Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 6 dní.


Poptávám přírubové kovové kompenzátory

Poptávám přírubové kovové kompenzátory

Poptávám 2 kusy přírubových kovových kompenzátorů, PN16 DN 80. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
13.06.2018 14:06

Platnost poptávky:
13.07.2018 09:06

Kontaktní osoba:
Milan Novotný

Kontaktní email:
pouze pro klienty EDB

Telefon:
pouze pro klienty EDB

Fax:
pouze pro klienty EDB

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty EDB

Okres:
pouze pro klienty EDB

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej bezešvých trubek a následný pozink potrubí bezešvého i svařovaného

Prodej bezešvých trubek a následný pozink potrubí bezešvého i svařovaného

Sháníte dodavatele bezešvých trubek, svařovaného potrubí, u kterého si můžete objednat i pozinkování a je na něj spolehnutí? Pak rozhodně neváhejte oslovit společnost General Trading Gate CZ, s.r.o. Prodej: Potrubí bezešvé v jakostech P235TR2 EN10216-1 nebo P235GHTC1 a P265GHTC1 dle EN10216-2 zajišťujeme ze skladů dodavatele. Potrubí svařované pozink dle EN10255 S195T máme skladem v Ostravě. Žárové zinkování poskytuje dlouhodobou ochranu proti korozi v závislosti na tloušťce povlaku, prostředí a provozních podmínek. Zinkování se provádí podle normy EN 10240. Zinkový povlak se nedoporučuje používat pro rozvody horké vody. Hrozí krátká životnost v souvislosti s bodovou korozí.


Revize a kontrola plynového kotle, sporáku a dalších spotřebičů, revizní technik

Revize a kontrola plynového kotle, sporáku a dalších spotřebičů, revizní technik

Pouze pravidelné kontrolování stavu plynového spotřebiče zajistí jeho bezpečný a spolehlivý provoz. Jako majitelé plynového kotle máte tedy povinnost jednou za tři roky nechat provést revizi plynového kotle odborně způsobilou osobou. Neváhejte a objednejte si revizi plynu. Každoroční kontrola se rozhodně vyplatí. Certifikovaný revizní technik Jan Nohava z firmy THERMATIC se postará o vaše plynové spotřebiče. Provádíme: - kontrola plynových spotřebičů - kotle, sporáku, plynovodů, potrubí - revize plynových zařízení, tlakových nádob - preventivní a pravidelný servis - revize pro firmy, podnikatele, majitele bytových domů, bytové družstvo, školy a další instituce, pro rodinné domy a byty - montáže plynových zařízení a spotřebičů - odborná prohlídka kotelny - tlakové a topné zkoušky Jan Nohava z firmy THERMATIC se spolehlivě postará o revize plynu a revize tlakových nádob. V případě zjištěné závady navrhne co nejrychlejší a zároveň nejlepší řešení.


PE potrubí vyrobené s důrazem na ekologii použitím recyklovaných materiálů

PE potrubí vyrobené s důrazem na ekologii použitím recyklovaných materiálů

Využíváte při své práci PE potrubí? Hledáte spolehlivého dodatele? Zajímáte se výrobní proces PE potrubí? Společnost LUNA PLAST a.s. sídlící v Mělníce vyrábí PE potrubí různých typů, délek a využití od tlakových rozvodů pitné vody, trubek pro kanalizační či zavlažovací systémy, trubky pro tepelná čerpadla nebo pro ukládání silnoproudých, slaboproudých a optických kabelů. Při výrobě PE potrubí klade společnost LUNA PLAST a.s. důraz nejen na výběr kvalitních materiálů, ale také na ekologii. Právě s ohledem na ekologii je při výrobě využíván materiál pocházejících z recyklovaných plastů. Tato firemní filozofie pomohla vyvinout know-how výroby kvalitních a cenově dostupných výrobků.


Potrubní systémy JACOB - eshop, spony, navařovací koncovky, konusy, příslušenství

Potrubní systémy JACOB - eshop, spony, navařovací koncovky, konusy, příslušenství

Potřebujete spolehlivé, kvalitní a přitom jednoduché řešení pro vzduchotechniku a dopravu materiálů? Pak vsaďte na potrubní systémy JACOB, které dodává společnost JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.. Montáž těchto potrubních systému je velice jednoduchá, skládá se podobně jako stavebnice LEGO. Na kvalitu těchto potrubních systému nedáme dopustit. Navštivte náš e-shop a nakupujte nejrůznější příslušenství: - konusy - navařovací koncovky - spojovací Komponenty - spony a rychlospony, spony s tmelem, spony z jednoho kusu - těsnění, těsnění pro zasouvací potrubí - U-Těsnění. Mezi výhody těchto systému Jacob patří zejména pevnost, bezpečnost, flexibilita, těsnost a dlouhá životnost při dobré ceně. Potrubí dodáváme ve variantách ocel s nátěrem RAL 7032, žárový pozink nebo nerez. Na nás se můžete spolehnout - garantujeme rychlé dodání a pomůžeme s výběrem i s montáží. Vyřešíme Vám kompletní vzduchotechniku, odsávání i dopravování materiálu ve všech odvětvích průmyslu. Také Vám rádi poradíme, jak potrubní stavebnicové systémy Jacob navázat na další technologie a optimalizovat tak celý provoz podle Vašich potřeb.


Plynovody, produktovody – odborná montáž, opravy i rekonstrukce

Plynovody, produktovody – odborná montáž, opravy i rekonstrukce

Dbáme především na kvalitu použitého materiálu a odvedené práce. Naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní a zároveň velmi spolehlivý. Zabýváme se také prodejem: - trasových uzávěrů pro plynovody, - univerzálních bezúdržbových oplocenek, - svařovaných T-kusů, odboček a kolen. Neváhejte a kontaktujte nás již dnes! Náš personál Vám rád zodpoví veškeré Vaše dotazy!


Výroba dílů pro automobilový průmysl Chomutov - lisované ocelové, plechové výlisky

Výroba dílů pro automobilový průmysl Chomutov - lisované ocelové, plechové výlisky

Chomutovská společnost HS UMFORMTECHNIK s.r.o. vyrábí a dodává díly pro přímé dodavatele do automobilového průmyslu. Společnost také lisuje olejové vany do hospodářských strojů. Součástky se vyrábějí z hliníkového, nerezového nebo ocelového plechu. Služby: - CNC 3D měření - MIG svařování - mycí zařízení - nýtování - bodování a svařování - údržba a opravy lisovacích forem a nástrojů - povrchové úpravy.