Poptávám podlahový korek

Poptávám podlahový korek

Poptávám podlahový korek, cca 15m2. Slovensko.
Poptávka byla vložena dne:
11.07.2018 08:16

Platnost poptávky:
11.08.2018 07:48

Kontaktní osoba:
Blažena

Kontaktní email:

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchod – masivní dřevěné podlahy, parkety, vlisy, prkna, mozaiky, Praha

Velkoobchod – masivní dřevěné podlahy, parkety, vlisy, prkna, mozaiky, Praha

Hledáte dřevěnou podlahu pro Váš interiér? Pak si jistě vyberete ve velkoobchodu BOMA PARKET z Prahy. Dřevo na podlaze je zajisté dobrou volbou. Díky němu bude ve Vašem interiéru kus přírody. Dřevěné podlahy jsou navíc nadčasové, vyznačují se dlouhou životností, jsou krásné a praktické zároveň! V širokém sortimentu BOMA PARKETU najdete kvalitní dřevěné podlahy od prověřených dodavatelů za skvělé ceny: - masivní podlahy dřevěné - masivní parkety - dub, buk, vlisy - mozaiky - podlahová prkna - podlahy z exotických dřevin - venkovní terasové rošty. Samozřejmostí je také další podlahový materiál včetně doplňků. S výběrem vhodné dřevěné podlahy Vám ochotně poradí odborníci ze společnosti BOMA PARKET, která je v oboru podlah již od roku 1997. Najdete ji na 3 místech v Praze!


Plovoucí podlahy, komplexní podlahářské práce

Plovoucí podlahy, komplexní podlahářské práce

Sháníte-li firmu, která realizuje plovoucí podlahy a provádí podlahářské práce, jste na správném místě, společnost Koberce PONORKA, se sídlem ve Vsetíně, se na tyto práce specializuje a je jedničkou ve svém oboru, také díky své dlouholeté historii. Na více než 300m2 prodejní plochy nabízíme široký sortiment koberců, PVC či plovoucích podlah. Kromě prodeje podlahových krytin Vám firma PONORKA nabízí komplexní poradenství při výběru ideálního materiálu a designu odpovídajícímu Vašim představám, zajištění dopravy zakoupeného zboží i odbornou montáž vybrané krytiny a další podlahářské práce, jako je broušení či lakování parket. Hledáte-li kvalitní a ověřenou firmu prodávající podlahové krytiny a zabývající se zároveň podlahářskými pracemi, je pro Vás firma Koberce PONORKA ideální volbou.


Podlahy RIGID Pardubice – rozměrová stálost a stabilita zámkového spoje

Podlahy RIGID Pardubice – rozměrová stálost a stabilita zámkového spoje

Jak zvládnout pokládku vinylové podlahy bez větších problémů Vám ráda poradí a pomůže firma STRNAD podlahy, dveře s.r.o. z Rohovládovy Bělé. Není to nic těžkého, obzvlášť s bezproblémovými vlastnostmi podlah RIGID. Vynikají nejlepšími vlastnostmi rozměrové stálosti a stabilitou zámkových spojů. Už žádné nechtěné roztahování a smršťování při změnách počasí. Pokládku lze provádět až do velikosti plochy 400 m2. Doporučujeme dodržovat vzdálenost od ostatních stavebních prvků, která zamezí šíření nepříjemných zvuků. Stabilitu zámkového spoje zaručí perfektně pevný a rovný podklad.


Podlahy, podlahové systémy – odborné poradenství pro architekty a stavební firmy

Podlahy, podlahové systémy – odborné poradenství pro architekty a stavební firmy

Plánujete pokládku podlahových systémů? Nevíte si rady? Poradenství pro architekty i stavební firmy ohledně vhodných typů a pokládky podlah poskytuje společnost LGI podlahy s.r.o. působící v okolí Brna. Ve svém oboru jsme machři. Vše spolu detailně probereme a na základě Vašich potřeb a přání doporučíme vhodné podlahové materiály. Poradíme také ohledně speciálních podlahovin vhodných pro zdravotnická zařízení, tělocvičny, jídelny, školy či průmyslové provozy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Podlahy Marmorette-nejprodávanější, stálobarevné přírodní linoleum, marmoleum

Podlahy Marmorette-nejprodávanější, stálobarevné přírodní linoleum, marmoleum

Pořiďte si podlahy u firmy Podlahové studio Jegla Babice, která zajistí i pokládku v regionu Uherské Hradiště, Zlín. Nejprodávanější je aktuálně přírodní linoleum - marmoleum Marmorette. Kolekce Marmorette vyniká svou stálobarevností. Dodáváme velkou škálu barev a barevných kombinací, např. kolekce přírodních vzorů, charakteristikou je mramorový vzor. Výhody - má dobrou hořlavostní třídu Bfl, podporuje tedy bezpečnost při požáru. Je protiskluzné, má výborné izolační vlastnosti, je odolné proti otlaku od kolečkových židlí či podpadků, má celkově dlouhou životnost. Složení: -lněný olej, pryskyřice, dřevitá moučka nebo korková drť, vápenec a přírodní pigmenty. Tato směs, je pod vysokým tlakem lisována na jutovou textilii. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.


Vinylové podlahy jsou moderní a odolné proti znečištění Praha - podlahy Designflooring

Vinylové podlahy jsou moderní a odolné proti znečištění Praha - podlahy Designflooring

Právě takové jsou vinylové podlahy Designflooring od společnosti ZAHRADNÍK PARKET. Jaké mají vinylové podlahy Designflooring výhody? - vycházejí z reálné předlohy přírodního kamene, dřeva nebo tepaného plechu - vinylové podlahy Designflooring jsou vhodné do bytových i komerčních prostor - mohou se využít na teplovodní podlahové vytápění - vinyl je stabilní a odolný materiál - podlahovou krytinu dodáváme v pásech nebo čtvercích různých velikostí - montáž vinylových podlah Designflooring je snadná - podlaha se lepí na vyštěrkovaný nebo přebroušený podklad Jak o vinylové podlahy pečovat? Údržba podlahy po její montáží je velice jednoduchá. Stačí aplikovat několik přípravků, které zakoupíte ve firmě ZAHRADNÍK PARKET. S údržbou vám rádi poradíme, případně najdete pokyny na našem webu. Spolupracujeme s jednotlivci i velkými firmami. Vinylové podlahy Designflooring od společnosti ZAHRADNÍK PARKET dělají radost v mnoha rodinným domech, kancelářských i bytových prostorách. Za naši spolehlivost mluví desítky spokojených klientů, proto si můžete být jistí, že odvedeme stoprocentní práci i u vás. A jak u nás nakoupit? Vinylové podlahy můžete vybírat z pohodlí domova a objednávat přes náš e-shop. Druhou možností je navštívit nás a na vinylové podlahy se podívat osobně. A kde nás najdete? Sídlíme v Praze - Břevnově. V areálu firmy najdete velké parkoviště, kde bez problémů necháte vaše auto, a tak vše vyřídíte snadno a bez zbytečných nervů. Těšíme se na vaší návštěvu.