Poptávám dodavatele smrkového řeziva

Poptávám dodavatele smrkového řeziva

Poptávám dodavatele smrkového řeziva. Jedná se o sušené dřevo, minimální délka 4.2 metru.
Množství: jeden náklad 50metrů kubických x 21 nákladů.
Čerstvě řezané - 30 metrů kubických jeden náklad x 10 nákladů.
Poptávka byla vložena dne:
11.07.2018 08:15

Platnost poptávky:
11.08.2018 07:47

Kontaktní osoba:
Lubor Schiller

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Strakonice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchodní prodej, dododavatel stavebního a obalového řeziva Znojmo

Velkoobchodní prodej, dododavatel stavebního a obalového řeziva Znojmo

Sháníte-li velkoobchodního prodejce se stavebním řezivem, pak neváhejte a obraťte se na FABRI-MORAVIA s.r.o.! V našem skladě naleznete 21 druhů evropských a 7 druhů exotických dřevin. Všechny v několika kvalitách a tloušťkách a co je důležité trvale skladem. Stavební a obalové truhlářské řezivo vyrábíme ze surových kmenů po celý rok a vyráběno je z Javoru, Buku, Dubu, Olše, Břízy, Třešně, Jasanu, Ořešáku, Hrušně, Akátu a jiných. Řezivo dodáváme v sušeném i vzduchosuchém stavu. Kompletní sortiment řeziva naleznete na webových stránkách. Navštívit nás můžete také osobně v naší prodejně v Moravských Budějovicích, dostupné ze Znojma i Třebíče.


Výhodný výkup kulatiny, výkup vytěženého dřeva od lesů nebo organizací

Výhodný výkup kulatiny, výkup vytěženého dřeva od lesů nebo organizací

Pila Jiří Hartman Jičín provádíme výhodný výkup dřeva, kulatiny od městských a obecních lesů, organizací nebo od soukromých osob a to v jakémkoliv množství, kvalitě a sortimentu. Naše firma nemá problém vykoupit již vytěžené dřevo. Navíc součástí je i nakládka a odvoz. Působíme regionálně Jičín, Hořice, Nová Paka, Hradec Králové. Platba při výkupu dřeva – kulatiny probíhá vždy v hotovosti. Výkup dřeva – kulatiny: probírkovou těžbu mýtní těžbu zpracování kalamitního dřeva


Prodej obkladových a podlahových palubek, terasových prken - kvalita za přijatelnou cenu

Prodej obkladových a podlahových palubek, terasových prken - kvalita za přijatelnou cenu

Chystáte se vylepšit Váš interiér nebo exteriér a budete potřebovat terasová prkna nebo obkladové či podlahové palubky? Obraťte se na společnost Dřevoprodej Jiří Hrůza, kde naleznete právě to, co hledáte. V našem sortimentu naleznete obkladové palubky, které jsou vhodné pro obklady stěn a stropů, ale také na venkovní opláštění. Vyberete si vhodný rozměr a dřevo, které výborně zapadne do Vašeho domova. Palubky: - obkladové - podlahové - kotevní plíšky pro montáž palubek. Na vybrané rozměry obkladových palubek máme akční cenu. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem vhodného materiálu, rádi Vám pomůžeme!


Profesionální výroba a prodej stavebního řeziva - překližky, OSB desky, přířezy

Profesionální výroba a prodej stavebního řeziva - překližky, OSB desky, přířezy

Hledáte kvalitně a profesionálně zpracované stavební řezivo? Ve firmě PROŘEZ spol. s r.o. naleznete vše co je potřeba ke stavbě nebo opravě střech, podlah, plotů, pergol či altánů. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru vám zajistíme zpracované stavební řezivo, tepelně ošetřené a impregnované dle aktuálních norem a nařízení. Výběr stavebního řeziva je opravdu široký - výroba a prodej: - OSB desky, DURELIS, překližky, přířezy, sololit, dřevěné palety, ... - prkna, střešní latě, dřevěné lišty, hranoly, fošny, ... - pelety a další. Stavební řezivo si u nás můžete také objednat přímo na zakázku.


Střešní latě, fošny, prkna –  stavební řezivo na prodej a výroba na zakázku

Střešní latě, fošny, prkna – stavební řezivo na prodej a výroba na zakázku

Věnujete se stavební činnosti a potřebujete často přesná prkna z různých druhů dřevin? Naše firma Wood Rakušan Vám vyhotoví přesná prkna a fošny, dle Vašich požadavků. Pracujeme v oblastech Jihomoravského a Jihočeského kraje, v okolí měst Jemnice, Dačice, Telč, Třebíč, Jaroměřice nad Rokytou a Moravské Budějovice. Vyhotovíme Vám opracované a vysušené fošny či střešní latě, které mohou mít různou tloušťku a vše Vám nařežeme na délku podle Vaší objednávky. Profesionálně Vám vyrobíme přesné prkna a fošny na míru aby Vám opracované řezivo posloužilo při stavbě či rekonstrukci domu, střechy a podobně. Druhy řeziva, které zpracováváme jsou: smrk, borovice, modřín, douglaska, dub evropský, dub americký červený, buk, jasan, javor, bříza, olše, habr, třešeň, akát, lípa, jíl, topol, ořech evropský, ořech americký, hruška, osika apod. Řezivo Vám nařežeme na zakázku, a zajistíme Vám jej ve vysušeném stavu na 8-12%, vzduchosuchém nebo i čerstvém.


Sušené řezivo Chrastava – vysušeno v moderních zařízeních

Sušené řezivo Chrastava – vysušeno v moderních zařízeních

PILA FACEK s.r.o. Chrastava, Liberec Pomáháme dřevu kvalitně vyzrát. Sušené řezivo u nás vzniká pomalým sušením v moderních zařízeních. Díky tomu můžeme přesně regulovat výslednou vlhkost dřeva a vyrobit to nejlepší sušené řezivo, které ocení truhláři, tesaři i další řemeslníci. Sušení řeziva Chrastava, Liberec: sušení ve dvou horkovzdušných sušárnách firmy KATRES cyklus sušení je řízen počítačem cena sušení je od 800 do 1200 Kč/m3 (bez DPH)