Akvárium, Rakousko

Akvárium, Rakousko

Potřeboval bych akvárium 50x50x30cm (délka, šířka, výška). Můžete prosím zhotovit a kolik by stálo?
S přátelským pozdravem
Roman

Původní znění:
Anfrage
Hallo
Ich bräuchte ein 50x50x30cm (l/b/h) Aquarium. Können Sie das machen wenn ja was kostet das?

Mfg Roman
Poptávka byla vložena dne:
10.07.2018 10:43

Platnost poptávky:
10.10.2018 10:04

Kontaktní osoba:
Roman

Kontaktní email:

Telefon:
066 015 60201

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní a kompaktní skleněné zastřešení Vaší terasy

Kvalitní a kompaktní skleněné zastřešení Vaší terasy

Idylické chvilky na Vaší terase si nyní můžete užívat i za nepříznivého počasí díky systému skleněného zastřešení terasy VITELLO-FLEX, které Vám zajistí společnost WIDOMA s.r.o. sídlící ve Znojmě. Jádro konstrukce posuvného zastřešení terasy VITELLO-FLEX je tvořeno nerezovými hliníkovými profily, které jsou odolné silným povětrnostním vlivům. Samotná konstrukce je pak tvořena bezpečnostním sklem o síle 8 mm. Technické řešení našeho zastřešení Vám umožní otevírat a posouvat jednotlivé díly zastřešení dle libosti.


Prodej travní senáž, senáže z ovsa z jílků Ústí nad Orlicí

Prodej travní senáž, senáže z ovsa z jílků Ústí nad Orlicí

Firma SILYBA a.s. nabízí k prodeji 1200,- tun travní senáže a 1000,- tun senáže ze senážního ovsa s podesevem jílků + senáže z jílků. Senáže jsou vhodné i pro bioplynové stanice. V případě zájmu zašleme rozbory těchto senáží. Cena dohodou, nakládání zajistíme.


Skleněné schody a zábradlí Vám vyrobí sklenářství Praha 6

Skleněné schody a zábradlí Vám vyrobí sklenářství Praha 6

Společnost ACERA SKLO s.r.o. je tradičním a dlouholetým výrobcem - ze skla dokáže vyrobit prakticky cokoliv. Služby poskytuje od projektu až po realizaci. Významnou skupinu služeb tvoří výroba skleněných schodů, schodišť i zábradlí do interiéru i exteriéru. Skleněné schody a zábradlí jsou moderním doplňkem jak pro domácnosti, rodinné domky, tak pro firmy či obchodní centra. Jsou nejen krásné na pohled, ale i snadné na údržbu. Pro výrobu skleněných schodů se používá pochozí sklo Connex (s bezpečnostními prvky), které je možné vybrat v kaleném i nekaleném provedení. Pro jednotlivé doporučujeme protiskluzovou úpravu na sestupové hraně. Pražské sklenářství ACERA SKLO realizuje skleněná schodiště různého typu - vřetenová, přímá nebo lomená. Se skleněnými schody a zábradlí má dlouholeté zkušenosti. Fotogalerii realizovaných zakázek si pro inspiraci můžete prohlédnout přímo na www stránkách www.acera.cz - viz. odkaz níže.


Sklenářství, sklenářské práce - skla na míru, zasklívání oken, dveří a výloh

Sklenářství, sklenářské práce - skla na míru, zasklívání oken, dveří a výloh

Sklenářství Hranol v Ostravě Vítkovicích vám nabízí sklenářské práce na vysoce kvalitní úrovni a naši pracovníci vám splní vaše přání, představy a očekávání. Poskytujeme tyto sklenářské práce: - skla na míru - zasklívání oken, dveří a výloh - sprchové zástěny na míru - řezání, vrtání, broušení skla a jeho další opracování - opracování, broušení a řezání zrcadel. Naše firma se zabývá touto činností od roku 1995, proto jsou naše služby velmi kvalitní a profesionální, tak neváhejte a přijďte do našeho sklenářství!


Skleněné střešní světlíky pro denní světlo i v těch nejtmavších koutech

Skleněné střešní světlíky pro denní světlo i v těch nejtmavších koutech

Máte ve Vašem podkrovním bytě nebo ateliéru nedostatek přirozeného denního světla? Je interiér Vašeho skladu nebo provozních prostor tmavý? Vše vyřeší skleněné střešní světlíky, které na míru vyrobí společnost ACERA SKLO s.r.o. z Prahy. Skleněné střešní světlíky přivedou světlo do tmavých prostor průmyslových hal, chodeb hotelů, šaten sportovišť a tělocvičen nebo podzemních bazénů a samozřejmě do podkrovních místností rodinných domů. Společnost ACERA SKLO s.r.o. má zkušenosti také s rekonstrukcí historických skleněných světlíků a na přání Vám vyrobí skleněné světlíky ve Vámi požadovaném barevném provedení.


E-shop prodejny EQUICENTRUM Trutnov – potřeby pro koně a jezdce

E-shop prodejny EQUICENTRUM Trutnov – potřeby pro koně a jezdce

SCR Fassati s.r.o. Jezdecký areál a jezdecké potřeby Choustníkovo Hradiště, Trutnov Zajímá Vás vše kolem koní a rádi si rozšiřujete obzor? Pak v našem E-shopu si vyberete zrovna to co Vás zajímá a mnohem víc. Jedná se o jezdecký sortiment, krmivo a vybavení pro Vaši stáj a jízdárnu. Nabízíme jen jezdecké zboží od prověřených výrobců a dodavatelů. Můžete také navštívit naši "kamennou" prodejnu v Choustníkově Hradišti.