Sklo, Rakousko

Sklo, Rakousko

Poptávám sklo kuchyňskou stěnu 220 x 60, prosím o uvedení ceny.

Původní znění:
Anfrage
Glas 220mal 60 fuer kuecherueckwand preis bitte
Poptávka byla vložena dne:
10.07.2018 10:41

Platnost poptávky:
10.10.2018 10:02

Kontaktní osoba:
Raimund pollhammer

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Oesterreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Obkladová skla jsou nejlepší kalená skla s vysokou odolností

Obkladová skla jsou nejlepší kalená skla s vysokou odolností

Společnost LEKY s.r.o Kolín zaměřuje svou výrobu především na skleněné vitríny, prodejní pulty, vestavěné skříně a dále pak kuchyně, do kterých vyrábíme obkladová kalená skla. Obkladová skla – moderní a originální vzhled Vyrábíme praktická obkladová skla, která najdou své využití jak v kuchyni, tak i v koupelně. Díky svým perfektním vlastnostem odolají vůči tepelným a mechanickým vlivům. Sklo vyrábíme v široké barevné škále jednobarevné i s různými druhy dekoračních potisků. Takže si určitě vybere každý.


Bezrámové zasklení, francouzská okna nebo prosklené rohy od českého výrobce

Bezrámové zasklení, francouzská okna nebo prosklené rohy od českého výrobce

Sháníte českou firmu, která se specializuje na kvalitní bezrámové zasklení, francouzská okna nebo prosklené strukturální rohy? Pak již nehledejte a podívejte se na českou firmu ALBO, která sídlí nedaleko města Přerov. Ať už budete volit mezi: - bezrámovým zasklením - francouzským oknem - proskleným strukturálním rohem firma ALBO Vám zajistí, že konečný výsledek bude nejen krásným a estetickým doplňkem Vašeho domu, ale také, jako všechny kvalitní výrobky firmy, plnit tepelněizolační funkce. Bezrámové zaklení je taktéž vhodné pro prosvětlující světlíky v novostavbách. K základní výbavě patří: - izolační dvojsklo obohacenou o lehkou pokovenou vrstvu - mezisklení rámeček (nerezový, sklolaminátový, s prostupem tepla Ug=1 či podle norem ČSN EN) K základní výbavě si můžete rovněž pořídit: - izolační trojsklo obohacené o lekou pokovenou vrstvu - mezisklení rámeček (nerezový, sklolaminátový, s prostupem tepla Ug=1, dle norem ČSN EN, se vzduchovou neprůzvučností) - bezpečnostní izolační sklo Zmodernizujte svůj dům pomocí bezrámových zaklení, francouzských oken nebo prosklených strukturálních rohů, které jsou nejen estetické, ale i minimalistické, tepelně izolační a hlavně kvalitní. Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy ALBO, která Vám ráda zodpoví Vaše případné dotazy.


Interierové celoprosklené dveře a stěny Pardubice - Kompletní dodávky interiérových celoprosklených stěn a dveří

Interierové celoprosklené dveře a stěny Pardubice - Kompletní dodávky interiérových celoprosklených stěn a dveří

Rádi byste svůj interiér oživili něčím novým? Říkáte si, že by to chtělo více světla do vašich prostorů? Skvělou volbou jsou celoprosklené stěny a dveře. ATECH Bohemia a.s. kompletuje, dodává a montuje Interierové celoprosklené dveře a stěny. Interiérové celoprosklené stěny krásně prosvětlí Váš dům či byt. Celý výrobní program je v souladu s platnou legislativou ošetřen certifikáty a atesty platnými na území České republiky. Jste-li z okolí Pardubic nebo z jiného koutu naší republiky, zastavte se u nás pro Váši interiérovou celoprosklenou stěnu.


