Automatický elementárny analyzátor častíc

Automatický elementárny analyzátor častíc

Predmetom zákazky je dodávka automatického elementárneho analyzátora častíc na miesto určenia vrátane inštalácie zariadenia a zaškolenie pracovníkov verejného obstarávateľa. Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
14.06.2018 08:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.08.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Zadavatel IČ:
35946024

Kontaktní osoba:
Mgr. Danka Vrtochová

Zadavatel telefon:
+421 335 315 294

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.javys.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

38434000-6
Analyzátory

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Měření průtoků plynů, průtokoměry, detektory, snímače

Měření průtoků plynů, průtokoměry, detektory, snímače

Chystáte se pořídit si nový měřič průtoků plynů, ale nevíte který zvolit? Nyní máme pro Vás skvělé řešení! Přístroje SONOAIR MIL měří současně hmotnost průtoku, procesní přetlak a procesní teplotu. Průtokoměr je možné doplnit i o funkce detekce směru proudění, displej se zabudovanou pamětí pro zaznamenávání měřených dat. Aplikace: -měření spotřeby tlakového vzduchu či plynů -určení náladovosti výroby -měření v kruhových sítích -monitoring úniků plynů netěsnostmi -vhodný pro: tlakový vzduch, N2, CO2, Ar… Pro více informací nás kontaktujte!


Přesné a spolehlivé ultrazvukové kompaktní měřiče tepla SMARTm UKMT

Přesné a spolehlivé ultrazvukové kompaktní měřiče tepla SMARTm UKMT

Maddeo CZ s.r.o. Praha Nabízíme neovlivnitelné měřiče tepla a teplotní senzory včetně kompletních služeb v oblasti měření. Služby zahrnují i výměnu měřičů tepla. Kompletní výměnu měřičů si můžete objednat v našem e-shopu. Maddeo – měřiče tepla pro měření v bytech a v průmyslu. Ultrazvukový kompaktní měřiče tepla SMARTm UKMT vyniká vysokou přesností a spolehlivostí klasická konstrukce kompaktního měřiče tepla, schválen dle MID využívá přesný ultrazvukový princip měření  měřič tepla lze dodat jako přímou náhradu za většinu typů v ČR, předem nutné ujasnit! dálkové odečty přes impulsní, M-Bus nebo rf modul má oddělitelné počítadlo s 0,7m délkou kabelu


Kalibrace a servis průtokoměrů Praha – rychle a odborně

Kalibrace a servis průtokoměrů Praha – rychle a odborně

Hledáte odborníky na kalibraci a servis vlhkostních čidel, elektronik analyzátorů a průtokoměrů? Pak se neváhejte obrátit na společnost PANAMETRIA CZ s.r.o. z Prahy. Kalibraci a kompletní servis vlhkostních čidel, elektronik analyzátorů a průtokoměrů a veškerých výrobků GE Panametrics, GE Sensing, GE Rheonik, Vortek a GE General Eastern provedeme odborně, rychle a kvalitně. Naši odborníci ze společnosti PANAMETRIA CZ s.r.o. jsou připraveni Vám odpovědět na Vaše dotazy.


Alkohol testery. Prodej a servis pro Brno

Alkohol testery. Prodej a servis pro Brno

Sháníte alkohol tester? Potřebujete ověřit zda nemáte či nemají zaměstnanci alkohol v krvi? Firma Altest s.r.o. na trhu již přes 21 let. Prodává a zajišťuje kompletní servis, kalibraci. Alkohol testery změří procento alkoholu v krvi. Záleží vždy na kondici, hmotnosti i výšce člověka. Využijí ji lidí pro osobní potřebu, zda mohou sednout za volat po oslavě i na druhý den. Dále řidiči motorových vozidel a manipulační techniky a samozřejmě i samotná policie. Zkontrolujte se před jízdou? Rádi Vám poradíme jaký typ pro Vás bude nejvhodnější. A provedeme Vám následnou kalibraci jednou do roka. Přijeďte za námi v Brně nebo zavolejte a objednejte si přes náš eshop.


Plnička velkoobjemových pytlů - plnicí průmyslové váhy pro plnění BIG BAGů

Plnička velkoobjemových pytlů - plnicí průmyslové váhy pro plnění BIG BAGů

Pořiďte si plnící váhy pro přesné hmotnostní plnění velkoobjemových vaků (Big-Bagů) suchými sypkými látkami, které využijete zejména v chemickém, farmaceutickém, potravinářském, krmivářském a stavebním průmyslu. Obraťte se na společnost KADLEC, spol. s r.o., která dodává váhy a vážicí systémy také v Praze, Brně a okolí. Plnička velkoobjemových pytlů je v nerezovém provedení a je vhodná pro tyto suroviny: - granuláty plastických hmot - barviva - hnojiva - cement - písek - cukr - obilí, šrot, mouka. Součást dodávky je třífázový motor s převodovkou, vyhodnocovací indikátor a dle přání také silový rozvaděč. Váha umožňuje výstupy do PC nebo na tiskárnu, můžete si zvolit hrubé či jemné dávkování a zadávaní dávkovacích hodnot.


Výpočet požadovaného výkonu topného tělesa rozvaděče – rychlé a přesné

Výpočet požadovaného výkonu topného tělesa rozvaděče – rychlé a přesné

Také si lámete hlavu, jak co nejpřesněji určit požadovaný výkon topného tělesa rozvaděče? Zkoušíte různé metody? Neztrácejte čas. Společnost STEGO Czech s.r.o. z Prahy nabízí pro výpočet optimálního požadovaného výkonu topných těles speciální aplikaci. Aplikace výpočtu požadovaného výkonu topných těles rozvaděčů Vám v pouhých čtyřech krocích vypočítá přesný výsledek. Stačí zadat rozměry skříně, konstrukční materiál rozvaděče a za je umístěn venku nebo uvnitř. Důležitý je také typ rozvaděče, který Vám napoví přehledná schémata. Získejte nyní přesné údaje výpočtu požadovaného výkonu topného tělesa a kontaktujte společnost STEGO Czech s.r.o.