Poptávám dodavatele smrkového řeziva

Poptávám dodavatele smrkového řeziva

Poptávám dodavatele smrkového řeziva. Jedná se o sušené dřevo, minimální délka 4.2 metru.
Množství: jeden náklad 50metrů kubických x 21 nákladů.
Čerstvě řezané - 30 metrů kubických jeden náklad x 10 nákladů.
Poptávka byla vložena dne:
11.07.2018 08:15

Platnost poptávky:
11.08.2018 07:47

Kontaktní osoba:
Lubor Schiller

Kontaktní email:

Okres:
Strakonice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hoblované hranoly, hranolky, trámy, fošny, desky - dodávka, prodej

Hoblované hranoly, hranolky, trámy, fošny, desky - dodávka, prodej

Potřebujete kvalitní hoblované hranoly či desky? Podívejte se na náš eshop nebo navštivte naši prodejnu a určitě naleznete to, co potřebujete. Je Vám k dipozici kvalifikovaný personál, který Vám s čímkoli rád poradí. Hoblované hranoly využijete například tam, kde je potřeba rovných trámů, pod podlahy, při stavbě pergoly nebo altánu. Hoblované řezivo máme v různých rozměrech: - 60x80 - 80x80 - 100x100 - 70x140 - 50x100 - 30x100 - 30x200 - 140x100 - 140x140 - 80x100 - 38x235 - 40x120 - 40x140 - 50x120 - 70x70 - 50x200 - 40x150 - 40x200. Ke každému nákupu nad 1.000Kč obdržíte pozornost a pro velkoobchodní odběratele máme 5% slevu!


Povrchové úpravy, hoblování dřeva, impregnace řeziva na Pile Lubná

Povrchové úpravy, hoblování dřeva, impregnace řeziva na Pile Lubná

Od firmy Pila Lubná můžete odebrat stavební řezivo u něhož na zakázku provedeme i povrchové úpravy dřeva dle Vašich požadavků - impregnace, nátěry či hoblování. Povrchové úpravy u trámů, desek, fošen, střešních latí: - ochrana proti hnilobě, proti dřevokaznému hmyzu impregnací máčením v impregnační vaně. Bližší informace na tel.:733729880.


Spárovky napojované, průběžné dub, buk - výroba, prodej jednovrstvé lepené desky

Spárovky napojované, průběžné dub, buk - výroba, prodej jednovrstvé lepené desky

Společnost BRENUS s.r.o. je významným dodavatelem lepených dřevařských materiálů v ČR, produkt který umí opravdu dobře jsou spárovky cinkované-napojované a průběžné. Jde o jednovrstvé lepené desky v provedení dub, buk i z jiných listnatých a jehličnatých dřevin. Dodáme spárovky - lepené desky pro použití v interiéru, při použití v exteriéru Vám upřesníme, které spárovky a za jakých podmínek bude vhodné zvolit. Desky jsou bez povrchové úpravy. Baleno jednotlivě nebo jako balík. Spárovky: - dub, buk napojované - cinkované - dub, buk průběžné - smrk, borovice průběžné.


Pila Staré Sedliště, pilařská výroba, prodej řeziva, tramy, latě

Pila Staré Sedliště, pilařská výroba, prodej řeziva, tramy, latě

Potřebujete dřevo na stavbu krovů či plotu i otop? Veškerou potřebnou dřevní hmotu pro tesaře Vám dodá pila Jiřího Veselého, sídlící v obci Staré Sedliště v okrese Tachov. Zajišťujeme pilařskou výrobu a obchod se dřevem. Zákazníci u nás mohou zakoupit hoblované i nehoblované stavební řezivo, trámy, hranoly, latě, laťovky, prkna. Dále nabízíme pořez dřeva, kulatinu, sušené řezivo a celé krovy. Všechen sortiment opracujeme kvalitním technickým vybavení a dodáme v různých délkách, velikostech a z různých typů dřeva, dle požadavků zákazníka. Kvalitní, precizní a rychle provedena práce je pro nás samozřejmostí.


Prodej truhlářského sušeného řeziva z kvalitních výřezů, nejen pro truhlářství i stavebnictví

Prodej truhlářského sušeného řeziva z kvalitních výřezů, nejen pro truhlářství i stavebnictví

Potřebujete-li kvalitní truhlářské sušené řezivo, pak neváhejte a obraťte se na WOOD RAKUŠAN! Naše firma se zabývá produkcí sušeného řeziva určeného nejen pro truhlářskou a stavební činnost. Truhlářské řezivo vyrábíme z kvalitních výřezů, které řežeme na prkna a fošny o tloušťkách 25, 30, 40, 50, 60, 70 a 80 mm, dlouhé 3, 4 a 5 m. Objednat lze i vzduchosuché řezivo nebo jiný rozměr, dle přání zákazníka. Druhy řeziva v nabídce - smrk, borovice, modřín, douglaska, dub evropský, dub americký červený, buk, jasan, javor, bříza, olše, habr, třešeň, akát, lípa, jilm, topol, ořech evropský, ořech americký, hruška, osika. Naše sklady jsou dobře dostupné pro zákazníky nejen z Vysočiny, náš hlavní sklad řeziva se nachází v Mladoňovicích(okr. Třebíč), v bývalém objektu družstva, druhý sklad pak naleznete v Jemnici. Více informací a kompletní nabídku dřeva a řeziva naleznete na webových stránkách.


Prodej certifikované stavební řezivo v atypických rozměrech Vysočina

Prodej certifikované stavební řezivo v atypických rozměrech Vysočina

Sháníte stavební dřevo na svoji stavbu? Firma Ing. Radek Vintr prodává a nařeže dřevo na potřebný rozměr. Poradíme vám který stavební materiál je nejvhodnější. Prodáváme pro stavební firmy, ale i pro kutily. Dřevěné hranoly, KVH hranoly, střešní latě, dřevěné latě, fošny, prizmovaná prkna, trámy, prkna na terasu, zahradní palisády, dřevěné kůly. Máme kvalitní dřevo s certifikací. Také u nás můžete zakoupit truhlářské řezivo, palivové dřevo, OSB desky i překližku. Pokud si nemáte jak dovést dřevo můžete využít naší dopravy. Dále k řezání dřeva máte možnost využít impregnaci dřeva. Kontaktujte nás na telefonu nebo přes webové stránky.