Poptáváme obnovu stříbrného chromování u výčepních stojanů

Poptáváme obnovu stříbrného chromování u výčepních stojanů

Poptáváme obnovu stříbrného chromování u výčepních stojanů:
Cobra 1 ... 2, 5kg ... 4ks
Cobra 2 ... 4kg ... 11ks
Cobra 3 ... 6kg ... 8ks.
Poptávka byla vložena dne:
19.06.2018 15:19

Platnost poptávky:
19.07.2018 14:22

Kontaktní osoba:
Měšťanský pivovar v Poličce, a.s.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Svitavy

Obrázek:
Poptáváme obnovu stříbrného chromování u výčepních stojanů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Komplexní práce s kovem – kataforéza, lisování, galvanické zinkování, práškové lakování

Komplexní práce s kovem – kataforéza, lisování, galvanické zinkování, práškové lakování

Hledáte spolehlivou firmu, která se komplexně věnuje práci s kovem od návrhu přes výrobu, povrchové úpravy až po dodávku a montáž? Pak neváhejte a oslovte firmu LAKUM-KTL a.s. ve Frýdlantě nad Ostravicí. Pomůžeme Vám s kovem, ať už potřebujete pouze konečné povrchové úpravy nebo kompletně od návrhu až po dodávku a montáž. Naši odborníci poskytují konzultace při návrhu a vývoji nového výrobku. Kovovýroba: CNC zpracování plechů – vhodné na malé a střední série Lisování kovů – velkosériová výroba - střední a velké série Montáž – technologie mechanického nýtování, svařování, šroubování Povrchová úprava: Kataforéza – Rychlá a finančně výhodná metoda, výborná přilnavost a nízká tloušťka, skvělé antikorozní vlastnosti. Používá se jako základní povrchová úprava, nebo jako konečná antikorozní povrchová úprava. Práškové lakování – finální úprava kovových povrchů. Ekologická aplikace, odolný výsledný lak, barevně stálý, skvělá ochrana proti korozi. Galvanické zinkování – elektrolytické pokovování Zn/Fe, Zn/Ni – využívá se jako základní tak i povrchová úprava kovových povrchů. Používá se pro elektricky vodivé předměty, i větších rozměrů, na povrchovou úpravu ocelových dílů, spojovacích materiálů a odlitků.


Prášková lakovna – práškové lakování velkých kovových dílů

Prášková lakovna – práškové lakování velkých kovových dílů

Potřebujete nalakovat kovové díly vetších rozměrů a nevíte, na koho se obrátit? V tom případě kontaktuje práškovou lakovnu Plado s.r.o. z Ivančic na Brněnsku. Právě tato společnost, která se věnuje povrchové úpravě kovů, jako je tryskání a práškové lakování, lakuje i velké kovové díly metodou práškového lakování. Společnost Plado s.r.o. v rámci práškového provádí: - práškové lakování velkých kovových dílů do rozměru 7,0 x 2,1 x 2,0 metrů (délka x výška x šířka) - předúpravu produktu před lakováním – tryskání, fosfátování železitým fosfátem nebo dle potřeby broušení - práškové lakování kovových výrobků s teplotní odolností minimálně 200°C - přepravu zakázky na valníků


Prášková lakovna – povrchová úprava kovů práškovým lakováním

Prášková lakovna – povrchová úprava kovů práškovým lakováním

Firma PLADO, s.r.o. se sídlem v Ivančicích provádí povrchovou úpravu kovů - práškové lakování - všech kovových výrobků, a to s teplotní odolností minimálně 200°C. PLADO s.r.o. Vám může v rámci práškového lakování poskytnout: - práškové lakování na nejrůznější typy kovových výrobků - fosfátování – dokonalé očištění kovových dílů před jejich samotným lakováním - odolnou, efektivní a vysoce odolnou povrchovou úpravu kovů - povrchovou úpravu kovů, která je šetrná k životnímu prostředí - provedení práškového lakování v odstínech barevné stupnice RAL


Povrchové úpravy a montáže brýlových obrub

Povrchové úpravy a montáže brýlových obrub

Lakování, ruční malování a další povrchové úpravy vzhledu brýlových obrouček včetně montáže brýlových obrub nabízí firma TOP COLOR s.r.o. v Janovicích nad Úhlavou. Zcela originální vzhled propůjčí brýlím ručně malované ornamenty a vzory na brýlových obroučkách. Mezi další techniky úpravy povrchu řadíme tamponový tisk, který také nabízíme. Více než dvacet let zkušeností v oboru povrchových úprav brýlí je garancí prvotřídně odvedené práce a dokonalých výsledků. Pokud Vás nabídka zaujala a máte jakékoliv dotazy, neváhejte kontaktovat firmu TOP COLOR s.r.o. v Janovicích nad Úhlavou.


Otryskání suchým ledem - čištěné povrchy zůstávají nepoškozené

Otryskání suchým ledem - čištěné povrchy zůstávají nepoškozené

Jak funguje otryskání suchým ledem? Oproti vodnímu ledu přechází suchý led přímo z pevného stavu do plynného. Firma ELNA-renovace s.r.o. provádí neabrazivní otryskání suchým ledem - odstraňuje nečistoty na původní podklad a to na kovu nebo na původní nátěrový systém. V jakém oboru lze využít tuto metodu? Pro průmysl automobilový, doprava, elektrotechnický, energetický, farmaceutický, gumárenský, chemický, opravárenství, plasty, polygrafický, potravinářský, strojírenský. Na očistění mazadel, tuk, bílkoviny, nečistoty vzniklé vlivem tepelných procesů, chemikálie, usazeniny(asfalt), prach. Kde všude? Tanky , zásobníky, dopravníky, řetězy, baličky, dávkovací systémy, elektromotory, elektrické zařízení, roboty, automatizovaná pracoviště, tepelné výměníky, lisy, stroje.


Tryskání nerezových povrchů balotinou, úpravy antikorozních ocelí

Tryskání nerezových povrchů balotinou, úpravy antikorozních ocelí

Potřebujete firmu zabývající se tryskáním nerezových povrchů balotinou? Pak neváhejte a vyzkoušejte nás, společnost FK system - povrchové úpravy, s.r.o., která sídlí v Brně-Modřicích. Poskytujeme služby v oblasti povrchových úprav kovů, tryskání nerezových povrchů balotinou. Tryskání balotinou je velmi moderní povrchová úprava antikorozních ocelí jedná se o otryskávání povrchu skleněným nebo keramickým granulátem unášeným proudem vzduchu o tlaku 0,6 až 0,7 MPa. Povrch po otryskání je sametově lesklý až sametově matný. Provádíme tryskání ve dvou speciálních komorách o rozměru 5×5 a 10×5m. Jsme ve spolupráci s mnoha strojírenskými podniky, zámečnickými dílnami a jinými podniky. Více informací najdete na webových stránkách.