Znižovanie vzniku biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v obci Súľov - Hradná

Znižovanie vzniku biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v obci Súľov - Hradná

Predmetom zákazky je dodanie kompostérov vrátane dopravy na miesto určenia v rámci projektu Znižovanie vzniku biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v obci Súľov - Hradná a to nasledovne:
Záhradný kompostér typ 1: 100 ks
Záhradný kompostér typ 2: 190 ks
Záhradný kompostér typ 3: 190 ks
Záhradný kompostér typ 4: 280 ks
Záhradný kompostér typ 5: 60 ks
Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2018 07:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Súľov - Hradná

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.08.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Súľov - Hradná

Zadavatel IČ:
00321656

Kontaktní osoba:
Mgr. Roman Mikušinec

Zadavatel telefon:
+421 908 934 680

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39234000-1
Škatule na kompost

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompostéry pro domácnost přímo od výrobce, eshop - pro malé i velké zahrady

Kompostéry pro domácnost přímo od výrobce, eshop - pro malé i velké zahrady

Uvažujete o kompostéru? Pořiďte si je na našem e-shopu přímo od výrobce JELÍNEK - TRADING spol. s.r.o. nebo na naši pobočce ve Vrbně. Vybírat můžete z široké nabídky kompostérů pro menší i střední zahrádku nebo větší pozemek, na kterém je hromada listí a trávy. Naše kompostéry jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu, takže jsou ekologické a recyklované, ale přitom vydrží déle než dřevěné, netvoří se na nich praskliny a odolávají povětrnostním podmínkám. Podle velikosti Vašeho pozemku a požadavkům Vám rádi pomůžeme s výběrem správné kompoetéry, kterou si můžete pořídit v zelené nebo černé barvě. S našimi kompostéry snadno vytvoříte spoustu kvalitního hnojiva pro Vaši zahrádku, sad nebo květináče, zároveň zredukujete a vyřešíte problémy s trávou, listím a zbytky z kuchyně. Objednávejte ještě dnes, těšíme se na vaší návštěvu.


Zahradní technika, nábytek, nářadí a další sortiment pro Vaši zahradu

Zahradní technika, nábytek, nářadí a další sortiment pro Vaši zahradu

Aby starost o Vaši zahradu byla i radost, je potřeba mít pořádné zahradní vybavení. Pokud chcete vše koupit na jednom místě a navíc za skvělé ceny, pak se podívejte do třebíčského Haus Spenzi marketu, kde najdete široký sortiment věcí na zahradu. Ať už budete chtít koupit novou sekačku, nebo si vybrat nové pohodlné posezení na Vaši zahrádku, v Haus Spenzi market najdete obojí a mnohé další. V širokém sortimentu najdete: - zahradní techniku (sekačky, pily, čerpadla, zastřihovače, kultivátory a další) - zahradní nářadí (rukavice, motyčky, lopatky, zahradní nůžky,...) - zahradní nábytek (zahradní sestavy, lavičky, houpačky, trampolíny,...) - skleníky a pařeniště - pletiva a obrubníky - krmítka a krmiva - domky - bazény a široký výběr semen, stromků, rostlin a přípravků pro jejich ochranu a růst. Udělejte si radost a zajeďte si do Haus Spenzi market v Třebíči, kde Vás potěší nejen velký výběr, ale také skvělé ceny a různé měsíční akce.


Ovocné stromy, keře, sadby zeleniny, zahrádkářské potřeby

Ovocné stromy, keře, sadby zeleniny, zahrádkářské potřeby

Máte sad či zahradu, kde chcete sklízet chutné ovoce či zeleninu? V prvopočátku je k tomu zapotřebí mít kvalitní sazenice. Ty Vám zajistí naše Zahradnictví Křeček Petr Křeček, které se nachází v okrese Beroun. Pěstujeme a prodáváme různé velikosti sazenic ovocných stromů a keřů jako jabloně, švestky, hrušeň, rybíz. Ve sklenících pěstujeme sadby zeleniny, které si jen dopěstujete bez velké námahy. K zahradničení je zapotřebí mít i správný materiál a potřeby, které si u nás můžete také zakoupit. Nabízíme hnojiva, rašelinu, pytlované substráty pro různé rostliny, truhlíky a jiné potřeby. Přijďte si k nám sami vybrat co potřebujete. Rádi Vám se vším poradíme.


Stojany pro řezání dřeva - příslušenství pro zahradu, pro motorové pily

Stojany pro řezání dřeva - příslušenství pro zahradu, pro motorové pily

Stojíte před problémem, jak zpracovat delší kusy palivového dřeva, nebo nařezat delší trámky? Můžete použít stojany na řezání dřeva od firmy Zahrada Vysočiny, který nabízí tyto stojany v příslušenství pro zahradu, pro motorové pily. Nabízíme: - samosvorný stojan Profiholder u kterého bez cizí pomoci nařežete kulatinu o délce přes 3 metry a hmotnosti 100kg, -stojan Oregon koza na řezání dříví, který je především rychlý, přesný a bezpečný, řezání v požadované délce, mnoho polen jedním řezem -kapovací stojan na dřevo vhodný pro všechny běžné motorové pily. Pro více informací navštivte webové stránky.


Prodej - zahradní zemina, substráty, zahradní úpravy Opava

Prodej - zahradní zemina, substráty, zahradní úpravy Opava

Máte zahrádku nebo pozemek a máte rádi čerstvou zeleninu nebo barevné kvítí všude kolem? Přírodní rašelina a hnojivo je vhodné pro všeobecné zlepšení zahradních půd a podporuje růst rostlin. RABIO s.r.o. nabízí prodej: - zahradní zemina, rašelina - hnojivo - komposty - mulčovací kůra, stromová kůra - zahradnický substrát - zeminu pro pelargonie, muškáty. Dále vyrábíme komposty, zahradní substráty, zeminu a provádíme zahradní úpravy.


Prodej pytlů na listí, trávu a seno - odolné vaky BIG-BAG oceníte na vaší zahradě

Prodej pytlů na listí, trávu a seno - odolné vaky BIG-BAG oceníte na vaší zahradě

Pokud máte zahradu a potřebujete se zbavit přebytečného listí, trávy či sena, pořiďte si nové odolné vaky na zahradní odpad od společnosti FOKUS-H s.r.o. z Třebíče. Naše firma vám zajistí kvalitní a odolné vaky BIG-BAG na zahradní odpad. V našem sortimentu si můžete vybrat pytle menších rozměrů - 55x55x75 cm, 70x70x90 cm a 90x90x100 cm, které bez problémů odvezete na zahradním kolečku. Taktéž se nemusíte obávat problémů s prostorem, s naplněným vakem totiž snadno projdete klasickými dveřmi. Všechny vaky jsou vybaveny čtyřmi velmi odolnými a pevnými polypropylenovými úchyty, díky nimž se s vaky dobře manipuluje. Kvalitní materiál a provedení zajišťuje vysokou nosnost až 600 kg, takže se rozhodně nemusíte bát jeho přetížení. Vaky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu šetrnému k životnímu prostředí. Více informací naleznete na našich webových stránkách!