Poptávám přírubové kovové kompenzátory

Poptávám přírubové kovové kompenzátory

Poptávám 2 kusy přírubových kovových kompenzátorů, PN16 DN 80. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
13.06.2018 14:06

Platnost poptávky:
13.07.2018 09:06

Kontaktní osoba:
Milan Novotný


Telefon:
+420 607 010 123

Okres:
Svitavy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Příslušenství k trubkám Brno – velké skladové zásoby

Příslušenství k trubkám Brno – velké skladové zásoby

Sháníte dodavatele kvalitního příslušenství k trubkám? Pak jistě budete spokojeni s nabídkou společnosti ITALINOX s.r.o. s pobočkou v Brně. Nabízíme příslušenství k trubkám jako jsou kolena nejrůznějších průměrů, příruby, centrické redukce, dvoudílné objímky, T-kusy krátké také v redukované verzi na objednávku nebo klenutá dna či krátké třmeny. Společnosti ITALINOX s.r.o. disponuje velikými skladovými zásobami pro možnost rychlého dodání objednaného matriálu zákazníkovi. Pokud požadovaný produkt není skladem, garantujeme krátký termín dodání. Veškeré dotazy k příslušenství k trubkám Vám velice rádi zodpovíme.


Velkoobchod - průmyslové armatury, tlakem ovládané ventily, šoupátka

Velkoobchod - průmyslové armatury, tlakem ovládané ventily, šoupátka

Potřebujete rychlé dodání armatur? Obraťte se na společnost Roman Juřík, kde spolehlivě dodávají armatury již 11 let. Široký sortiment zboží: - solenoidové a tlakem ovládané ventily - sedlové ventily - pneumatické prvky - tlakové a teplotní spínače - kulové kohouty - nožové šoupátka - pojistné ventily - pneumatické pohony - elektropohony - snímače polohy - pneumatické systémy - oficiální zastoupení ASCO, JOUCOMATIC. Armatury prodáváme, montujeme, provádíme servis. Dle přání zákazníka na požadovaný tlak provádíme seřízení pojistných a redukčních ventilů. Dále také úpravy armatur na jakékoliv médium, seřízení a výměny pohonů, generální opravy armatur, poradenství při návrhu typů a variant nabízeného produktu.


Kotle na pelety a tuhá paliva - odborná montáž, oprava

Kotle na pelety a tuhá paliva - odborná montáž, oprava

V oblasti vytápění Vám zajistíme odborné montáže kotlů určených pro pelety i tuhá paliva a nabídneme ideální řešení také při - montáži veškerých topných systémů - montáži uzávěrů a expanzních nádrží - výměně topných těles a čerpadel Hledáte-li kvalitní a spolehlivou firmu zabývající se v Moravskoslezském kraji technickým zařízením budov, je pro Vás Jan Carbol tou nejlepší volbou.


Dodávka a prodej svařovaného černého potrubí – závitové a tlakové trubky

Dodávka a prodej svařovaného černého potrubí – závitové a tlakové trubky

Pokud hledáte specializovaného prodejce potrubí, pak společnost GENERAL TRADING GATE CZ s.r.o. je dodavatel, kterého potřebujete. Potrubí a další materiál dodáváme ze zdrojů EU, především České republiky, Slovenska, Polska, Itálie a v posledních letech Bulharské republiky. Dodávku potrubí zajišťujeme po celé České republice. Svařované černé potrubí: Rozdělení a využití: - Trubky tlakové – podélně svařované – použití tlaková zařízení - Trubky závitové – podélně svařované – použití rozvody vody - Konstrukční trubky – válcované za studena a podélně svařované – použití ocelové konstrukce - Trubky podélně svařované – DN 500 – DN 2 200 dle EN 13480, bez tlakové zkoušky vyráběné se skružením ocelových plechů a svářené podélným svarem - Trubky spirálně svařované – DN 300 - DN 1400 - Trubky svařované HFI DN 100 – DN 500 – Trubky svařované HFI – svařované s vysokou frekvencí vyrobené z uklidněné, nelegované a nízkolegované oceli, trubky mají černý povrch


Uchycení fasádní desek ILTEGRO - VARIO - inovativní uchycení fasádních obkladů

Uchycení fasádní desek ILTEGRO - VARIO - inovativní uchycení fasádních obkladů

Brněnská firma ILTEGRO, spol. s.r.o. poskytuje moderní fasádní desky a konstrukce k jejich uchycení, které nejen zlepší estetický vzhled Vašeho domu, ale také jsou vysoce odolné, kvalitní a mají dlouhou životnost. Konstrukční systém VARIO pro montované fasádní obklady je moderní a jedinečný systém, jehož základ spočívá v tom, že desky jsou uchyceny pomocí stěnových úhelníků s tím, že hlavní nosná konstrukce je na půdorysných profilech. Využití najde pro rodinné domy, bytové jednotky nebo občanské stavby. Systém je výhodný i proto, že umožňuje instalaci speciálních detailů, které zahrnují například povrchové úpravy či napojení k dalším obkladovým materiálům. Uchycení může být pomocí nýtů, lepením či úchytkami. Dalšími výhodami jsou: - pevná celohliníková konstrukce - optimální cena - komplexní technická podpora Firma ILTEGRO spol., s.r.o. Vám rovněž pomůže s vypracováním projektu, statickým posouzením. Základní systémy jsou na skladě, takže jsou ihned k odběru. Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy, či je kontaktujte pomocí emailu, kde Vám kvalifikovaný personál rád zodpoví Vaše případné dotazy.


Listové pružiny s okem nebo hákem - výroba

Listové pružiny s okem nebo hákem - výroba

SV výrobní, s.r.o. se sídlem v Prostějově poskytne svým zákazníkům komplexní služby ve výrobě listových pružin - výpočty, technické návrhy, konstrukci i testování přenechejte opravdovým odporníkům. Listové pružiny vyrábíme podle výkresové dokumentace, dodaného vzorku nebo zadaných parametrů - limitní rozměr pro listové pružiny je 16 mm. Vyrábíme jednolistové i vícelistové pružiny s okem nebo hákem. Také vám rádi poskytneme poradenství v oblasti konstrukce pružení a pružin. Naše konkurenční výhoda je v provedení kvalitních pružin a především krátké dodací lhůty.