Prevádzkové kontroly vybraných zariadení a odborné prehliadky a odborné skúšky

Prevádzkové kontroly vybraných zariadení a odborné prehliadky a odborné skúšky

Predmetom zákazky je :
a) zabezpečenie výkonu prevádzkových kontrol na vybraných zariadeniach podľa zákona č.541/2004 Z.z. o mierovom využívaní jadrovej energie a o zmene a doplnení niektorých zákonov, podľa IPZK a PK v rozsahu :
- Prevádzkové kontroly vybraných zariadení
- Prevádzkové kontroly zariadení, ktoré nie sú uvedené v položkových kalkuláciách na ocenenie
- Príprava vybraných zariadení na výkon prevádzkových kontrol
- Vypracovanie a aktualizácia plánov kvality
- Výkon skúšky prežarovaním (RT) v zmysle STN 9712
b) zabezpečenie výkonu odborných prehliadok a odborných skúšok (OPaOS) vyhradených technických zariadení (VTZ) tlakových a plynových podľa Vyhlášky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a
ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia (vyhláška č. 508/2009 Z.z.) a výkon odborných prehliadok nádrží s nebezpečnými látkami podľa vyhlášky Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky č. 100/2005 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti o zaobchádzaní
s nebezpečnými látkami, o náležitostiach havarijného plánu a o postupe pri riešení mimoriadneho zhoršenia vôd (vyhláška č. 100/2005 Z.z.) v rozsahu :
I. ODBORNÉ PREHLIADKY A ODBORNÉ SKÚŠKY TLAKOVÝCH ZARIADENÍ
1. Odborné prehliadky a odborné skúšky (OPaOS) vyhradených technických zariadení (VTZ) tlakových podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z. prílohy č.1, I.časť technické zariadenia tlakové v technologických objektoch a netechnologických objektoch
2. Odborné prehliadky (OP) nádrží s nebezpečnými látkami (NL) podľa vyhlášky č. 100/2005 Z.z.
3. Prípravné práce k Odborným prehliadkam a odborným skúškam (OPaOS) vyhradených technických zariadení (VTZ) tlakových podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
4. Odborné prehliadky a odborné skúšky (OPaOS) tlakových zariadení, ktoré nie sú uvedené v položkových kalkuláciách na ocenenie
5. Odstraňovanie porevíznych závad na tlakových zariadeniach
6. Dodávky náhradných dielov k zabezpečeniu odstránenia porevíznych závad
7. Vypracovanie a dodanie náhradnej sprievodnej technickej dokumentácie k tlakovým zariadeniam
II. ODBORNÉ PREHLIADKY A ODBORNÉ SKÚŠKY PLYNOVÝCH ZARIADENÍ
8. Odborné prehliadky a odborné skúšky (OPaOS) vyhradených technických zariadení (VTZ) plynových podľa vyhlášky č. 508/2009 Z. z. prílohy č.1, IV.časť technické zariadenia plynové v technologick
Veřejná zakázka vložena:
14.06.2018 08:07

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.07.2018 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Kontaktní osoba:
Ing. Marian Tallo

Zadavatel telefon:
+421 335 315 196

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.javys.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71632000-7
Technické skúšky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Membránová čerpadla Udor pro rosiče a postřikovače za akční ceny

Membránová čerpadla Udor pro rosiče a postřikovače za akční ceny

Vlastníte-li rosiče nebo postřikovače, kterými vyživujete a chráníte rostliny, určitě využijete nabídky společnosti FORSCH s. r. o., která nabízí membránová čerpadla Udor pro rosiče a postřikovače za akční ceny. Do naší nabídky membránových čerpadel Udor patří čerpadla: nízkotlaká (série ZETA, RO, IOTA) nízkotlaká až vysokotlaká (série KAPPA) vysokotlaká (série OMEGA, BETA). Mimo jiné v naší nabídce najdete také čerpadla pístová, která jsou vysokotlaká (série GAMMA). Zajišťujeme také servisování a dodávání náhradních dílů. Pokud chcete kvalitu a firmu s dlouholetými zkušenostmi, je společnost FORSCH s. r. o. pro Vás tou pravou. Pro více informací neváhejte a navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte.


Revize plynu, plynových zařízení, tlakových nádob od zkušeného revizního technika

Revize plynu, plynových zařízení, tlakových nádob od zkušeného revizního technika

Ze zákona č. 85/1978 Sb. plyne povinnost provádět pravidelně revize plynu, plynových zařízení a tlakových nádob, proto je nutné hlídat termíny. Ušetřete si starosti a obraťte se na zkušeného revizního technika, kterým je Ing. Nohava z firmy THERMATIC Kroměříž. Postará se o revize plynu a tlakových nádob u Vás doma, nebo na firmě a pohlídá lhůty revizí. Působí nejen v regionu Kroměříž, ale i Zlín, Zlínský, Olomoucký, Jihomoravský kraj. Provádí výchozí revize plynových a tlakových zařízení. Pohlídáme termíny: - revize plynových zařízení 1x za 3 roky - kontrola plynových zařízení 1x za rok - provozní revize tlakových nádob 1x za rok - důkladné vnitřní revize u tlakových nádob 1x za 5 let - u kotlů - provozní revize 1x za 3 měsíce, důkladné 1x za rok - tlakové zkoušky 1x za 9 let u kotlů i tlakových nádob.


