Pohřební služby, Německo

Pohřební služby, Německo

Vážení, můžete mi prosím poslat cenovou kalkulaci na kremaci. Měla by to být cenově výhodná rakev a příslušenství k pohřbu.
Prosím, řekněte mi cenu za pohřbení v České republice na zelené louce.
Sdělte mi prosím možnost vzít si urnu do Německa.
Urna by měla být přivezena na pohřeb na jezeře (moři).
Snad máte tuto možnost.
Neměl by se konat žádný smuteční obřad.
Tento požadavek slouží jako opatření do budoucna pro mne a mého manžela.

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damen, sehr geehrte Herren, Können Sie mir bitte einen Kostenvoranschlag für eine Feuerbestattung erstellen. Es sollte der preisgünstigste Sarg und die günstigste Sterbegarnitur sein.
Nennen Sie mir bitte einen Preis für eine Urnenbestattung in Tschechischer Republik auf grüner Wiese.
Nennen Sie mir bitte eine Möglichkeit, die Urne nach Deutschland mit zu nehmen.
Die Urne soll einer See Bestattung zu geführt werden.
Vielleicht haben Sie auch selbst diese Möglichkeit.
Es soll keine Trauerfeier statt finden.
Diese Anfrage dient der Vorsorge für mich und meinen Ehemann.
Für Ihre Bemühung bedanke ich mich sehr herzlich.
Mit freundlichem Gruß Ursula Heider.
Poptávka byla vložena dne:
10.07.2018 10:43

Platnost poptávky:
10.10.2018 10:04

Kontaktní osoba:
: Ursula Heider

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Deutchland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Předplacení pohřbu, úhrada na splátky-levný, ekonomický pohřeb

Předplacení pohřbu, úhrada na splátky-levný, ekonomický pohřeb

Pokud nechcete v budoucnu zatěžovat příbuzné starostmi ohledně vlastního pohřbu, využijte možnost předplacení pohřbu u Pohřební služby Pospa Uherský Brod. Je možné sjednat levný, ekonomický potřeb či zpopelnění bez obřadu. Úhrada je možná na splátky. Pokud tuto možnost předplacení pohřbu chcete využít, přijďte s občanským průkazem a domluvíme se na způsobu placení i na typu obřadu dle Vašich požadavků. Cena za sjednané služby je platná bez ohledu na navýšení cen v budoucnu, kdy k samotnému pohřbu dojde. Doporučujeme klientům, aby své příbuzné o sjednání smlouvy informovali, případně ji uložili u notáře. Pozůstalí se v případě plnění dostaví se smlouvou do našeho pohřebnictví a my pohřeb zajistíme.


Pohřby s obřadem, bez obřadu - civilní, církevní obřad

Pohřby s obřadem, bez obřadu - civilní, církevní obřad

KONKORDIA je pohřební služba působící v Kroměříži a okolí, která má mnoholeté zkušenosti se zajištěním pohřbu a poskytuje profesionální služby. Kompletně zařídíme pohřby žehem i do země, s obřadem i bez obřadu. Ve smuteční síni na hřbitově v Kroměříži zajistíme civilní i církevní obřad. V kostele v Kroměříži i okolních obcích je možné domluvit církevní obřad se mší. Podle Vašeho přání zajistíme smutečního řečníka, kněze, dopravu, květinové dary i hudbu, fotografa. Aktuální obřady naleznete na našem webu.


Převoz zesnulých, kremace a rozloučení ve smuteční síni Zlín, Brno

Převoz zesnulých, kremace a rozloučení ve smuteční síni Zlín, Brno

Pohřební služba Jana Horká zajistí nejen pohřby ve smuteční síni ve Starém Městě, ale také převoz zesnulých, kremace a rozloučení v obřadní síni Zlín a Brno. Následně se postaráme i o odvoz urny. Pro konzultace využijte tel. 604741155 na naši stálou službu. Kompletní pohřební služby: - tisk smutečního oznámení - zajištění autobusu pro smuteční hosty, hudba, fotograf na obřad, květinová vazba a doprava květin - převoz zesnulých - pohřby, kremace - administrativa spojená s matrikou. Prodej hřbitovních doplňků.


Pohřební služba - smuteční obřady, pohřby, kremace

Pohřební služba - smuteční obřady, pohřby, kremace

Hledáte pohřební službu na Opavsku, která za Vás zajistí vše potřebné s chystáním pohřbu Vašich blízkých? Obraťte se na firmu pana Rudolfa Dybowicze - Pohřební služba MARIE a veškeré formality spojené se smutečními obřady, kremacemi vyšešíme za Vás. Máme dlouholeté zkušenosti, 20 let praxe v oboru pohřebnictví. Nabízíme kompletní pohřebnické služby ve městě Opava. V rámci celé ČR i ze zahraničí zrealizujeme převozy zesnulých. Již při prvním jednání jsme schopni na počkání provést tisk, vytisknout smuteční oznámení. Zdarma Vám zprostředkujeme oznámení o úmrtí v novinách i na webových stránkách a vyvěšení parte ve vitrínce. Dle Vašich požadavků sjednáme termín a místo smutečního obřadu a případně zajistíme profesionálního řečníka. Zajistíme výkopy hrobů. Dle Vašeho přání dodáme urny, rakev, květinové dary, věnce, smuteční vazby a zvolíme hudební doprovod, možnost je i videoprojekce ve smuteční síni při obřadu. Provedeme úpravu zesnulého před kremací či obřadem. Vyřídíme za Vás i úmrtní list. Zajistíme kamenické práce – náhrobky, náhrobní desky. Máme dvě kanceláře – Opava, Otická 802/103 (městský hřbitov) a Opava, Purkyňova 6.


Ukládání uren a rozptyl popela Česká Lípa – pietně a s úctou k zemřelému i rodině

Ukládání uren a rozptyl popela Česká Lípa – pietně a s úctou k zemřelému i rodině

V České Lípě a okolí nabízí pohřební služba H&H Auxilia s.r.o. pomoc při organizaci smutné události, jako je příprava a organizace pohřbu. Pokud bylo přáním zemřelého zpopelnění, zařídíme zpopelnění zemřelého v krematoriu a uložení urny s popelem do hrobu, hrobky, kolumbária nebo pokud zázemí vybraného hřbitova umožní rozptyl či vsyp popela na rozptylové loučce. Vše samozřejmě velmi pietně a s největší úctou k zesnulému i pozůstalým, s obřadem či bez obřadu.


Důstojné převozy zesnulých dle potřeb pozůstalých

Důstojné převozy zesnulých dle potřeb pozůstalých

Naše Pohřební služba Křelina, s.r.o. Turnov zajišťuje převozy zesnulých dle potřeb pozůstalých po celé ČR. Jsme profesionály v oboru pohřebnictví a nabízíme dlouholeté zkušenosti. Vše vyřídíme diskrétně s největší pečlivostí a jemností k pozůstalým. Zesnulého převezeme, připravíme včetně oblečení, učesání a dalších náležitostí k pohřbu či žehu. Můžete si u nás zvolit pohřeb s obřadem i bez, pohřeb do hrobu, hrobky, žehem či následné rozptýlení ostatků. Nechte Vaše starosti vyřešit nás! Pomůžeme Vám nejtěžších chvílích Vašeho života.