Poptávám ocelové šroubovací spony

Poptávám ocelové šroubovací spony

Poptávám ocelové šroubovací spony, průměr 60 mm.
Poptávka byla vložena dne:
14.06.2018 10:36

Platnost poptávky:
14.07.2018 10:33

Kontaktní osoba:
Dvořák

Kontaktní email:

Okres:
Mladá Boleslav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spojovací materiál – maloobchodní a velkoobchodní prodej

Spojovací materiál – maloobchodní a velkoobchodní prodej

FACHMANcajky – maloobchodní a velkoobchodní prodejna se spojovacím materiálem a kotevní technikou v Dačicích– poskytuje široký sortiment spojovací materiálu, jako jsou šrouby, matky, hřebíky. Podložky, závitové tyče, hmoždinky nebo vrtáky. V prodejně FACHMANcajky můžete zakoupit: - spojovací materiál z oceli - spojovací materiál z nerezu - spojovací materiál z mosazi Dále si v prodejně FACHMAcajky můžete vybrat ze širokého sortimentu: - šroubů s vnitřním inbusem, stavěcí šrouby - šroubů se šestihrannou hlavou, půlkulatou hlavou, závrtné - matic pojistných, kloubových, korunkových, narážecích napínáků, karabin - podložek plochých, vějířových, pérových - pojistných kroužků, závitových tyčí - šroubů do plechu, samovrtných - šroubů nábytkářských, do plastu, okenních - kolíků, nýtů, pér, hmoždinek - hřebíků apod.


Ohebné, neohebné, celokovové hrotové systémy-ochrana proti ptákům, holubům

Ohebné, neohebné, celokovové hrotové systémy-ochrana proti ptákům, holubům

Jako ochranu proti ptákům je možné instalovat celokovové hrotové systémy na okenní parapety, nad vchody, římsy, hřebeny střech i střešní žlaby. Je to účinná ochrana proti holubům, špačkům, vlaštovkám i větším ptákům. Použitelné jsou i na bodové konstrukce jako sochy. Ohebné i neohebné hrotové systémy prodává firma KLEMPOS - STŘECHY z regionu Zlínský kraj. Rozdíly jsou jednak v ohebnosti, ale i materiálech a výšce hrotů. V závislosti na druhu ptactva a šířce stavebního prvku se volí jednořadý až čtyřřadý hrotový systém. Doporučujeme tyto systémy ochrany proti ptactvu: -Ochrana proti ptákům H 127 - hrotový systém pro ošetření silně zatížené plochy do 300 mm. Základní pásek z polykarbonátu, obsahuje 24 upínacích míst, které lze v zářezech nalámat, hroty z nerezové oceli o průměru 1,3mm, 125 hrotů na 1 metr systému -Celokovový hrotový systém O 113 - ohebný pásek, velmi kvalitní výrobek, 1 kus odpovídá 1 metru -Celokovový hrotový systém N 113 - pevný nedeformovatelný pásek pro rovné plochy, vysoká kvalita zpracování, 1 kus odpovídá 1 metru. Na webu naleznete i další typy systémů.


Šrouby, hřeby, hřebíky, šroubky, matky, podložky a další spojovací materiál na jednom místě

Šrouby, hřeby, hřebíky, šroubky, matky, podložky a další spojovací materiál na jednom místě

Ať už potřebujete doma pověsit poličku nebo připevnit něco na zahradě, přijďte si k nám na pobočku v Opavě vybrat potřebný sortiment spojovacího materiálu. Pro kutili i profesionály máme v naší prodejně výběr: - šroubů (s vnitřním šestihrannem, se zápustnou hlavou, ) - šroubů do plechu - matic (nízkých, uzavřených, samojistících, jemných, prodlužovacích ...) - podložek (rovných, pérových, vějířovitých, karosářských, pod nýty či úkosových) - hřebíků - nýtů (trhacích, maticových, rozklepávacích) - závlaček - napínáků - spon a svorek - drátů - kolíků - kotoučů - ocelových lanek - vrutů do dřeva (se zápustnou hlavou, se šestihrannou, s půlkulatou hlavou) - hmoždinek - utahovacích hrotů - vrtáků (do železa, do dřeva, do betonu, SDS+) - matek - nerezového materiálů - a dalších. Mimo jiné u nás v železářství naleznete také: - metry, vodováhy, sady vrtáků, šroubováků či klíčů, žebříky, popelnice a další sortiment...


Kotevní a upevňovací technika Hradec Králové - nejlepší kotvení plochých střech

Kotevní a upevňovací technika Hradec Králové - nejlepší kotvení plochých střech

Milan Lichtenberg - Kotevní a upevňovací technika Hradec Králové Zabýváme se prodejem kotvící a upevňovací techniky pro různé účely. Nabízíme kvalitní kotevní materiál pro kotvení a upevňování na plochých střechách. Zpracujeme Vám individuální cenovou nabídku dle rozsahu akce Kompletní služby naší firmy zahrnují technické poradenství a dopravu. Působíme od roku 1998 v prodeji a dodávek kotevního materiálu. Zajišťujeme kotvení hydroizolaci plochých střech a opláštění objektů.


Potřeby a nářadí pro domácí kutily - malo a velkoobchod

Potřeby a nářadí pro domácí kutily - malo a velkoobchod

Hledáte-li prodejnu, kde si můžete vybrat ze širokého sortimentu potřeb a nářádí pro domácí kutily, jako jsou kleště, nůžky, sady klíčů, sekyrky nebo hrábě, navštivte prodejnu Fachmancjaky – malobchod a velkoobchod se spojovací a kotvící technikou. V prodejně Fachmancajky naleznete širokou nabídku nářádí a potřeb pro kutily světově známých značek, jako je například Fiskars, Rostex, Narex, Knipex apod. V malo a velkoobchodní prodejně Fachmancajky můžete zakoupit: - sady šroubováků nebo klíčů, klíče, nůžky na plech, tesařské nářadí Narex - nůžky na plech, nůžky na kabely, štípací kleště, kombinované kleště, sika kleště apod. značky Knipex - hrábě, násady na hrábě, sekyrky, zahradní nůžky Fiskars - převodové nůžky na plech Rostex - mnohé další nářadí pro kutily.


Upevňovací systémy Fischer Příbram

Upevňovací systémy Fischer Příbram

Sháníte kvalitní upevňovací systém, na který se můžete spolehnout? Dejte přednost ověřené kvalitě, kterou nabízí hmoždinky, střední a těžké kotvy a chemické kotvy výrobce Fisher. Široký sortiment upevňovacích systémů Fisher naleznete v prodejně Vespos v Příbrami, kde mají většinu běžně žádaných položek skladem ihned k odběru. V prodejně Vespos Vám samozřejmě ochotný personál poradí s výběrem nejvhodnějšího upevňovacího systému Fisher pro Vaše účely.