Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 6 dní.


Pohřební služby, Německo

Pohřební služby, Německo

Vážení, můžete mi prosím poslat cenovou kalkulaci na kremaci. Měla by to být cenově výhodná rakev a příslušenství k pohřbu.
Prosím, řekněte mi cenu za pohřbení v České republice na zelené louce.
Sdělte mi prosím možnost vzít si urnu do Německa.
Urna by měla být přivezena na pohřeb na jezeře (moři).
Snad máte tuto možnost.
Neměl by se konat žádný smuteční obřad.
Tento požadavek slouží jako opatření do budoucna pro mne a mého manžela.

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damen, sehr geehrte Herren, Können Sie mir bitte einen Kostenvoranschlag für eine Feuerbestattung erstellen. Es sollte der preisgünstigste Sarg und die günstigste Sterbegarnitur sein.
Nennen Sie mir bitte einen Preis für eine Urnenbestattung in Tschechischer Republik auf grüner Wiese.
Nennen Sie mir bitte eine Möglichkeit, die Urne nach Deutschland mit zu nehmen.
Die Urne soll einer See Bestattung zu geführt werden.
Vielleicht haben Sie auch selbst diese Möglichkeit.
Es soll keine Trauerfeier statt finden.
Diese Anfrage dient der Vorsorge für mich und meinen Ehemann.
Für Ihre Bemühung bedanke ich mich sehr herzlich.
Mit freundlichem Gruß Ursula Heider.
Poptávka byla vložena dne:
10.07.2018 10:43

Platnost poptávky:
10.10.2018 10:04

Kontaktní osoba:
: Ursula Heider

Kontaktní email:
pouze pro klienty EDB

Telefon:
pouze pro klienty EDB

Fax:
pouze pro klienty EDB

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty EDB

Země:
pouze pro klienty EDB

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zařídíme pohřby ve smutečních, kremačních síních, v kostelech za Vás

Zařídíme pohřby ve smutečních, kremačních síních, v kostelech za Vás

Pohřební služba Jana Horká Staré Město u Uherského Hradiště zajistí pohřby ve smutečních síních, v kostelech i kremace v kremačních síních. Zařídíme smuteční rozloučení se vším potřebným - kontaktovat nás můžete 24 hodin denně i o víkendech na čísle 604741155. Se vším Vám pomůžeme a díky naší pomoci budou v těchto těžkých chvílích tyto záležitosti pro Vás snazší. Poskytujeme kompletní pohřební služby - obstaráme odvoz zesnulého, zajistíme pohřební síň s klimatizací ve Starém Městě a kremaci v kremační síni ve Zlíně a Brně, církevní pohřební obřady, poslední rozloučení s vašimi milovaným dle přání pozůstalých. Zprostředkujeme: - objednání hudby - doprava autobusem - květinovou výzdobu, smuteční věnce - výkop hrobu. Chápeme, že v období smutku není snadné plánovat smuteční rozloučení, proto Vám nabízíme pomoc i s tiskem smutečních oznámení či vyřízením matričních záležitostí.


Pohřební služba-pohřby do země i žehem, zajištění všech náležitostí

Pohřební služba-pohřby do země i žehem, zajištění všech náležitostí

Pohřební služba Kroměříž - Pohřební ústav KONKORDIA, zajistí pohřeb ve smuteční síni Kroměříž. Zajištění podmínek pohřbu je možné si domluvit předem - tel.: 573338151. Služby: -civilní i církevní rozloučení -pohřeb do země i žehem - kremace. Zajišťujeme převoz zesnulého odkudkoli v České republice i ze zahraničí. Zprostředkujeme fotografa, hudbu, dopravu a květiny, tisk smutečních oznámení. Na prodej máme obaly na urny, objednáme i rytí nápisu na urnu Vyřídíme i vystavení úmrtního listu.


Pohřební a hřbitovní služby Moravská Třebová - kompletní služby spojené s vyřízením pohřbu

Pohřební a hřbitovní služby Moravská Třebová - kompletní služby spojené s vyřízením pohřbu

Pohřební služba - Věra Netolická Moravská Třebová S Vaší pomocí připravíme důstojné rozloučení s Vašimi blízkými. převozy zesnulých pohřeb církevní i civilní pohřeb do země, kremace tisk parte zajištění smuteční hudby (živá nebo reprodukovaná) zajištění řečníka smuteční výzdoba (smuteční věnce, kytice, stuhy) široký výběr rakví a uren z katalogu hřbitovní příslušenství (fotoskříňky, vázy, lampy, svíčky, růžence, kříže aj.) vykopání hrobu, otevření hrobky rozptyl na rozptylové loučce ekonomické pohřby, pohřby bez obřadu Kontaktovat nás můžete nonstop, přijedeme a budeme Vám nápomocni. V naší kanceláři jsme k dispozici od pondělí do pátku.


Převozy zesnulých ČR - převozy po celé ČR i ze zahraničí

Převozy zesnulých ČR - převozy po celé ČR i ze zahraničí

POHŘEBNÍ ÚSTAV S.R.G. společnost Trutnov V nejtěžších chvílích Vám zajistíme veškeré služby spojené s úmrtím: kremace, pohřeb do země, smuteční oznámení, květiny, převozy zemřelých, hřbitovní služby. S odvozem zesnulého Vám pomůžeme nejen v České republice, ale i ze zahraničí. Vaši ztrátu zmírnit neumíme, ale rádi Vám pomůžeme s celým procesem pohřbu. Zajišťujeme kompletní služby s vypravením pohřbů a kremací včetně převozů v celé ČR i ze zahraničí. Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně, Horní Maršov, Svoboda nad Úpou, Žacléř, Bernartice, Vlčice, Pilníkov


Pohřební služby Litoměřice, pro důstojné rozloučení se zesnulými

Pohřební služby Litoměřice, pro důstojné rozloučení se zesnulými

Pohřební služby jsou při úmrtí blízké osoby nezbytnou součástí. Náš litoměřický ústav je zde pro to, aby Vám pomohl se důstojně se zesnulým rozloučit. Poskytujeme naše služby po celé České Republice. Pokud nastane úmrtí v cizině, pošleme ostatky letecky zpátky do ČR. Jsme držiteli francouzské habilitace a můžeme je proto jako jediní převážet po celém území Francie. Vyřídíme všechny nutné doklady a povolení pro převoz do ciziny i z ní. Zemřelého kvalitně hygienicky zaopatříme a nabalzamujeme, popřípadě zpopelníme a uložíme v zahraničí či v tuzemsku. Pro rozloučení dodáváme stuhy, šerpy, květinové vazby a další doplňkové zboží na hrob.


Zajištění kremace, zhotovení písma, pohřby do země, kopání hrobu

Zajištění kremace, zhotovení písma, pohřby do země, kopání hrobu

V pohřebnictví Staré Město se postaráme o zajištění kremace i pohřbů do země, obstaráme kopání hrobu a zhotovení písma na náhrobní desky. Pohřební služba Jana Horká zajistí vyřízení veškerých formalit, matričních záležitostí v okrese Uherské Hradiště i mimo okres. Pokud nevíte co vše je potřeba zařídit pro smuteční obřad, kontaktujte nás na tel.:605509727, rádi Vám pomůžeme a o vše se postaráme.