Lakování vozidla, Rakousko

Lakování vozidla, Rakousko

Kolik by stálo lakování mého vozu BMW 123d na šedo a ráfky na červeno.

S pozdravem
Philip Gossner

Původní znění:
Anfrage
Was würde es kosten meinen Bmw 123d in Grau zu Lackieren.
Und die Felgen in Rot.
Mgf Philip Gossner
Poptávka byla vložena dne:
01.08.2018 14:36

Platnost poptávky:
01.11.2018 12:56

Kontaktní osoba:
Philip Gossner

Kontaktní email:

Telefon:
+436 604 735 590

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spolehlivá autolakovna - opravy autolaku všech typů aut

Spolehlivá autolakovna - opravy autolaku všech typů aut

Pokud je u Vašeho vozu nevyhnutelná oprava laku, rychlé opravy autolaku provede u všech typů aut i autoveteránů Autolakovna Bilík Zlín. Velká řada zákazníků z regionu Zlínský kraj se již přesvědčila, že jsme spolehlivá autolakovna. Používáme vysoce kvalitní laky značky DuPont. Autolakýrnické práce: - lakování osobních aut - barva, metalíza, perleť, tuningové nástřiky celorlaků. Adresa autolakovny - ul.Vizovická v areálu uhelné sklady, Zlín-Příluky, dostanete se k nám od ulice Broučkova.


Autolakovna Bilík-lakování karoserie veteránů, automobilů i motocyklů

Autolakovna Bilík-lakování karoserie veteránů, automobilů i motocyklů

Rozhodli jste se, že Vašemu vozu dopřejete renovaci laku, nebo nový lak ? Lakování automobilů i motocyklů v regionu Zlín provádí Autolakovna Bilík - tel.: 605932341. Specializujeme se i na lakování veteránů. Pavel Bilík má dlouholeté zkušenosti a praxi s lakováním vozidel všech typů. Prováděné práce: - opravy, renovace autolaku - autolakýrnické práce na přání - lakování osobních automobilů – barva, metalíza, perleť, tuningové nástřiky celorlaků - oprava karoserie vozidla - klempířské práce na rovnacím zařízení - renovace světel, předních světlometů. Používáme materiály a vysoce kvalitní laky značky DuPont. Namícháme a naplníme barvu do sprejů dle přineseného vzorku laku nebo kódu barvy na vozidle.


Expresní, zakázkové lakování vozidel, motocyklů-Autolakovna Bilík

Expresní, zakázkové lakování vozidel, motocyklů-Autolakovna Bilík

Pokud potřebujete provést expresní lakování vozidel a motocyklů, v regionu Zlín se obracejte na firmu Autolakovna Zlín - Pavel Bilík. Můžete si domluvit zakázkové lakování pro tuningové vozy i veterány. Zajistíme i karosářské práce související s opravou. Příjezd do autolakovny z ulice Broučkova, Zlín ! Naše profi lakovací kabina zaručuje bezprašné prostředí. Používané laky značky DuPont a kvalitní stříkací pistole jsou garancí kvalitního nástřiku.


Nová autolakovna a karosárna ve Zlíně-opravy a lakování poškozených karosérií

Nová autolakovna a karosárna ve Zlíně-opravy a lakování poškozených karosérií

Autoservis Daníček ve Zlíně je oficiálním partnerem Škoda Auto a nabízí plnohodnotné služby - v provozu je vlastní karosárna a od ledna 2016 i autolakovna. Jsme schopni i těžce poškozený automobil po havárii opravit tak, aby jeho vzhled byl srovnatelný s původním. Pro lakování karoserií je autolakovna vybavena moderním zařízením TERMOMECCANICA GL. Autokarosárna slouží nejen pro osobní automobily, ale i pro terénní auta a užitkové vozy - dodávky. Objednejte se předem telefonicky.


Lakování karbonových výrobků. Airbrush - umělecké malování na auta, motorky, přilby

Lakování karbonových výrobků. Airbrush - umělecké malování na auta, motorky, přilby

Umělecké malování na auto, motorku či přilbu? Ano je to možné od profesionálů v oboru Autolakovna BOSS Dušan Sedláček využívá techniky airbrush, kde Vám velice jemnou technikou malby využívající stlačeného vzduchu a speciální pistole k nanášení velmi tenkých vrstev barvy a tímto postupem následně vytváří vlastní motiv, obraz, barevné spektrum, nebo plynulý přechod z jednoho odstínu barvy do druhé. Vše je následně přelakováno lakem, který otěruvzdorný a opatřen UV filtrem, který zabraňuje blednutí malby. Na co všechno provádíme tuto techniku malování: -helmy, motocykly, automobily a jejich díly -jízdní kola, vodní skútry, lodě -střešní boxy -modely a jiné. Bližší informace naleznete na webových stránkách.


Karosářské opravy a lakýrnické práce – autorizovaný autosalon značky ŠKODA

Karosářské opravy a lakýrnické práce – autorizovaný autosalon značky ŠKODA

Jsme autorizovaný autosalon nových i ojetých vozů ŠKODA s komplexní nabídkou servisních služeb. Naše kvalita a individuální přístup Vám zajistí dlouhodobou spokojenost a jistotu, že Vy i Váš automobil jste na tom správném místě. V Autosalonu F3K v Třebíči Vám mimo jiné zajistíme kompletní karosářské opravy a lakýrnické práce. Náš autoservis je vybaven nejmodernějším vybavením a při jakýchkoliv opravách či změn se výhradně spoléháme na ŠKODA originální díly. V naší karosárně Vám opravíme poškrábaný lak či zajistíme a opravíme havarovaný automobil. Aby Vaše auto bylo stále jako nové specializujeme se na opravy karoserií s autolakovnou se špičkovým vybavením pro dokonalý výsledek. Provádíme: -lakování jednotlivých dílů -drobné opravy -leštění -celolak - a naše nabídka servisů ŠKODA zahrnuje komplexní služby, které pro Váš vůz zajistí vše, co bude potřebovat, aby byl stále plně funkční a v dokonalém stavu.