Modernizace ÚAN Zvonařka – Protikorozní opatření

Modernizace ÚAN Zvonařka – Protikorozní opatření

Předmětem veřejné zakázky je realizace řešení protikorozních opatření ocelové konstrukce, očištění a penetrace betonového opláštění. Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v projektové dokumentaci pro projekt s názvem „Modernizace ústředního autobusového nádraží Zvonařka“ vypracované v červnu 2018 společností K4 a.s., Kociánka 8/10, 612 00 Brno, IČO: 60734396 (dále jen „projektová dokumentace“) a v neoceněném výkazu výměr (slepém rozpočtu). Technické specifikace jsou obsaženy v projektové dokumentaci. Projektová dokumentace je přílohou č. 4 zadávacích podmínek „Příloha č. 4 Projektová dokumentace“.
Předmět veřejné zakázky se bude realizovat ve dvou samostatných etapách, obě dvě etapy budou zahájené doručení samostatné výzvy k zahájení předmětné etapy. Maximální délka realizace každé z etap je 90 kalendářních dnů od doručení výzvy k zahájení etapy. Předmětem první etapy je realizace opatření na konstrukci zastřešení. Předmětem druhé etapy je realizace opatření na sloupech a zábradl
Veřejná zakázka vložena:
10.07.2018 09:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
ČSAD Brno holding, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
08.08.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČSAD Brno holding, a.s.

Zadavatel IČ:
46347151

Zadavatel ulice:
Zvonařka 512/2

Zadavatel PSČ:
602 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45442000-7
Aplikace ochranných nátěrů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Fosfátování - fosfátovací linka s možností pokovení na závěse, v koši i hromadně v bubnu

Fosfátování - fosfátovací linka s možností pokovení na závěse, v koši i hromadně v bubnu

Firma GALVA s.r.o. poskytuje kvalitní služby v oblasti povrchové úpravy pro lokality Prostějov, Olomouc, Brno, Přerov a celou Českou republiku. Mezi hlavní činnosti se řadí fosfátování - fosfátovací linka s možností pokovení na závěse, v koši i hromadně v bubnu. Fosfátování nebo-li lázně nové generace jsou mimořádně šetrné k životnímu prostředí a vytvářejí vysoce kvalitní povrchy. Fosfátování - povrchová úprava, kdy se na povrch povlakovaného kovu vylučují nerozpustné fosforečnany. Manganatý fosfát - je schopen omezit riziko záření točivých soukolí, mají vysokou tepelnou odolnost a jsou vhodné i pro součástky zatížené třením. Zinečnatý fosfát - povlak vhodný zejména jako povrch před následným lakováním, nebo bývá využíván jako elektrická izolace. Společnost GALVA s.r.o. využívá moderní technologie a vnitropodnikové procesy tak, aby byly naplněny normy ISO 9001:2008, které jsou pravidelně revidovány.


Galvanické zinkování a dekorování kovů na zakázku - ochrana kovů s profesionálním přístupem

Galvanické zinkování a dekorování kovů na zakázku - ochrana kovů s profesionálním přístupem

Galvanické zinkování, které slouží především k ochraně kovů si můžete nechat udělat u Olomoucké firmy FIESTA SERVIS s.r.o., která sídlí v Olomouci a o její kvalitě a preciznosti práce svědčí dodávky do mnoha tuzemských zemí. Galvanické zinkování ochrání kov před vnějšími vlivy jako je rez, je otěruvzdorné, zaručí tvrdost a elektrickou vodivost povrchu a v neposlední řadě i dekorativního vzhledu výrobku. Díky galvanickému zinkování se tak zvyšuje užitkovost výrobku a jeho uplatnění na trhu. Zinkování je prováděno za pomocí automatických linek, které jsou řízeny počítačem. Základní tloušťkou povlaku je pak 8-12 mikrometrů a pro maximální odolnost lze povrch ještě lakovat. Galvanické zinkování je vhodné například pro malé díly, spojovací materiál, litinové díly a v provedení tenkovrstvém barvy modré a silnovrstvém barvy stříbrné. Ochraňte kovové výrobky galvanickým zinkováním, které Vám udělá Olomoucká firma FESTA SERVIS s.r.o., která je odborníkem na ochranu kovů.


