Akvárium, Rakousko

Akvárium, Rakousko

Potřeboval bych akvárium 50x50x30cm (délka, šířka, výška). Můžete prosím zhotovit a kolik by stálo?
S přátelským pozdravem
Roman

Původní znění:
Anfrage
Hallo
Ich bräuchte ein 50x50x30cm (l/b/h) Aquarium. Können Sie das machen wenn ja was kostet das?

Mfg Roman
Poptávka byla vložena dne:
10.07.2018 10:43

Platnost poptávky:
10.10.2018 10:04

Kontaktní osoba:
Roman

Kontaktní email:

Telefon:
066 015 60201

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zasklené terasové přístřešky pro celoroční využití s termoregulačními skly pro každé počasí

Zasklené terasové přístřešky pro celoroční využití s termoregulačními skly pro každé počasí

Ať je venku zima nebo teplo, Vy si díky novince roku 2017 - systému zastřešení VITELLO VACANZA můžete posedět na Vaší terase za každého počasí. Novinku na trh připravila znojemská firma WIDOMA s.r.o, která se specializuje na zastřešení teras po celé České republice. Systém VITELLO VACANZA Vás jistě okouzlí na první pohled. Jedná se totiž o moderní a elegantní zasklení Vaší terasy, které v sobě nese nespočet inovací. Nejen, že jsou skla v několika barevných variantách, ale také disponují termoregulačním faktorem, který Vám umožní udržet stabilní teplotu za každého počasí. Skla jsou posuvná, a tak si můžete za pěkného počasí systém otevřít a užit si tak sluníčka. Nemusíte se obávat, že to bude mechanicky náročnější. Toto zastřešení je nejen praktické, ale také snadně ovladatelné. Systém má rovněž zabudovanou okapnicí, je zcela voděodolný a zkonstruován tak, aby odolal i povětrnostním vlivům. Venkovní zasklené přístřešky firmy WIDOMA s.r.o., to jsou elegantní, moderní a kvalitní zasklené přístřešky, která Vám umožní relaxovat na terase v jakoukoli roční dobu.


Sklenářství, řezání skla a zasklívání - zasklení okna, výlohy, dveří, balkónu i lodžie

Sklenářství, řezání skla a zasklívání - zasklení okna, výlohy, dveří, balkónu i lodžie

Máte rozbité okno, výlohu či skleněné dveře a sháníte firmu v okolí Ostravy, která by se Vám postarala o zasklení? Naše Sklenářství Kohoutek Ostrava s.r.o. je tou nejlepší volbou. Sklenářské práce: - zasklívání - řezání čirého i ornamentního skla - výroba a montáž zrcadel - skleněné obklady - vrtání - broušení - sámování - výroba prosklených zábradlí - lepení UV lampou. Díky dlouholetému působení v této oblasti máme bohaté zkušenosti a naše práce je vždy odvedena perfektně a profesionálně. Přesvědčte se i Vy o našich kvalitách a připojte se k našim spokojeným zákazníkům!


Lékárna Suchdol nad Lužnicí - prodej veterinárních přípravků

Lékárna Suchdol nad Lužnicí - prodej veterinárních přípravků

Lékárna U Panny Marie Pomocné v Suchdole nad Lužnicí pamatuje ve své nabídce i na potřeby Vašich domácích mazlíčků. V nabídce lékárny naleznete základní sortiment veterinárních přípravků světových výrobců od vitamínů, kosmetických produktů, prostředků pro pravidelné odčervení psů i koček, prostředků k odstranění blech nebo prevenci proti klíšťatům. Samozřejmostí je odborné poradenství, pokud si nebudete jisti výběrem správného veterinárního přípravku nebo jeho aplikací. Návštěva Lékárny U Panny Marie Pomocné v Suchdole nad Lužnicí Vám ušetří čas a Váš domácí mazlíček bude mít tu nejlepší péči.


E-shop prodejny EQUICENTRUM - Jezdecký areál a jezdecké potřeby Choustníkovo Hradiště, Trutnov

E-shop prodejny EQUICENTRUM - Jezdecký areál a jezdecké potřeby Choustníkovo Hradiště, Trutnov

SCR Fassati s.r.o. Jezdecký areál a jezdecké potřeby Choustníkovo Hradiště, Trutnov Provozujeme E-shop prodejny EQUICENTRUM ve kterém naleznete tyto jezdecké potřeby: - veškeré vybavení pro jezdecký sport a pro chov koní - krmiva a a doplňky výživy - kosmetika pro koně - internetový obchod - prodejna v Jaroměři - jezdecké potřeby, sedla, přilby, potřeby pro koně, deky, vesty, udidla, western. Navštivte naši kamennou prodejnu v Choustníkově Hradišti.


Eshop jezdecké potřeby pro koně Jaroměř -  bazarový prodej jezdeckých potřeb

Eshop jezdecké potřeby pro koně Jaroměř - bazarový prodej jezdeckých potřeb

SCR Fassati s.r.o. Choustníkovo Hradiště Nakupujte pohodlně v našem Eshopu s jezdeckými potřebami za super ceny. Navíc si můžete vybrat z bazarového zboží za rozumnou cenu. Z pohodlí domova tak nakoupíte veškeré vybavení pro jezdecký sport a pro chov koní, krmiva a doplňky výživy nebo kosmetiku pro koně. Eshop s bazarovým prodejem jezdeckých potřeb pro koně - jezdecké potřeby, sedla, přilby, třmeny, potřeby pro koně, deky, vesty, udidla, western. Navštivte naši kamennou prodejnu v Choustníkově Hradišti nebo prodejnu v Jaroměři.


Luxusní skleněné přístřešky, zastřešení terasy, markýzy u verandy. Kompletní dodávka s montáží

Luxusní skleněné přístřešky, zastřešení terasy, markýzy u verandy. Kompletní dodávka s montáží

Toužíte po přístřešku na Vaši zahradu, terasu či verandu? Našli jste správně, firmu WIDOMA s.r.o., která má patentovaný systém na luxusní přístřešky, které se přizpůsobí potřebám zákazníka. Oceníte rychlé a efektivní přizpůsobení aktuálnímu stavu počasí a vysokou propustnost světla prostřednictvím čirého zasklení. Obvodové, bezrámové zasklení včetně širokého spektra komfortních doplňků poskytne příjemné a plnohodnotné využití až na 10 měsíců v roce. -Celoprosklenou střešní konstrukce, která je ovládána motorovým posuvem prosklených sekcí, prostřednictvím dálkového ovladače. -Terasový přístřešek s patentovaným systémem posuvné, celoprosklené střešní konstrukce ovládána manuálním posuvem prosklených sekcí, prostřednictvím teleskopické tyče. -Pocitovou teplotu v letním období regulují markýzy -Hliníková konstrukce má antikorozní a práškovou povrchovou úpravu. -Vrstvené bezpečnostní sklo VSG/TVG 8 mm -letní zahrada nabízí i variantu prosklenou střechu doplněnou o celoprosklené obvodové systémy. Bližší informace k návrhu, zvolení ideálního typu přístřešku naleznete na našich webových stránkách.