Hledáme firmu na zpracování odpadních plastů

Hledáme firmu na zpracování odpadních plastů

Hledáme firmu na zpracování plastů ze sběru od občanů.
Poptávka byla vložena dne:
13.06.2018 09:28

Platnost poptávky:
13.07.2018 09:09

Kontaktní osoba:
Vančura jiří

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Uherské Hradiště

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kovošrot, sběrna a výkupna kovového odpadu - výkup starého železa

Kovošrot, sběrna a výkupna kovového odpadu - výkup starého železa

Přenechejte nám zbytečný kovošrot! Ve společnosti CENTROMAT s.r.o. máme dlouholeté zkušenosti se sběrem, výkupem a zpracováním druhotných surovin. Vykupujeme starý kovový odpad a železo od drobných zákazníků i od velkých firem. Výkupna, sběrna, zpracování, likvidace: - kovový šrot a odpad - starý železný šrot - těžký a lehký kovový odpad - litinový šrot - ocelový odpad - železné konstrukce a celky složitých konstrukcí Naše služby: - přistavění kontejneru zdarma - přeprava materiálu, odvoz kovového odpadu vlastními nákladními auty včetně naložení - zajištění vlastní silniční nebo železniční dopravy - bezhotovostní výkup šrotu - dlouhodobá spolupráce. Všem zákazníkům nabízíme komplexní služby v oblasti likvidace odpadů. Našim dodavatelům nabízíme výhodné individuální ceny.


Ekologická likvidace autovraků - zajistíme odvoz autovraku zdarma

Ekologická likvidace autovraků - zajistíme odvoz autovraku zdarma

Pro dovozce, prodejce osobních automobilů a majitele vozů poskytuje firma Metalšrot Tlumačov službu ekologická likvidace autovraků. Smluvně zajišťujeme službu nejen v regionu Zlínský, Olomoucký kraj, ale v rámci celé České republiky. Po odevzdání Vašeho vozu Vám vydáme protokol o provedení ekologické likvidace, pro vyřazení autovraku z registru silničních vozidel. Máme souhlas s provozem zařízení ke sběru, výkupu, využití odpadů a odstraňování autovraků kategorie nebezpečný odpad od Krajského úřadu Zlínského i Olomouckého kraje pro naše provozy - Tlumačov, Staré Město u Uherského Hradiště, Prostějov. Technologický proces likvidace starého vozu má několik etap - málo opotřebované díly se použijí jako náhradní díly, nebezpečné látky se odstraní z autovraku. Vše co lze ekologicky zlikvidovat je určeno k likvidaci na drtícím a separačním zařízení.


Vyřazené autobaterie - sběr, zpracování a výkup za skvělé ceny

Vyřazené autobaterie - sběr, zpracování a výkup za skvělé ceny

Potřebujete se zbavit použitých autobaterií a nevíte na koho se obrátit? Naše společnost Trojek a.s. vám nabízí služby v oblasti výkupu a zpracování autobaterií, takže máte o starost méně! Tím, že nám autobaterii předáte k dalšímu zpracování, chráníte zároveň i životní prostředí. Autobaterie vykupujeme společně s náplní, jakou může být gel či kyselina. Nikdy k nám nepojedete zbytečně, vykoupíme i jiný sběr, který dále zpracováváme pomocí moderních strojů. S našimi cenami budete vždy nadmíru spokojeni, proto neváhejte a navštivte nás!


Výroba plastový regranulát, kompaund, recyklace plastového odpadu

Výroba plastový regranulát, kompaund, recyklace plastového odpadu

Nejdůležitější úlohou recyklace plastů regranulační metodou je snižování ekologické zátěže a nákladů na výrobu. Recyklujeme plasty, aby mohly být znovu využity v různých sektorech, ať už jde o zemědělství, domácnosti či obchodní sítě. Regranulaci provádíme dvěma způsoby: - mokrou regranulací, kdy se zpracují zároveň s praním LDPE fólie, - suchou regranulací, bez praní, vhodné právě pro zpracovávání čistých technologických odpadů, jako je textil, vlákna, aj. Při regranulaci oběma způsoby je možné podle požadavků zákazníka výsledný produkt odbarvit a dále se již plní do vaků a dopraví se objednateli. Novou technologií, určenou také pro zpracovávání plastového odpadu je kompaundace, jejíž úlohou je vytvářet směs z různých polymerů. Kompaundace zahrnuje tři postupy: - dávkování komponentů, - plnění polymerů, - produkování granulátů, mikrogranulí a minigranulí. Polymery jsou míchany dle požadavků našich klientů společně s různými adititvy, či minerálními plnivy. Další výhodou je možnost přidání barviv, díky kterým zajistíme také lepší výsledný produkt. Kompaundy nacházejí své využití při výrobě, především u: - vytlačování, - rotačním odlévání, - vyfukování, - vstřikování. Neváhejte a využijte možnost recyklace plastového odpadu i vy. Kontaktujte nás nebo navštivte naše internetové stránky.


Hydraulické nůžky ŽĎAS - úspora energií s nižším dopadem na životní prostředí

Hydraulické nůžky ŽĎAS - úspora energií s nižším dopadem na životní prostředí

Vlastníte šrot, kterého se nutně potřebujete zbavit a přitom z něj získat co nejvíc? Pak oslovte firmu HULMAN kovošrot. Hlavní sídlo máme v Pohořelicích, ale najdete nás také v Moravském Krumlově, v Brně – Chrlicích, Vémyslicích, anebo v Zastávce u Brna. Při své práci používáme špičkovou techniku, teď nově hydraulické nůžky značky ŽĎAS, která nejen že vyniká úsporou energií, ale také nižším dopadem na životní prostředí, což se vyplatí. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás navštivte v jednom z výše uvedených kovošrotů. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Demontáže technologických celků Svitavy - demontáže kovových průmyslových areálů, kovových komplexů

Demontáže technologických celků Svitavy - demontáže kovových průmyslových areálů, kovových komplexů

Svým zákazníkům zajišťujeme demontáže a likvidace kovových odpadů, technologických celků a zemědělských sil. Naše společnost KRN spol.s.r.o. Svitavy provádí demolice objektů vlastním autojeřábem po celé České republice. Součástí demolic a likvidací jsou zajištěny svozové služby až na skládku. Disponujeme stroji a technologií, které slouží k rychlé a odborné demontáži kovových odpadů z průmyslových objektů a budov. Vše provádějí vyškolení pracovníci, kteří mají zkušenosti v oblasti ekologie i bezpečnosti práce.