Skleněné obklady zdí interiérů - obložení za kuchyňskou linkou, skleněné obrazy

Skleněné obklady zdí interiérů - obložení za kuchyňskou linkou, skleněné obrazy

Společnost Frajt s.r.o. je jedním z předních českých výrobců skel s digitálním keramickým potiskem ve vysokém rozlišení. V dnešní době jsou žádané skleněné obklady zdí interiérů a skleněné obrazy. Firma dodává obložení za kuchyňskou linkou, sprch, vstupních prostor. Materiálové provedení skleněných obkladů z kaleného - bezpečnostního skla tl. 5 až 8 mm. Tisk na sklo je velice odolný vůči vlhkému prostředí, vysokým teplotám, UV záření a poškrábání. Kompletní sklenářské vybavení společnosti nabízí zákazníkům nadstandardní a profesionální služby v řešení na míru s dokonalým výsledkem v požadovaném designu. Vhodné pro: - obklady vstupních prostor - skleněné obložení sprch a zdí interiéru - obkladové skla za kuchyňskou linku s libovolným motivem - skleněné obrazy. Sídlo firmy v Kroměříži - Zlínský kraj.


Skleněné stěny a sanitární příčky do wellness a hotelu

Skleněné stěny a sanitární příčky do wellness a hotelu

Precizní zakázková výroba skleněných příček a stěn s vysoce odolným keramickým potiskem IMAGE GLASS s vizuálním efektem od firmy Frajt s.r.o., je elegantním řešením předělu dvou místností nebo sanitárních zařízení budov. Kombinací poloprůhledných a neprůhledných ploch lze dosáhnout oboustranných vizuálních efektů. Takový prvek prostor opticky rozčlení a doplněním o celoskleněné dveře jej lze využít všude tam, kde je hlavním úmyslem zachovat propojení a světlost místností s požadovaným důrazem na design. Jedná se o montované, stabilní, univerzální dělící a sanitární příčky. Jejich výhodou je: - rychlá montáž - prostorová a designová variabilita - snadná údržba. Sklo je vždy bezpečnostní z kaleného skla tl.10 mm v kombinaci s nerezovými nebo hliníkovými doplňky v povrchové úpravě elox, které jsou vhodné i do náročného vlhkého a mokrého prostředí. Skleněné stěny a příčky mohou být posuvné, skládací nebo fixní. Dle přání a požadavků investorů, poskytuje firma Frajt kompletní služby od poradenství, tvorby vizualizace, zaměření, výroby až po odbornou montáž po celé České Republice. Konstrukční prvky: - veškeré kovové doplňkové konstrukce jsou z nerez oceli AISI 316L, nebo hliníku s povrchovou úpravou elox - individuální možnosti volby dekoru skla např. satinato nebo tištěný motiv - sklo s motivem je vytištěné na tiskárně Rho Vetrocer anorganickými keramickými inkousty odolnými proti poškrábání a vlhkému prostředí. Rozlišení tisku až 800dpi. Motivy lze vybrat z databáze, použít motiv architekta, případně nechat vytvořit individuální motiv naším grafickým designérem. Navštivte nás v našem showroomu na ulici Kaplanova, Kroměříž - Zlínský kraj.


Luxusní skleněné přístřešky, zastřešení terasy, markýzy u verandy. Kompletní dodávka s montáží

Luxusní skleněné přístřešky, zastřešení terasy, markýzy u verandy. Kompletní dodávka s montáží

Toužíte po přístřešku na Vaši zahradu, terasu či verandu? Našli jste správně, firmu WIDOMA s.r.o., která má patentovaný systém na luxusní přístřešky, které se přizpůsobí potřebám zákazníka. Oceníte rychlé a efektivní přizpůsobení aktuálnímu stavu počasí a vysokou propustnost světla prostřednictvím čirého zasklení. Obvodové, bezrámové zasklení včetně širokého spektra komfortních doplňků poskytne příjemné a plnohodnotné využití až na 10 měsíců v roce. -Celoprosklenou střešní konstrukce, která je ovládána motorovým posuvem prosklených sekcí, prostřednictvím dálkového ovladače. -Terasový přístřešek s patentovaným systémem posuvné, celoprosklené střešní konstrukce ovládána manuálním posuvem prosklených sekcí, prostřednictvím teleskopické tyče. -Pocitovou teplotu v letním období regulují markýzy -Hliníková konstrukce má antikorozní a práškovou povrchovou úpravu. -Vrstvené bezpečnostní sklo VSG/TVG 8 mm -letní zahrada nabízí i variantu prosklenou střechu doplněnou o celoprosklené obvodové systémy. Bližší informace k návrhu, zvolení ideálního typu přístřešku naleznete na našich webových stránkách.