Lakování vozidla, Rakousko

Lakování vozidla, Rakousko

Kolik by stálo lakování mého vozu BMW 123d na šedo a ráfky na červeno.

S pozdravem
Philip Gossner

Původní znění:
Anfrage
Was würde es kosten meinen Bmw 123d in Grau zu Lackieren.
Und die Felgen in Rot.
Mgf Philip Gossner
Poptávka byla vložena dne:
01.08.2018 14:36

Platnost poptávky:
01.11.2018 12:56

Kontaktní osoba:
Philip Gossner

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Karosářské a lakýrnické práce. Autoklempíř pro Třebíč a Vysočinu

Karosářské a lakýrnické práce. Autoklempíř pro Třebíč a Vysočinu

Hledáte autoservis pro vaše auta na Vysočině? Karosářské a lakýrnické práce pro Třebíč, Náměšť nad Oslavou, Moravské Budějovice? Přijeďte do našeho Horáckého autodružstva v Třebíči. Jsme profesionálové v oboru, kteří dělají kompletní karosářské opravy vozidel všech značek. A kompletní lakýrnické práce. Kde lakování provádíme vodou ředitelnými barvami zn. Glasurit. Provádíme kompletní servisy aut i potřebné renovace, konzervaci dutin karoserií, ochranné nástřiky, leštění světlometů, výměnu autoskel. Naši zákazníci se na nás mohou spolehnout v karosářské, elektrikářské a lakýrnické práci. Zkontrolujeme celkový stav vozidla, výpis paměti závad, kontrolu stavu akumulátoru, kontrolu brzdového systému a podvozku, tlumičů, čepů, výfuků a katalyzátorů, kontrolu množství motorového oleje a chladicí kapaliny. Provádíme i tak potřebné mechanické či elektronické zabezpečení proti odcizení. Přípravu na technickou prohlídku včetně kontroly emisí a jiné nechte na nás. Rozšířené služby pro zákazníky - mycí linka, mytí motorů a spodků vozidel, ruční mytí a voskování karoserií, ochrana laku karoserií WAXOYL, čištění vozidel suchou i mokrou cestou. Jsme smluvním partnerem těchto pojišťoven Allianz, AXA, Česká pojišťovna, ČPP, ČSOB, Generali, Kooperativa. A dále spolupracujeme s těmito pojišťovnami Slavia, Triglav, Uniqa, Wüstenrot. Objednejte se u nás na servisu či opravu a my se o Vaše auto postaráme k Vaší vysoké spokojenosti.


Autolakýrnické práce-lakování vozidel, motocyklů na zakázku ve Zlíně

Autolakýrnické práce-lakování vozidel, motocyklů na zakázku ve Zlíně

Autolakovna Zlín - Pavel Bilík provádí profi autolakýrnické práce. Lakování vozidel i motocyklů je na zakázku, sdělte nám své požadavky, my zajistíme lakování vozu i nutné karosářské práce. Opravy laku provádíme u všech typů aut a motorek, máme zkušenosti i s lakováním vozů po tuningových úpravách i s renovací laku u veteránů. Používáme laky DuPont. Ve Zlíně nás najdete na Vizovické ulici - příjezd z ul.Broučkova.


Autolakovna Zlín používá kvalitní laky Dupont, co odolají každodennímu provozu

Autolakovna Zlín používá kvalitní laky Dupont, co odolají každodennímu provozu

Pokud Váš vůz nutně potřebuje nový lak, navštivte zákazníky prověřenou Autolakovnu Zlín - Pavel Bilík. Naše Autolakovna používá vysoce kvalitní laky Dupont, které odolají každodennímu provozu. Lakování vozidel provádíme na zakázku - aplikujeme laky běžných barev, metalízy a provádíme i tuningové nástřiky celorlaků. Nutné karosářské práce provádíme také. Příjezd do naší autolakovny je od ul.Broučkova, Zlín.


Expresní, zakázkové lakování vozidel, motocyklů-Autolakovna Bilík

Expresní, zakázkové lakování vozidel, motocyklů-Autolakovna Bilík

Pokud potřebujete provést expresní lakování vozidel a motocyklů, v regionu Zlín se obracejte na firmu Autolakovna Zlín - Pavel Bilík. Můžete si domluvit zakázkové lakování pro tuningové vozy i veterány. Zajistíme i karosářské práce související s opravou. Příjezd do autolakovny z ulice Broučkova, Zlín ! Naše profi lakovací kabina zaručuje bezprašné prostředí. Používané laky značky DuPont a kvalitní stříkací pistole jsou garancí kvalitního nástřiku.


Expresní lakování aut v autolakovně Ostašov - kvalitní a profesionální autolakování

Expresní lakování aut v autolakovně Ostašov - kvalitní a profesionální autolakování

Hledáte firmu, která se zabývá kvalitním lakováním aut? Potřebujete-li sehnat kvalitní autolakovnu v okolí Třebíče, pak kontaktujte a nechte si nalakovat Váš automobil od odborníků! HLOUCH MOTORS s.r.o. Bosch Car Service využívá vlastní lakovací box a to přímo v místě provozovny v Ostašově v okrese Třebíč. K lakování automobilů využíváme ekologické barvy na bázi vody, které používají i automobilky v prvovýrobě. Zákazníkům nabízíme expresní lakování - ráno přistavíte vůz a odpoledne již přebíráte vůz hotový. Zachováváme shodné kvality s obvyklým postupem, rozdíl je v použití špičkových expresních materiálů. Naše lakovna pracuje se značkovými materiály nejvyšší kvality, 3M brusné, leštící materiály, nástroje Festool, Sata, autolaky a přípravný materiál NEXA ze skupiny PPG, špičková kvalita v oboru – vysoká úroveň UV filtru v laku, zajišťuje stálost odstínu v průběhu let. Svým klientům garantujeme stabilitu laku a stálost odstínu. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši lakovnu v Ostašově nedaleko Třebíče.


Kvalitní lakování nábytku na míru - lamina, kuchyňských a nábytkových dílů

Kvalitní lakování nábytku na míru - lamina, kuchyňských a nábytkových dílů

Lakování umožňuje dlouholetou ochranu nábytku, ale také velké množství barev. Autolakovna BOSS zajišťuje lakování lamina, nábytku a kuchyňských a nábytkových dílců profesionální technikou dle Vašich představ. Nábytek včetně hliníkových profilů a skla lakujeme od hlubokého matu přes všechny stupně pololesku až po vysoký osmivrstvý lesk. Nábytek lakujeme profesionálními laky, které se vyznačují vysokou odolností a oslňujícím leskem. Lakovaný povrch je tvrdý, odolný proti vlhkosti a mechanickému poškození. Kvalitní lakování nábytku na míru: - lakování nábytkových dílů – dýha, lamino, MDF, garážová vrata, výrobky stolařských dílen - lakování kuchyňských dílů – linky, dvířka, dvířka z MDF - luxusní moderní provedení nábytkových dílců - lakování skla, patina, různé grafické motivy V Autolakovně BOSS v Brně provozujeme lakovnu, ve které dle Vašich požadavků profesionálně lakujeme veškerý nábytek a ostatní dílce. Najdete u nás neomezený výběr barev přesně dle Vašeho designu.