Vybudovanie zberného dvora a sanácia nezákonne umiestneného odpadu v obci Nálepkovo

Vybudovanie zberného dvora a sanácia nezákonne umiestneného odpadu v obci Nálepkovo

Predmetom zákazky je vybudovanie zberného dvora v obci podľa projektovej dokumentácie.
Veřejná zakázka vložena:
12.07.2018 09:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Nálepkovo

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.09.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Nálepkovo

Zadavatel IČ:
00329398

Kontaktní osoba:
Hana Mateičková

Zadavatel telefon:
+421 903 266 117

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nalepkovo.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Navrhování, statika, dodávka a montáž železobetonových prefabrikovaných konstrukcí

Navrhování, statika, dodávka a montáž železobetonových prefabrikovaných konstrukcí

Realizaci železobetonových konstrukcí provádí firma ZIPP Brno s.r.o. V oblasti navrhování a přípravy zakázek nabízíme kompletní návrh a také poradenství při realizaci. Zajistíme návrh, statiku, dodávku i montáž. Železobetonová prefabrikovaná konstrukce je první volbou v realizaci projektů skladových a výrobních hal, administrativních budov, nákupních a obchodních center a parkovacích domů. Nabízíme kompletní poradenskou činnost v oblasti navrhování, přípravy a realizaci projektů prefabrikovaných železobetonových konstrukcí. Součástí přípravy jsou předběžné statické výpočty, vypracování všech stupňů projektové dokumentace. Ke každému projektu přistupujeme individuálně na základě bohaté zkušenosti našich projektantů s tuzemskými i zahraničními investory. Ve středisku železobetonových konstrukcí pracuje tým pracovníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti montovaných staveb. Ten využívá v maximální míře vlastní projekční, dopravní a montážní kapacity. Ve společnosti ZIPP Brno spolupracujeme s významnými tuzemskými i zahraničními investory.


Montáž, dodávka - ocelové konstrukce, montáže hal, opláštění budov

Montáž, dodávka - ocelové konstrukce, montáže hal, opláštění budov

Pokud sháníte firmu, provádějící montáže ocelových konstrukcí, hal nebo opláštění budov, pak neváhejte a vyzkoušejte naši firmu St mont z Dačic. Naší specializací je montáž a dodávka ocelových konstrukcí, provádíme opláštění sendvičovými panely nebo trapézovými plechy. Dodáme skládané střešní pláště. Opláštění sendvičovými panely je velice výhodné pro rychlou montáž a nízké požadavky na údržbu. Zajišťujeme dodávku kvalitních materiálů od známých dodavatelů. Pro zákazníky provádíme zpracování nabídky zdarma. Pro více informací nás kontaktujte telefonicky nebo emailem.


Rodinné a bytové domy, průmyslové objekty, výstavba, rekonstrukce

Rodinné a bytové domy, průmyslové objekty, výstavba, rekonstrukce

Hledáte spolehlivou stavební firmu, která pro Vás postaví jakýkoliv objekt na klíč? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost WH STAWO Přeštice s.r.o., sídlící v Přešticích v Plzeňském kraji. Specializujeme se především na výstavbu a rekonstrukci rodinných a bytových domů. Dále realizujeme průmyslové a zemědělské stavby, firemní, kancelářské, komerční i nekomerční objekty. Postaráme se o vše od zpracování projektu, materiál, zemní práce, zakládání a hrubou stavbu, řemeslnické a zednické práce, vybudování nových koupelen až po dokončovací práce a zateplení fasád. Veškerou činnost provádíme proškolenými zaměstnanci s mnohaletými zkušenostmi.


Stavební firma, výstavba a rekonstrukce rodinných domů, realizace rodinných domů

Stavební firma, výstavba a rekonstrukce rodinných domů, realizace rodinných domů

Chcete si nechat postavit nebo zrekonstruovat rodinný dům? Pak neváhejte a obraťte se na nás na stavební a obchodní firma ATLANTA, a.s. ve Znojmě, která se zaměřuje na pozemní stavby, rekonstrukce, opravy a další stavební práce. Pomůžeme Vám s návrhem a následnou realizací: - rodinných domů - bytových, průmyslových i občanských staveb - budov pro výrobu a služby - inženýrských staveb - pozemních komunikací Součástí našich prací jsou i rekonstrukce RD, bytů a bytových jader a betonáž průmyslových podlah. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši kancelář ve Znojmě. Kompletní nabídku včetně referenčních ukázek našich stavebních prací naleznete na webových stránkách.


Výstavba a rekonstrukce zemědělských a průmyslových staveb

Výstavba a rekonstrukce zemědělských a průmyslových staveb

Hledáte kvalitní stavební společnost, která pro Vás postaví různé typy budov? Tak neváhejte a kontaktujte naši firmu TADAR-stav s.r.o., která sídlí ve městě Odry. Specializujeme se na výstavbu novostaveb či rekonstrukce starších objektů zemědělských, průmyslových či občanských staveb jako škol, sportovišť, hal, obchodních domů, ubytoven. Realizujeme zednické, sádrokartonářské, natěračské, malířské, obkladačské a podlahářské práce, zateplení fasád. Ke své činnosti zajišťujeme i veškerý materiál například cihly, malty, obklady, dlažby či izolace. Stavební materiál prodáváme v našem obchodě na ulici Pohořská.


Výroba ocelových hal a ocelových konstrukcí – kvalitně v ČR i v zahraničí

Výroba ocelových hal a ocelových konstrukcí – kvalitně v ČR i v zahraničí

Pokud uvažujete o realizaci ocelové haly nebo ocelové konstrukci, neváhejte se obrátit na společnost PKD, s.r.o., kde Vám ochotně a rádi pomůžeme. Dodáváme průmyslové objekty pro celou ČR a v zahraničí a máme postaveno několik desítek administrativních objektů. Naší specializací jsou zemědělské objekty, ale jsme schopni dodat také různé typy autosalonů, sportovních hal, či speciální konstrukce jako jsou například jeřáby, mosty a mostové konstrukce, plošiny, dopravníky, energetické celky a jiné. Zabýváme se také tryskáním a lakováním oceli. Více informací naleznete na našich webových stránkách.