Přeprava odpadu

Přeprava odpadu

Poptáváme přepravu odpadu:
- polohování kontejneru s odběrem 15 m3;
- přepravy s nádobou o objemu 15 m3;
- likvidace odpadů CER 170802, 170904, 170201, 170107, 170203, 170202, 150106.
Staveništi v Plzeňské 8, 150 00 Praha 5-Anděl.

Původní znění:
Inquiry
Good morning,
we need a waste transporter for a building site in Plzeňská 8, 150 00 Praha 5-Anděl.
If you can do an offer we indicate the parameters:
- positioning of a 15 mc roll-off container;
- transports with 15 mc container;
- waste disposal of. cod. CER 170802, 170904, 170201, 170107, 170203, 170202, 150106.
We need 2/3 trips for day three times a week.

We look forward to your kind feedback wiyh extreme urgency, best regards

Gea Srl
Simone Manini
Poptávka byla vložena dne:
20.07.2018 09:39

Platnost poptávky:
19.10.2018 09:59

Kontaktní osoba:
Gea Srl


Telefon:
003 933 571 58720

Země:
Italia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jeřábnické práce, autodoprava s využitím hydraulické ruky

Jeřábnické práce, autodoprava s využitím hydraulické ruky

Potřebujete přemístit těžká břemena i v hůře dostupném terénu? S tím Vám pomůže společnost Ivo Sýkory z Rožnova pod Radhoštěm, která působí v celém Zlínském, Olomouckém a Moravskoslezském kraji. Naše firma se zaměřuje na jeřábnické práce, přepravu a přesné práce s využitím hydraulické ruky. Zajistíme dopravu různých materiálů sypkých, pevných, palet či vysokorozměrných břemen, dále pak křehkých nákladů, soch, strojů, zařízení, lešení, stavebního materiálu a komponentů, bednění, kontejnerů či buněk. Realizujeme odtah a vyprošťování vozidel i v těžce dostupných terénech. Veškerou činnost vykonáváme speciálními vozidly, přesně, rychle a kvalitně.


Spolehlivý sběr, svoz a odstraňování směsného komunálního odpadu ve Valašském Meziříčí

Spolehlivý sběr, svoz a odstraňování směsného komunálního odpadu ve Valašském Meziříčí

Technické služby TS Valašské Meziříčí s.r.o. jsou členem skupiny Maruis Pedersen a.s. a zajistí vám spolehlivý svoz, sběr a odstraňování směsného komunálního odpadu. Směsný komunální odpad tvoří největší podíl všeho produkovaného odpadu mezi občany. Proto svým zákazníkům vždy navrhujeme optimální kombinaci typů a velikostí svozových nádob a časový režim svozu odpadu. Pro více informací o svozu, sběru a odstraňování směsného komunálního odpadu nás neváhejte kontaktovat. Provozní doba sběrného dvoru Valašské Meziříčí: - pondělí až sobota od 7.00 do 17.00 hodin.


Stavební kontejnery na zeminu a stavební suť včetně kontejnerové dopravy

Stavební kontejnery na zeminu a stavební suť včetně kontejnerové dopravy

Potřebujete odvézt zeminu a nemáte vhodný kontejner? Nezoufejte v nabídce společnosti Černohorský s.r.o. naleznete kontejnery na zeminu a suť s nosností 3 až 12 tun. Zajistíme Vám kontejnerovou dopravu a odvezeme zeminu i stavební suť. K dispozici máme moderní strojní vybaven, auta s hákem na kontejner jsou u nás samozřejmostí. Poskytneme Vám: - velké množství kontejnerů různých rozměrů - dlouholeté zkušenosti - odpovídajicí vybavení - auta na dopravu stavebních kontejnerů. Pokud tedy realizujete různé výkopové práce či rekonstrukce a potřebujete odvézt velké množství sutě a zeminy v co nejkratším čase kontaktujte naší firmu a přistavíme Vám odpovídající kontejnery. Rádi Vám pomůžeme, obraťte se na nás, těšíme se na spolupráci s Vámi.


Chemické čištění potrubí, rozvodů, výměníků a chladicích systémů

Chemické čištění potrubí, rozvodů, výměníků a chladicích systémů

Máte již za roky používání zanesené potrubí, a tak nemá požadovanou výkonost? Neděste se bourání a rekonstrukce celého vodovodního a otopného systému a prvně vyzkoušejte chemické čištění. Tuto činnost pro Vás vykoná naše společnost DK Chemo, s.r.o., sídlící ve městě Svitavy. Chemickými látkami odstraníme usazeniny, nánosy a nečistoty z trubek, rozvodů teplé i studené vody, výměníků a chladicích systémů, kotlů, bojlerů, otopných systémů. Toto rychlé a efektivní vyčištění Vám opět navrátí dostatečný tlak v rozvodech, účinné vytápění a přenos tepla, úsporu energie i financí a prodlouží životnost soustavy.


Autodoprava a spedice, přeprava nákladu, Velká Británie a Benelux

Autodoprava a spedice, přeprava nákladu, Velká Británie a Benelux

Potřebujete rychle a bez starostí přepravit větší i menší náklad z či do zahraničí? S tím Vám bude nápomocná naše kamionová a spediční společnost Koritensky a.s., sídlící v Prachaticích. Již řadu let se specializujeme na nákladní mezinárodní dopravu především se zeměmi Beneluxu a Velké Británie. Dle požadavků zákazníka jsme schopni zajistit import a export s Francií, Německem či Itálií. Realizujeme autodopravu celovozových i částečných nákladů téměř 90 vozy, které jsou opatřeny zařízením GPS pro sledování a bezpečnost zásilek. Poskytujeme i transport chladícími návěsy, nebezpečného zboží neboli ADR přepravu.


Čištění průmyslových objektů vysokotlakým zařízením a sacími bagry

Čištění průmyslových objektů vysokotlakým zařízením a sacími bagry

Podnikáte v průmyslovém odvětví? Zajisté máte ke své činnosti i velké objekty. Ty je zapotřebí čas od času zbavit nečistot a usazenin. S tím Vám pomůže naše společnost Buchen Ekoservis s.r.o., sídlící ve městě Lom u Mostu. Vysokotlakým zařízením s vodním paprskem a sacími bagry kompletně vyčistíme průmyslové objekty a zařízení jako vzduchové chladiče, výměníky tepla, sila, destilační kolony, kanalizace, potrubí, tlakové nádoby. Našimi klienty jsou chemické závody, rafinérie či elektrárny. Díky špičkové technice garantujeme kvalitní a profesionální vyčištění. Spokojení zákazníci jsou naší prioritou.