Poptávám podlahový korek

Poptávám podlahový korek

Poptávám podlahový korek, cca 15m2. Slovensko.
Poptávka byla vložena dne:
11.07.2018 08:16

Platnost poptávky:
11.08.2018 07:48

Kontaktní osoba:
Blažena

Kontaktní email:

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Designové luxusní podlahy a stěrky - leštěné epoxidové podlahy

Designové luxusní podlahy a stěrky - leštěné epoxidové podlahy

Kam všude jsou tyto luxusní podlahy od firmy Profistone s.r.o. vhodné? Bude mile překvapeni, ale tyto podlahy svým přírodním vzhledem a snadnou údržbou bude chtít do ložnice, kuchyně, obývacího pokoje, ale taky do koupelny a vstupní haly. Také ven okolo bazénů, garáže, terasy, na chodníky, balkony. Realizujeme podlahy na průmyslové prostory, vjezdy a příjezdy, veřejná prostranství, bytové prostory a dekorace v zahradní architektuře. Údržba je velice snadná: -povrchy udržujeme smetákem, škrabkou s gumovou násadou, tlakovou vodou do 40 °C, párou -v zimním období používáme dřevěné nebo plastové hrable s gumovou násadou, frézou jen neužívat s řetězy. Chemická údržba běžně dostupnými čisticími prostředky. Odolné skvrny můžete odstranit např. benzínem, acetonem. V zimě můžete použít soli nebo roztoky solí. Vybrat si můžete s bohaté nabídky kamínků,které udělají krásný lesklý efekt. Povrchy s říčními kamínky, s mramorovými kamínky, povrchy perleťové. Náš Showroom Profistone Vysočina naleznete v Jihlavě, ale působíme v celém regionu Vysočiny.


Exotické masivní podlahy Praha – profesionální pokládka i renovace

Exotické masivní podlahy Praha – profesionální pokládka i renovace

Sníte o nové masivní podlaze z exotického dřeva? Nebo již tuto podlahu máte, ale po letech používání je třeba poskytnout jí odbornou údržbu? Pak je tu pro Vás firma VK Parket - Karel Janovský sídlící v Praze, která nabízí pokládky nebo renovaci exotických masivních podlah. Naši odborníci mají s pokládkou i renovací masivních podlah z exotického dřeva letité zkušenosti a také potřebné vybavení. Nechte vyniknout krásu exotické masivní podlahy a kontaktujte firmu VK Parket - Karel Janovský.


Opravy podlahy bez omezení provozu, PVC panely

Opravy podlahy bez omezení provozu, PVC panely

Opravy a samotnou pokládku provádí firma PODLAHY Liška, s.r.o. za plného provozu s minimálním omezení provozu. Rychlá montáž (demontáž). Průmyslové podlahy a podlahové krytiny lze pokldádat přímo na popraskané, vydrolené a mastné betony. Tyto podlahy snesou zátěž jakákoliv manipulační techniky a snesou i přejezd nákladního automobilu. Bez lepení a se zatížením až do 6 tun/dm2. Zátěžové podlahy jsou chemicky odolné a nenasákavé, pro interiér a exteriér, mrazuvzdorné. Testovaná bezpečnost proti skluzu s výsledkem „VELMI BEZPEČNÉ” za sucha i mokra


Marmoleum – ekologická přírodní podlahová krytina pro Váš domov

Marmoleum – ekologická přírodní podlahová krytina pro Váš domov

Hledáte nejvhodnější podlahovou krytinu pro Váš dům, byt či nebytové prostory? A už jste slyšeli o marmoleu? Marmoleum je podlahová krytina nahrazující PVC z čistě přírodních materiálů. Výhodou je jeho tepelná a zvuková izolace, dlouhá životnost a stálobarevnost. Velmi snadno se udržuje a díky svému složení je vhodná pro alergiky a astmatiky. Zabraňuje množení mikroorganismů a je antistatická. Veškerý servis Vám zajistí profesionální firma Pavel Kasal na Vysočině. Znalosti, zkušenosti, kvalitní materiály a rozumná cena zajistí Vaší spokojenost. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Pokládka laminátových podlah, dřevěných a plovoucích podlah, kvalitní práce za příznivou cenu Miroslav

Pokládka laminátových podlah, dřevěných a plovoucích podlah, kvalitní práce za příznivou cenu Miroslav

Uvažujete o nové dřevěné či plovoucí podlaze do svého bytu či domu a hledáte někoho, kdo ji rychle, spolehlivě a levně položí? Pan neváhejte a obraťte se na Best SDK! Mimo jiné se zabýváme také pokládkou dřevěných, plovoucích a laminátových podlah. Provádíme i pokládky koberců a linolea. Díky schopným pracovníkům naší firmy odvádíme perfektní práci rychle a za velmi zajímavou a příznivou cenu. Mezi další námi prováděné práce patří například i stavba půdní vestavby, podhledy, stavební práce, obkladačské práce a mnoho dalšího. Zakázky realizujeme nejen ve Znojmě, ale i v Miroslavi a dalších městech v okrese Znojmo. Navštivte naše webové stránky a nechte se inspirovat ukázkami námi položených podlah.


Podlahářské práce, pokládka všech druhů podlahových krytin a koberců pro bytové i komerční prostory

Podlahářské práce, pokládka všech druhů podlahových krytin a koberců pro bytové i komerční prostory

Hledáte kvalitního podlaháře z okolí Prahy 9? Jiří Šobr – podlahář je firma s bohatými zkušenostmi, která svým zákazníkům poskytuje veškeré podlahářské práce. Jsme odborníci na pokládku všech podlahových krytin, jako je PVC, koberce, vinylové dílce i antistatické podlahy. Důležitou součástí našich služeb je dodávka potřebného materiálu i úprava povrchů, především broušení pomocí obrusné stěrky či dřevotřískové desky. Realizujeme zakázky nejrůznějších velikostí, a to jak pro bytové, tak i komerční prostory, nejčastěji se jedná prodejny, administrativní budovy, hotely či nemocnice. Jiří Šobr – podlahář, dobře odvedená práce za krátký čas.