Vlnitá lepenka, Rumunsko

Vlnitá lepenka, Rumunsko

Poptáváme velké množství vlnité lepenky pro země Perského zálivu, Kuvajt, laskavě mi pošlete nabídku s vaším produktem.
S pozdravem

Původní znění:
Inquiry
We are looking to import big quantities with corrugated cardboard for Gulf countries, Kuwait, kindly send me a offer with your product .

My best regards
Poptávka byla vložena dne:
10.08.2018 08:18

Platnost poptávky:
10.11.2018 08:00

Kontaktní osoba:
Ana-Maria Cucu

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Romania

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Skládací kartónové krabice pro výrobce určené k zabalení zboží

Skládací kartónové krabice pro výrobce určené k zabalení zboží

Hledáte zkušeného a prověřeného výrobce obalových skládacích kartonových krabic? Potřebujete spolehlivého dodavatele krabic pro zabalení vašeho zboží? Máme pro Vás řešení! Obraťte se na společnost Karton plus spol. s.r.o. z Prostějova, která vyrábí skládací kartonové krabice v různých velikostech. Společnost Karton plus je všem výrobcům schopná zajistit skládací obalové krabice: - šité - lepené - tejpované páskou -vyráběné z třívrstvé, pětivrstvé a hladké lepenky Kartonové skládací krabice pro balení zboží jsme schopni dodat nejen pro výrobce z okolí Přerova a Olomouce, ale také z oblasti Blanska, Boskovic, Vyškova a Brna -venkov.


Krabice na výslužku, vánoční cukroví a dekorativní krabice – výroba a prodej

Krabice na výslužku, vánoční cukroví a dekorativní krabice – výroba a prodej

Nepřeberné množství druhů a typů jak papírových, tak kartónových krabic zakoupíte v Prostějově, a to v prodejně společnosti Karton Plus spol. s.r.o., prověřeného výrobce výrobků z kartónu. Jestli sháníte klasické krabice na uskladnění cukroví, ozdobné krabice na výslužku či originální krabice pro zabalení dárku pro vaše nejbližší, navštivte právě naši prodejnu. Na základě konzultace s našimi zaměstnanci jsme schopni pro naše zákazníky vyrobit i krabice v libovolném počtu, velikosti i barevném provedení tak, aby krabice odpovídaly představám a požadavkům zákazníka. V naší prodejně můžete zakoupit: - víkové, skládané krabice na výslužku v bílo-hnědém provedení - víkové, skládané krabice na výslužku v hnědo-hnědém provedení - krabice na cukroví víkové, skládané - potahované a barevné dekorativní krabice a kartonové obaly víkové, skládané a vysekávané


Obaly pro potraviny - nepropustný, laminovaný papír krabičky

Obaly pro potraviny - nepropustný, laminovaný papír krabičky

Sháníte-li společnost, která se zabývá výrobou obalů na potraviny z nepropustného laminovaného papíru? Pak se neváhejte obrátit na naši společnost Wéčko, s.r.o. se sídlem v Brně, která Vám přesně takovou krabičku vyrobí! Zabýváme se automatických lepením krabiček a obalů pro potraviny a léky a laminováním. Výsekové práce formátu B2 provádíme na cylindrickém automatu a příklopovém lisu. Výrobu jsme rozšířili o nový B1 laminovací stroj a tím se nám výrobní kapacita navýšila o více jak dvojnásobek. Spolupracujeme s tiskárnami z Jihomoravského kraje. Disponujeme novou lepičkou krabiček. Provádíme také ruční dokončující zpracování tiskovin. Pokud máte zájem o více informací či cení, neváhejte nás kontaktovat!


