Rekonštrukcia strechy telocvične ZŠ M. Gorkého v Trnave

Rekonštrukcia strechy telocvične ZŠ M. Gorkého v Trnave

Rozsah predmetu zákazky je riešený v projektovej dokumentácii realizačný projekt stavby Základná škola M. Gorkého v Trnave rekonštrukcia strechy telocvične, spracovanej projektantami Ing. Marián Petráš a Ing. Jozef Ušák, Trnava v 05/2015.
Predmetom stavebnej časti projektu je rekonštrukcia striech na oboch telocvičniach v rozsahu vytvorenie novej skladby strešného plášťa, s novou plechovou strešnou krytinou a dodatočným zateplením strechy, spĺňajúcim požiadavky v súčasnosti platných teplotechnických noriem. Základnou požiadavkou investora bolo zachovanie podhľadu telocvične z dreveného tatranského profilu.
Veřejná zakázka vložena:
11.07.2018 08:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Trnava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.09.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Trnava

Zadavatel IČ:
00313114

Kontaktní osoba:
JUDr. Radoslav Bazala

Zadavatel telefon:
+421 333 236 101


Zadavatel web:
http://trnava.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45261100-5
Montáž strešných konštrukcií

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Šikmé sedlové střechy - stavba, rekonstrukce, rychle a bez starostí

Šikmé sedlové střechy - stavba, rekonstrukce, rychle a bez starostí

Máme dlouholeté zkušenosti a zabýváme se především dodávkou střech, pričemž se specializujeme na tyto konkrétní činnosti: - pokrývačství, klempířství, tesařství, - kompletní dodávka, stavba, montáž, rekonstrukce střech, - střechy - sedlové, šikmé, ploché, - údržba střech, - izolace plochých střech, - dodávka střešních materiálů, - výroba klempířských prvků. Přidejte se i Vy k našim spokojeným klientům a kontaktujte nás na telefonním čísle 603414998 či mailové adrese jardach@volny.cz, kde Vám rádi poradíme a poté zrealizujeme Vaše požadavky na stavbu či rekonstrukci šikmé sedlové střechy.


Regenerace, revitalizace sídlišť, náměstí, sportovišť, dětských hřišť

Regenerace, revitalizace sídlišť, náměstí, sportovišť, dětských hřišť

Správa a údržba silnic Kroměřížska provádí regenerace a revitalizace sídlišť a náměstí, sportovišť i dětských hřišť a také městského mobiliáře. Reference: - revitalizace sídliště Družba, Město Hulín - regenerace sídliště Chropyně XI. etapa - panelové sídliště Oskol Město Kroměříž - regenerace sídliště Galašova a Na Hrázi v Hranicích - Město Hranice - revitalizace Slovanského náměstí, Město Kroměříž a Hanáckého náměstí v Kroměříži - SYNER Morava a.s. - Rákosníčkovo hřiště - Lidl, Město Kroměříž - Město Hulín - finanční úřad Kroměříž, úprava dvora a parkoviště.


Kompletní klempířské práce Červený Kostelec – pracujeme s materiály měď, hliník, pozinkovaný plech

Kompletní klempířské práce Červený Kostelec – pracujeme s materiály měď, hliník, pozinkovaný plech

KUKO s.r.o. Červený Kostelec, Náchod Potřebujete opravit starou střechu do které Vám zatéká? Přišel silný vítr a poškodil Vám střechu? Naše firma KUKO Vám ráda poradí jak dál postupovat. Máme dlouholeté zkušenosti s opravou či výstavbami nových střech na klíč. Klempířské práce provádíme precizně a také pracujeme s vhodnými materiály jako je pozinkovaný plech, hliník nebo měď. Okapy, stříšky nebo oplechování máme k dispozici v různých barevných odstínech s dokonalou povrchovou úpravou.


Střešní práce, kompletní realizace šikmých i plochých střech, klempířské, tesařské a pokrývačské práce

Střešní práce, kompletní realizace šikmých i plochých střech, klempířské, tesařské a pokrývačské práce

Potřebuje Váš dům novou střechu? COVERING s.r.o. je společnost s bohatými zkušenostmi sídlící v Ostravě, která se specializuje na rekonstrukce, opravy a stavby nových střech. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní střešní práce, které zajišťují naší profesionální a spolehliví řemeslníci. Již více jak 25 let se aktivně zabýváme kompletními realizacemi šikmých i plochých střech včetně návrhů krovů, tesařských konstrukcí a altánů. Důležitou součástí našich činností jsou kompletní pokrývačské, tesařské i klempířské práce, které provádíme k maximální spokojenosti každého zákazníka. Rádi Vám poradíme s výběrem nejen střešní krytiny, ale také se střešními okny, klempířskými prvky či okapovými systémy.


Rekonstrukce, revitalizace panelových domů a balkonů

Rekonstrukce, revitalizace panelových domů a balkonů

Potřebuje váš panelový dům revitalizaci? Společnost STAVOS STAVBA se vám o to postará. STAVOS STAVBA patří mezi renomované generální dodavatele staveb jak pro veřejné, tak pro soukromé investory. Stavební činnost: - rekonstrukce, modernizace, regenerace, revitalizace panelových a bytových domů - revitalizace balkónů - bytová a technická výstavba - sanace - zateplení, zateplování panelových domů - výstavba rodinných domů, bytů, řadových domů - rodinné domy na klíč - novostavby, nebytové prostory. Naší vizitkou je špičková kvalita odvedeného díla a maximální spokojenost zákazníka.


Prodej a montáž okapů, okapové systémy, klempířské práce

Prodej a montáž okapů, okapové systémy, klempířské práce

Chcete nové okapy i celý okapový systém jako jsou svody, háky, okapové žlaby? Firma ZVOZA, s.r.o. Jihlava provádí kompletní dodávku okapů i výrobu klempířských prvků na zakázku. Rekonstrukce střechy a jeho okapového systému. Nová střecha, oprava i rekonstrukce ploché i šikmé střechy, okapové systémy z plastu i kovu. Vyberete si i z několika barevných variant. Vysoká odolnost a životnost okapového systému zaručena. Kvalitní dlouholetá práce mluví za nás. Klempířské práce z mědi, pozinku, hliníku, titanzinku. Na bližší informace se na nás obraťte telefonicky.