Tréningové futbalové ihriská s umelou trávou II

Tréningové futbalové ihriská s umelou trávou II

Realizácia diela Výstavba 4 futbalových ihrísk s umelou trávou vrátane vybudovania umelého osvetlenia a oplotenia.
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2018 07:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenský futbalový zväz

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.08.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenský futbalový zväz

Zadavatel IČ:
00687308

Kontaktní osoba:
zodpovedná za predmet zákazky: Mgr. Peter Dedík, SFZ, kontaktná osoba zodpovedn

Zadavatel telefon:
+421 905 826 576

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.futbalsfz.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212200-8
Stavebné práce na stavbe športových zariadení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nerezové bazénové skluzavky a tobogány, skluzavky do bazénu

Nerezové bazénové skluzavky a tobogány, skluzavky do bazénu

Nerezové bazénové skluzavky a tobogány, skluzavky do bazénu, výroba a montáž pro veřejné i soukromé bazány a koupaliště od firmy Alfeko s.r.o. v Třebíči. Udělejte si z bazénu svůj malý soukromý aquapark a nechte si namontovat nerezovou skluzavku či tobogán! Kontaktujte firmu Alfeko s.r.o., která vyrábí a montuje nerezové skluzavky určené pro veřejné a soukromé bazény a koupaliště. Skluzavky a tobogány jsou vyráběny včetně schůdků a odvozeny ze standardních skluzavek pro dětská hřiště. Použití nerezových skluzavek u bazénů, respektive určení materiálu a tím i ceny a termínu dodání je vždy určeno prostředím, ve kterém se má skluzavka instalovat.


Kovové šatní skříňky výroba Praha - pro sportoviště, fitness centra a bazény

Kovové šatní skříňky výroba Praha - pro sportoviště, fitness centra a bazény

Na zázemí pro sportovců se dnes klade větší a větší důraz. Čistota a vybavení šaten sportovišť, fitness center a bazénů je vizitkou provozovatele. Zákazníci a sportovci vyžadují převážně prostor, kde si mohou nechat věci na převlečení. Společnost Techno bank, s.r.o. z Prahy se zabývá výrobou kovových šatních skříněk právě pro sportoviště, fitness centra a bazény, prostě všude, kde se lidé potřebují převléknout a nechat si své věci. Naše skříňky jsou prostorné, vkusné, barevné a kvalitní. Kontaktujte nás, při bezplatné konzultaci Vám pomůžeme vybrat vhodné řešení sestav tak, aby vše bylo maximálně funkční a estetické.


Pryžové podlahy do fitness center a posiloven nejvyšší možné kvality

Pryžové podlahy do fitness center a posiloven nejvyšší možné kvality

Je důležité, aby podlaha ve fitness centru byla příjemně měkká, ale zároveň odolná proti pádu cvičícího nářadí. Zároveň musí tlumit zvuk způsobených dopadem náčiní nebo cvičením. Vysoké jsou také požadavky na vzhled podlah do fitness center. Ne každá podlaha je tyto požadavky schopna splnit! Tlumící a antivibrační desky s melírem epdm od pražské společnosti NOKO Servis s.r.o. jsou vysoce kvalitní, a proto Vás jistě nezklamou! Nejenže můžete tento sportovní povrch ve firmě zakoupit, zároveň Vám zajistí i jejich odbornou pokládku! Pokud tedy potřebujete podlahu do fitness centra, kontaktujte i vy NOKO Servis s.r.o.!


Kovové šatní skříňky na předlavičkách výroba Praha – základní provedení nebo s uzamykatelným roštem

Kovové šatní skříňky na předlavičkách výroba Praha – základní provedení nebo s uzamykatelným roštem

Mezi vybavení sportovních areálů, plaveckých bazénů a zázemí pro zaměstnance patří bezesporu také šatny a šatní skříně. Populární kovové šatní skříně na předlavičkách pro pohodlné převlékání a přezouvání nabízí společnost TechnoBank, s.r.o. z Prahy. Provedení samotných předlaviček je volitelné, od základního po předlavičky se sklopným roštem nebo s uzamykatelnými zásuvkami na obuv. Samotné barevné provedení záleží jen a jen na zákazníkovi. Hledáte-li šatní skříně, které budou dlouho sloužit, neváhejte se obrátit na společnost TechnoBank, s.r.o.


Zasněžovací systémy Vrchlabí -  plný servis v oblasti zasněžovacích systémů

Zasněžovací systémy Vrchlabí - plný servis v oblasti zasněžovacích systémů

Vlastníte sjezdovku a potřebujete mít jistotu sněhu po celou zimní sezónu? Hledáte spolehlivého dodavatele zasněžovacích systémů pro svůj lyžařský areál? Pak oslovte naší firmu ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Naše firma nabízí montáž a servis v oblasti zasněžovacích systémů. Komplexní služby zahrnují návrh, projektování, realizaci i zaškolení obsluhy. Navíc se postaráme o vyřízení agendy na úřadech. Co se týká montážních prací, jsme schopni zrealizovat zasněžovací systémy včetně vodního hospodářství. Veškeré práce obstarají naši montážní pracovníci s vlastními prostředky.


Skleněné skříňky, šatní skříně, WC kabiny

Skleněné skříňky, šatní skříně, WC kabiny

Nechejte se inspirovat novým designem skříněk u společnosti Frajt s.r.o. Kroměříž - firma dodává nyní i skleněné WC kabiny, šatní skříňky. Provedení sklo v kombinaci s nerez prvky. Pokud plánujete rekonstrukci vnitřních prostor hotelu, wellness centra, solária či lázní a chcete netradiční design šatny, dodáme dle Vašich požadavků skříňky ze skla, šatní skříně, kabiny prostor WC, nebo dveře, příčky i obklady ze skla. Individuálně přizpůsobíme design díky možnosti grafického digitálního tisku. Materiálové provedení kabiny z tvrzeného, kaleného skla tl. 10 mm s potiskem libovolného motivu dle Vašeho přání v kombinaci s nerezovými nebo hliníkovými doplňky. Rozlišení tisku na sklo až 800DPI s vysokou odolností vůči poškrábání, UV záření nebo vysokým teplotám. Tento typ je vhodný pro vlhké i mokré prostory - zázemí wellness center, klubových fitness, masáží, rehabilitačního masážního centra, lázeňské provozy. Zakázky realizujeme po celé České a Slovenské republice. Pro bližší informace nás kontaktujte na tel.: 573335700.