Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 6 dní.


Sklo, Rakousko

Sklo, Rakousko

Poptávám sklo kuchyňskou stěnu 220 x 60, prosím o uvedení ceny.

Původní znění:
Anfrage
Glas 220mal 60 fuer kuecherueckwand preis bitte
Poptávka byla vložena dne:
10.07.2018 10:41

Platnost poptávky:
10.10.2018 10:02

Kontaktní osoba:
Raimund pollhammer

Kontaktní email:
pouze pro klienty EDB

Telefon:
pouze pro klienty EDB

Fax:
pouze pro klienty EDB

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty EDB

Země:
pouze pro klienty EDB

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sklenářství, řezání skla a zasklívání - zasklení okna, výlohy, dveří, balkónu i lodžie

Sklenářství, řezání skla a zasklívání - zasklení okna, výlohy, dveří, balkónu i lodžie

Máte rozbité okno, výlohu či skleněné dveře a sháníte firmu v okolí Ostravy, která by se Vám postarala o zasklení? Naše Sklenářství Kohoutek Ostrava s.r.o. je tou nejlepší volbou. Sklenářské práce: - zasklívání - řezání čirého i ornamentního skla - výroba a montáž zrcadel - skleněné obklady - vrtání - broušení - sámování - výroba prosklených zábradlí - lepení UV lampou. Díky dlouholetému působení v této oblasti máme bohaté zkušenosti a naše práce je vždy odvedena perfektně a profesionálně. Přesvědčte se i Vy o našich kvalitách a připojte se k našim spokojeným zákazníkům!


Výroba obkladových skel kuchyňských linek a koupelen, obklady stěn

Výroba obkladových skel kuchyňských linek a koupelen, obklady stěn

Vyrábíme a dodáváme obkladová skla kuchyňských linek a koupelen. Nechte svou koupelnu nebo kuchyň vynikout skvělým doplňkem v němž se snoubí design s praktičností. Obkladové sklo můžete dále použít jako na obklady stěn i na pracovní desky. Sklo máme k dispozici v široké barevné škále jednobarevné i s různými druhy dekoračních potisků. Nenašli jste vzor, který by Vám vyhovoval? Nevadí. Můžete použít i Vámi dodané foto. Sklo je kalené a vyniká svou vysokou odolností. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.


Sklenářské práce - řezání čirých i ornamentních skel od jedné z nejvýznamnější firem v Ostravě

Sklenářské práce - řezání čirých i ornamentních skel od jedné z nejvýznamnější firem v Ostravě

Patříme v Ostravě mezi nejdéle působící a nejvýznamnější firmy v oboru sklenářství, takže pokud hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, jste na tom správném místě. Mezi naše běžné sklenářské práce patří: - řezání čirých i ornamentních skel - výroba a montáž zrcadel na stěnu - výroba obrázkových klipů na míru - montáž grafoskel a barevných skel - prosklené zábradlí - sámování - vrtání - broušení - rámování - lepení čirým lepidlem UV lampou - zasklívání plastových oken - zasklívací práce přímo u zákazníka. Dále se specializujeme na speciální a náročné sklenářské práce - montáž skleněných stěn a střech, stavba protihlukových skleněných stěn, opláštění ocelových konstrukcí bezpečnostními skly apod. S námi budete mít jistotu dobře odvedené práce, proto nás neváhejte kontaktovat.


Skleněné markýzy jsou moderní a zároveň praktické - Praha

Skleněné markýzy jsou moderní a zároveň praktické - Praha

Proto je využíváno k výrobě mnoha produktů, jako jsou různá designová schodiště, zábradlí, stěny, obklady, dveře i nábytek. Sklo zkrátka vypadá dobře, není náročné na údržbu a perfektně plní své funkce. Oblíbeným a žádaným zbožím jsou právě i skleněné markýzy. Ty vám s radostí vyrobíme ve sklenářství ACERA SKLO. Díky našim bohatým zkušenostem a špičkovým sklenářům jsme schopni zrealizovat velmi kvalitní, pěkné a funkční skleněné markýzy, které splní všechna vaše očekávání. Nebráníme se ani jakýmkoli zajímavým a atypickým návrhům skleněných markýz a dalších výrobků. Nabízíme jak skleněné markýzy na táhlech, tak i samostatné či konstrukcí podepřené. Markýzy uchycujeme buďto na terče nebo do lišty. Související konstrukční prvky dodáváme v nerezu či v žárově pozinkované oceli. Sklo pro skleněné markýzy si můžete vybrat jak čiré, tak i mléčné nebo s barevnými foliemi. Skleněné markýzy nejsou samozřejmě našim jediným výrobkem. Zajišťujeme sklenářské práce všeho druhu včetně servisu, poradenství a dodávek souvisejících služeb (zámečnické, truhlářské…). Vymyslete si skleněnou markýzu podle svých snů a my vám vaše nápady rádi zrealizujeme. - skleněné markýzy na táhlech - skleněné markýzy samostatné - konstrukcí podepřené skleněné markýzy - nerezové konstrukční prvky - konstrukční prvky ze žárově pozinkované oceli - sklo čiré, mléčné či s barevnými foliemi


Zrcadla pro taneční sály, posilovny a tělocvičny Praha - včetně truhlářského vyrovnání stěny

Zrcadla pro taneční sály, posilovny a tělocvičny Praha - včetně truhlářského vyrovnání stěny

Zrcadlové stěny musí být vysoce odolné, nejlépe v bezpečnostní úpravě, aby nedošlo v posilovně nebo tanečním sálu k úrazu. K tomuto účelu slouží instalace folie pro bezpečnostní úpravu zrcadel proti roztříštění. Montáž zrcadel i velkoplošných zrcadlových stěn pro taneční sály, posilovny a tělocvičny se provádí plošným nalepením na připravený podklad. Vybrat si můžete tloušťku instalovaného zrcadla - v rozmezí od 4 do 6 mm a také jeho typ. K dispozici jsou zrcadla v čirém i tónovaném provedení. Zrcadla pro taneční sály, posilovny i tělocvičny dodává sklenářství ACERA Praha 6 na klíč, včetně zajištění stavebních prací, vyrovnání stěny a dřevěného madla. V případě zájmu se na tuto firmu neváhejte obrátit!


Celoskleněné stěny z bezpečnostního skla pro světlé prostory k bydlení i práci

Celoskleněné stěny z bezpečnostního skla pro světlé prostory k bydlení i práci

Nejste spokojeni s vnitřním uspořádáním prostoru v otevřené kanceláři nebo ve Vašem domě? Řešením jsou celoskleněné stěny a příčky z bezpečnostního skla, které prostor rozdělí, ale na rozdíl od běžných stavebních úprav budou výsledkem moderní a prosvětlené prostory vhodné pro bydlení i práci. Celoskleněné stěny Vám navrhne a na míru vyrobí společnost ACERA SKLO s.r.o. z Prahy. Nejedná se pouze o fyzické oddělení prostor, stěny mají také protihlukové vlastnosti a jsou velmi žádané například pro zlepšení akustiky v kancelářích typu "open space" nebo pro vytvoření zasedacích místností. Veškeré použité sklo je nerozbitné a celý systém celoskleněných stěn je ukotven pomocí nosných konstrukcí a kotvicích prvků.