Potravinový tovar a nápoje 2018

Potravinový tovar a nápoje 2018

Predmetom zákazky je dodávka potravinárskeho tovaru a nápojov slúžiaceho najmä pre účely stravovania zamestnancov. Sortiment potravinárskeho tovaru a nápojov je orientačne bližšie určený kódmi spoločného slovníka obstarávania (CPV) a konkrétne zoznamom sortimentu, ktorý je uvedený v Prílohe č. 1 časti B.3 týchto súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
26.06.2018 09:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa účelových zariadení

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2018 11:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa účelových zariadení

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba, prodej, dovoz chlazených, teplých jídel, polévek

Výroba, prodej, dovoz chlazených, teplých jídel, polévek

Využijte možnost zajistit pro své zaměstnance dovoz jídla až do provozovny Vaší firmy. Společnost JOSPO a.s. Holešov zajistí dovoz chlazených i teplých jídel na noční i odpolední směny, rozvoz i na odloučená pracoviště, či různé prodejny. Rozvoz jídel vlastní výroby zajistíme v okrese, Kroměříž, Přerov i celém regionu Zlínský kraj. Denně nabízíme 35 druhů chlazených jídel a 4 druhy polévek tradiční české kuchyně. Zajišťujeme také gastronomické a cateringové služby. Nabízíme výrobu, prodej a rozvoz: -chlazených i teplých jídel - jedna porce -levné a chutné -rychlá příprava -balená chlazená jídla -jídla tradiční české kuchyně -3-4 hlavní teplá jídla a salát - jednoporcových a víceporcových jídel -4 druhy polévek.


Trvanlivá hotová jídla Expres Menu - hotovky na doma i cesty - Eshop

Trvanlivá hotová jídla Expres Menu - hotovky na doma i cesty - Eshop

Nestíháte vařit? Objednejte si trvanlivé hotovky z našeho Canonico.cz! Získáte snadné a rychlé řešení oběda s garancí kvalitních, českých surovin, které oceníte nejen na cestách během dovolené, ale také doma během všedních dnů. Najdete zde široký výběr trvanlivých hotovek Expres Menu. Jistě oceníte rychlost dodání, neboť tato hotová jídla jsou skladem. Hotovky jsou jednoporcové nebo výhodnější dvouporcové, včetně příloh. Objednat si můžete také polévky, bezlepkové a veganské trvanlivé potraviny a jídla s nízkým podílem sacharidů - low carb. Tato hotová jídla jsou sterilována unikátním procesem bez použití jakýchkoli konzervantů a stabilizátorů, jsou bezlepková, je možno je skladovat v rozmezí 1°C až 30°C a mají dobu spotřeby 3 roky od data výroby (kompletní menu 1 rok). Hotová jídla Expres menu jednoduše ohřejete na sporáku, v mikrovlnce nebo horké vodě. Pokud tedy hledáte jednoduché, rychlé, dobré a zdravé řešení Vašeho oběda, neváhejte a udělejte si zásobu trvanlivých hotovek Expres Menu z eshopu Canonico!


Extra husté sirupy ZON - výroba - bez konzervantů a bez sladidel

Extra husté sirupy ZON - výroba - bez konzervantů a bez sladidel

Hledáte vhodný sirup na výrobu domácí limonády nebo jen ochucení vody? Pak zvolte výhradně český produkt společnosti ZON spol. s r.o. Výrobce nealkoholických nápojů a sirupů v Třebíči vyrábí nápoje již 5 generací. Extra husté sirupy bez konzervantů, bez sladidel a bez syntetických barviv vyrábíme tradiční horkou cestou. Při výrobě vycházíme z dlouholetých zkušeností a tradičních receptur. Sirupy nabízíme ve dvou řadách: - sirupy extra husté - gastro sirupy Sirupy Extra husté: - s cukernatostí 65%, doporučené ředění 1:13 - sirupy lze nakoupit v mnoha variacích - balení v 0,7l, 1l a 3l kanystrech. Dodáváme sirupy do restaurací, barů a velkoobchodů.


Přírodní švestková povidla-výroba povidel bez konzervantů, přidaného cukru

Přírodní švestková povidla-výroba povidel bez konzervantů, přidaného cukru

Pro výrobu chutných domácích koláčů, buchet a dalších produktů se často používají švestková povidla - čistě přírodní produkt bez konzervantů a přidaného cukru vyrábí rodinná firma Jiří Netopil Pravčice, která hospodaří v oblasti Kroměříž, Přerov. Výroba povidel probíhá pouze z vyzrálých švestek s vysokým obsahem cukru, tepelným zpracováním švestky neztrácí svoji výraznou chuť a přirozené vlastnosti. Náš produkt díky své kvalitě získal značku Regionální potravina a v D-Testu 2016 se stal vítězem své kategorie. Objednat si můžete povidla v balení 250g, 400g a 750g i dárkové balení. Pro objednávku využijte formulář na webu. Odešleme zboží poštou, případně po telefonické domluvě je možné osobní převzetí.


Kofola Originál v sudech k čepování za skvělé ceny ve velkoskladu Opava

Kofola Originál v sudech k čepování za skvělé ceny ve velkoskladu Opava

Přijďte si pro sudovou Koflu Originál z produkce Kofola a.s. do velkoskladu L & M nápoje s.r.o. v Opavě a načepujte si tento tradiční kolový nápoj, který se vyrábí již od roku 1960. Tento populární nápoj si nejlépe vychutnáte čepovaný z naších sudů za skvělé ceny. Základem Kofoly je speciální sirup KOFO, který je složený ze 14 látek přírodního charakteru doplněných o kofein. Neobsahuje kyselinu fosforečnou, má o třetinu nižší obsah cukru a o polovinu nižší obsah kofeinu než jiné kolové nápoje! Z produkce Kofola a.s. nabízíme také tyto nealkoholické nápoje za skvělé ceny: - Capri Sonne - Chito tonic - Jupík FUNNY FRUIT - Kofola ve skle nebo PET láhvi - Orangina Original - Rajec - Rauch různé ovocné příchutě - Rauch ledový čaj - RC Cola PET a sklo - Top Topic více příchutí - Vinea bílá i červená. V našem skladě seženete kromě výrobků z firmy Kofoly a.s. i další doplňkový sortiment, mezi který patří káva, džusy, nealko, slané pečivo a prodej "dárkového" zboží.


Výroba tradičních i netradičních zákusků a cukrářských výrobků

Výroba tradičních i netradičních zákusků a cukrářských výrobků

Máte-li chuť na klasické koblížky či lahodné zákusky vyrobené tradiční a poctivou recepturou, navštivte některou z poboček pekárny Ivanka na Brněnsku! Toto pekařství sídlící v Moravském Krumlově vyrábí jednak tradiční plněné i neplněné koblihy či donuty, ale také tradiční zákusky. Své chutě zde zároveň uspokojí i milovníci cukrářských výrobků. Vybírat si můžete ze široké škály tradičních i netradičních krémových zákusků, ale i ovocných řezů či tvarohových dortů naší vlastní výroby.