Sklo, Rakousko

Sklo, Rakousko

Poptávám sklo kuchyňskou stěnu 220 x 60, prosím o uvedení ceny.

Původní znění:
Anfrage
Glas 220mal 60 fuer kuecherueckwand preis bitte
Poptávka byla vložena dne:
10.07.2018 10:41

Platnost poptávky:
10.10.2018 10:02

Kontaktní osoba:
Raimund pollhammer


Telefon:
067 674 83935

Země:
Oesterreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Potisk skla s vizuálním efektem Double Vision pro nadstandardní interiérové, komerční vybavení

Potisk skla s vizuálním efektem Double Vision pro nadstandardní interiérové, komerční vybavení

Investoři dostávají díky produktům řady Image Glass od firmy FRAJT Kroměříž novou možnost pro návrh i realizaci nadstandardního komerčního a interiérového vybavení. Potisk skla s vizuálním efektem Double Vision umožňuje z každé strany skla mít jiný motiv. Skleněné dveře a stěny Image Glass s vizuálním efektem Double Vision jsou novinkou, kdy kombinací průhledných a neprůhledných ploch můžeme díky oboustranným vizuálním efektům vytvořit předěl dvou místností. Prostory odpočinku a relaxace nemusí být s touto technologií jen kombinací strohých stavebních dílů, nábytku a předmětů, které potřebujeme, ale mohou vytvářet harmonické prostředí, které pozitivně působí na smysly. Díky Image Glass nadčasovém designu skla, který dotváří každý moderní interiér, se vytváří úchvatná atmosféra, která zaujme každého návštěvníka veřejného zařízení nebo hosta v domě. Firma FRAJT se zúčastila 27.ročníku veletrhu For Arch v září 2016 v Praze, kde se představilo celkem 841 vystavovatelů z 15 zemí světa. Opakovaně zde probíhá soutěž Grand Prix o nejlepší exponát, kterou vyhlašuje společnost ABF, a.s.. Z přihlášených 41 výrobků ze současně probíhajících výstav For Stav, ForTherm, ForWood a Bazény, Sauny &Spa obdržel tuto cenu právě náš produkt skleněný panel s keramickým digitálním tiskem IMAGE GLASS, efektem double vision. Neváhejte a navštivte náš showroom v Kroměříži na ulici Kaplanova.


Sklenářství, řezání skla a zasklívání - zasklení okna, výlohy, dveří, balkónu i lodžie

Sklenářství, řezání skla a zasklívání - zasklení okna, výlohy, dveří, balkónu i lodžie

Máte rozbité okno, výlohu či skleněné dveře a sháníte firmu v okolí Ostravy, která by se Vám postarala o zasklení? Naše Sklenářství Kohoutek Ostrava s.r.o. je tou nejlepší volbou. Sklenářské práce: - zasklívání - řezání čirého i ornamentního skla - výroba a montáž zrcadel - skleněné obklady - vrtání - broušení - sámování - výroba prosklených zábradlí - lepení UV lampou. Díky dlouholetému působení v této oblasti máme bohaté zkušenosti a naše práce je vždy odvedena perfektně a profesionálně. Přesvědčte se i Vy o našich kvalitách a připojte se k našim spokojeným zákazníkům!


Luxusní skleněné přístřešky, zastřešení terasy, markýzy u verandy. Kompletní dodávka s montáží

Luxusní skleněné přístřešky, zastřešení terasy, markýzy u verandy. Kompletní dodávka s montáží

