Pohřební služby, Německo

Pohřební služby, Německo

Vážení, můžete mi prosím poslat cenovou kalkulaci na kremaci. Měla by to být cenově výhodná rakev a příslušenství k pohřbu.
Prosím, řekněte mi cenu za pohřbení v České republice na zelené louce.
Sdělte mi prosím možnost vzít si urnu do Německa.
Urna by měla být přivezena na pohřeb na jezeře (moři).
Snad máte tuto možnost.
Neměl by se konat žádný smuteční obřad.
Tento požadavek slouží jako opatření do budoucna pro mne a mého manžela.

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damen, sehr geehrte Herren, Können Sie mir bitte einen Kostenvoranschlag für eine Feuerbestattung erstellen. Es sollte der preisgünstigste Sarg und die günstigste Sterbegarnitur sein.
Nennen Sie mir bitte einen Preis für eine Urnenbestattung in Tschechischer Republik auf grüner Wiese.
Nennen Sie mir bitte eine Möglichkeit, die Urne nach Deutschland mit zu nehmen.
Die Urne soll einer See Bestattung zu geführt werden.
Vielleicht haben Sie auch selbst diese Möglichkeit.
Es soll keine Trauerfeier statt finden.
Diese Anfrage dient der Vorsorge für mich und meinen Ehemann.
Für Ihre Bemühung bedanke ich mich sehr herzlich.
Mit freundlichem Gruß Ursula Heider.
Poptávka byla vložena dne:
10.07.2018 10:43

Platnost poptávky:
10.10.2018 10:04

Kontaktní osoba:
: Ursula Heider


Telefon:
+490 374 643 3933

Země:
Deutchland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pohřební ústav Konkordia nabízí pomoc při zařízení pohřbu, kremace

Pohřební ústav Konkordia nabízí pomoc při zařízení pohřbu, kremace

Při ztrátě blízkého člověka jistě přivítáte pomoc při zařízení pohřbu či kremace. Pohřební ústav KONKORDIA Kroměříž se postará o veškeré záležitosti související se smutečním rozloučením v souladu s Vašimi požadavky. Poskytujeme pohřební služby i sjednání pohřbu předem - tel.: 606722206. Působíme především v Kroměříži, ale zajišťujeme převoz zesnulého v rámci celé České republiky i ze zahraničí. Pohřebnictví Kroměříž zajistí tyto služby: -sjednání pohřbu u vás doma s možností objednání předem -civilní i církevní rozloučení -pohřbení zesnulého do země i kremace -zprostředkování fotografa, hudba a květiny -tisk smutečních oznámení -zajištění dopravy -prodáváme skříňky a obaly na urny včetně rytí nápisu na urnu -vyřídíme vystavení úmrtního listu.


Pohřební služba Český Krumlov

Pohřební služba Český Krumlov

Máte před sebou smutné povinnosti se zařizováním pohřbu? Pomocnou ruku v této nelehké životní situaci Vám podají v Pohřební služba Maurenc sídlí v obci Kaplice v okrese Český Krumlov. Postaráme se o tisk smutečního oznámení, odvozu zemřelého z domu smutku, zajištění smuteční hudby na přání, květinové výzdoby a církevního nebo civilního řečníka. Ať už se rodina rozhodně pro kremaci zesnulého, pohřeb do hrobu nebo rodinné hrobky či vsyp zpopelněných ostatků na vsypové loučce, jsme připraveni vyplnit veškeré požadavky. Pohřební služba Maurenc zajišťuje smuteční obřady také o víkendech i svátcích.


Kompletní pohřební služby včetně vyřízení matriky

Kompletní pohřební služby včetně vyřízení matriky

Období smutku Vám usnadní Pohřební služba Jana Horká Staré Město, poskytujeme kompletní pohřební služby včetně vyřízení matriky pro klienty z okresu Uherské Hradiště. Zařídíme pohřeb v kostele i ve smutečních síních a kremace v kremačních síních. Ohledně smutečního rozloučení nás můžete kontaktovat 24 hodin denně 7 dnů v týdnu na tel.: 604741155. Kompletní pohřební služby: - tisk parte - pomoc s vyřízením matričních záležitostí - převoz zesnulého - zajištění pohřební síně ve Starém Městě - kremace ve Zlíně a Brně - obřady v kostele - zprostředkování hudby, dopravy, květinové výzdoby, výkop hrobu - prodej obalů na urny.


Pohotovostní pohřební služba, civilní i církevní obřady

Pohotovostní pohřební služba, civilní i církevní obřady

POHŘEBNÍ ÚSTAV S.R.G. Společnost Trutnov vám zajistí důstojné rozloučení s vaším zemřelým. Pořádáme jak bezobřadní rozloučení, tak i civilní a církevní. Podle vašich přání jsme schopni uspořádat smuteční rozloučení v obřadní síni, v kostele, přímo u hrobu na hřbitově, pohřby žehem i do země. Dokonce náš POHŘEBNÍ ÚSTAV S.R.G. Trutnov nabízí možnost provést zkrácený smuteční obřad s vystavením zemřelého nebo bez. Na počkání zhotovujeme smuteční oznámení v široké barevné nabídce. Zajišťujeme kompletní služby s vypravením pohřbů a kremací včetně převozů v celé ČR i ze zahraničí.


Pohřebnictví Konkordia zařídí pohřeb dle Vašich požadavků

Pohřebnictví Konkordia zařídí pohřeb dle Vašich požadavků

V těžkých chvílích po ztrátě blízkého člověka je obtížné myslet na vše potřebné související s pohřbem. Pohřebnictví Kroměříž je tu pro Vás, sdělte nám představy o průběhu smutečního rozloučení a náš Pohřební ústav Konkordia zařídí pohřeb dle Vašich požadavků. Připravíme civilní i církevní rozloučení, pohřeb žehem i do země. V rámci příprav zajistíme i hudbu, květiny, květinové dary, převoz zesnulého, výkop hrobu, dopravu smutečních hostů i administrativní úkony spojené s vyřízením matriky. Zakoupít u nás můžete urnu, rakev. Zajistíme také na přání fotokeramiku na náhrobek, rytí nápisu na urny i zhotovení hrobu.


Projekce fotografií a videa při smutečním obřadu – zavzpomínejte na své milované

Projekce fotografií a videa při smutečním obřadu – zavzpomínejte na své milované

Pohřeb je sám o sobě velice smutnou záležitostí. Pokud však bylo přáním zesnulého nebo je přáním rodiny tuto atmosféru oživit a zavzpomínat na život milované osoby pomocí fotografií nebo videa, může Pohřebního ústavu Praha této žádosti ve vybraných smutečních síních bez problému vyhovět. Projekce fotografií a videa je limitována podle programu pohřbu tak, aby celkový čas nepřesáhl dvacet minut. Je tedy jen na pozůstalých, jaký časový úsek videa nebo kolik fotografií přinesou na doporučených nosičích. Rozlučte se s Vaší blízkou osobou pomocí projekce fotografií ze šťastných momentů života, připomeňte si společné chvíle a šťastné okamžiky. Využijte možností, které při posledním rozloučení nabízí Pohřební ústav Praha.