Mobilní tryskání kovových materiálů pro hladký a sjednocený povrch

Mobilní tryskání kovových materiálů pro hladký a sjednocený povrch

Chystáte se kovové konstrukce dále zpracovat a podřídit je dalším úpravám? Pak nezapomeňte na mobilní tryskání, které materiál skvěle připraví pro další změny. Díky tryskání získáte hladký, čistý povrch, který je navíc dokonale sjednocený a vy se tak nemusíte bát dalších úprav, které chcete provádět. Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat a my vám rádi poskytneme služby mobilního tryskání, které provádíme pomocí abraziv různých druhů. Připravte profesionálně kovový materiál pro další úpravy!


Moření, chromátování, pasivace hliníkových dílů přípravkem Alodine

Moření, chromátování, pasivace hliníkových dílů přípravkem Alodine

Společnost Deltacol CZ s.r.o. mimo galvanického pokovování nabízí také chemické úpravy hliníkových materiálů a výrobků. Konkrétně se jedná o moření hliníkových dílů a aplikaci přípravků Alodine 1200 a Alodine 2040. Pokud tedy potřebujete vysokou korozní odolnost nebo zajistit stabilizaci elektrického odporu na povrchu hliníkových dílů, pak jsou aplikace přípravky řady Alodine určené právě pro Vás. Moření výrobků se používá především tam, kde je nutné díly kvalitně očistit od mastnoty, různých řezných a brusných kapalin a nečistot. Aplikace přípravků řady Alodine, posouvá proces moření o další skok ve zkvalitnění povrchových vlastností hliníkových dílů. Jak přípravek Alodine 1200, tak i Alodine 2040 jsou aplikovány ponorným způsobem, takže k pasivaci povrchu dochází, na rozdíl od stříkaných aplikací, i na vnitřních plochách dílů a v těžko dostupných místech. Oba přípravky řady Alodine splňují přísné podmínky vojenských norem MIL-C-5541, kde je kladen důraz na odolnost. Chromátování hliníku přípravkem Alodine 1200: - použití při potřebě největší korozní odolnosti hliníkových dílů - aplikuje se jako podkladová vrstva při lakování nebo jako finální povrchová úprava - barevný odstín se pohybuje od světle žluté až po tmavě hnědou Pasivace hliníku přípravkem Alodine 2040: - aplikuje se všude tam, kde není možné používat přípravky s obsahem šestimocného chromu, a nebo je nutné zajistit stabilizaci povrchového odporu a vodivost povrchové vrstvy - je založeno na bázi titanového povlaku - je transparentní, vodivý a středně zvyšuje korozní odolnost Nevýhodou těchto výrobků je neovlivnění mechanických vlastností hliníkového povrchu. Touto úpravou nelze nahradit např. eloxování nebo aplikace, kdy je nutné zajistit zvýšenou tvrdost a otěru odolnost povrchu výrobků.


Stavební práce na klíč Semily - stavby, rekonstrukce, zateplení budov

Stavební práce na klíč Semily - stavby, rekonstrukce, zateplení budov

D-BAU s.r.o. Semily Zabýváme se zateplováním budov pouze certifikovanými zateplovacími systémy. Skladba vrstev zateplení odpovídá všem současným požadavkům na tepelný odpor budov. Naše společnost D-BAU s.r.o. Semily se zabývá především pozemním stavitelstvím. Zajišťujeme: - rodinné domy na klíč - rekonstrukce, modernizace rodinných domů - sádrokartony - zateplování budov - vestavby, nástavby podkrovních prostor - stavební projekce - demolice


Rekonstrukce interiérů rodinných domů OKAL

Rekonstrukce interiérů rodinných domů OKAL

Stavební firma RD Komex sídlící v Jeseníku provádí rekonstrukce interiérů rodinných domů typu OKAL po celé České republice. Díky rekonstrukci interiérů Vašeho domu OKAL společností RD KOMEX bude Vaše bydlení mnohem více komfortní než doposud. RD Komex Vám může v rámci rekonstrukce interiérů a s tím spojených oprav poskytnout: - sádrokartonové obklady stěn a stropů - tapetování tapetami značky RAUFHAUSER - pokládání nových podlah – systém FARMACELL, plovoucí podlahy DECOSTEP - pokládání keramických dlažeb a koberců - opravy vnitřních dělících příček - výměnu rozvodů vody - výměnu rozvodů ústředního topení