Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 7 dní.


Poptávám ocelové šroubovací spony

Poptávám ocelové šroubovací spony

Poptávám ocelové šroubovací spony, průměr 60 mm.
Poptávka byla vložena dne:
14.06.2018 10:36

Platnost poptávky:
14.07.2018 10:33

Kontaktní osoba:
Dvořák

Kontaktní email:
pouze pro klienty EDB

Telefon:
pouze pro klienty EDB

Fax:
pouze pro klienty EDB

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty EDB

Okres:
pouze pro klienty EDB

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Talířové a zatloukací hmoždinky, vtloukané, průvlakové kotvy - dodávka a prodej

Talířové a zatloukací hmoždinky, vtloukané, průvlakové kotvy - dodávka a prodej

Potřebujete-li jiný spojovací nebo kotevní materiál, obraťte se na společnost Jakub Kokeš CZ, s.r.o. v Rudné u Prahy, která má v oblasti prodeje spojovacího materiálu a kotevní techniky dlouholeté zkušenosti. Prodáváme a dodáváme široký sortiment talířové a zatloukací hmoždinky, ale také vtloukané a průvlakové kotvy a jinou kotevní techniku. Prodej, dodávka: - sanační kotva pro spárovou izolaci 140 - 200 mm - sanační vrut PTV POWER - zateplovací hmoždinka talířová UNI (TD 60) - SBH-T - zateplovací hmoždinka talířová PHT-KT s kovovým trnem - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PORO-KT s kovovým trnem - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PORO-KP s kovovým trnem a plastovou hl hlavou - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PORO-PT s plastovým trnem - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PT s plastovým trnem - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 10, hlava 6HR - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 10, hlava 6HR - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 10, hlava Pz3 - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 8, hlava Torx - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 8, hlava Pz3 - hmoždinka zatloukací HZ 5 - hmoždinka zatloukací HZ 6 - hmoždinka zatloukací HZ 8 - zatloukací hmoždinka ocelová ZHO 6 - zatloukací hmoždinka ocelová ZHOP 6 - zatloukací kotva T-DN - multiuzlovací hmoždinka - zatloukací kotva VKO 9 - zatloukací trubková kotva do betonu ZTK 8 - průvlakové (prstýnkové) kotvy BA Vybírejte produkty jen té nejvyšší kvality, vybírejte u společnosti Jakub Kokeš CZ, s.r.o.


Lišty a dilatace SCHLÜTER, dilatační spáry pro obklady a dlažby Ostrava, Praha

Lišty a dilatace SCHLÜTER, dilatační spáry pro obklady a dlažby Ostrava, Praha

Lišty a dilatace Schlüter i dilatační spáry pro obklady a dlažby zajišťuje společnost PROFILA TRADE s.r.o. Tyto produkty Vám poskytnou bezúdžbové a funkční řešení pro dilatační spáry v obkladech a dlažbách. V rámci série Schlüter®-DILEX jsou dostupné objektové spáry, spáry v ploše a koutové a napojovací spáry. Profily Dilex společnost PROFILA TRADE s.r.o. dodává v provedení z různých materiálů dle požadavků zákazníka a předpokládaného chemického a mechanického poškozování podlahové krytiny. Přenechte své starosti profesionálům a obraťte se na společnost PROFILA TRADE s.r.o. Uděláme vše pro Vaši maximální spokojenost!


Nábytkové, dveřní, větrací mřížky v eshopu pro podlaháře, výrobce nábytku

Nábytkové, dveřní, větrací mřížky v eshopu pro podlaháře, výrobce nábytku

Skvělé ceny poskytuje firma Ventilátory Zlín - Karel Ušela v eshopu. Pro podlaháře, výrobce nábytku, kuchyní nabízíme kovové větrací mřížky dveřní a nábytkové - hliníkové a nerezové. Větrací mřížky použitelné v exteriéru i interiéru. Dveřní mřížky pro přívod a odvod vzduchu - nerezové, z ocelového galvanizovaného plechu, hliníkové v bílém, stříbrném, zlatém provedení. Hliníkové nábytkové mřížky - bílé, stříbrné, zlaté, bronzové provedení Dále na prodej - kovové mřížky podlahové, stěnové, krbové a mřížky plastové, dřevěné, nerezové pro různé použití.


