Poptávám použitou funkční mrazničku, menší velikosti

Poptávám použitou funkční mrazničku, menší velikosti

Poptávám použitou funkční mrazničku, menší velikosti.
Poptávka byla vložena dne:
11.07.2018 08:18

Platnost poptávky:
11.08.2018 07:48

Kontaktní osoba:
Jindřichová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 604 543 976

Okres:
Jablonec nad Nisou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Chladící stoly prodej Praha – velký vnitřní objem, nízká spotřeba

Chladící stoly prodej Praha – velký vnitřní objem, nízká spotřeba

Bez chladícího stolu se neobejde žádné restaurační zařízení. Jejich širokou nabídku naleznete u společnosti GASTROART CZ,spol. s r.o. z Prahy. Velké vnitřní objemy skladovacích prostor s možností libovolného uspořádání přihrádek, hygienické nerezové provedení, vysoký výkon i při častém otevírání a nízká spotřeba, to jsou jen některé z výhod našich produktů. Profesionální chladící stoly zaručí na rozdíl od domácích minimální výkyvy teplot i při časté frekvenci otevírání. Mají přehledný display pro přehled o aktuální teplotě a nerezové pracovní desky. Nabídku chladících stolů si můžete prohlédnout na stránkách společnosti společnost GASTROART CZ,spol. s r.o. z Prahy.


Prodej náhradních dílů na holicí strojky Braun včetně servisu Praha

Prodej náhradních dílů na holicí strojky Braun včetně servisu Praha

Holení je moderní činností každého muže ale i ženy, který chce svou osobu udržovat. Pro kvalitní oholení slouží holicí strojky značky Braun. Někdy se ale může stát, že i tak kvalitní produkty, jako jsou produkty Braun, budou poškozeny. Od roku 2005 se také společnost ELPEN – BRAUN zaměřuje na opravu těchto holících zařízení. Přineste své zařízení pro holení do samého centra Prahy 1, a to na Petrské náměstí, kde naleznete sběrnu záručních, ale i pozáručních oprav produktů značky Braun.


Realizace juice barů na klíč. Ovocné a zeleninové freshe, smoothie.

Realizace juice barů na klíč. Ovocné a zeleninové freshe, smoothie.

Chcete šířit zdravý životní styl dál? Váš koníček se může stát Vašim byznysem. Pomůžeme Vám ho realizovat. Čerstvé ovocné nebo zeleninové šťávy zachovávají živiny, minerály, enzymy, vitamíny. Pití ovocných a zeleninových freshů a smoothie je čím dál více v kurzu. Realizujeme juice bary. Od návrhu přes dodávku vybavení, marketing, skladba nabídky prodávaných produktů, poradenství a konzultace. V případě zájmu od A do Z – vše na klíč. Poradíme Vám s výběrem správných technologie. Navrhneme koncept provozovny tak, aby byl nejen praktický pro personál, ale i skvěle vypadal. Vyrobíme 3D návrh pro Vaši lepší představivost. Pomůžeme Vám ve vytváření nápojového lístku a doporučíme vyzkoušené recepty na freshe, smoothie a další výrobky na doplnění sortimentu včetně kalkulací a výrobních postupů. Také jsme Vám nápomocni s marketingovými materiály, dodávkou obalových materiálů atd. Využijte našich zkušeností a vy Vám poradíme jak provozovat juice baru a co bude potřebovat. Tento projekt vyžaduje vždy osobní jednání, a proto jsme ochotni k Vám zajet na první nezávaznou schůzku zdarma. Kontaktujte nás pro upřesnění místa a termínu.


Filtrační ventilátory pro chlazení rozvaděčů - Weidmüller ventilátor s filtrem pro vnitřní, venkovní použití

Filtrační ventilátory pro chlazení rozvaděčů - Weidmüller ventilátor s filtrem pro vnitřní, venkovní použití

V důsledku modernizace výrobních procesů se často objevují technické problémy z důvodu nadměrné tepelné zátěže rozvaděčů. Proto je třeba zajistit chlazení rozvaděčů. Regulaci teploty pro elektrorozváděče řeší filtrační ventilátory Weidmüller. V regionu Zlín zajistí dodávky elektromateriálu firma EMS ELEKTRO s.r.o. Od podzimu 2018 nabízíme ventilátory s filtrem od výrobce Weidmüller pro vnitřní i venkovní použití, dále i termostaty, hygrostaty a topení. Filtrační ventilátory zajistí spolehlivé a hospodárné chlazení rozváděče, mají nízkou spotřebu energie a optimalizovaný výkon. Brání přehřívání citlivých obvodů a modulů, zvyšují tak životnost elektronických komponent. Předcházejte poruchám a riziku odstávky výroby. Z našeho portfolia si snadno vyberete. Správné řešení najdeme pro každý problém s chlazením.


Prodej pračky, ledničky, myčky Fagor, Whirlpool  2. jakosti

Prodej pračky, ledničky, myčky Fagor, Whirlpool 2. jakosti

Firma PERFEKT SERVIS spol. s r.o. rozšířila svůj prodej o výrobky II.jakosti. Jsou to povrchově poškozené zboží, které nelze prodat za plnou cenou. Prodej probíhá vedle kamenné prodejny ve dvoře. Jedná se o výrobky značky WHIRLPOOL (WHIRPOL), INDESIT. Pračky s horním či předním plněním, chladničky, mrazničky, myčky nádobí a vestavěné spotřebiče, mikrovlnné trouby, varné konvice. Rozvoz výrobků je zajištěn. Přijďte si k nám vybrat.


Mrazící skříně Praha – gastronomické vybavení

Mrazící skříně Praha – gastronomické vybavení

Mrazící skříně jsou základním gastronomickým vybavením jídelen, restaurací a vývařoven. Společnost GASTROART CZ spol. s r.o. z Prahy nabízí široký výběr těchto spotřebičů s různými objemy i rozměry od prověřených výrobců. Zachování čerstvosti potravin v mrazících skříních z naší nabídky je garantováno moderním systémem chlazení, intuitivním ovládáním, vnitřním rozdělením a kontrolkou poruchy. Profesionální vybavení pro gastronomii včetně mrazících skříní Vám dodá společnost GASTROART CZ spol. s r.o.