Modernizace ÚAN Zvonařka – Protikorozní opatření

Modernizace ÚAN Zvonařka – Protikorozní opatření

Předmětem veřejné zakázky je realizace řešení protikorozních opatření ocelové konstrukce, očištění a penetrace betonového opláštění. Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v projektové dokumentaci pro projekt s názvem „Modernizace ústředního autobusového nádraží Zvonařka“ vypracované v červnu 2018 společností K4 a.s., Kociánka 8/10, 612 00 Brno, IČO: 60734396 (dále jen „projektová dokumentace“) a v neoceněném výkazu výměr (slepém rozpočtu). Technické specifikace jsou obsaženy v projektové dokumentaci. Projektová dokumentace je přílohou č. 4 zadávacích podmínek „Příloha č. 4 Projektová dokumentace“.
Předmět veřejné zakázky se bude realizovat ve dvou samostatných etapách, obě dvě etapy budou zahájené doručení samostatné výzvy k zahájení předmětné etapy. Maximální délka realizace každé z etap je 90 kalendářních dnů od doručení výzvy k zahájení etapy. Předmětem první etapy je realizace opatření na konstrukci zastřešení. Předmětem druhé etapy je realizace opatření na sloupech a zábradl
Veřejná zakázka vložena:
10.07.2018 09:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
ČSAD Brno holding, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
08.08.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČSAD Brno holding, a.s.

Zadavatel IČ:
46347151

Zadavatel ulice:
Zvonařka 512/2

Zadavatel PSČ:
602 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Regionální poradenská agentura, s.r.o., JUDr. Josef Kudrna, Starobrněnská 20, 60

Zadavatel telefon:
+420 511 113 244

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.csadbrno.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45442000-7
Aplikace ochranných nátěrů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Hledáte firmu, která by se postarala o výstavbu chodníků, parkoviště nebo komunikace? Můžete se obrátit na ostravskou firmu Stavos Stavba s.r.o. a nemusíte už nic řešit. Naší specializací je dodavatelství staveb: - výstavba zpevněných ploch - stavba, rekonstrukce komunikací, chodníků, parkovišť - regenerace plášťů budov - sanace a statické zajištění budov - zateplení, revitalizace, rekonstrukce panelových domů, bytů - výstavba rodinných domů, novostaveb, nebytových prostor - rekonstrukce balkónů. Naší prioritou je, abychom pro zákazníky poskytovali ty nejlepší služby v oblasti bydlení!


Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Firma EKOČEK s.r.o. sídlící v Jiřicích u Miroslavi provádí různorodé stavební činnosti v celém Jihomoravském kraji. V oblasti nebytové výstavby se pak tato zkušená stavební firma zabývá několika stavebními činnostmi: - úpravami nebytových prostor v administrativních budovách - rekonstrukcí průmyslových hal - výstavbou průmyslových hal - dodávkou administrativních vestavků průmyslových hal Potřebujete-li provést některou z těchto stavebních činností a navíc hledáte zkušenou a spolehlivou stavební firmu, neváhejte a obraťte se na stavební firmu EKOČEk s.r.o.


Povrchová úprava kovů Kolín - Kovoobrábění kovů a povrchové úpravy Kolín, Kutná Hora, Poděbrady

Povrchová úprava kovů Kolín - Kovoobrábění kovů a povrchové úpravy Kolín, Kutná Hora, Poděbrady

Na povrchové úpravy kovů používáme kvalitní materiály, které zaručují dlohou životnost a maximální odolnost proti oděru. Nabízíme kompletní povrchářské práce, které si mohou objednat velké i malé firmy z nejrůznějších strojírenských oborů. S povrchovými úpravami kovů máme dlouholeté zkušenosti a tomu odpovídá i výsledná kvalita. Na základě přání zákazníka se nezaměřujeme jen na kovoobrábění, ale i na povrchovou úpravu kovů: galvanické pokovování - Zn, Ni, Cr, eloxování, lakování, leštění kovů, kalení kovů a na vakuové kalení kovů. Kovoobrábění kovů a povrchové úpravy Kolín, Kutná Hora, Poděbrady


Tepelné a chemicko tepelné zpracování kovů

Tepelné a chemicko tepelné zpracování kovů

Tepelné a chemicko tepelné zpracování kovů zajišťuje firma Q.I.P. s.r.o. zakázkové kalení z Brna. Procesy tepelného zpracování - žíhání, kalení, popouštění, cementace, nitrocementace, nitridace a povrchové kalení. Dle požadavku zákazníka jsme schopni realizovat také speciální technologické postupy tepelného zpracování kalení, boridování atd. Tvářených, litých, konstrukčních a nástrojových ocelí, litiny i barevných kovů v širokém rozsahu technologických postupů. Výrobu zajišťujeme na provozovně Brno-Horní Heršpice, ve tří-směnném a čtyř-směnném nepřetržitém provozu. Obraťte se na nás.


Moření a pasivace nerezových výrobků různých tvarů a rozměrů

Moření a pasivace nerezových výrobků různých tvarů a rozměrů

Pasivace a moření výrobků z nerezivějící oceli: - rozměry výrobků mohou být malé v centimetrech až po maximální rozměr 1500x1000x6000 mm, s maximální leštěnou plochou až 320 dm2, různých tvarů. Při moření, pasivaci a elektrochemickém leštění je pro nás důležitá především jakost, proto si pomocí vlastní laboratoře a externích specialistů sami zajišťujeme kvalitu výrobků, vstupních surovin i celého procesu. Svou práci konzultujeme se zákazníky a snažíme se vyhovět všem požadavkům. Realizaci zajistíme co nejkvalitněji, nejefektivněji a v co nejkratším čase podle přání zákazníka i do 24 hodin.


Žárové nástřiky, metalizace Jičín - kvalitní antikorozivní nástřiky na ocel

Žárové nástřiky, metalizace Jičín - kvalitní antikorozivní nástřiky na ocel

Pavel Kordík - Metax Jičín Provádíme žárové nástřiky ze speciální pistole na předem otryskaný povrch. Naše firma Metax Jičín používá Zinakor 850 pro antikorozivní nástřiky na ocel. Při metalizaci nanášíme běžný kovový povlak, ale dokážeme i nástřiky dekorativní. Dle požadavků zákazníka jsou to například barevné kovy/bronz,měď,mosaz apod. Použití : všechny typy ocelových konstrukcí,dopravní lodní a železniční průmysl,zámečnické a kovářské výrobky.