Poptávám ocelové šroubovací spony

Poptávám ocelové šroubovací spony

Poptávám ocelové šroubovací spony, průměr 60 mm.
Poptávka byla vložena dne:
14.06.2018 10:36

Platnost poptávky:
14.07.2018 10:33

Kontaktní osoba:
Dvořák

Kontaktní email:

Okres:
Mladá Boleslav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spojovací díly nejen pro automobilový průmysl, nestandardní spojovací materiál

Spojovací díly nejen pro automobilový průmysl, nestandardní spojovací materiál

Potřebujete sehnat dodavatele šroubů, nýtů, matic, pér a dalšího ať už standardního či nestandardního spojovacího materiálu a to nejen pro automobilový průmysl? Pak jsme tu přesně pro Vás. Jsme specialisty ve svém oboru, především na nestandardní spojovací materiál pro automobilový průmysl a stavební firmy. Dodavatele polotovarů si pečlivě vybíráme a všichni jsou samozřejmě certifikováni. Povrchovou úpravu provádíme dle požadavku zákazníka a norem BMV, General Motors, VW, Fiat, Automotive Lighting aj. Ve zboží si můžete vybrat mikrošrouby, pojistné kroužky, závitové tyče, podložky, klínové ocele ad. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.


Kotevní technika - chemické kotvy, hmoždinky, stahovací pásky, turbo šrouby a další

Kotevní technika - chemické kotvy, hmoždinky, stahovací pásky, turbo šrouby a další

Kvalitní kotevní techniku značek Den Braven, Fisher, Index, Profikote, Profistyl, seženete v brněnské firmě PROFIKRAFT TRADING, která je Váš partner na profesionální ruční nářadí. V širokém výběru kotevní techniky naleznete: - chemické kotvy - aplikační pistole - mísicí špičky - vyfukovací pumpičky - sítka plast + ocel - čistící kartáče - plastové hmoždinky (do plného zdiva, dutých materiálů, ytongu, sádrokartonu, polystyrenu, lešenářské, sady oko/hák) - kovové hmoždinky (kotvy průvlakové, hmoždinky narážecí, do sádrokartonu, pórobetonu) - rámové hmoždinky - zpuštěné vrty - talířové hmoždinky a talířky - stahovací pásky - turbo šrouby Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy, nebo je kontaktujte pomocí emailové adresy.


Rámové hmoždinky MRH, šestihranná hlava s podložkou, zápustná hlava - prodej, eshop

Rámové hmoždinky MRH, šestihranná hlava s podložkou, zápustná hlava - prodej, eshop

Ostravská společnost Metalfix s.r.o. se zabývá prodejem a dodávkou spojovacího, kotevního materiálu a upevňovacích dílů i profilů pro montované konstrukce. Pokud se Vám nechce chodit do prodejny, můžete využít náš e-shop a potřebný materiál si zakoupit přes internet. V naší široké nabídce naleznete rámové hmoždinky, které jsou s předmontovaným šroubem a prodlouženým krčkem. Jsou primárně určeny k upevnění okenních rámů a kovových i dřevěných rastrů odvětraných fasád. Díky předmontovanému bezpečnostními šroubu a prodlouženému plastovému krčku je zaručena maximální ohybová a smyková únosnost. U nás jistě naleznete to, co potřebujete. Pokud si nebudete vědět rady, náš proškolený personál Vám bude velmi rád poradí a pomůže!


Nerezový lankový systém pro bezúdržbové konstrukce, výlohy, záclony - do interiéru i exteriéru

Nerezový lankový systém pro bezúdržbové konstrukce, výlohy, záclony - do interiéru i exteriéru

Nerezový lankový systém nabízí estetický vzhled i vysokou funkčnost, takže je vhodný jako dekorační prvek i pro praktické využití. Jeho jednotlivé díly jsou kvalitně zpracovány a tak si můžete být jisti, že splní dokonale veškerá vaše očekávání. Lankové systémy jsou vhodné pro interiér i exteriér a využít je lze pro: - popínavé rostliny, - zelené fasády, - výplně zábradlí, - podpěrné bezúdržbové konstrukce, - výstavní síně, - výlohy, - fasády, - dřevěné, skleněné poličky, - cedule, - záclony a závěsy, aj. Jejich použití je opravdu velmi široké, vyzkoušejte je i vy a přesvědčte se o jejich funkčnosti, kvalitě i skvělém vzhledu!


Konsignačních sklady pro dodavatele a odběratele -  snadné a optimální skladování

Konsignačních sklady pro dodavatele a odběratele - snadné a optimální skladování

Přemýšlíte, kde uskladnit své zboží či výrobky? Pokud hledáte optimální a výhodné řešení skladování, obraťte se na jihlavskou firmu LAGUS s.r.o., která se kromě výroby šroubů, matic a klipů zabývá i pronájmem konsignačních skladů. Konsignační sklad je optimální volbou pro každou firmu, která potřebuje uskladnit své zboží nebo výrobky, ale také chce umožnit odběrateli plynulý odběr zboží. Oproti standardnímu skladu, kde si zboží přiváží a odváží dodavatel, u skladu konsignačního zboží přiváží a uskladňuje dodavatel, ale odběratel si zboží vyzvedává sám. O vyskladnění následně informuje dodavatele, který mu vystaví fakturu na základě výkazů o výdeji. Objednávky jsou pak nahrazeny dokumenty: -výdejkou, stav skladu nebo odvolávka Konsignační sklady Vám tedy usnadní práci a i následné papírování. Pokud se rozhodnete si takový konsignační sklad pořídit, neváhejte kontaktovat firmu LAGUS s.r.o., která Vám navrhne i optimální řešení přímo pro Vaši firmu.


Prodej spojovacích materiálů - šrouby, matice, vruty, hmoždinky

Prodej spojovacích materiálů - šrouby, matice, vruty, hmoždinky

Spojovací materiál všeho druhu zakoupíte za velkoobchodní ceny na prodejně spojovacích materiálů HPmetal Zlín. Máme velké skladové zásoby, přijďte k nám nakoupit šrouby, matice, vruty, hmoždinky i kotevní techniku či brusivo nebo ruční nářadí. Naši klientelu tvoří převážně drobní živnostníci a kutilové z regionu Zlínský kraj. Stálým zákazníkům vyjdeme vstříc se splatností. V oboru působíme již více než 15 let. Všechny nové produkty testujeme, abychom mohli poskytnout kvalitní poradenství. Prodejní sklad - Zlín-Prštné, ul. Jateční 169. Sortiment: - šrouby, matice, vruty, podložky, závitové tyče, hřebíky, talířové hmoždinky, nýty, spony - kotevní technika, kotvy - ocelové, chemické, lešenářské - ruční nářadí - vrtáky, šroubováky, kleště, hasáky, sikokleště, segerovky, štípačky, kombinačky, vykružováky, diamantové korunky, rašple, dláta, nože, nůžky, nýtovačky, vytlačovací pistole, pistole na pěny, sponkovačky, pilky, pily - brusivo, brusné nástroje - vrtací nástroje - stavební chemie - dílenské, stavební nářadí a měřidla - tesařské kování - lepící pásky.