Poptávám kominické práce

Poptávám kominické práce

Poptávám vyčištění + revizi komína 4, 5m, rekreační objekt Tatrovice (Karlovarský kraj).
Poptávka byla vložena dne:
13.06.2018 09:15

Platnost poptávky:
13.07.2018 09:10

Kontaktní osoba:
Miroslav Veselý

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Sokolov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


O každoroční údržbu, čištění a revizi komínů se postarají naší specialisté v oboru kominictví

O každoroční údržbu, čištění a revizi komínů se postarají naší specialisté v oboru kominictví

Vlastníte-li rodinný domek nebo si budete stavět v Ostravě obydlí, pamatujte na kominíka! Vzniku požáru domu můžete předejít pravidelnou roční kontrolou a následným čištěním Vašeho komína, o který se postará společnost Kominictví PAPÍK s.r.o. v Ostravě. Čas příští kontroly si pamatovat nemusíte, Kominictví PAPÍK si pohlídá sám termín prohlídky. Při kontrole spalinové cesty se posuzuje bezpečné umístění hořlavé stavební konstrukce, požární bezpečnost komína, zda je zajištěn volný přístup ke komínu (k jeho vymetacím a čisticím místům), posouzení požární bezpečnost stavby. Odborně způsobilá osoba provádí čištění spalinových cest se zaměřením na odstraňování pevných usazenin ve spalinové cestě i na lapači jisker. Revize komínů a spalinových cest se neprovádí každoročně, ale musí se provést před uvedením spalinové cesty do provozu, po stavební úpravě nebo požáru komína. Dále při změně druhu paliva nebo před výměnou spotřebiče paliv. Revize se provádí při vzniku trhlin ve spalinové cestě ale i při podezření na výskyt trhlin.


Vytvoření nového komínového pouzdra v komínovém průduchu s dlouholetou zárukou

Vytvoření nového komínového pouzdra v komínovém průduchu s dlouholetou zárukou

Máte rodinný dům, chalupu nebo chatu a potřebujete pravého odborníka v oboru kominictví? Obraťte se na firmu Kominictví Papík se sídlem v Ostravě, ať už potřebujete revizi, pravidelnou kontrolu, opravu nebo stavbu nového komína. Nyní jsme podstoupili i zaškolení u firmy SCANCORE na vytvoření nového komínového pouzdra v komínovém průduchu. Jedná se o způsob opravy komínů, který nahrazuje frézování a vložkování a navíc je i podstatně levnější. Ochranné pouzdro se vytváří ze speciální směsi ve vnitřní části komínového průduchu. Záruka na nově vytvořené pouzdro je 10 let. Přijedeme za Vámi kamkoliv v Moravskoslezském kraji – působíme v okresech Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, Bruntál, Nový Jičín, Vsetín a Opava. Objednejte si naše služby telefonicky nebo e-mailem a my se vždy budeme snažit najít řešení, jak Vám pomoci.


Komíny, komínové tvárnice a komínové systémy pro všechny typy kotlů

Komíny, komínové tvárnice a komínové systémy pro všechny typy kotlů

Stavíte dům či jinou budovu? Vždy je zapotřebí vyřešit otop objektu a s tím spojenou výstavbu komínu. S tím Vám bude nápomocná naše společnost CJ BLOK Sp. z o.o., organizační složka, sídlící ve městě Svitavy – Předměstí. Specializujeme se na výrobu a dodávku vibrolisovaných komínových tvárnic. Komínové systémy CJ BLOK® mají homogenní strukturu, nízkou hmotnost a vysoký tepelný odpor díky němuž jsou dobře tepelně izolované a požárně bezpečné. Keramické komíny můžete mít jedno či dvoj průduchové s možnou ventilací nebo ventilační šachtou. Komíny z našich tvárnic je možno postavit za jeden den a napojit na všechny typy kotlů.