Jednofázové ponorné čerpadlo BLUE LINE PSP18 pro odpadní vody s plovákem

Jednofázové ponorné čerpadlo BLUE LINE PSP18 pro odpadní vody s plovákem

Potřebujete čerpadlo určené na čerpání odpadní vody? Podívejte se na internetový obchod společnosti CZ PUMPY - čerpací technika s.r.o, kde naleznete jednofázové ponorné čerpadlo BLUE LINE PSP18. Jedná se o čerpadlo s odlišnou konstrukcí dílů, které jsou ve styku s vodou a díky ní může pracovat efektivně a bezpečně v širokém rozsahu průtoku a dopravní výšky bez přetížení. Před zanášením jej chrání konstrukce oběžného kola a proto dochází k efektivnímu přečerpávání kapalin s pevnými částicemi do 25 mm a dlouhými vlákny. Speciální litina a nerezová ocel chrání čerpadlo před korozí. Plovákový spínač, který je součástí, čerpadlo automaticky vypne či zapne v závislosti na výšce hladiny. Čerpadlo je vybaveno ochranou motoru, která v případě přehřátí nebo přepětí čerpadlo automaticky vypne. Maximální hloubka ponoru je 5 metrů a maximální teplota kapaliny 40° C. Pokud budete potřebovat s čímkoliv pomoci, jsme Vám k dispozici!


Správa a údržba budov Praha – kompletní služby od profesionálů

Správa a údržba budov Praha – kompletní služby od profesionálů

Zabírají Vám starosti se správou a údržbou vašeho objektu nebo budovy mnoho času? Nevyznáte se všech opatřeních a nařízeních, která musí dodržet? Pak tyto starosti přenechte odborníkům ze společnosti A-ROYAL Service s.r.o. z Prahy. Při správě a údržbě budov se postaráme o zajištění plánované i provozní údržbové činnosti technologických zařízení odborně způsobilým pracovníkem, zajistíme nepřetržitou havarijní službu, výměnu filtrů VZT, postaráme se o dodržení plánu revizí a vedení provozních knih a provozních řádů technologických zařízení a dodávky potřebných náhradních dílů. Zaujala Vás naše nabídka? Pro doplňující informace neváhejte kontaktovat A-ROYAL Service s.r.o.


Digitalizace dokumentů - elektronická správa nemovitostí, bytů a bytových družstev

Digitalizace dokumentů - elektronická správa nemovitostí, bytů a bytových družstev

Potřebujete informace o správě, údržbě a opravách bytového fondu? Firma Jiří Drašar, a.s. v Jihlavě pro zástupce bytů a bytových družstev formou chráněného internetového přístupu zajišťuje on-line správu nemovitostí a digitalizaci dokumentů. Elektronická správa nemovitostí: - pro zástupce bytů a bytových družstev formou chráněného internetového přístupu zajišťuje on-line správu nemovitostí a digitalizaci dokumentů - náš speciální systém je dostupný na našich stránkách, kde obdržíte kód, díky kterému se budete moci kdykoliv přihlásit. Po zadání přístupového kódu se tak můžete kdykoliv a kdekoliv připojit na tento soukromý zabezpečený účet Digitalizace dokumentů: - do elektronického tvaru převádíme veškeré dokumenty, které nám zašlete poštou, předáte osobně nebo pošlete e-mailem Nabízíme online správu nemovitostí, havarijní službu 7 dní v týdnu 24h denně. Máme 50 zaměstnanců a staráme se téměř o 9000 bytů v Brně, Jihlavě a Třebíči.


Úsporné topení pro Váš domov – tepelná čerpadla vzduch-voda – dodávka a montáž

Úsporné topení pro Váš domov – tepelná čerpadla vzduch-voda – dodávka a montáž

Přemýšlíte často nad tím, jak ušetřit za topení? Přáli by jste si, aby Vaše bydlení bylo úsporné a šetrné k životnímu prostředí? Specialisté ze společnosti MaRel corp s.r.o. Vám rádi pomohou s výběrem, dodávkou a montáží tepelných čerpadel, které Vám sníží náklady na chod domu. Tepelná čerpadla využívají teplo z prostředí, ve kterém se nacházejí, tím Vám ušetří peníze za energie a navíc jsou ekologická. Tepelná čerpadla vzduch-voda se řadí mezi nejlevnější typy čerpadel. Pracují do -25°C a používají se tam, kde není možné vrtat hlubinný vrt. Slouží k vytápění domu a pro ohřev vody. Navíc se dají levně doplnit o řízené větrání či klimatizaci. Při výběru a rozhodnutí o pořízení tepelného čerpadla Vám firma MaRel corp s.r.o. poskytne konzultace a navrhnou vhodné řešení. Dodávku a montáž čerpadla zajistíme v okolí Českého Těšína, Karviné, Ostravy a Frýdku-Místku.