Poptávám přírubové kovové kompenzátory

Poptávám přírubové kovové kompenzátory

Poptávám 2 kusy přírubových kovových kompenzátorů, PN16 DN 80. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
13.06.2018 14:06

Platnost poptávky:
13.07.2018 09:06

Kontaktní osoba:
Milan Novotný


Telefon:
+420 607 010 123

Okres:
Svitavy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Chemické čištění potrubí, rozvodů, výměníků a chladicích systémů

Chemické čištění potrubí, rozvodů, výměníků a chladicích systémů

Máte již za roky používání zanesené potrubí, a tak nemá požadovanou výkonost? Neděste se bourání a rekonstrukce celého vodovodního a otopného systému a prvně vyzkoušejte chemické čištění. Tuto činnost pro Vás vykoná naše společnost DK Chemo, s.r.o., sídlící ve městě Svitavy. Chemickými látkami odstraníme usazeniny, nánosy a nečistoty z trubek, rozvodů teplé i studené vody, výměníků a chladicích systémů, kotlů, bojlerů, otopných systémů. Toto rychlé a efektivní vyčištění Vám opět navrátí dostatečný tlak v rozvodech, účinné vytápění a přenos tepla, úsporu energie i financí a prodlouží životnost soustavy.


Zavěšené větrané fasády - uchycení kazet typ Vario, Bravo. Snadné, bezpečné a elegantní připevnění kazet

Zavěšené větrané fasády - uchycení kazet typ Vario, Bravo. Snadné, bezpečné a elegantní připevnění kazet

Chcete novou fasádu, která bude podtrhovat moderní styl celého objektu? Uchycení kazet zavěšených větraných fasád provádí firma ILTEGRO, spol. s r.o. Máme za sebou realizace občanských staveb, bytových domů, ale i rodinných domů. Tato fasáda je velmi efektivní. Systém zajišťuje rychlé a bezpečné připevnění, uchycení kazet při zajištění optimální funkce tepelné roztažnosti kompozitních panelů. Systém je vybaven celou řadou profilů a speciálním příslušenstvím, které umožňují provedení specifických detailů v různých povrchových úpravách a napojení na jiné obkladové materiály. Zejména pro upevnění fasád z kompozitních materiálů v podobě kazet, jako mohou být např. všechny typy „bondů“. Hlavní výhody: -celohliníkové systémové konstrukce -výhodné optimalizované ceny -komplexní technická podpora -projekt + statické posouzení + detaily -základní systémy ihned k odběru. Systém VARIO: Je opravdu velmi jednoduchý systém. Zajišťuje optimální funkce tepelné roztažnosti použitých materiálů. Obklady jsou montovány na konstrukci pomocí speciálně vyvinutého příslušenství. Systém je vybaven celou řadou profilů i speciálním příslušenstvím. To umožňuje provedení specifických detailů v různých povrchových úpravách a napojení na jiné obkladové materiály. Systém BRAVO: Profesionální systém navržen pro montáž kompozitních materiálů a kovových obkladů. Tento systém se používá zejména pro upevnění kompozitních materiálů v podobě kazet, jako mohou být např. všechny typy „bondů“. Bližší informace i realizace našich zakázek naleznete na webových stránkách.


Výhodný nákup kombinovaných a elektrických ohřívačů vody Tatramat přes Eshop

Výhodný nákup kombinovaných a elektrických ohřívačů vody Tatramat přes Eshop

Společnost M&K, stavební servis spol. s r.o. Městec Králové nabízí veškerý sortiment do vaší koupelny od vodovodní baterie až po ohřívače vody Tatramat. Veškeré výrobky pro koupelny dodáváme od osvědčených výrobců a dodavatelů, což zaručuje jejich vysokou kvalitu. Náš Eshop splňuje pohodlný a snadný nákup až do vašeho domova. Ohřívače vody Tatramat M&K, stavební servis spol. s r.o. Městec Králové Kombinovaný tlakový závěsný ohřívač Elektrický tlakový ležatý ohřívač Elektrický tlakový závěsný ohřívač Elektrický tlakový ohřívač pod odběrné místo Elektrický tlakový ohřívač nad odběrné místo Elektrický beztlakový ohřívač pod odběrné místo s baterií Elektrický beztlakový ohřívač nad odběrné místo s baterií


Příruby, ocelová trubková dna, trubkové oblouky a ohyby – prodej

Příruby, ocelová trubková dna, trubkové oblouky a ohyby – prodej

Hledáte spolehlivého dodavatele potrubních dílů? Společnost General Tading Gate CZ, s.r.o. zajišťuje prodej a dodávku potrubních dílů splňujících příslušné normy a jakost materiálu. Zaměřujeme se na dodávky potrubních dílů a příslušenství pro stavebnictví, energetiku, plynárenství a petrochemii. Potrubní příslušenství pro plynárenství – ocel: - Příruba – plochá, točivá, přivařovací kroužky, závitová, zaslepovací, krková – zesílený okraj trubky – určeno pro spojení s jinou částí - Trubkový oblouk – bezešvý typ, svařovaný – segmentový - Trubkové ohyby – vyráběny ohýbáním za studena a ohýbáním za tepla - Trubková ocelová dna – klenutá - Trubkový přechod – bezešvý – jednostranný, přímý - T – kusy Materiál zabezpečujeme pro své obchodní partnery ze zdrojů EU. Příslušenství pro plynárenství dodáváme v požadovaných jakostech L360NB,P355NL1 anebo P355NH.


Betonářské výztuže pro betonové konstrukce, betonářská ocel

Betonářské výztuže pro betonové konstrukce, betonářská ocel

Jste stavební společnost a realizujete větší či menši stavbu? Zajisté budete potřebovat k této činnosti betonářské zpevňující prvky. Ty Vám dodá naše společnost ARMOSPOL CZ s.r.o., sídlící v Brně, která na českém trhu působí 25 let. Specializujeme se na výrobu a prodej betonářské výztuže pro konstrukce, ohýbané i rovné, betonářské oceli, ocelové spirály, kruhy, kari sítě. Dodáváme i doplňkové zboží pro monolitické betonové konstrukce jako dilatační prvky, pracovní spáry, ztracené bednění, těsnění či prvky pro přerušení tepelných mostů. Výztuže z oceli zajišťujeme hladké i žebříkové v mnoha průměrech 6 – 32 mm.


Gabiony pletené, gabionové prvky ze splétaných sítí pro opěrné a zárubní zdi, efektivní zpevnění svahu

Gabiony pletené, gabionové prvky ze splétaných sítí pro opěrné a zárubní zdi, efektivní zpevnění svahu

Přemýšlíte, jakým způsobem vyřešit padající svah? A-Z Gabion, s.r.o. je specializovaná společnost sídlící v Lelekovicích u Brna, jejíž hlavní činnost spočívá v prodeji gabionů, gabionových sítí, spojovacích a zpevňovacích prvků. Ochotně Vám poradíme, jakým způsobem využít gabiony právě u Vás, navrhneme to nejlepší technické řešení gabionové konstrukce, aby splňovala daný účel. Gabionové prvky ze splétaných sítí Vám zpevní opěrné i zárubní zdi, vyřeší problém se stabilizací a sesuvem půdy a gabiony navíc poskytnou ochranu proti hluku i padajícímu kamení. Vybrat si můžete z pestré škály produktů od svařovaných a pletených gabionů až po nejrůznější pomocný materiál. Veškeré služby poskytujeme včetně finální dodávky na Vámi smluvené místo.