Kominické práce – čištění, revize a kontrola komínu pro všechny druhy paliv

Kominické práce – čištění, revize a kontrola komínu pro všechny druhy paliv

Veškeré kominické práce provádí společnost Stavby COMPLET s.r.o. dle platné Vyhlášky č. 34/2016 Sb., Zákona o požární ochraně a dle ČSN 734201. Čištění, kontroly a revize spalinové cesty provádíme pro všechny druhy paliv v okolí Frýdku - Místku, Ostravy a dalších okresech Moravskoslezského kraje. Revize spalinové cesty (neboli výchozí, vstupní revize komína): Provádí se při výměně spotřebiče, změně druhu paliva, při úpravě, vložkování a jakémkoliv zásahu do komínu, při požáru komínu, při vzniku trhlin, i podezření na vznik trhlin apod. Čištění spalinové cesty: Je odstranění pevných látek, usazenin a nečistot ze spalinové cesty. Kontrola spalinové cesty (neboli periodická, pravidelná kontrola): Provádí se po vyčištění spalinové cesty a posuzuje se, zda je spalinová cesta bezpečná za všech provozních podmínek pro provoz připojeného spotřebiče paliv, zda je zajištěn bezpečný přístup ke spalinové cestě, zda jsou dodrženy bezpečné vzdálenosti spalinové cesty od hořlavých materiálů atd. Pro zlepšení kvality našich služeb používáme profesionální nářadí a přístroje od firmy Testo, MRU, WOHLER, RodStation apod. Po provedení práce je vystavena zpráva o kontrole a čištění spalinové cesty rovněž s uvedenými závadami, které Vám naši kominíci detailně vysvětlí a navrhnou řešení odstranění uvedené závady. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni z nejnovějších norem a předpisů, takže u nás máte jistotu, že provedená práce i vystavená zpráva bude vždy platná. U nás máte také možnost hlídání termínů, tzn., že po domluvě si Vás zařadíme do databáze a před uplynutím stanovené doby si telefonicky domluvíme termín dalšího provedení práce, takže Vám odpadne starost se sháněním kominíka. Dále provádíme i další činnosti jako: - Měření tahu komínu - Měření spalin (teploty spalin, CO ve spalinách apod.), - Měření 4Pa testu - Prohlídky komínu kamerou - Výpočet spalin - Kouřové a tahové zkoušky - Čištění komínu od dehtu a ostatních nečistot chemickými prostředky a rotačními kartáči - Vložkování komínu na všechny druhy paliv - Frézování komínu - Třísložkové vícevrstvé komíny - Opravy, bourání, zdění komínu a výstavba nových komínů Poskytujeme i poradenskou činnost a zhotovení cenové nabídky zdarma. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem, Vaše spokojenost je u nás na prvním místě.


Kouřoviny a kouřovody s příslušenstvím - komínové roury a kolena ke kamnům

Kouřoviny a kouřovody s příslušenstvím - komínové roury a kolena ke kamnům

Kamna nemohou existovat bez komína a je třeba dbát na bezpečné odvedení spaliny z krbových kamen. U společnosti KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. nabízí kouřovody s příslušenstvím, kde si můžete vybrat jednotlivé součástky. Najdete zde jak komínové zděře a kolena ke kamnům, tak i komínové roury a trubky samotné. Kouřovody jsou určeny k topným a varným zařízením a jsou vyrobeny z kvalitního ocelového plechu. Představují spolehlivý způsob, jak z kamen při topení bezpečně odvést veškeré spaliny. U nás si můžete pořídit: - kolena - roury - jednoduchou kouřovou zděř - kouřové víčko - růžici - kouřový profil T - přestavitelné kolena - kouřová záslepka, přechodka, redukce. Naši kompetentní a spolehliví pracovníci jsou schopni reagovat na Vaše specifické požadavky. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na Vás.


Čištění, kontrola, revize komínů - vše vyřeší kominík z Kominictví Koníček

Čištění, kontrola, revize komínů - vše vyřeší kominík z Kominictví Koníček

Kominictví Koníček provádí veškeré služby v oblasti komínů. Nabízí kominické práce, kontroly a čištění komínů dle vyhlášky, vložkování komínů i revize spalinových cest. Postará se, aby váš komín vždy bezpečně fungoval a splňoval všechny předpisy. Chcete předejít poruchám komínu? Hledáte osvědčeného kominíka? Obraťte se na Kominictví Koníček, který má dlouholeté zkušenosti v oblasti kominictví a s rekonstrukcí spalinových cest. Vždy vám zajistí bezproblémový a bezpečný provoz všech odtahů spalin. Kominické práce: - kontrola komínů dle NV 91/2010 Sb. - čistění komínů - kontrola komínových průduchů - revize spalinových cest - stavba nových zděných systémových komínů - vložkování komínů - montáže nových komínových systémů - montáž ocelových nerezových komínů - opravy stávajících komínových těles - poradenská činnost v oblasti kominictví. Nepodceňujte péči o komín. Pravidelná kontrola komínu se vám vyplatí. Profesionální kominické práce provádí kominictví Koníček, který působí v okolí Uherského Brodu a Uherského Hradiště.