Poptávám historické medaile

Poptávám historické medaile

Poptávám medaile motiv:
- mincovna Smolník
- geologické dny Zlatá Idka a filatelie.
Poptávka byla vložena dne:
15.06.2018 13:27

Platnost poptávky:
15.07.2018 13:25

Kontaktní osoba:
Bohumil Drábik

Kontaktní email:

Telefon:
+420 737 920 845

Okres:
Rakovník

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Likvidace pozůstalostí - výkup nábytku, skříní, hodinek a dalších dekorativních předmětů

Likvidace pozůstalostí - výkup nábytku, skříní, hodinek a dalších dekorativních předmětů

Řešíte likvidaci pozůstalosti? Jsem sběratel hodinek a rád od Vás v Opavě a Krnově vykoupím starožitné předměty, které již nevyužijete. Mám zájem o nábytek, skříně, hodinky, pohlednice, vyznamenání, odznaky, hračky, vzduchovky, zavírací nože, plakety, porcelán, sklo, sochy, sošky, vázy a další dekorativní předměty z období socialismu. Nechte si poradit dříve, než něco hodnotného vyhodíte. Zavolejte a domluvíme se na osobní návštěvě nebo zašlete fotografie na výše uvedenou e-mailovou adresu nebo na messenger. Vše s Vámi zkonzultuji, případně se domluvíme na dalších podrobnostech. Nechcete si dělat starosti s likvidací pozůstalosti? I v tomto případě Vám mohu vyjít vstříc. Spolupracuji se specializovanou firmou a zajistím kompletní likvidaci na klíč. Nalezené sběratelské předměty Vám jako bonus zaplatím.


Zakázková kovovýroba Jablonec nad Nisou, výroba medailí, odznaky, pamětní mince, knoflíky

Zakázková kovovýroba Jablonec nad Nisou, výroba medailí, odznaky, pamětní mince, knoflíky

Představujeme Vám firmu ZANOKOV, spol. s r.o. z Jablonce nad Nisou, která svoji činnost zaměřila na zakázkovou kovovýrobu. Zabýváme se výrobou odznaků, medailí, pamětních mincí, plaket, kravatových spon, firemních štítků a log, nábytkového kování, hodnostního značení, čepicových odznaků, drobného kování, opaskových spon, růžků, knoflíků, kování na pouzdra, držadel na kabelky, kování na koňské postroje. Výrobky naší firmy ZANOKOV, spol. s r.o. z Jablonce nad Nisou jsou galvanicky pokoveny pro větší odolnost a dlouhou životnost. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Květinová 1075/42, Jablonec nad Nisou.


Mince, medaile, bankovky, sbírky – výkup a prodej

Mince, medaile, bankovky, sbírky – výkup a prodej

Zvažujete prodej Vaší sbírky mincí, bankovek nebo pamětních medailí? Přijďte s nimi k odborníkům ze společnosti ANTIUM AURUM s.r.o. z Prahy. Výkup mincí, bankovek a medailí jednotlivě nebo celých sbírek provádíme za účelem prodeje v aukcích a nabízíme výhodné ceny určené na základě odborného posouzení a odhadu odborníkem. Odhad ceny je zdarma a nezávazně. Zlaté, stříbrné mince a historické bankovky vykupuje společnost ANTIUM AURUM s.r.o.


Výkup starožitných hodinek Prim, Omega, Longines včetně příslušenství - odhad ceny zdarma

Výkup starožitných hodinek Prim, Omega, Longines včetně příslušenství - odhad ceny zdarma

Leží Vám doma v šuplíku staré hodinky? Uvažujete co s nimi? Jsem sběratel starožitných předmětů a rád od Vás v Opavě, Ostravě vykoupím nevyužité hodiny a hodinky. Mám zájem o retro předměty a předměty z období socialismu. Zaměřuji se na kapesní, mechanické a náramkové pánské hodinky, nástěnné, krbové nebo podlahové hodiny. Může jít o značky Prim, Omega, Longines, Poljot, Raketa, LDH, Pobeda, Zenith, TAG Heuer, Spartak a další výrobce. Máte poškozené hodinky? Nevadí, vykoupím je od Vás v jakémkoliv stavu, přičemž fungující komponenty použiji na náhradní díly. K hodinkám vykoupím krabičky, paragony, záruční listy, reklamy a další originální příslušenství. Váháte, zda hodinky opravdu prodat? Chcete znát jejich hodnotu? Zavolejte na telefonní číslo 723000350, já za Vámi osobně přijedu a stanovím odhad ceny zdarma. Za některé typy hodinek můžete obdržet 5 000 Kč a více. V případě stříbrných a zlatých hodinek je samozřejmostí ověření u profesionálního zlatníka.


Výkup mincí, medailí a bankovek Praha - jednotlivě i v celých sbírkách

Výkup mincí, medailí a bankovek Praha - jednotlivě i v celých sbírkách

Jste sběratelé mincí nebo máte doma staré mince, bankovky či medaile a chcete zjistit jejich cenu? Navštivte společnost ANTIUM AURUM s.r.o. z Prahy, kde tyto mince odborně ocení a vykoupí. Nabízíme profesionální odborně ocenění současné reálné hodnoty, výkup jednotlivých mincí i celých sbírek či sad nebo mincí a bankovek z pozůstalostí a finanční hotovost za výkup v hotovosti. Společnosti ANTIUM AURUM s.r.o. z Prahy garantuje mnohaleté zkušenosti v oboru, přehled o výkupních cenách ve světě a férové jednání.


Originální sportovní medaile na přání, zakázku - prodej, odlévání

Originální sportovní medaile na přání, zakázku - prodej, odlévání

Stojí před Vámi organizace sportovního utkání, závodu či jiné sportovní události a vy chcete ocenit ty nejlepší originálními medailemi? Pak jste na správném místě! Firma Zinako s.r.o. je na míru Vašim požadavkům a představám vyrobí, a to odlitím zinkoslitin do silikonových forem, které umožňují pracovat s libovolnými tvary a velikostmi. Neváhejte a pro bližší informace nás kontaktujte na telefonním čísle 777 331 093 nebo navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte podrobnější informace o tom, jaké možnosti při výrobě sportovních medailí jsme pro Vás připravili.