Lakování vozidla, Rakousko

Lakování vozidla, Rakousko

Kolik by stálo lakování mého vozu BMW 123d na šedo a ráfky na červeno.

S pozdravem
Philip Gossner

Původní znění:
Anfrage
Was würde es kosten meinen Bmw 123d in Grau zu Lackieren.
Und die Felgen in Rot.
Mgf Philip Gossner
Poptávka byla vložena dne:
01.08.2018 14:36

Platnost poptávky:
01.11.2018 12:56

Kontaktní osoba:
Philip Gossner

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lakování karbonových výrobků. Airbrush - umělecké malování na auta, motorky, přilby

Lakování karbonových výrobků. Airbrush - umělecké malování na auta, motorky, přilby

Umělecké malování na auto, motorku či přilbu? Ano je to možné od profesionálů v oboru Autolakovna BOSS Dušan Sedláček využívá techniky airbrush, kde Vám velice jemnou technikou malby využívající stlačeného vzduchu a speciální pistole k nanášení velmi tenkých vrstev barvy a tímto postupem následně vytváří vlastní motiv, obraz, barevné spektrum, nebo plynulý přechod z jednoho odstínu barvy do druhé. Vše je následně přelakováno lakem, který otěruvzdorný a opatřen UV filtrem, který zabraňuje blednutí malby. Na co všechno provádíme tuto techniku malování: -helmy, motocykly, automobily a jejich díly -jízdní kola, vodní skútry, lodě -střešní boxy -modely a jiné. Bližší informace naleznete na webových stránkách.


Zakázková autolakovna - drobné opravy laku a lakování vozů a motocyklů

Zakázková autolakovna - drobné opravy laku a lakování vozů a motocyklů

Hledáte v Brně zakázkovou autolakovnu, která by Vám udělala drobné opravy laku na voze? Pak se neváhejte obrátit na Autolakovnu BOSS. Provádíme renovace laků automobilů i motocyklů pro Brno a okolí. Zajistíme drobné opravy laku, tuningové lakování vozů, airbrush, klempířské a karosářské práce, lakování na zakázku, umíme zrealizovat a navrhnout individuální lak dle přání zákazníka, vyleštíme karosérii, svaříme plasty ad. Naši zaměstnanci jsou pravidelně certifikovaně školeni ohledně novinek na trhu. Více informací naleznete na našich webových stránkách!


Karosářské a lakýrnické práce. Autoklempíř pro Třebíč a Vysočinu

Karosářské a lakýrnické práce. Autoklempíř pro Třebíč a Vysočinu

Hledáte autoservis pro vaše auta na Vysočině? Karosářské a lakýrnické práce pro Třebíč, Náměšť nad Oslavou, Moravské Budějovice? Přijeďte do našeho Horáckého autodružstva v Třebíči. Jsme profesionálové v oboru, kteří dělají kompletní karosářské opravy vozidel všech značek. A kompletní lakýrnické práce. Kde lakování provádíme vodou ředitelnými barvami zn. Glasurit. Provádíme kompletní servisy aut i potřebné renovace, konzervaci dutin karoserií, ochranné nástřiky, leštění světlometů, výměnu autoskel. Naši zákazníci se na nás mohou spolehnout v karosářské, elektrikářské a lakýrnické práci. Zkontrolujeme celkový stav vozidla, výpis paměti závad, kontrolu stavu akumulátoru, kontrolu brzdového systému a podvozku, tlumičů, čepů, výfuků a katalyzátorů, kontrolu množství motorového oleje a chladicí kapaliny. Provádíme i tak potřebné mechanické či elektronické zabezpečení proti odcizení. Přípravu na technickou prohlídku včetně kontroly emisí a jiné nechte na nás. Rozšířené služby pro zákazníky - mycí linka, mytí motorů a spodků vozidel, ruční mytí a voskování karoserií, ochrana laku karoserií WAXOYL, čištění vozidel suchou i mokrou cestou. Jsme smluvním partnerem těchto pojišťoven Allianz, AXA, Česká pojišťovna, ČPP, ČSOB, Generali, Kooperativa. A dále spolupracujeme s těmito pojišťovnami Slavia, Triglav, Uniqa, Wüstenrot. Objednejte se u nás na servisu či opravu a my se o Vaše auto postaráme k Vaší vysoké spokojenosti.


Lakování motocyklů, bodové opravy či oživení laku speciální metodou airbrush

Lakování motocyklů, bodové opravy či oživení laku speciální metodou airbrush

Sháníte v Brně kvalitní autolakovnu, která Vám zajistí i lakování motocyklů? Pak se neváhejte zastavit do Autolakovny BOSS. Snažíme se dodržet nejvyšší kvalitu a domluvené termíny. Děláme převážně renovace laků, obnovení laků automobilů a motocyklů, nástaveb, jízdních kol a další. Míchací zařízení Standox, lakování i RC modelů. Nechte popustit uzdu své fantazii a oživte Vašeho miláčka speciálním lakováním airbrush, které vytváří různé motivy i obrazy. Nevíte si rady? Pak se na nás obraťte, pomůžeme Vám s návrhem. Lakujeme: - auta - motocykly - nábytek - auto a moto veterány - plastové díly - rámy jízdních kol - renovace a leštění laků - opravy autolaků - bodové opravy - airbrush metoda Více informací na webových stránkách.


Mercedes-Benz – kvalifikované karosářské a lakýrnické práce

Mercedes-Benz – kvalifikované karosářské a lakýrnické práce

Chcete opravit poškrábaný lak či nabourané auto? Společnost MB rent s.r.o., působící v okolí Brna, zajistí lakýrnické i karosářské práce na osobních, dodávkových, i nákladních automobilech typu Mercedes-Benz. Provádíme kompletní karosářské a lakýrnické práce. Zvládneme opravy drobných vad laku, rozsáhlé poškození i výměnu celé karoserie. Naše autodílna je vybavena moderní technikou, díky které dosahujeme skvělých výsledků. Přijďte se přesvědčit a navštivte nás! Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Expresní, zakázkové lakování vozidel, motocyklů-Autolakovna Bilík

Expresní, zakázkové lakování vozidel, motocyklů-Autolakovna Bilík

Pokud potřebujete provést expresní lakování vozidel a motocyklů, v regionu Zlín se obracejte na firmu Autolakovna Zlín - Pavel Bilík. Můžete si domluvit zakázkové lakování pro tuningové vozy i veterány. Zajistíme i karosářské práce související s opravou. Příjezd do autolakovny z ulice Broučkova, Zlín ! Naše profi lakovací kabina zaručuje bezprašné prostředí. Používané laky značky DuPont a kvalitní stříkací pistole jsou garancí kvalitního nástřiku.