Nemocnice Jihlava - odvoz a likvidace odpadu

Nemocnice Jihlava - odvoz a likvidace odpadu

Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je zajištění odvozu a likvidace směsného komunálního a nebezpečného odpadu, který vzniká v Nemocnici Jihlava po sjednanou dobu plnění. Součástí předmětu plnění je i zapůjčení 13 ks kontejnerů o objemu 1 100 l, přičemž náklady na zapůjčení kontejnerů musí být zakalkulovány do nabídkové ceny za odvoz komunálního odpadu.
Veřejná zakázka vložena:
06.08.2018 07:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Jihlava

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
05.09.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
00090638

Zadavatel ulice:
Vrchlického 4630/59

Zadavatel PSČ:
586 33

Zadavatel obec:
Jihlava

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkup železných a barevných kovů, kovošrot, výkup za výhodné ceny

Výkup železných a barevných kovů, kovošrot, výkup za výhodné ceny

Potřebujete se zbavit nepotřebných kovů a jiného železného odpadu? Pak neváhejte a dovezte vše do kovošrotu FERRUM v Třebíči! Kovový odpad vykupujeme za velmi dobré ceny! Vykupujeme: -železo, kovový odpadu, železný šrot, litinu, železo, ocel, elektromotory, měď, měděné elektrokabely, mosaz (špony, třísky, bronz, hliník, zinek, olovo, cín, nikl, SK plátky, tištěné spoje z pc, akumulátory. V případě potřeby zajistíme i odvoz odpadu vlastní autodopravou. Provozujeme 4 výkupní místa na Vysočině - v Jemnici, Třebíči, Velkém Meziříčí a Moravských Budějovicích. Kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.


Profesionální kovošrot, výkup barevných kovů a ocelových odpadů

Profesionální kovošrot, výkup barevných kovů a ocelových odpadů

Ve společnosti TROJEK, a.s. se výkupem, prodejem a zpracováním kovového odpadu zabývají již přes 20 let a svému oboru opravdu rozumí. Disponují špičkovým technickým a strojním vybavením s vysokou kapacitou vozového parku, díky čemuž dokáží zajistit komplexní servis spojený s touto činností. Cenu barevných kovů určují pomocí moderních spektrometrických přístrojů, kterými stanoví přesné chemické složení a zajistí tak komfortní platební podmínky pro dodavatele. Ve firmě TROJEK, a.s. neberou šrot na lehkou váhu a poskytují maximálně kvalitní servis pro Vaši spokojenost.


PLASTOŽROUT - výkup víček z PET lahví

PLASTOŽROUT - výkup víček z PET lahví

I obyčejná víčka z PET lahví mohou být užitečná a navíc vám nebo vaší škole mohou vydělat peníze. Nevěříte? Tak to ještě neznáte Plastožrouta, maskota společnosti JELÍNEK – TRADING spol. Plastožrout vám totiž nabízí jedinečnou možnost udělat něco prospěšného pro životní prostředí a zároveň na tom vydělat. Jak? Stačí využít výkup víček z PET lahví. Ptáte se, jak výkup víček z PET lahví funguje? Je to jednoduché. Stačí hned nevyhazovat víčka z PET lahví a postupně je shromažďovat. Nastřádaná víčka pak jednoduše zabalíte do průhledných pytlů na odpadky a můžete je vyměnit za finanční obnos. Ale pozor. I Plastožrout si potrpí na určitých pravidlech. Výkup víček z PET lahví je proto možný pouze v případě, že jich nastřádáte alespoň pět pytlů. Pokud chcete výkup víček z PET lahví využít, musíte se také zaregistrovat na našich stránkách a vyplnit jednoduchý formulář. Víčka stačí naložit a odvést je na jedno z výkupních míst, která najdete ve Vrbně pod Pradědem, Křelově u Olomouce a v Rynolticích na Liberecku a která jsou vám k dispozici od 8:00 do 14:00 hodin každý všední den. Pokud tak učiníte, dostanete od nás: - ve Vrbně pod Pradědem 6 Kč/Kg za tříděná víčka z PET lahví i směs víček z PET lahví - v Křelově dostanete za vytříděná víčka také 6 Kč/kg, ale sem můžou sběrači přivézt i barevně separovaná víčka za které dostanou 7 Kč/kg - v Rynolticích vykupujeme víčka za 5,50 Kč/kg. Výkup víček z PET lahví mohou využít jednotlivci, menší skupiny, ale i školy či školky. Neváhejte a přidejte se k nám i vy. Nejen že podpoříte recyklaci a druhotné zpracování plastů a pomůžete přírodě, vyděláte si také slušnou finanční částku.


Výkup, zpracování železa, železného šrotu, kovových materiálů, kovošrot

Výkup, zpracování železa, železného šrotu, kovových materiálů, kovošrot

Zbavte se nepotřebného železa či železného šrotu a oslovte naši firmu IB - MET s.r.o. Využijte služeb našeho kovošrotu zabývajícím se výkupem, dopravou a zpracováním železa, železného šrotu a dalších kovových materiálů, jako je litina, ocel, měď a měděné elektrokabely, mosaz (špony, třísky), bronz, hliník, zinek, olovo, cín, nikl, SK plátky atd. Kovošrot naleznete v Moravském Krumlově U mostu 588. Působíme ve městech: -Moravský Krumlov -Hrušovany nad Jevišovkou -Hluboké Mašůvky -Znojmo -Brno -Miroslav -Ivančice -Hrotovice -Náměšť nad Oslavou. Výkupní ceník železného šrotu k nahlédnutí na webových stránkách.


SEVEROČESKÁ PAPÍRNA Teplice – výroba lepenky, výkup sběru, skartace

SEVEROČESKÁ PAPÍRNA Teplice – výroba lepenky, výkup sběru, skartace

Výrobou lepenky a kartonáže, výkup sběrového papíru a skartaci nabízí společnost SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o. Teplice. Výrobní program na výrobu lepenky a kartonáže nabízí zákazníkům jak strojní lepenky hladké, vlnité, potahované, tak i kartonáže pro přepravu a uchování zboží. SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o. dále nabízí službu skartace a znehodnocení dokumentů zdarma v předem sjednaném termínu a výkup sběrného papíru v minimálním množství 100 kg. Chcete-li o nabízeném výrobním programu vědět více, neváhejte kontaktovat společnost SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o.


Stavební odpady – nakládka, odvoz, recyklace

Stavební odpady – nakládka, odvoz, recyklace

Nevíte, kam odklidit odpad, který Vám vznikl při stavbě neb přestavbě? Kontaktujte firmu Miroslav Slabihoudek, která nabízí všem klientům nejen z Mníšku pod Brdy a okolí své služby likvidace odpadu ze stavby. Postaráme se o nakládku, odvoz a recyklaci veškerého stavebního a demoličního odpadu a výkopové hlušiny. Nemusíte se o nic starat, k nakládce a odvozu máme vlastní techniku. Pro rychlý odvoz stavebního odpadu a výkopové hlušiny volejte firmu Miroslav Slabihoudek.