Prevádzkové kontroly vybraných zariadení a odborné prehliadky a odborné skúšky

Prevádzkové kontroly vybraných zariadení a odborné prehliadky a odborné skúšky

Predmetom zákazky je :
a) zabezpečenie výkonu prevádzkových kontrol na vybraných zariadeniach podľa zákona č.541/2004 Z.z. o mierovom využívaní jadrovej energie a o zmene a doplnení niektorých zákonov, podľa IPZK a PK v rozsahu :
- Prevádzkové kontroly vybraných zariadení
- Prevádzkové kontroly zariadení, ktoré nie sú uvedené v položkových kalkuláciách na ocenenie
- Príprava vybraných zariadení na výkon prevádzkových kontrol
- Vypracovanie a aktualizácia plánov kvality
- Výkon skúšky prežarovaním (RT) v zmysle STN 9712
b) zabezpečenie výkonu odborných prehliadok a odborných skúšok (OPaOS) vyhradených technických zariadení (VTZ) tlakových a plynových podľa Vyhlášky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a
ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia (vyhláška č. 508/2009 Z.z.) a výkon odborných prehliadok nádrží s nebezpečnými látkami podľa vyhlášky Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky č. 100/2005 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti o zaobchádzaní
s nebezpečnými látkami, o náležitostiach havarijného plánu a o postupe pri riešení mimoriadneho zhoršenia vôd (vyhláška č. 100/2005 Z.z.) v rozsahu :
I. ODBORNÉ PREHLIADKY A ODBORNÉ SKÚŠKY TLAKOVÝCH ZARIADENÍ
1. Odborné prehliadky a odborné skúšky (OPaOS) vyhradených technických zariadení (VTZ) tlakových podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z. prílohy č.1, I.časť technické zariadenia tlakové v technologických objektoch a netechnologických objektoch
2. Odborné prehliadky (OP) nádrží s nebezpečnými látkami (NL) podľa vyhlášky č. 100/2005 Z.z.
3. Prípravné práce k Odborným prehliadkam a odborným skúškam (OPaOS) vyhradených technických zariadení (VTZ) tlakových podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
4. Odborné prehliadky a odborné skúšky (OPaOS) tlakových zariadení, ktoré nie sú uvedené v položkových kalkuláciách na ocenenie
5. Odstraňovanie porevíznych závad na tlakových zariadeniach
6. Dodávky náhradných dielov k zabezpečeniu odstránenia porevíznych závad
7. Vypracovanie a dodanie náhradnej sprievodnej technickej dokumentácie k tlakovým zariadeniam
II. ODBORNÉ PREHLIADKY A ODBORNÉ SKÚŠKY PLYNOVÝCH ZARIADENÍ
8. Odborné prehliadky a odborné skúšky (OPaOS) vyhradených technických zariadení (VTZ) plynových podľa vyhlášky č. 508/2009 Z. z. prílohy č.1, IV.časť technické zariadenia plynové v technologick
Veřejná zakázka vložena:
14.06.2018 08:07

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
19.07.2018 09:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71632000-7
Technické skúšky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Revize stabilních tlakových nádob

Revize stabilních tlakových nádob

Naše společnost Techair, spol. s r.o. Česká Třebová vám ráda pomůže zajistit povinné revize a zkoušky tlakových zařízení. Tato povinnost je dána dle vyhlášky a normy. Účelem těchto zkoušek je zajištění prvotřídního stavu nádob a tím i ochrana pracovišť. Vše provede revizní technik, který má potřebné oprávnění k činnosti. Dále vám vypracuje revizní zprávu o zjištěném stavu. Revize a zkoušky: výchozí revize – před uvedením do provozu, první provozní revize – do 14 dnů po uvedení do provozu, provozní revize 1x za 12 měsíců – 1 rok, vnitřní revize – 1x za 60 měsíců – 5 let, zkoušky těsnosti – po otevření tlakové nádoby tlakové tlaková zkouška – 1x za 108 měsíců – 9 let Pokud potřebujete zajistit revizi můžete nás kontaktovat buď telefonicky nebo pomocí stránek.


