Sklo, Rakousko

Sklo, Rakousko

Poptávám sklo kuchyňskou stěnu 220 x 60, prosím o uvedení ceny.

Původní znění:
Anfrage
Glas 220mal 60 fuer kuecherueckwand preis bitte
Poptávka byla vložena dne:
10.07.2018 10:41

Platnost poptávky:
10.10.2018 10:02

Kontaktní osoba:
Raimund pollhammer


Telefon:
067 674 83935

Země:
Oesterreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní a kompaktní skleněné zastřešení Vaší terasy

Kvalitní a kompaktní skleněné zastřešení Vaší terasy

Idylické chvilky na Vaší terase si nyní můžete užívat i za nepříznivého počasí díky systému skleněného zastřešení terasy VITELLO-FLEX, které Vám zajistí společnost WIDOMA s.r.o. sídlící ve Znojmě. Jádro konstrukce posuvného zastřešení terasy VITELLO-FLEX je tvořeno nerezovými hliníkovými profily, které jsou odolné silným povětrnostním vlivům. Samotná konstrukce je pak tvořena bezpečnostním sklem o síle 8 mm. Technické řešení našeho zastřešení Vám umožní otevírat a posouvat jednotlivé díly zastřešení dle libosti.


Sklo pro exteriérové aplikace - fasádní skla, skleněné zábradlí, informační tabule

Sklo pro exteriérové aplikace - fasádní skla, skleněné zábradlí, informační tabule

K posledním trendům v architektuře patří použití skla jako obkladového materiálu pro exteriérové aplikace - fasádní skla, balkonové zábradlí a informační tabule nebo bannery. Firma FRAJT Kroměříž disponuje výrobním zázemím pro zpracování skla a dodání kompletního výrobku. Fasádní sklo je z kaleného skla tl. 8 mm v kombinaci s vybraným motivem, nerezovým systémem kotvících terčů nebo montážních křížů. V případě balkonového zábradlí je tl. kaleného skla až 18mm. Motiv je vytištěn anorganickými keramickými inkousty odolnými proti poškrábání, povětrnostním vlivům a UV záření, vysokým teplotám. Proto jde o ideální produkt pro použití v exteriéru. Pro bližší informace nás kontaktujte mailem či telefonicky.


Skleněné schody a zábradlí Vám vyrobí sklenářství Praha 6

Skleněné schody a zábradlí Vám vyrobí sklenářství Praha 6

Společnost ACERA SKLO s.r.o. je tradičním a dlouholetým výrobcem - ze skla dokáže vyrobit prakticky cokoliv. Služby poskytuje od projektu až po realizaci. Významnou skupinu služeb tvoří výroba skleněných schodů, schodišť i zábradlí do interiéru i exteriéru. Skleněné schody a zábradlí jsou moderním doplňkem jak pro domácnosti, rodinné domky, tak pro firmy či obchodní centra. Jsou nejen krásné na pohled, ale i snadné na údržbu. Pro výrobu skleněných schodů se používá pochozí sklo Connex (s bezpečnostními prvky), které je možné vybrat v kaleném i nekaleném provedení. Pro jednotlivé doporučujeme protiskluzovou úpravu na sestupové hraně. Pražské sklenářství ACERA SKLO realizuje skleněná schodiště různého typu - vřetenová, přímá nebo lomená. Se skleněnými schody a zábradlí má dlouholeté zkušenosti. Fotogalerii realizovaných zakázek si pro inspiraci můžete prohlédnout přímo na www stránkách www.acera.cz - viz. odkaz níže.


Sklenářství, sklenářské práce - skla na míru, zasklívání oken, dveří a výloh

Sklenářství, sklenářské práce - skla na míru, zasklívání oken, dveří a výloh

Sklenářství Hranol v Ostravě Vítkovicích vám nabízí sklenářské práce na vysoce kvalitní úrovni a naši pracovníci vám splní vaše přání, představy a očekávání. Poskytujeme tyto sklenářské práce: - skla na míru - zasklívání oken, dveří a výloh - sprchové zástěny na míru - řezání, vrtání, broušení skla a jeho další opracování - opracování, broušení a řezání zrcadel. Naše firma se zabývá touto činností od roku 1995, proto jsou naše služby velmi kvalitní a profesionální, tak neváhejte a přijďte do našeho sklenářství!


Skleněné střešní světlíky pro denní světlo i v těch nejtmavších koutech

Skleněné střešní světlíky pro denní světlo i v těch nejtmavších koutech

Máte ve Vašem podkrovním bytě nebo ateliéru nedostatek přirozeného denního světla? Je interiér Vašeho skladu nebo provozních prostor tmavý? Vše vyřeší skleněné střešní světlíky, které na míru vyrobí společnost ACERA SKLO s.r.o. z Prahy. Skleněné střešní světlíky přivedou světlo do tmavých prostor průmyslových hal, chodeb hotelů, šaten sportovišť a tělocvičen nebo podzemních bazénů a samozřejmě do podkrovních místností rodinných domů. Společnost ACERA SKLO s.r.o. má zkušenosti také s rekonstrukcí historických skleněných světlíků a na přání Vám vyrobí skleněné světlíky ve Vámi požadovaném barevném provedení.


Celoskleněné, skleněné dveře s digitálním potiskem - designové provedení

Celoskleněné, skleněné dveře s digitálním potiskem - designové provedení

Společnost Frajt s.r.o, dodává kompletní řešení skleněných dveří s nejkvalitnějšími prvky a mimořádným designem. Naprostou novinkou jsou designové celoskleněné dveře s digitálním potiskem a vizuálním efektem Image Glass „double vision“. Kombinací poloprůhledných a neprůhledných ploch lze dosáhnout nečekaných oboustranných vizuálních efektů. Skleněné dveře tak vytvoří dominantní prvek předělu dvou místností, kde je z každé strany viditelný odlišný motiv a zároveň je vidět skrze tyto motivy. Tato možnost představuje zatím neobjevený potenciál dekorování skla. Žádná fólie, pískování nebo laminace ale keramický tisk na sklo, který zaručí stálost barev a odolnost proti poškrábání, vysokým teplotám, vodě nebo UV záření po celou dobu životnosti skla. Zvolením vlastního motivu a výběrem ze široké škály nerezového kování a hliníkových-obložkových zárubní si vybere opravdu každý. Neváhejte nás kontaktovat mailem či telefonicky.