Toužíte po přístřešku na Vaši zahradu, terasu či verandu? Našli jste správně, firmu WIDOMA s.r.o., která má patentovaný systém na luxusní přístřešky, které se přizpůsobí potřebám zákazníka. Oceníte rychlé a efektivní přizpůsobení aktuálnímu stavu počasí a vysokou propustnost světla prostřednictvím čirého zasklení. Obvodové, bezrámové zasklení včetně širokého spektra komfortních doplňků poskytne příjemné a plnohodnotné využití až na 10 měsíců v roce. -Celoprosklenou střešní konstrukce, která je ovládána motorovým posuvem prosklených sekcí, prostřednictvím dálkového ovladače. -Terasový přístřešek s patentovaným systémem posuvné, celoprosklené střešní konstrukce ovládána manuálním posuvem prosklených sekcí, prostřednictvím teleskopické tyče. -Pocitovou teplotu v letním období regulují markýzy -Hliníková konstrukce má antikorozní a práškovou povrchovou úpravu. -Vrstvené bezpečnostní sklo VSG/TVG 8 mm -letní zahrada nabízí i variantu prosklenou střechu doplněnou o celoprosklené obvodové systémy. Bližší informace k návrhu, zvolení ideálního typu přístřešku naleznete na našich webových stránkách.


Zasklené terasové přístřešky pro celoroční využití s termoregulačními skly pro každé počasí

Zasklené terasové přístřešky pro celoroční využití s termoregulačními skly pro každé počasí

Ať je venku zima nebo teplo, Vy si díky novince roku 2017 - systému zastřešení VITELLO VACANZA můžete posedět na Vaší terase za každého počasí. Novinku na trh připravila znojemská firma WIDOMA s.r.o, která se specializuje na zastřešení teras po celé České republice. Systém VITELLO VACANZA Vás jistě okouzlí na první pohled. Jedná se totiž o moderní a elegantní zasklení Vaší terasy, které v sobě nese nespočet inovací. Nejen, že jsou skla v několika barevných variantách, ale také disponují termoregulačním faktorem, který Vám umožní udržet stabilní teplotu za každého počasí. Skla jsou posuvná, a tak si můžete za pěkného počasí systém otevřít a užit si tak sluníčka. Nemusíte se obávat, že to bude mechanicky náročnější. Toto zastřešení je nejen praktické, ale také snadně ovladatelné. Systém má rovněž zabudovanou okapnicí, je zcela voděodolný a zkonstruován tak, aby odolal i povětrnostním vlivům. Venkovní zasklené přístřešky firmy WIDOMA s.r.o., to jsou elegantní, moderní a kvalitní zasklené přístřešky, která Vám umožní relaxovat na terase v jakoukoli roční dobu.


Akce na obkladové sklo

Akce na obkladové sklo

Máme rádi přírodu, chceme ji pomoci a proto Vám touto cestou rádi nabídneme ukázku, jak se dá jít cestou šetrnou a to nejen k životnímu prostředí, ale i k Vám a našim dětem. Každý z nás si může vybrat a my jsme si již vybrali...prezentaci čističů, nejen skleněných obkladů, které jsou odbouratelné přírodou. Toužíte po skleněném obkladu do kuchyně nebo koupelny? Víme, že čistící přípravek, jako dárek k obkladovému sklu, se může zdát jen málo k tomu, abyste si koupili naše obkladové sklo - ale my jsme rádi, že jste došli až sem a třeba se jen trochu zamyslíte na těmi předchozími řádky...


Interierové celoprosklené dveře a stěny Pardubice - Kompletní dodávky interiérových celoprosklených stěn a dveří

Interierové celoprosklené dveře a stěny Pardubice - Kompletní dodávky interiérových celoprosklených stěn a dveří

Rádi byste svůj interiér oživili něčím novým? Říkáte si, že by to chtělo více světla do vašich prostorů? Skvělou volbou jsou celoprosklené stěny a dveře. ATECH Bohemia a.s. kompletuje, dodává a montuje Interierové celoprosklené dveře a stěny. Interiérové celoprosklené stěny krásně prosvětlí Váš dům či byt. Celý výrobní program je v souladu s platnou legislativou ošetřen certifikáty a atesty platnými na území České republiky. Jste-li z okolí Pardubic nebo z jiného koutu naší republiky, zastavte se u nás pro Váši interiérovou celoprosklenou stěnu.