Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 6 dní.


Akvárium, Rakousko

Akvárium, Rakousko

Potřeboval bych akvárium 50x50x30cm (délka, šířka, výška). Můžete prosím zhotovit a kolik by stálo?
S přátelským pozdravem
Roman

Původní znění:
Anfrage
Hallo
Ich bräuchte ein 50x50x30cm (l/b/h) Aquarium. Können Sie das machen wenn ja was kostet das?

Mfg Roman
Poptávka byla vložena dne:
10.07.2018 10:43

Platnost poptávky:
10.10.2018 10:04

Kontaktní osoba:
Roman

Kontaktní email:
pouze pro klienty EDB

Telefon:
pouze pro klienty EDB

Fax:
pouze pro klienty EDB

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty EDB

Země:
pouze pro klienty EDB

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sklenářství, řezání skla a zasklívání - zasklení okna, výlohy, dveří, balkónu i lodžie

Sklenářství, řezání skla a zasklívání - zasklení okna, výlohy, dveří, balkónu i lodžie

Máte rozbité okno, výlohu či skleněné dveře a sháníte firmu v okolí Ostravy, která by se Vám postarala o zasklení? Naše Sklenářství Kohoutek Ostrava s.r.o. je tou nejlepší volbou. Sklenářské práce: - zasklívání - řezání čirého i ornamentního skla - výroba a montáž zrcadel - skleněné obklady - vrtání - broušení - sámování - výroba prosklených zábradlí - lepení UV lampou. Díky dlouholetému působení v této oblasti máme bohaté zkušenosti a naše práce je vždy odvedena perfektně a profesionálně. Přesvědčte se i Vy o našich kvalitách a připojte se k našim spokojeným zákazníkům!


Skleněné markýzy jsou moderní a zároveň praktické - Praha

Skleněné markýzy jsou moderní a zároveň praktické - Praha

Proto je využíváno k výrobě mnoha produktů, jako jsou různá designová schodiště, zábradlí, stěny, obklady, dveře i nábytek. Sklo zkrátka vypadá dobře, není náročné na údržbu a perfektně plní své funkce. Oblíbeným a žádaným zbožím jsou právě i skleněné markýzy. Ty vám s radostí vyrobíme ve sklenářství ACERA SKLO. Díky našim bohatým zkušenostem a špičkovým sklenářům jsme schopni zrealizovat velmi kvalitní, pěkné a funkční skleněné markýzy, které splní všechna vaše očekávání. Nebráníme se ani jakýmkoli zajímavým a atypickým návrhům skleněných markýz a dalších výrobků. Nabízíme jak skleněné markýzy na táhlech, tak i samostatné či konstrukcí podepřené. Markýzy uchycujeme buďto na terče nebo do lišty. Související konstrukční prvky dodáváme v nerezu či v žárově pozinkované oceli. Sklo pro skleněné markýzy si můžete vybrat jak čiré, tak i mléčné nebo s barevnými foliemi. Skleněné markýzy nejsou samozřejmě našim jediným výrobkem. Zajišťujeme sklenářské práce všeho druhu včetně servisu, poradenství a dodávek souvisejících služeb (zámečnické, truhlářské…). Vymyslete si skleněnou markýzu podle svých snů a my vám vaše nápady rádi zrealizujeme. - skleněné markýzy na táhlech - skleněné markýzy samostatné - konstrukcí podepřené skleněné markýzy - nerezové konstrukční prvky - konstrukční prvky ze žárově pozinkované oceli - sklo čiré, mléčné či s barevnými foliemi


Zrcadla pro taneční sály, posilovny a tělocvičny Praha - včetně truhlářského vyrovnání stěny

Zrcadla pro taneční sály, posilovny a tělocvičny Praha - včetně truhlářského vyrovnání stěny

Zrcadlové stěny musí být vysoce odolné, nejlépe v bezpečnostní úpravě, aby nedošlo v posilovně nebo tanečním sálu k úrazu. K tomuto účelu slouží instalace folie pro bezpečnostní úpravu zrcadel proti roztříštění. Montáž zrcadel i velkoplošných zrcadlových stěn pro taneční sály, posilovny a tělocvičny se provádí plošným nalepením na připravený podklad. Vybrat si můžete tloušťku instalovaného zrcadla - v rozmezí od 4 do 6 mm a také jeho typ. K dispozici jsou zrcadla v čirém i tónovaném provedení. Zrcadla pro taneční sály, posilovny i tělocvičny dodává sklenářství ACERA Praha 6 na klíč, včetně zajištění stavebních prací, vyrovnání stěny a dřevěného madla. V případě zájmu se na tuto firmu neváhejte obrátit!


E-shop prodejny EQUICENTRUM - Jezdecký areál a jezdecké potřeby Choustníkovo Hradiště, Trutnov

E-shop prodejny EQUICENTRUM - Jezdecký areál a jezdecké potřeby Choustníkovo Hradiště, Trutnov

SCR Fassati s.r.o. Jezdecký areál a jezdecké potřeby Choustníkovo Hradiště, Trutnov Provozujeme E-shop prodejny EQUICENTRUM ve kterém naleznete tyto jezdecké potřeby: - veškeré vybavení pro jezdecký sport a pro chov koní - krmiva a a doplňky výživy - kosmetika pro koně - internetový obchod - prodejna v Jaroměři - jezdecké potřeby, sedla, přilby, potřeby pro koně, deky, vesty, udidla, western. Navštivte naši kamennou prodejnu v Choustníkově Hradišti.


Plastové přepravky Ithaka na pohodlnou převoz zvířat vhodné i pro mezinárodní leteckou přepravu

Plastové přepravky Ithaka na pohodlnou převoz zvířat vhodné i pro mezinárodní leteckou přepravu

Pořiďte si pro svého pejka či kočku cestovní, plastovou přepravku Ithaka, která se hodí na převoz či cestování s domácími mazlíčky. Mezi přednosti této přepravky patří kvalita, odolnost a je schválená pro mezinárodní leteckou přepravu zvířat. Neváhejte a nakupujte nyní na e-shopu či prodejně u specializovaného velkoobchodu Canis Prosper s.r.o.. Přepravka je vyrobena z kvalitního odolného omyvatelného plastu, nabízí maximální pohodlí a bezpečnost zvířat na cestách. Vybavení: - bezpečně uzavíratelná kovová dvířka - odkládací prostor na doklady - popruh - kolečka - možnost přidělání (nejsou součástí produktu) - výsuvné držadlo - lze zakoupit také vhodnou misku na vodu a granule - podložka na dno přepravky. Díky rozměrům 105 x 75 x 79cm je vhodná pro psy s hmotností 35 - 100kg.


E-shop prodejny EQUICENTRUM Trutnov – potřeby pro koně a jezdce

E-shop prodejny EQUICENTRUM Trutnov – potřeby pro koně a jezdce

SCR Fassati s.r.o. Jezdecký areál a jezdecké potřeby Choustníkovo Hradiště, Trutnov Zajímá Vás vše kolem koní a rádi si rozšiřujete obzor? Pak v našem E-shopu si vyberete zrovna to co Vás zajímá a mnohem víc. Jedná se o jezdecký sortiment, krmivo a vybavení pro Vaši stáj a jízdárnu. Nabízíme jen jezdecké zboží od prověřených výrobců a dodavatelů. Můžete také navštívit naši "kamennou" prodejnu v Choustníkově Hradišti.