Konsignačních sklady pro dodavatele a odběratele -  snadné a optimální skladování

Konsignačních sklady pro dodavatele a odběratele - snadné a optimální skladování

Přemýšlíte, kde uskladnit své zboží či výrobky? Pokud hledáte optimální a výhodné řešení skladování, obraťte se na jihlavskou firmu LAGUS s.r.o., která se kromě výroby šroubů, matic a klipů zabývá i pronájmem konsignačních skladů. Konsignační sklad je optimální volbou pro každou firmu, která potřebuje uskladnit své zboží nebo výrobky, ale také chce umožnit odběrateli plynulý odběr zboží. Oproti standardnímu skladu, kde si zboží přiváží a odváží dodavatel, u skladu konsignačního zboží přiváží a uskladňuje dodavatel, ale odběratel si zboží vyzvedává sám. O vyskladnění následně informuje dodavatele, který mu vystaví fakturu na základě výkazů o výdeji. Objednávky jsou pak nahrazeny dokumenty: -výdejkou, stav skladu nebo odvolávka Konsignační sklady Vám tedy usnadní práci a i následné papírování. Pokud se rozhodnete si takový konsignační sklad pořídit, neváhejte kontaktovat firmu LAGUS s.r.o., která Vám navrhne i optimální řešení přímo pro Vaši firmu.


Kvalitní spojovací materiál, nářadí a nástroje - nejširší výběr v železářství v Brně

Kvalitní spojovací materiál, nářadí a nástroje - nejširší výběr v železářství v Brně

Tradiční a jedinečné železářství s nejširším výběrem kvalitního spojovacího materiálu, nářadí a nástrojů je Železářství Skořepka, s.r.o. v Brně. Navštívit náš můžete v železářství ve Feroně Brno na Víděnské 89 nebo využijte naši nové služby - Internetový rezervační systém, kde si zboží rezervujete přes internet a po té si ho vyzvednete a zaplatíte na prodejně. Máme opravdu široký výběr spojovacího materiálu, nářadí a nástrojů: - šrouby a šroubky, matice, podložky, hřebíky - ruční elektrické nářadí pro profesionály - šroubováky, dláta, nástroje pro opracování dřeva - pásové pily - pilníky - vázací a upínací prostředky a další. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Kotvy s přerušením tepelného mostu, pro zateplovací systémy a markýzy - prodej, e-shop

Kotvy s přerušením tepelného mostu, pro zateplovací systémy a markýzy - prodej, e-shop

Naše společnost se zabývá prodejem a e-shopem spojovacího a kotevního materiálu, ocelových upevňovacích dílů, upevnění VZT i profilů pro montované konstrukce. Potřebujete ukotvit markýzu? Navštivte naši prodejnu nebo internetový obchod, kde naleznete kotvy pro markýzy, pro zateplovací systémy i kotvy s přerušením tepelného mostu. Kotvení markýz pomocí systému THERMAX 12 a THERMAX 16: - jedná se o revoluční způsob upevnění markýz a jiných břemen - umožňuje ukotvení bez tepelných mostů skrz izolant tloušťky 60 - 110 - k montáži nebudete potřebovat žádné speciální nářadí ani nástavce - sada obsahuje - kotevní šroub Thermax, plastové sítko, nerezovou podložku a matici. Zaměřujeme se na sortiment montážních a upevňovacích systémů od předních evropských výrobců. Naši pracovníci jsou Vám k dispozici a velmi ochotně Vám se vším rádi poradí!