Pohřební služby, Německo

Pohřební služby, Německo

Vážení, můžete mi prosím poslat cenovou kalkulaci na kremaci. Měla by to být cenově výhodná rakev a příslušenství k pohřbu.
Prosím, řekněte mi cenu za pohřbení v České republice na zelené louce.
Sdělte mi prosím možnost vzít si urnu do Německa.
Urna by měla být přivezena na pohřeb na jezeře (moři).
Snad máte tuto možnost.
Neměl by se konat žádný smuteční obřad.
Tento požadavek slouží jako opatření do budoucna pro mne a mého manžela.

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damen, sehr geehrte Herren, Können Sie mir bitte einen Kostenvoranschlag für eine Feuerbestattung erstellen. Es sollte der preisgünstigste Sarg und die günstigste Sterbegarnitur sein.
Nennen Sie mir bitte einen Preis für eine Urnenbestattung in Tschechischer Republik auf grüner Wiese.
Nennen Sie mir bitte eine Möglichkeit, die Urne nach Deutschland mit zu nehmen.
Die Urne soll einer See Bestattung zu geführt werden.
Vielleicht haben Sie auch selbst diese Möglichkeit.
Es soll keine Trauerfeier statt finden.
Diese Anfrage dient der Vorsorge für mich und meinen Ehemann.
Für Ihre Bemühung bedanke ich mich sehr herzlich.
Mit freundlichem Gruß Ursula Heider.
Poptávka byla vložena dne:
10.07.2018 10:43

Platnost poptávky:
10.10.2018 10:04

Kontaktní osoba:
: Ursula Heider


Telefon:
+490 374 643 3933

Země:
Deutchland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pohřební služba, pohřeb, zajištění pohřbu Kroměříž

Pohřební služba, pohřeb, zajištění pohřbu Kroměříž

V pohřebním ústavu Konkordia Kroměříž se postaráme o zajištění pohřbu po všech stránkách. Pohřební služba je Vám k dispozici na tel. 724144923. Zajistíme pohřeb žehem i do země, civilní i církevní rozloučení. Převoz zesnulých v rámci ČR i ze zahraničí. Zprostředkujeme květiny, fotografa, hudbu, tisk smutečních oznámení, dopravu. Neváhejte se na nás obrátit, přes 20let působení v oboru je naší vizitkou.


Postup při úmrtí Příbram

Postup při úmrtí Příbram

Při úmrtí člena rodiny je nutné kromě samotného pohřebního obřadu zařídit mnoho nutných formalit. V pochopitelném stresu a návalu emocí si je jen málokdo schopen ujasnit všechny nutné kroky, které je třeba podstoupit. Pohřební služba Roman Vítek z Příbrami Vám ochotně poskytne rady ohledně postupu při úmrtí člena rodiny t už doma nebo v nemocnici. Postup při úmrtí zahrnuje povinnost obstarat příslušné doklady, přivolat lékaře a pohřební službu a definuje nárok na placené volno k zařízení pohřbu. Veškeré dotazy Vám ochotně odpoví Pohřební služba Roman Vítek.


Pohřebnictví, pohřební služby-pohřby do země, žehem, převozy zesnulých

Pohřebnictví, pohřební služby-pohřby do země, žehem, převozy zesnulých

Pohřební služba POSPA Uherský Brod zajistí veškeré pohřební služby spojené s pohřby do země i žehem, v jakýkoliv den i hodinu. Dbáte na citlivý a individuální přístup. Pokusíme se ulehčit Vám těžké období ztráty blízkého člověka a zajistíme Vše potřebné za Vás: - převozy zesnulých - ČR i ze zahraničí - vázání věnců a kytic - tisk parte - kopání hrobů - hudbu - související služby dle přání pozůstalých. Využijte možnost přeplacení pohřbu dopředu (i formou splátek). Dohodnutí pohřbu je možné i přes telefon - +420608836649.


Pohřební ústav Libochovice – zajistí převoz, zpopelnění, pohřeb do země, církevní obřad

Pohřební ústav Libochovice – zajistí převoz, zpopelnění, pohřeb do země, církevní obřad

Zasáhla vás smutná událost úmrtí v rodině a potřebujete pomocnou ruku? Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o. zajistí v Libochovicích a okolí. Podle přání zemřelého a rodiny zajistíme převoz po celém území České republiky i mezinárodně, pohřeb do země, zpopelnění nebo církevní obřady. Nabízíme také balzamace i vyšší hygienické zaopatření zemřelých, dále prodej pohřebního zboží a poradenství s organizací pohřbu. Spolehnout se můžete na profesionální přístup a pietní průběh obřadu. V těžkých chvílích při úmrtí v rodině kontaktujte Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o. Libochovice.


Pohřební ústav Pieta Plzeň

Pohřební ústav Pieta Plzeň

Zařizujete pohřeb? Pohřební ústav PIETA spol. s r.o. Plzeň vám podá pomocnou ruku v této nelehké situaci. Poradíme a pomůžeme se zařízením převozu zesnulého z domu smutku, s tiskem smutečního oznámení, s uspořádáním civilního nebo církevního pohřbu včetně hudby, řečníka a květinové smuteční výzdoby. Ať už je přání zesnulého a rodiny pohřeb s obřadem nebo zpopelnění bez smutečního obřadu, vše vykonáme s patřičnou úctou a pietou. Pozůstalým poskytneme útěchu a poradenství s vyřizováním formalit a nabízíme také kompletní náhrobní zboží včetně uren, lampiček, svíček a smuteční výzdoby. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na Pohřební ústav PIETA spol. s r.o.


Balzamování zesnulých - specializace pro thanatopraktické ošetřování těl zemřelých

Balzamování zesnulých - specializace pro thanatopraktické ošetřování těl zemřelých

Cílem thanatopraxe je úprava těla zemřelých pro smuteční obřady. V rámci thanatopraktického ošetření na určitou dobu zabráníme rozkladu těla a provedeme kosmetickou úpravu. Společnost svoje praktické zkušenosti předává dál a provádí i výuku balzamování pro české a německé studenty. Vlastníci pohřebního ústavu jsou v České republice jediní, kteří po dvouletém studiu získali diplom k výkonu balzamování zemřelých a vyššího hygienického zaopatření.