Poptávám kominické práce

Poptávám kominické práce

Poptávám vyčištění + revizi komína 4, 5m, rekreační objekt Tatrovice (Karlovarský kraj).
Poptávka byla vložena dne:
13.06.2018 09:15

Platnost poptávky:
13.07.2018 09:10

Kontaktní osoba:
Miroslav Veselý

Kontaktní email:

Okres:
Sokolov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odborná revize, kvalitní znalecký posudek komínu, krbových kamen

Odborná revize, kvalitní znalecký posudek komínu, krbových kamen

Naše služby provádí kvalifikovaný revizní technik spalinových cest. Revize zajišťujeme převážně v rámci severní Moravy, přičemž znalecké posudky a soudní znalecké posudky provádíme po celé České republice. Díky revizi u svých komínů a kamen zjistíte: - funkčnost, - bezpečnost, - odvody spalin do ovzduší. Zajistěte si u nás revizi či znalecký posudek i Vy a předejděte tak případným problémům, které mohou nastat. Jsme zde pro Vás, stačí nás pouze kontaktovat!


Kvalitní komíny - vložkování, revize, frézování, kontrola, stavba

Kvalitní komíny - vložkování, revize, frézování, kontrola, stavba

Hledáte někoho, kdo provádí vložkování, revizi i frézování komínů? Pak jste u nás na správném místě! Využít můžete především služeb: - vložkování, - frézování, - revize spalinových cest, - kontroly (dle zákona č.320/2015), - vymazávání (Keratech, Eldfast), - poradenství. Naše služby jsou prováděné pouze kvalifikovanými pracovníky, přičemž se vždy snažíme vyjít vstříc našim zákazníkům. Neváhejte a kontaktujte nás již dnes! Revize komínů je velmi důležitá, protože díky ní můžete zabránit například požáru, který by ohrozil Váš majetek i život. Více informací naleznete na našich internetových stránkách nebo náš přímo kontaktujte, rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Těšíme se na naši spolupráci!


Odborník na stavbu a rekonstrukci komínů a komínových systémů

Odborník na stavbu a rekonstrukci komínů a komínových systémů

Hledáte odborníka na opravy a rekonstrukce komínů? Obraťte se na stavební firmu Josef Pejchal, která působí v Třebíči. Naše firma se zabývá komplexním komínovým řešením. Zajistíme dodávku komínů, montáž, vložkování, návrhy, opravy, rekonstrukce i stavbu zcela nových komínů, včetně provedení revizí. Nabízíme stavbu zděných komínů i dodávku levných, kvalitních nerezových komínů, skládaček a komínových systémů pro krbová kamna, krby a kotle. Každou objednávku řešíme se zákazníkem individuálně, podle jeho potřeb a přání. Neváhejte nás kontaktovat, nebo si vytvořit návrh cenové nabídky na našem e-shopu.


Vytvoření nového komínového pouzdra v komínovém průduchu s dlouholetou zárukou

Vytvoření nového komínového pouzdra v komínovém průduchu s dlouholetou zárukou

Máte rodinný dům, chalupu nebo chatu a potřebujete pravého odborníka v oboru kominictví? Obraťte se na firmu Kominictví Papík se sídlem v Ostravě, ať už potřebujete revizi, pravidelnou kontrolu, opravu nebo stavbu nového komína. Nyní jsme podstoupili i zaškolení u firmy SCANCORE na vytvoření nového komínového pouzdra v komínovém průduchu. Jedná se o způsob opravy komínů, který nahrazuje frézování a vložkování a navíc je i podstatně levnější. Ochranné pouzdro se vytváří ze speciální směsi ve vnitřní části komínového průduchu. Záruka na nově vytvořené pouzdro je 10 let. Přijedeme za Vámi kamkoliv v Moravskoslezském kraji – působíme v okresech Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, Bruntál, Nový Jičín, Vsetín a Opava. Objednejte si naše služby telefonicky nebo e-mailem a my se vždy budeme snažit najít řešení, jak Vám pomoci.


Kominické práce, kompletní revize, vložkování, frézování, pravidelné čištění komínů

Kominické práce, kompletní revize, vložkování, frézování, pravidelné čištění komínů

Hledáte profesionálního kominíka z okolí Karlových Varů? Jan Kodalík – Kominictví je menší společnost z Bernova, jejíž hlavní činnost spočívá v poskytování kompletních kominických prací. Zajistíme Vám vše počínaje prohlídkou, čištěním a revizí komínů a komínových průchodů přes vložkování, frézování až po měření spalin pomocí kamery. Provádíme rovněž montáže i rekonstrukce komínových systémů, a to i u vícevrstevných kovových komínů, kdy Vám nainstalujeme komínové střížky i pláště. V oboru kominictví máme mnohaleté zkušenosti, přičemž se pravidelně účastníme potřebných školení, a tím zvyšujeme úroveň našich služeb.


Revize, čištění, vložkování, frézování komínů od profesionálů

Revize, čištění, vložkování, frézování komínů od profesionálů

Potřebujete vyvložkovat, vyfrézovat komín nebo provést jeho revizi? Můžete se obrátit na ostravské Kominictví Papík s.r.o., které má dvacetileté zkušenosti v oboru a odvádí precizní a kvalitní práci. Každý komín je zapotřebí alespoň jednou ročně kontrolovat a vyčistit, protože neudržované komíny způsobují vznik požáru. Zajistíme Vám tyto kominické práce: - vložkování komínu - do stávajícího zděného komínového průduchu se vkládá ochranná komínová vložka, která slouží pro bezpečný odvod spalin od spotřebičů na pevná, plynná a kapalná paliva - frézování - zásah do komínového zdiva, provádí se pouze po předběžné prohlídce - pravidelná kontrola a čištění komínu a spalinových cest včetně hlídání termínu - stavba nových komínů - opravy, montáž, prodej komínů - revize - zkoušení těsnosti komínu - prohlídky inspekční kamerou. Ať už máte dům, chalupu či bytovou jednotku, zajistěte si revizi komínu i odbornou kontrolu včas!