Obaly na pivo a pivní speciály, dárkové balení a odnosný recyklovatelný obal

Obaly na pivo a pivní speciály, dárkové balení a odnosný recyklovatelný obal

Pokud jste Vy sami milovníkem piva nebo máte kolem sebe přátelé, které se mezi pivní gurmány rádi zařadí, jistě by se Vám hodil nějaký osvědčený tip na povedený dárek a pivo jako dárek pro pivního nadšence vždy zaručeně zabere. Je samozřejmě jasné, že by se dárek neměl dávat jen tak ledabyle bez pěkného obalu nebo celkově bez jakéhosi pěkného designu. Proto si u nás můžete vybrat pevný odnosný obal, který poslouží pro praktickou přepravu piva, a zároveň na každého zapůsobí luxusním dojmem. Samozřejmě, že předností obalu na piva nejsou jen jako darovací produkt, ale podívat se můžeme na kreativní využití reklamy pro firmy spolupracující s pivovary nebo samostatná vizitka rodinných nebo tradičních pivovarů jako takových. Přednosti odnosného obalu na pivo: - praktické odnosné ucho pro bezpečnou přepravu z místa prodeje - více velikostí (obaly pro jedno nebo tři kousky) - obal nemusí posloužit pouze pro jedno použití - snadná recyklace obalu a šetrnější přístup k životnímu prostřední


Výroba krabiček, obalový materiál - obaly na balení kosmetiky

Výroba krabiček, obalový materiál - obaly na balení kosmetiky

Nejrůznější krabičky a jiné papírové obaly pro kosmetiku pro Vás vyrobí společnost Wéčko, s.r.o. Zajišťujeme výrobu krabiček a jiný obalový materiál na balení kosmetiky. Vyrábíme papírové a kartonové obaly pro potravinářský, farmaceutický a kosmetický průmysl. Specializujeme se na laminaci, tvarový výsek, výseky, lepení a mnoho dalšího. Vyrábíme: - obalový materiál, obaly na balení kosmetiky - krabičky vyrobíme v počtu a ve velikosti dle objednávky - krabičky pro potravinářský, farmaceutický, kosmetický průmysl - obaly na léky, na potraviny, pro farmacii - jednobodové, tříbodové lepení krabiček - provádíme výsekové práce na B2 cylindrickém automatu a B2+ příklopovém lisu. V dohledné době plánujeme i v této oblasti přejít do formátu B1 - lepení výseků - realizace tvarového výseku - tvarový výsek je určen pro výrobu krabiček, tvarových obalů z kartonu a lepenky. Máte-li zájem o další informace ohledně našich služeb, obraťte se na nás, jsme Vám k dispozici.


Protikorozní ochrana - výroba LD-PE antikorozní fólie různých tlouštěk a šířek

Protikorozní ochrana - výroba LD-PE antikorozní fólie různých tlouštěk a šířek

Pokud potřebujete přepravit či skladovat kovové výrobky a zajistit jejich ochranu před korozí, oslovte firmu EXCOR - ZERUST z regionu Zlín, která vyrábí LD-PE antikorozní fólie různých tlouštěk a šířek, které slouží jako dočasná protikorozní ochrana. Firma má v oblasti antikorozního balení mnohaletou praxi, z antikorozní fólie se vyrábí sáčky, pytle, 3D obaly atd. Z našich antikorozních materiálů se odpařují inhibitory koroze, ty vytváří na povrchu kovu tenkou plynnou vrstvu, která zabraňuje korozi. Garantujeme tak dodání kovových výrobků v bezvadném stavu. Naše antikorozní produkty jsou již úspěšné po celém světě. Antikorozní fólie: - VCI fólie Zerust® VALENO® kombinuje osvědčenou kvalitu protikorozní ochrany produktů Zerust®Excor® s užitnými vlastnostmi polyetylenových fólií - fólie se vyrábí v různých tloušťkách a rozměrech, díky tomu je antikorozní fólie univerzálním a oblíbeným obalovým materiálem - po odstranění VCI obalu se ochranný film z povrchu kovu během jedné hodiny beze zbytku odpaří a zboží se může ihned bez dalších procesních kroků dále použít.