Poptávám dodavatele smrkového řeziva

Poptávám dodavatele smrkového řeziva

Poptávám dodavatele smrkového řeziva. Jedná se o sušené dřevo, minimální délka 4.2 metru.
Množství: jeden náklad 50metrů kubických x 21 nákladů.
Čerstvě řezané - 30 metrů kubických jeden náklad x 10 nákladů.
Poptávka byla vložena dne:
11.07.2018 08:15

Platnost poptávky:
11.08.2018 07:47

Kontaktní osoba:
Lubor Schiller

Kontaktní email:

Okres:
Strakonice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej OSB desky Vysočina z dřevotřísky - vhodný materiál pro každé staveniště

Prodej OSB desky Vysočina z dřevotřísky - vhodný materiál pro každé staveniště

Jste z okolí Jihlavy a sháníte firmu, která poskytuje kvalitní stavební řezivo? Pak se obraťte na jihlavskou firmu RV DŘEVO Radka Vintra, která poskytuje kvalitní stavební řezivo. Mezi stavební řezivo firmy RV dřevo patří i pevné a vlhkosti odolné OSB desky, které jsou z dřevotřísky a najdou využití na každém staveništi. OSB desky vynikají svou pevností především proto, že jsou složeny ze tří vrstev desek lisovaných z velkoplošných třísek a následně jsou slepeny pryskyřicí. OSB desky najdou využití pro: - provizorní plot - výplň nedokončených oken - výplň stavebních otovorů - jako bednění základů - jako podklad pod podlahu - levné police - levné skříně OSB desky lze řezat, frézovat či přibíjet a samozřejmostí je i natírání barvou. Uplatnění tedy najdou jak ve stavebnictví, tak i v domácí dílně, kde si z nich může šikovný kutil postavit levné police či skříně, které pak může pro větší estetický dojem nabarvit. Pro více informací ohledně OSB desek se obraťte na webové stránky jihlavské firmy RV DŘEVO Radka Vintra, která Vám ochotně a ráda zodpoví Vaše případné dotazy.


Prodej hoblovaného dřeva a řeziva - podlahová, palubková prkna

Prodej hoblovaného dřeva a řeziva - podlahová, palubková prkna

Sháníte někoho, kdo se na Vysočině zabývá prodejem hoblovaného dřeva? Pak se neváhejte obrátit na naši firmu! Zabýváme se výrobou a prodejem sušeného řeziva určeného pro truhlářskou a stavební činnost. Hoblované řezivo vyrábíme v maximálním rozměru 230 mm x 160 mm na čtyřstranné 6-ti hřídelové fréze. Hoblujeme rovné i profilové tvary a můžeme jej vyrobit z našeho i Vašeho materiálu. Vyrábíme - fasádní obkladová prkna, terasová a plotová prkna, podlahová i palubková prkna. Kompletní nabídku nejen hoblovaného řeziva naleznete na webových stránkách.


Prodej obkladových a podlahových palubek, terasových prken - kvalita za přijatelnou cenu

Prodej obkladových a podlahových palubek, terasových prken - kvalita za přijatelnou cenu

Chystáte se vylepšit Váš interiér nebo exteriér a budete potřebovat terasová prkna nebo obkladové či podlahové palubky? Obraťte se na společnost Dřevoprodej Jiří Hrůza, kde naleznete právě to, co hledáte. V našem sortimentu naleznete obkladové palubky, které jsou vhodné pro obklady stěn a stropů, ale také na venkovní opláštění. Vyberete si vhodný rozměr a dřevo, které výborně zapadne do Vašeho domova. Palubky: - obkladové - podlahové - kotevní plíšky pro montáž palubek. Na vybrané rozměry obkladových palubek máme akční cenu. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem vhodného materiálu, rádi Vám pomůžeme!


