Poptávám podlahový korek

Poptávám podlahový korek

Poptávám podlahový korek, cca 15m2. Slovensko.
Poptávka byla vložena dne:
11.07.2018 08:16

Platnost poptávky:
11.08.2018 07:48

Kontaktní osoba:
Blažena

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Průmyslové podlahy – pokládka, renovace, opravy, srovnávání nerovných povrchů

Průmyslové podlahy – pokládka, renovace, opravy, srovnávání nerovných povrchů

Hledáte společnost, která se zabývá pokládkou, renovacemi či opravami průmyslových podlah? Pak oslovte skutečného specialistu ve svém oboru, společnost Blatrysk, s.r.o. z Brna. Ve svém oboru patříme v České republice mezi špičku. Jsme vybaveni vlastním technologickým a strojním vybavením, které nám umožňuje pružně a rychle reagovat na přání našich zákazníků. Veškeré naše činnosti zaměřující se na realizaci a opravy průmyslových podlah se snažíme provádět bez přerušení provozu. Zajistíme: - zhotovení lité průmyslové podlahy ve všech odstínech dle RAL - opravy litých průmyslových podlah, levné strojně špachtlované podlahy - protiprašné a protiskluzové úpravy podlah - zdrsnění vyhlazení průmyslových podlah metodou bezprašného brokování - odmašťování průmyslových podlah metodou frézování, broušení, brokování a penetrací - srovnávání všech druhů nerovných povrchů - odstranění zatvrdlých betonových úkapů, lepidle a stěrek z betonů - provádění a odstraňování vodorovného značení Zajistěte svým zaměstnancům bezpečnější pracovní prostředí. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Vinylová schodiště na klíč – skvělé řešení pro Váš interiér

Vinylová schodiště na klíč – skvělé řešení pro Váš interiér

Uvažujete o rekonstrukci schodiště? Vsaďte na vinylové schody od společnosti Bukoma group s.r.o., která působí po celé České republice. Proč si vybrat právě vinylové schody a v čem tkví jejich výhody? - skvělý vzhled - široký výběr dekorů - schodnice hravě sladíte s dekorem podlahy, parapetů i zábradlí - ideální uživatelské vlastnosti – odolnost, snadná údržba, příjemná pro bosou nohu - cenová dostupnost - instalace na nejrůznější typy materiálů Pracujeme zejména s vinylovými podlahami BUKOMA, pokud si však z naší nabídky nevyberete, vyrobíme Vám schody i z podlahovin jiných dodavatelů. Pro více informací navštivte náš e-shop či centrální sklad v Nemojanech.


Podlahové studio - prodej podlahových krytin a odborná pokládka

Podlahové studio - prodej podlahových krytin a odborná pokládka

Nákup podlahových krytin nemusí být zdlouhavý, pokud navštívíte Podlahové studio Jegla Babice. Zabýváme se prodejem podlahových krytin všeho druhu. Odborná pokládka, montáž podlahových krytin je také důležitá, naše firma zajistí veškeré podlahářské práce. Působíme v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj. Pokud si podlahu necháte položit od nás, máte záruku na všechny provedené práce. Prodej podlahových krytin nejvyšší kvality: - PVC, vinylové podlhy s imitací přírodních materiálů - dlažba, prkenné podlahy, dřevo, kámen - přírodní linoleum - marmoleum, Marmorette - odolné laminátové podlahy do bytu i komerčních prostor - dřevěné plovoucí podlahy - koberce bytové, zátěžové.


Laminátové a plovoucí podlahy, pokládka podlah

Laminátové a plovoucí podlahy, pokládka podlah

Uvažujete o nové podlaze do svého bytu, domu či kanceláře? Pak neváhejte a obraťte se na Podlahářství Svoboda, provádíme podlahářské práce včetně dodávky materiálu! Jsme velkoobchodní a maloobchodní prodejce plovoucích laminátových a dřevěných podlah. Provádíme pokládku i vinylových, korkových, vodivých( elektrostatických) PVC (lino, linoleum) podlah, koberců a pomocných materiálů. Vybrat si můžete z různých typů, barevných odstínů, dřevin, vzorů, zkosených hran, zátěžové třídy i tloušťky lamelu. Neváhejte a přijďte navštívit naše Podlahářství Svoboda do Kojetic na Moravě, okr. Třebíč. Věříme, že si vyberete z velkého množství nabízených podlah a budete s naší pokládkou spokojeni!


Průmyslové lité podlahy - rychlá realizace a následně bezúdržbový provoz

Průmyslové lité podlahy - rychlá realizace a následně bezúdržbový provoz

Specializujeme se na realizace a pokládku průmyslových litých podlah. Naše společnost Jiří Víšek spol. s r.o. používá k realizaci průmyslových podlah litý asfalt, nejvhodnější povrchovou úpravu na nové či popraskané, vydrolené, nerovné a prašné betonové podlahy. Dá se použít do skladů, výrobních hal, v průmyslových provozech (plasty, dřevovýroba, kovovýroba, papírenství apod.), zemědělství (sklady obilovin, hnojiv, zeleniny, ovoce, silážní žlaby, stáje apod.) potravinářství (sklady, chladírny, výroba apod.), venkovním plochy, hřiště. Realizaci průmyslové podlahy zajistíme nejen v Jihomoravském kraji, ale i po celé ČR. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Kyjově.


Korkové plovoucí podlahy, korkové dlaždice, korkové obklady - prodej, Praha

Korkové plovoucí podlahy, korkové dlaždice, korkové obklady - prodej, Praha

Společnost BOMA PARKET s.r.o. se zabývá maloobchodním a velkoobchodním prodejem podlahových krytin. Ze široké sortimentu upozorňujeme na: - korkové plovoucí podlahy - korkové dlaždice - korkové obklady. Vyberte si z velkého množství druhů a dekorů. Na www stránkách společnosti naleznete také ceník veškerých produktů, vč. ceny korkových podlah. Pokud Vás zajímá jiný typ podlahy, najděte si odpovídající kategorii: - klasické masivní parkety - laminátové plovoucí podlahy - vinylové podlahy - exotické podlahy - příslušenství - téměř vše k okamžitému odběru. Provozovny vč. vzorkovny naleznete: - velkosklad - Praha 10 - Bohdalec - podlahové studio - Praha 4 - maloobchod - Praha 5. Široká nabídka, většina podlah skladem, dlouholeté zkušenosti v oboru, ochotný servis a poradenství - to jsou hlavní výhody, proč se obrátit právě na společnost BOMA PARKET s.r.o. Přijďte si vybrat korkové plovoucí podlahy, korkové dlaždice či korkové obklady do některé z našich poboček v Praze!