Vlnitá lepenka, Rumunsko

Vlnitá lepenka, Rumunsko

Poptáváme velké množství vlnité lepenky pro země Perského zálivu, Kuvajt, laskavě mi pošlete nabídku s vaším produktem.
S pozdravem

Původní znění:
Inquiry
We are looking to import big quantities with corrugated cardboard for Gulf countries, Kuwait, kindly send me a offer with your product .

My best regards
Poptávka byla vložena dne:
10.08.2018 08:18

Platnost poptávky:
10.11.2018 08:00

Kontaktní osoba:
Ana-Maria Cucu

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Romania

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Skládací kartónové krabice pro výrobce určené k zabalení zboží

Skládací kartónové krabice pro výrobce určené k zabalení zboží

Hledáte zkušeného a prověřeného výrobce obalových skládacích kartonových krabic? Potřebujete spolehlivého dodavatele krabic pro zabalení vašeho zboží? Máme pro Vás řešení! Obraťte se na společnost Karton plus spol. s.r.o. z Prostějova, která vyrábí skládací kartonové krabice v různých velikostech. Společnost Karton plus je všem výrobcům schopná zajistit skládací obalové krabice: - šité - lepené - tejpované páskou -vyráběné z třívrstvé, pětivrstvé a hladké lepenky Kartonové skládací krabice pro balení zboží jsme schopni dodat nejen pro výrobce z okolí Přerova a Olomouce, ale také z oblasti Blanska, Boskovic, Vyškova a Brna -venkov.


Výroba víkových kartonových krabic na balení a přepravu zboží

Výroba víkových kartonových krabic na balení a přepravu zboží

Firma Karton plus s.r.o., která sídlí v Prostějově, je zkušeným výrobcema dodavatelem víkových kartonových krabic, které jsou určeny k balení a přepravě různorodého zboží. Veškerým výrobcům v různých výrobních odvětvích jsme schopni dodat takové víkové krabice, které budou vyhovat pro přepravu právě vašeho zboží. Kartonové víkové krabice vyráběné společností Karton plus: - potahované/nepotahované - krabice se sítotiskem - s tiskem (logem firmy) i bez tisku - vyráběné z vlnité nebo hladké lepenky Kartonové víkové krabice jsme schopni dodat všem výrobcům z okolí Přerova, Olomouce, Blansko, Boskovic, Vyškova a také Brna-venkov.


Obaly na pivo a pivní speciály, dárkové balení a odnosný recyklovatelný obal

Obaly na pivo a pivní speciály, dárkové balení a odnosný recyklovatelný obal

Pokud jste Vy sami milovníkem piva nebo máte kolem sebe přátelé, které se mezi pivní gurmány rádi zařadí, jistě by se Vám hodil nějaký osvědčený tip na povedený dárek a pivo jako dárek pro pivního nadšence vždy zaručeně zabere. Je samozřejmě jasné, že by se dárek neměl dávat jen tak ledabyle bez pěkného obalu nebo celkově bez jakéhosi pěkného designu. Proto si u nás můžete vybrat pevný odnosný obal, který poslouží pro praktickou přepravu piva, a zároveň na každého zapůsobí luxusním dojmem. Samozřejmě, že předností obalu na piva nejsou jen jako darovací produkt, ale podívat se můžeme na kreativní využití reklamy pro firmy spolupracující s pivovary nebo samostatná vizitka rodinných nebo tradičních pivovarů jako takových. Přednosti odnosného obalu na pivo: - praktické odnosné ucho pro bezpečnou přepravu z místa prodeje - více velikostí (obaly pro jedno nebo tři kousky) - obal nemusí posloužit pouze pro jedno použití - snadná recyklace obalu a šetrnější přístup k životnímu prostřední


Papírový obalový materiál z recyklovaných surovin Merklín, výroba, krepovaný papír, antikorozní

Papírový obalový materiál z recyklovaných surovin Merklín, výroba, krepovaný papír, antikorozní

G.T.MANDL, a.s. Merklín, Karlovy Vary Hledáte vhodného dodavatele papírového obalového materiálu? Potřebujete zabalit výrobky z různých materiálů a hledáte kvalitní papír s antikorozní úpravou? Naše firma G.T.MANDL, a.s. Merklín, Karlovy Vary dodává papírový obalový materiál z recyklovaných surovin. Zabýváme se výrobou, zpracováním a recyklací papíru, kartonu a lepenky. Obaly jsme schopni dodat v přírodní hnědé, bílé, zelené a šedé barvě různých rozměrů, průměrů a gramáže. Výroba, prodej: krepovaný papír z recyklovaných surovin sulfátový krepovaný papír antikorozní krepovaný papír papírový obalový materiál


Výroba papírových a lepenkových obalů – krabice, proložky

Výroba papírových a lepenkových obalů – krabice, proložky

Kvalitní obaly jsou nutnou součástí každého výrobků. Bez nich se neobejde skladování, přeprava a manipulace. Pokud sháníte spolehlivého dodavatele, můžete se spolehnout na společnost LITOPAP spol.s r.o. z Litoměřic, která kvalitní papírové a lepenkové obaly vyrábí. V sortimentu naleznete kartonové obaly z 3, 5 a 7 vrstvé lepenky, odnosné a skládací krabice, proložky a papírové obaly. Máte-li o naše služby zájem, neváhejte kontaktovat společnost LITOPAP spol.s r.o.


Obalový materiál – výroba lepenkových krabic, etiket, kartonů

Obalový materiál – výroba lepenkových krabic, etiket, kartonů

Neobejde se Vaše výroba bez obalového materiálu pro export nebo prodej? Pak kontaktujte společnost LITOPAP spol.s r.o. z Litoměřic, která nabízí výrobu a prodej 3vrstvých, 5tivrstvých i 7mivrstvých lepenkových krabic, kartonů nebo samolepicích etiket. Obalový materiál poskytuje výrobkům nejen potřebnou ochranu pro samotný transport, je nositelem základních informací ve formě potisku, ale také slouží jako transportní jednotka při paletizaci. Kompletní sortiment a cenovou nabídku pro obalové materiály žádejte u společnosti LITOPAP spol.s r.o.