jednoduchý výrobek ochrání Vaše produkty před zalomením, nechtěnými ohyby nebo před znečištěním. Výhody papírových tubusů: - snadná a bezpečná přeprava - vhodný k archivaci papíru - více variant rozměrů - snadná manipulace a uzavření - lehkost, pevnost - nízké náklady


Krabice Bag-in-Box na mošty, vína, minerální vodu nebo i na tekutou kosmetiku - snadná manipulace a přeprava tekutého obsahu

Krabice Bag-in-Box na mošty, vína, minerální vodu nebo i na tekutou kosmetiku - snadná manipulace a přeprava tekutého obsahu

Krabice Bag-in-Box jsou určeny pro balení ovocných šťav, moštů, džusů, vín, alkoholu či tekutých mýdel, šampónů a jiných tekutých produktů. Ať už by se Vám tato krabice hodila na stylovou zahradní párty pro snadný a efektivní přísun tekutin dle vlastní potřeby nebo byste jej využili spíše jako obal pro kosmetiku, neváhejte a přijďte si prohlídnou tento produkt z blízka na naší kamenou prodejnu v Opavě, nebo si o něm vyhledejte více technických informací na našem e-shopu. Naše společnost Vám zajistí krabice Bag-in-Box s objemem od 3 do 20 litrů. Krabice je z hnědé pětivrstvé vlnité lepenky a sáček je z vícevrstvé potravinářské folie. Tato kombinace Vám zajistí snadnou manipulaci a přepravu jakýchkoliv tekutin a zároveň se můžete spolehnout na snadné podávání pitného či nepitného obsahu. Provedení krabic můžete také nalézt s dekorativním RETRO – potiskem.


Protikorozní ochrana - výroba LD-PE antikorozní fólie různých tlouštěk a šířek

Protikorozní ochrana - výroba LD-PE antikorozní fólie různých tlouštěk a šířek

Pokud potřebujete přepravit či skladovat kovové výrobky a zajistit jejich ochranu před korozí, oslovte firmu EXCOR - ZERUST z regionu Zlín, která vyrábí LD-PE antikorozní fólie různých tlouštěk a šířek, které slouží jako dočasná protikorozní ochrana. Firma má v oblasti antikorozního balení mnohaletou praxi, z antikorozní fólie se vyrábí sáčky, pytle, 3D obaly atd. Z našich antikorozních materiálů se odpařují inhibitory koroze, ty vytváří na povrchu kovu tenkou plynnou vrstvu, která zabraňuje korozi. Garantujeme tak dodání kovových výrobků v bezvadném stavu. Naše antikorozní produkty jsou již úspěšné po celém světě. Antikorozní fólie: - VCI fólie Zerust® VALENO® kombinuje osvědčenou kvalitu protikorozní ochrany produktů Zerust®Excor® s užitnými vlastnostmi polyetylenových fólií - fólie se vyrábí v různých tloušťkách a rozměrech, díky tomu je antikorozní fólie univerzálním a oblíbeným obalovým materiálem - po odstranění VCI obalu se ochranný film z povrchu kovu během jedné hodiny beze zbytku odpaří a zboží se může ihned bez dalších procesních kroků dále použít.


Výprodej krabic - levné kartonové a lepenkové proklady, klopové a archivační krabice

Výprodej krabic - levné kartonové a lepenkové proklady, klopové a archivační krabice

Ať už potřebujete krabice pro stěhování, úschovu věcí či pro přepravu materiálu obraťte se na firmu AKART z Valašského Meziříčí, která se specializuje na výrobu kartonových krabic a prokladů. Nyní nabízíme tyto výrobky ve výprodeji za zvýhodněně ceny, tak neváhejte a nakupujte u nás klopové a archivační krabice, lepenkové proklady a další kartonáž. Pokud tedy potřebujete pevné krabice z kvalitní lepenky, rádi Vám vyhovíme. Krabice si u nás můžete nechat také potisknout reklamními poutači či logem Vaší firmy. Poskytujeme vícebarevný tisk. K bezpečnému oddělení a ochraně zboží u nás seženete také kartonové a lepenkové proklady, které využijete zejména k fixaci výrobků uvnitř obalů nebo k prokládání výrobků na paletě. Za zvýhodněné ceny u nás můžete pořídit tyto výrobky: - kartonová ohrada - klopová krabice - archivační krabice - dno a víko krabice - LDPE rukáv i v roli - lepenkové proklady - mirelon přířez a v rolích - skládaná kartonáž - papírový tubus - víko nešité nebo se zámkem na zakázku.