Akvárium, Rakousko

Akvárium, Rakousko

Potřeboval bych akvárium 50x50x30cm (délka, šířka, výška). Můžete prosím zhotovit a kolik by stálo?
S přátelským pozdravem
Roman

Původní znění:
Anfrage
Hallo
Ich bräuchte ein 50x50x30cm (l/b/h) Aquarium. Können Sie das machen wenn ja was kostet das?

Mfg Roman
Poptávka byla vložena dne:
10.07.2018 10:43

Platnost poptávky:
10.10.2018 10:04

Kontaktní osoba:
Roman

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


E-shop prodejny EQUICENTRUM - Jezdecký areál a jezdecké potřeby Choustníkovo Hradiště, Trutnov

E-shop prodejny EQUICENTRUM - Jezdecký areál a jezdecké potřeby Choustníkovo Hradiště, Trutnov

SCR Fassati s.r.o. Jezdecký areál a jezdecké potřeby Choustníkovo Hradiště, Trutnov Provozujeme E-shop prodejny EQUICENTRUM ve kterém naleznete tyto jezdecké potřeby: - veškeré vybavení pro jezdecký sport a pro chov koní - krmiva a a doplňky výživy - kosmetika pro koně - internetový obchod - prodejna v Jaroměři - jezdecké potřeby, sedla, přilby, potřeby pro koně, deky, vesty, udidla, western. Navštivte naši kamennou prodejnu v Choustníkově Hradišti.


Tropifit - vyvážené krmivo pro hlodavce, drobné savce a ptáky

Tropifit - vyvážené krmivo pro hlodavce, drobné savce a ptáky

Produkt s nejvyšší kvalitou s více než 40-ti letou tradicí výroby je krmivo Tropifit pro hlodavce, drobné savce a ptáky, které naleznete ve velkoobchodě firmy Canis Prosper s.r.o. se sídlem v Bohuslavicích nedaleko Opavy. Ať už máte doma fretku, morče nebo zakrslého králíčka správná a vyvážená strava je důležitá pro všechny druhy zvířat. Kvalitní krmivo značky Tropifit je jednou z nejpřirozenějších potravin pro hlodavce či malé savce, které můžete svému mazlíčkovi zajistit. Individuální potřeby každého zvířecího druhu je potřeba zohlednit ve stravě a dopřát tak zvířatům přirozenou potravu a dobré stravovací návyky. Při čerpání krmiva Tropifit máte výběr ze tří variant pro zdravý růst a vývoj Vašeho chlupatého či opeřeného kamaráda: -Tropifit Premium Plus -Tropifit Premium -Tropifit Standard Výrobky z linie Tropifit Premium je krmivo určené pro ptáky. Jedná se o výrobu kvalitního krmiva ve kterém se kombinuje směs přírodních zrn a semen s lehce stravitelnými granulemi získanými procesem extruze. Díky této kombinaci, veškerá strava vyhovuje individuálním potřebám, ať už máte doma jakýkoliv druh ptáka.


Interierové celoprosklené dveře a stěny Pardubice - Kompletní dodávky interiérových celoprosklených stěn a dveří

Interierové celoprosklené dveře a stěny Pardubice - Kompletní dodávky interiérových celoprosklených stěn a dveří

Rádi byste svůj interiér oživili něčím novým? Říkáte si, že by to chtělo více světla do vašich prostorů? Skvělou volbou jsou celoprosklené stěny a dveře. ATECH Bohemia a.s. kompletuje, dodává a montuje Interierové celoprosklené dveře a stěny. Interiérové celoprosklené stěny krásně prosvětlí Váš dům či byt. Celý výrobní program je v souladu s platnou legislativou ošetřen certifikáty a atesty platnými na území České republiky. Jste-li z okolí Pardubic nebo z jiného koutu naší republiky, zastavte se u nás pro Váši interiérovou celoprosklenou stěnu.


