Vybudovanie zberného dvora a sanácia nezákonne umiestneného odpadu v obci Nálepkovo

Vybudovanie zberného dvora a sanácia nezákonne umiestneného odpadu v obci Nálepkovo

Predmetom zákazky je vybudovanie zberného dvora v obci podľa projektovej dokumentácie.
Veřejná zakázka vložena:
12.07.2018 09:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Nálepkovo

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.09.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Nálepkovo

Zadavatel IČ:
00329398

Kontaktní osoba:
Hana Mateičková

Zadavatel telefon:
+421 903 266 117

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nalepkovo.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ocelové haly, svařence, montované stavby nebo mateřské školy, stavební moduly

Ocelové haly, svařence, montované stavby nebo mateřské školy, stavební moduly

Stavby jsou využity pro výstavbu v oblasti průmyslových a zemědělských objektů, skladů, hypermarketů, supermarketů, víceúčelových a sportovních hal, autosalónů, hangárů, nemocnic a jiných zdravotnický zařízení, škol, mateřských školek a jiných průmyslových staveb. Fasády zateplíme, omítneme, střechy valbové, sedlové či pultové, podlahy v různém provedení, vše na přání a potřeby zákazníka. Zabýváme se také výrobou ocelových svářenců dle požadavků zákazníka, výpalků z kovů.


Rodinný dům, průmyslové i jiné stavby na klíč s důrazem na kvalitu

Rodinný dům, průmyslové i jiné stavby na klíč s důrazem na kvalitu

Nechte si postavit rodinný dům, průmyslovou nebo jinou stavbu na klíč. O vše se vám postará stavební firma K-Invest plus s.r.o., která klade především důraz na kvalitu odvedené práce. Výhoda staveb na klíč je v tom, že můžete bydlet a využívat postavené prostory rychleji, než byste čekali. Navíc ušetříte nejen čas, ale také peníze a získáte kvalitní stavbu na míru dle vašich představ. Veškeré stavební a zednické práce provádí naši vlastní zaměstnanci, kteří dbají na kvalitu a profesionalitu. Stavby na klíč bez starostí - to vám zajistí stavební firma K-Invest plus s.r.o.!


Stavební firma, výstavba a rekonstrukce rodinných domů, realizace rodinných domů

Stavební firma, výstavba a rekonstrukce rodinných domů, realizace rodinných domů

Chcete si nechat postavit nebo zrekonstruovat rodinný dům? Pak neváhejte a obraťte se na nás na stavební a obchodní firma ATLANTA, a.s. ve Znojmě, která se zaměřuje na pozemní stavby, rekonstrukce, opravy a další stavební práce. Pomůžeme Vám s návrhem a následnou realizací: - rodinných domů - bytových, průmyslových i občanských staveb - budov pro výrobu a služby - inženýrských staveb - pozemních komunikací Součástí našich prací jsou i rekonstrukce RD, bytů a bytových jader a betonáž průmyslových podlah. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši kancelář ve Znojmě. Kompletní nabídku včetně referenčních ukázek našich stavebních prací naleznete na webových stránkách.


Výstavba starších i nových hal, přístřešků a administrativních budov

Výstavba starších i nových hal, přístřešků a administrativních budov

Hledáte firmu v okolí Dačic, která provádí výstavbu starších i nových hal? Pak neváhejte a obraťte se na firmu St mont, který se zabývá výstavbou starších i nových hal, přístřešků, administrativních budov, prodejen, autosalonů, zemědělských ha a dalších. Nově vyrobené haly i použité renovované haly dodáváme na zakázku dle požadavků investora. Oba typy hal lze opláštit trapézovými plechy nebo sendvičovými panely. Máme dlouholetou praxi s výstavbou průmyslových objektů. Nabízíme kvalitní služby za přijatelné ceny. Pro více informací neváhejte navštívit naše webové stránky nebo nás kontaktujte.


Navrhování, statika, dodávka a montáž železobetonových prefabrikovaných konstrukcí

Navrhování, statika, dodávka a montáž železobetonových prefabrikovaných konstrukcí

Realizaci železobetonových konstrukcí provádí firma ZIPP Brno s.r.o. V oblasti navrhování a přípravy zakázek nabízíme kompletní návrh a také poradenství při realizaci. Zajistíme návrh, statiku, dodávku i montáž. Železobetonová prefabrikovaná konstrukce je první volbou v realizaci projektů skladových a výrobních hal, administrativních budov, nákupních a obchodních center a parkovacích domů. Nabízíme kompletní poradenskou činnost v oblasti navrhování, přípravy a realizaci projektů prefabrikovaných železobetonových konstrukcí. Součástí přípravy jsou předběžné statické výpočty, vypracování všech stupňů projektové dokumentace. Ke každému projektu přistupujeme individuálně na základě bohaté zkušenosti našich projektantů s tuzemskými i zahraničními investory. Ve středisku železobetonových konstrukcí pracuje tým pracovníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti montovaných staveb. Ten využívá v maximální míře vlastní projekční, dopravní a montážní kapacity. Ve společnosti ZIPP Brno spolupracujeme s významnými tuzemskými i zahraničními investory.


Montáž, dodávka - ocelové konstrukce, montáže hal, opláštění budov

Montáž, dodávka - ocelové konstrukce, montáže hal, opláštění budov

Pokud sháníte firmu, provádějící montáže ocelových konstrukcí, hal nebo opláštění budov, pak neváhejte a vyzkoušejte naši firmu St mont z Dačic. Naší specializací je montáž a dodávka ocelových konstrukcí, provádíme opláštění sendvičovými panely nebo trapézovými plechy. Dodáme skládané střešní pláště. Opláštění sendvičovými panely je velice výhodné pro rychlou montáž a nízké požadavky na údržbu. Zajišťujeme dodávku kvalitních materiálů od známých dodavatelů. Pro zákazníky provádíme zpracování nabídky zdarma. Pro více informací nás kontaktujte telefonicky nebo emailem.