Poptávám přírubové kovové kompenzátory

Poptávám přírubové kovové kompenzátory

Poptávám 2 kusy přírubových kovových kompenzátorů, PN16 DN 80. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
13.06.2018 14:06

Platnost poptávky:
13.07.2018 09:06

Kontaktní osoba:
Milan Novotný

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Svitavy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej a servis kotlů, montáže kotlů a ohřívačů vody Hodonín

Prodej a servis kotlů, montáže kotlů a ohřívačů vody Hodonín

Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která Vám prodá nový spolehlivý kotel či Vám opraví Váš stávají kotel na okrese Hodonín? Pak se obraťte na společnost ŠIMEK VODO-TOPO-PLYN, s.r.o., která Vám zajistí prodej a servis kotlů, sestavení kotlů a ohřívačů vody. Montáže kotlů a ohřívačů vody provádíme zdarma! Zajistíme dodávku materiálu i projekční práce. Působnost naší společnosti je Hodonín, Kyjov, Veselí nad Moravou


Kvalitní podlahové rošty – svařované SP a XSP rošty nebo lisované P a XP rošty

Kvalitní podlahové rošty – svařované SP a XSP rošty nebo lisované P a XP rošty

Potřebujete kvalitní podlahové rošty s vysokou trvanlivostí pro stavbu domu, průmyslového objektu nebo mostu či lávek? Pak navštivte firmu NOVING ROŠTY s.r.o. ve Starém městě u Frýdku-Místku, kde si můžete vybrat rošty buď s povrchovou úpravou žárovým zinkováním nebo v surovém provedení: Svařované SP podlahové rošty – nejčastěji používané rošty v České republice. Používají se pro vnější pochozí lávky objektů, chodníky mostů a lávek, obslužné plošiny v průmyslových objektech. XSP podlahové rošty – protiskluzové odporově svařované – vhodné do prostředí s vyšším rizikem úrazu uklouznutím – šikmé plochy, led, sníh.. Lisované P podlahové rošty – Pro svůj sympatický vzhled a vhodnost pro chůzi na dámských podpatcích se nejčastěji používají k rodinným domům, administrativním nebo obytným budovám. XP podlahové rošty – protiskluzové lisované – Ideální pro veřejná místa s vysokým rizikem uklouznutí. Další využití pro všechny typy roštů – schodišťové stupně,spirálová schodiště, zábradlí a jiné.


Elektrokotle, kvalitní automatické kotle, výroba a prodej kotlů

Elektrokotle, kvalitní automatické kotle, výroba a prodej kotlů

Hledáte kvalitního výrobce elektrokotlů, automatických kotlů v Jihomoravském kraji? Pak je tu pro Vás výroba kotlů s tradicí a to je Obchodní společnost Slokov, a.s. v Moravském písku. Již více než 50 let se zabýváme výrobou a prodejem kotlů. Náš výrobní sortiment zahrnuje teplovodní kotle na uhlí a dřevo, automatické kotle na pelety nebo uhlí, elektro kotle i krbová kamna s výměníkem. Elektrokotle - nástěnný elektrický kotel SL ELEKTRO, SL ELEKTRO mini. Automatické kotle - kotle na pelety nebo uhlí, splňující emisní limity dle ČSN EN 303-5 třídy 4 nebo třídy 3. Novinkou v roce 2014 je nový automatický kotel na pelety SL22A, který byl již certifikován v 5 emisní třídě.


Radiátorové vysoušeče Vrchlabí - Eshop praktické sušící lavice

Radiátorové vysoušeče Vrchlabí - Eshop praktické sušící lavice

ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Stále doma řešíte mokré lyžáky? Vaše dítě už zase nemá suché boty do školky? Nebo si chcete jen příjemně vyhřát vnitřek obuvi než půjdete ven? My pro Vás máme skvělé řešení pomocí radiátorového vysoušeče. Ten pohodlně zakoupíte v našem eshopu. Radiátorový vysoušeč je skvělým pomocníkem každé domácnosti, zejména kde jsou malé děti. Radiátorový vysoušeč obuvi je vhodný pro sušení především lyžařské, ale i jiné obuvi. Praktické vybavení pro sušení obuvi. Policové sušáky nejen na sušení bot.


Ryze česká výroba plastových potrubních systémů bez hnití a koroze

Ryze česká výroba plastových potrubních systémů bez hnití a koroze

Naše firma Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o. Humpolec se zabývá ryze českou výrobou plastových potrubních systémů pro venkovní a domovní kanalizaci. Pokud hledáte nejlepší materiály pro potrubní systémy, kterým se účinně vyhýbá koroze a hnití, pak jste na správné adrese. Naše plastové produkty jsou certifikované a splňují ty nejnáročnější podmínky vnitřního tření. Navíc je není potřeba nějak důkladně čistit. Technologie snadného spojování bez nutnosti použití těžkých zařízení jsou trvale spolehlivé.


Průmyslové armatury, ventily ASCO, HAWLE, SČA –  prodej s dlouholetou tradicí

Průmyslové armatury, ventily ASCO, HAWLE, SČA – prodej s dlouholetou tradicí

Sortiment průmyslových armatur firmy Armatury Juřík je určen především pro využití v těchto odvětvích: - chemie, - petrochemie, - plynárenství, - potravinářství, - energetika, - teplárenství, - vodárenství. Kromě prodeje průmyslových armatur je Vám firma Armatury Juřík připravena poskytnout pomoc při generálních opravách a úpravách armatur a seřízení ventilů. Bližší informace na webových stránkách www.jurik.cz.