Bezrámové zasklení, francouzská okna nebo prosklené rohy od českého výrobce

Bezrámové zasklení, francouzská okna nebo prosklené rohy od českého výrobce

Sháníte českou firmu, která se specializuje na kvalitní bezrámové zasklení, francouzská okna nebo prosklené strukturální rohy? Pak již nehledejte a podívejte se na českou firmu ALBO, která sídlí nedaleko města Přerov. Ať už budete volit mezi: - bezrámovým zasklením - francouzským oknem - proskleným strukturálním rohem firma ALBO Vám zajistí, že konečný výsledek bude nejen krásným a estetickým doplňkem Vašeho domu, ale také, jako všechny kvalitní výrobky firmy, plnit tepelněizolační funkce. Bezrámové zaklení je taktéž vhodné pro prosvětlující světlíky v novostavbách. K základní výbavě patří: - izolační dvojsklo obohacenou o lehkou pokovenou vrstvu - mezisklení rámeček (nerezový, sklolaminátový, s prostupem tepla Ug=1 či podle norem ČSN EN) K základní výbavě si můžete rovněž pořídit: - izolační trojsklo obohacené o lekou pokovenou vrstvu - mezisklení rámeček (nerezový, sklolaminátový, s prostupem tepla Ug=1, dle norem ČSN EN, se vzduchovou neprůzvučností) - bezpečnostní izolační sklo Zmodernizujte svůj dům pomocí bezrámových zaklení, francouzských oken nebo prosklených strukturálních rohů, které jsou nejen estetické, ale i minimalistické, tepelně izolační a hlavně kvalitní. Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy ALBO, která Vám ráda zodpoví Vaše případné dotazy.


E-shop prodejny EQUICENTRUM Trutnov – potřeby pro koně a jezdce

E-shop prodejny EQUICENTRUM Trutnov – potřeby pro koně a jezdce

SCR Fassati s.r.o. Jezdecký areál a jezdecké potřeby Choustníkovo Hradiště, Trutnov Zajímá Vás vše kolem koní a rádi si rozšiřujete obzor? Pak v našem E-shopu si vyberete zrovna to co Vás zajímá a mnohem víc. Jedná se o jezdecký sortiment, krmivo a vybavení pro Vaši stáj a jízdárnu. Nabízíme jen jezdecké zboží od prověřených výrobců a dodavatelů. Můžete také navštívit naši "kamennou" prodejnu v Choustníkově Hradišti.


Luxusní skleněné přístřešky, zastřešení terasy, markýzy u verandy. Kompletní dodávka s montáží

Luxusní skleněné přístřešky, zastřešení terasy, markýzy u verandy. Kompletní dodávka s montáží

Toužíte po přístřešku na Vaši zahradu, terasu či verandu? Našli jste správně, firmu WIDOMA s.r.o., která má patentovaný systém na luxusní přístřešky, které se přizpůsobí potřebám zákazníka. Oceníte rychlé a efektivní přizpůsobení aktuálnímu stavu počasí a vysokou propustnost světla prostřednictvím čirého zasklení. Obvodové, bezrámové zasklení včetně širokého spektra komfortních doplňků poskytne příjemné a plnohodnotné využití až na 10 měsíců v roce. -Celoprosklenou střešní konstrukce, která je ovládána motorovým posuvem prosklených sekcí, prostřednictvím dálkového ovladače. -Terasový přístřešek s patentovaným systémem posuvné, celoprosklené střešní konstrukce ovládána manuálním posuvem prosklených sekcí, prostřednictvím teleskopické tyče. -Pocitovou teplotu v letním období regulují markýzy -Hliníková konstrukce má antikorozní a práškovou povrchovou úpravu. -Vrstvené bezpečnostní sklo VSG/TVG 8 mm -letní zahrada nabízí i variantu prosklenou střechu doplněnou o celoprosklené obvodové systémy. Bližší informace k návrhu, zvolení ideálního typu přístřešku naleznete na našich webových stránkách.