OSB desky jako moderní konstrukční materiál ve stavebnictví - prodej

OSB desky jako moderní konstrukční materiál ve stavebnictví - prodej

Hledáte kvalitní a velkoplošný konstrukční a stavební materiál za přijatelné ceny? Pak jste na správném místě! Naše společnost se zabývá prodejem OSB desek, které se používají při výstavbě budov, střech, opláštění, bednění a používá se také v dřevoobalovém průmyslu na výrobu beden a exportních obalů. OSB desky jsou moderním stavebním a konstrukčním materiálem, který vyniká tepelným odporem, odolností proti vibracím, nárazům a vlhkosti a rozměrovou stálostí. Desky jsou také oproti jiným materiálům zdravotně nezávadné. OSB desky jsou velmi flexibilní, umožňují jejich snadné napojení při tvorbě podlah nebo stěn. U nás najdete jen OSB desky od renomovaných výrobců. Veškeré vámi objednané OSB desky vám rádi dovezeme naši autodopravou. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Jehličnaté řezivo prvotřídní kvality - sušená prkna, fošny, střešní latě, hranoly

Jehličnaté řezivo prvotřídní kvality - sušená prkna, fošny, střešní latě, hranoly

Pokud žádáte u řeziva prvotřídní kvalitu, obraťte se v regionu Zlín na společnost Malenovická pila, která produkuje jehličnaté řezivo pro různé účely. Dodá sušená prkna, fošny, hranoly, střešní latě pro stavbu, tesaře, truhláře. Prodává i kulatinu, piliny a průmyslovou štěpku. Standardně dodává řezivo neošetřené proti biologickému napadení. Je možné i impregnování řeziva, namáčením v BOCHEMIT QB. Vysušené řezivo pro různé účely: - pro stavby, tesaře - pro truhláře, na výrobu nábytku. Ceník naleznete na webu.


Prodej stavební řezivo, dřevo na střechu, strop, altánek či pergolu Vysočina

Prodej stavební řezivo, dřevo na střechu, strop, altánek či pergolu Vysočina

Sháníte dřevo na stavbu domu či zahradního altánku? Firmy Ing. Radek Vintr RV DŘEVO z Vysočiny prodává stavební dřevo jako jsou KVH hranoly, střešní latě, dřevěné latě, BSH hranoly, fošny, prizmovaná prkna, dřevěné trámy, dřevěné palisády, dřevěné kůly, prkna na terasu. Naše sklady jsou velké a stavebního řeziva máme hodně. Určitě si vyberete. Pokud potřebujete poradit a váháte jaké dřevo použít. Navštivte nás. Rádi poradíme. KVH hranoly a jejich využití: -pro viditelné i skryté konstrukce dřevostaveb -na pergoly -přístřešky -dětská hřiště. Střešní latě: -pro stavbu nebo rekonstrukci střechy. Dřevěné latě: -bytelný materiál pro stavbu nebo opravu střechy BSH hranoly: -má vysoké nároky na nosnost materiálu. Fošny: -výroba dveřní zárubně -pergoly -zahradní altány -domky na nářadí až po konstrukce domů -podbíjení střech -stropy a stavba podlahy. Dřevěné palisády využití: -ohraničení záhonů -vytvoření chodníčků. Prizmovaná prkna: -na stavbu střechy -stropu nebo podlahy -i bednění. Dřevěné trámy: -na stavbu srubu -roubenky -hrázděného zdiva -trámových stropů -krovů, konstrukcí teras. Dřevěné palisády: -stavba schodů ve svahu -na dřevěné ploty -ke zpevnění terénu -jako kůly ke stromkům -materiál pro stavbu dětských hřišť, nebo zahradních staveb (pergol, altány atd.). Dřevěné kůly: -ohradníkové kůly -stavební podpěry. Prkna na terasu i podkladové hranoly. Další služby, které určitě oceníte: -doprava dřeva k Vám domů nebo do firmy -impregnace řeziva v impregnační vaně -řezání dřeva - úprava na požadovaný rozměr -výkup dřeva - kulatiny a cenné dřeviny -sušení řeziva. Bližší informace naleznete na webových stránkách.