Akumulátory pre automobily

Akumulátory pre automobily

Akumulátorové batérie ako zdroj elektrickej energie u motorových vozidiel verejného obstarávateľa
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2018 07:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.08.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.

Zadavatel IČ:
44855206

Kontaktní osoba:
Ing. Ľubomír Války

Zadavatel telefon:
+421 911 748 271

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.aomvsr.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31431000-6
Olovené akumulátory

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Náhradní díly pro osobní i nákladní auta Plzeň

Náhradní díly pro osobní i nákladní auta Plzeň

Nové i použité náhradní díly na osobní i nákladní vozy prodává a montuje pro klienty z Plzně a okolí autoservis AUTOKOMPLET 91 spol. s r. o. Náhradní díly od prověřených dodavatelů prodáváme na většinu v tuzemsku známých značek. Seženete u nás autobaterie, brzdové destičky a kotouče, chladiče, hadice chladičů, kola, disky, pneumatiky, přední a zadní nápravy, pružiny, řemenice, poloosy, díly k řízení, spojky, startéry, stěrače, světla a světlomety, tlumiče pérování, výfuky a jiné. Kompletní nabídku sortimentu náhradních dílů pro osobní i nákladní auta žádejte u autoservisu AUTOKOMPLET 91 spol. s r. o.


S kvalitní autokosmetikou a autochemií bude Vaše auto jako nové

S kvalitní autokosmetikou a autochemií bude Vaše auto jako nové

Jste ze Znojma a hledáte kde nakoupit kvalitní kosmetiku pro Váš automobil? Komplexní sortiment autokosmetiky naleznete u prodejce Autodíly Novák ve Znojmě. Dopřejte Vašemu autu tu nejlepší péči s kvalitní autokosmetikou a autochemii. Jenom tak bude chráněné před nepříznivými vlivy počasí i mechanickým poškozením. Navíc bude skvěle vypadat. V našem obchodě naleznete přípravky vhodné pro čištění a údržbu karoserie, interiéru, oken, kol i pneu. S blížící se zimou jistě oceníte také přípravky jako jsou rozmrazovače, startovací spreje či nemrznoucí náplně do ostřikovačů. Neváhejte a zavítejte k nám na pobočku.


Regulátory napětí pro motocykly, čtyřkolky - eshop, výroba

Regulátory napětí pro motocykly, čtyřkolky - eshop, výroba

Objednat elektropříslušenství pro motocykly můžete v eshopu firmy VAPE spol. s r.o. Kroměříž. Vybírat zde můžete regulátory napětí pro motocykly, zapalovací soupravy i alternátory. Regulátory napětí vybírejte nejlépe podle konkrétního typu a roku výroby motocyklu - zn. Yamaha, Honda, Suzuki, Kawasaki, případně podle dalších kritérií. Rozdělení regulátorů: - dle typu a roku výroby motocyklu - regulátory pro Yamaha, Honda, Suzuki, Kawasaki - dělení podle jmenovitého napětí v síti vozidla a průběhu napětí - 6V, 12V - dle elektrického výkonu (zatížení) regulátoru - podle počtu fází - 1 fázové nebo 3 fázové - dělení podle obsahu celků v jednom krytu - podle druhu regulovaného alternátoru nebo dynama. Firma VAPE spol. s r.o. patří mezi přední výrobce elektropříslušenství, disponuje vlastním vývojovým pracovištěm. Výroba zde má více než 25 letou historii. Výrobky jsou určeny pro tuzemský i evropský trh.


Maloobchodní prodej náhradních dílů a příslušenství na všechny typy vozidel Jablonec nad Nisou

Maloobchodní prodej náhradních dílů a příslušenství na všechny typy vozidel Jablonec nad Nisou

Naše firma Auto-díly Čejková Jablonec nad Nisou nabízí náhradní díly a doplňky na všechny typy vozidel. Navštivte náš maloobchod Auto-díly Čejková a vyberte si pro váš vůz ty nejlepší a nejkvalitnější díly. Autodíly Čejkovi - Prodej náhradních dílů na všechny typy vozidel Výrobky řady významných světových výrobců autodílu a příslušenství. Vybírat můžete jak z nového zboží, tak z výprodejového. Vše najdete na našich stránkách.


Servis a opravy přechodových měchů Poříčí u Litomyšle -  opravujeme naše výrobky i jiných výrobců

Servis a opravy přechodových měchů Poříčí u Litomyšle - opravujeme naše výrobky i jiných výrobců

BAVO Poříčí s.r.o. Poříčí u Litomyšle Naši vyškolení pracovníci ověří míru poškození a následně provedou kvalitní servis a opravy buď u Vás přímo na firmě nebo u nás v továrně. Pracujeme rychle a spolehlivě včetně poskytnutí veškeré podpory při instalaci, servisu, oprav nebo náhradních dílů. Náš servis nabízí: opravy renovace náhradní díly školení


Brzdové destičky, oleje a maziva do osobních automobilů

Brzdové destičky, oleje a maziva do osobních automobilů

Aby Váš automobil dlouho a spolehlivě sloužil, je potřeba mu věnovat pravidelnou péči. Vše potřebné pro údržbu automobilu naleznete u prodejce autodoplňků a příslušenství, u společnosti Autodíly Novák ze Znojma. V naší prodejně máme skladem sortiment brzdových destiček, olejů i maziv vhodných pro všechny značky osobních automobilů. Vše za příznivé ceny. Pokud si nevíte rady, rádi poradíme a navrhneme optimální řešení pro váš vůz. Neváhejte a zajděte do naší provozovny ve Znojmě. Pro víc informací nás kontaktujte.