Oběhové čerpadlo na topení, pro vytápění i topné systémy

Oběhové čerpadlo na topení, pro vytápění i topné systémy

Oběhová čerpadla se využívají všude tam kde je potřeba zajistit cirkulaci a čerpání studené či horké vody - v chladicích, klimatizačních a topných systémech. Při výběru oběhového čerpadla by jste měli především dbát na teplotu vody, pro kterou jsou určeny a dopravní výšku vody. Vlastnosti oběhových čerpadel: - nízká spotřeba energie - široký rozsah použití - nízká hlučnost. V eshopu TRITON si vyberete z oběhových čerpadel značky Aquard nebo Grundfos, ale samozřejmě vám také s jejich výběrem vždy rádi pomůžeme.


Údržba nemovitostí po celé Praze – přináší rychlé a kvalitní řešení

Údržba nemovitostí po celé Praze – přináší rychlé a kvalitní řešení

Dlouholeté zkušenosti s údržbami budov jsou pro společnost A.K.F. Správa nemovitostí a.s. se sídlem v Praze tou nejlepší vizitkou. Díky spolupráci s prověřenými formami, realitním makléře, právními poradci a stavebními techniky Vám zajistíme kompletní servis a rychlá a efektivní řešení oprav nebo obsazení volných komerčních prostor na území celé Prahy. Vypracujeme potřebné studie, zajistíme povolení i samotnou výstavbu, případně samotnou správu nemovitostí. Chcete, aby i Vaše nemovitost byla v těch nejlepších rukou? Pak neváhejte a kontaktujte společnost A.K.F. Správa nemovitostí a.s.


Správa nemovitostí SVJ a malých bytových družstev v Praze

Správa nemovitostí SVJ a malých bytových družstev v Praze

Jste malé bytové družstvo či SVJ? Nemáte sílu a čas se již starat o veškerá náležitosti s tím spojené? Tak to přenechte našemu družstvu SBD Stavební bytové družstvo STAVBAŘ, sídlící v Praze 4. My za Vás provedeme a vyřídíme potřebné úkony v ekonomické, provozní a právní oblasti. Poskytujeme standartní služby jako vedení účetnictví, evidenci nákladů, sledování plateb, vyúčtování záloh, údržbu objektu, provoz, opravy a revize sítí, odstranění havárií, úklid, domovní služby, vypracování návrhu rozpočtu, zastupování na úřadech a uzavírání pojistných smluv. Dle zájmu zajistíme i nadstandartní činnosti ve správě nemovitostí.


Poradenství – služby a konzultace pro majitelé nemovitostí Praha

Poradenství – služby a konzultace pro majitelé nemovitostí Praha

Zabírají Vám starosti o nemovitost více času, než si můžete dovolit? Nemáte s péčí o nemovitost potřebné zkušenosti? Nevíte, kam se obrátit, pokud přestane topit topení? Společnost Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s. nabízí službu poradenství majitelům nemovitostí. Majitelům nemovitostí nabízíme konzultace a poradenství a podle potřeby zajištění většiny běžných provozních, technických a ekonomických činností, které jsou spojené s péčí o nemovitost, včetně možnosti výstavby, provozu a údržby topných zdrojů. Zaujala Vás nabídka? Potřebujete poradit s údržbou nemovitosti? Kontaktujte společnost Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s.


Novinka ruční stříkací technika Graco Ultra Liberec

Novinka ruční stříkací technika Graco Ultra Liberec

Media CZ s.r.o. Liberec Působíme v oblasti dodávek technologií pro povrchové úpravy a lepení, zabýváme se prodejem barev, lepidel, tmelů, tuků, přísad a nejrůznějších tekutých chemikálií. Disponujeme i půjčovnou se stříkací technikou a nabízíme poslední novinku ruční airless stříkací zařízení Graco Ultra. Novinka ruční airless stříkací zařízení Graco Ultra Ruční zařízení Graco Ultra hravě zvládne jednu vrstvu nátěru a to bez předchozího ředění! Své uplatnění nalezne při povrchových úpravách a veškerých nátěrů v interiérech. Graco Ultra pracuje rychle, přesně a rovnoměrně. Pro více informací kontaktujte naši firmu Media CZ s.r.o. Liberec.