Znižovanie vzniku biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v obci Súľov - Hradná

Znižovanie vzniku biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v obci Súľov - Hradná

Predmetom zákazky je dodanie kompostérov vrátane dopravy na miesto určenia v rámci projektu Znižovanie vzniku biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v obci Súľov - Hradná a to nasledovne:
Záhradný kompostér typ 1: 100 ks
Záhradný kompostér typ 2: 190 ks
Záhradný kompostér typ 3: 190 ks
Záhradný kompostér typ 4: 280 ks
Záhradný kompostér typ 5: 60 ks
Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2018 07:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Súľov - Hradná

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
12.08.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Súľov - Hradná

Zadavatel IČ:
00321656

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39234000-1
Škatule na kompost

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hadicové rychlospojky geka pro jednoduché spojování hadic - e-shop

Hadicové rychlospojky geka pro jednoduché spojování hadic - e-shop

Hadicové rychlospojky geka především využijete při práci na zahradě. Nejen, že vám zajistí jednoduché spojování hadic a ušetří vám spoustu času, ale také jsou méně náchylné na znečištění. Rychlospojky geka jsou kombinované téměř se všemi systémy, mají ale zhruba o 15% vyšší průtok než konkurenční výrobky. Jednoduché spojování hadic - druhy: - rychlospojky geka Ideal z poniklované mosazi - rychlospojky geka plus (chromované, mosazné, nerezové, otočné, plastové nebo s pojistnou matkou). Hadicové rychlospojky geka si můžete vybrat v různém provedení, stačí navštívit e-shop tafimex.cz. Rychlospojky geka - dokonalý pomocník při práci na zahradě!


Okenní zahrádka, držák květinového truhlíku, prodej, montáž bez vrtání, e-shop

Okenní zahrádka, držák květinového truhlíku, prodej, montáž bez vrtání, e-shop

Pokud chcete zakoupit okenní zahrádku nebo pěkný držák květinového truhlíku, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma EVOokna Tomáš Makeš, dodává také okenní zahrádky, které jsou v využití i v zimě jako potravinový košík. Velkou výhodou je jednoduchá montáž zahrádky na plastový okenní rám, který zůstane nepoškozen a záruka na Vaše okna bude i po montáži výrobku nedotčena. Na výběr jsou tyto typy - okenní zahrádka standard, dvojitá okenní zahrádka, sloupková a zdobně kovaná. Neváhejte a kontaktujte nás. Zboží si můžete také objednat přes náš e-shop. Více informací o typech okenních zahrádek, najdete na našich webových stránkách.


Krytování nadzemních i zapuštěných bazénů usnadní jejich údržbu

Krytování nadzemních i zapuštěných bazénů usnadní jejich údržbu

Usnadněte si práci s údržbou Vašeho bazénu s krytem od společnosti FIDOZ ALFA s.r.o., Nýřany. Krytování bazénu přináší mnoho výhod po celý rok. Pomáhá celoročně předcházet nechtěnému znečištění, zjednodušuje čištění a šetří Váš čas. Mimo sezonu pak vyřeší jinak náročné zazimování. Pozinkovaná konstrukce a autoplachta či makrolon spolehlivě ochrání bazény nadzemní i zapuštěné. Vybírat můžete podle Vaší preference otočné nebo posuvné provedení. Kryty na bazény kulatých i obdélníkových tvarů s garancí snadné a rychlé montáže žádejte u společnosti FIDOZ ALFA s.r.o.


Doplňkový prodej pro všechny zahrádkáře – hnojiva, netkané textilie, rašelina

Doplňkový prodej pro všechny zahrádkáře – hnojiva, netkané textilie, rašelina

Hledáte zahradnictví na jihu od Brna, které se zabývá nejen prodejem ovocných stromků, ale i prodejem hnojiv a dalších přípravků a doplňkového sortimentu pro zahrady? Zahradnictví Urban v Želešicích na jihu Brna se specializuje na prodej ovocných stromků, růží i okrasných dřevin. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné odrůdy a vhodného místa pro výsadbu a rádi Vám poskytneme základní informace o rostlinách. Dále se zabýváme doplňkovým prodejem pro zahrádkáře: - přísady zeleniny, bylinky, balkónové kytky, léčivky a letničky - opěrné kůly ke stromům – různé délky - netkané textilie – černá netkaná textilie pod mulč a s prořezy pro sázení jahod, bílá netkaná textilie zakrývací - chrániče proti okusu - rašelina - mulčovací kůra - zahradnické substráty pro různé tipy rostlin Hnojiva: - Speciální hnojiva pro ovocné stromky Kristalon - Rozpustná hnojiva pro zeleninu, jahody atd. - Ledek - Speciální hnojiva pro trávníky - Speciální hnojiva pro brambory - Tabletové hnojivo pro jehličnany, růže, ovocné stromky … A spoustu dalších speciálních hnojiv pro zahrady.


Bateriový zádový postřikovač FOX MOTORI - lehký, tichý a bez škodlivých emisí

Bateriový zádový postřikovač FOX MOTORI - lehký, tichý a bez škodlivých emisí

Pořiďte si bateriový zádový postřikovač FOX MOTORI u firmy FORSCH, s.r.o. se sídlem ve Zlíně. Jedná se o skvělého pomocníka nejen při ošetřování rostlin ve sklenících, sadech, zahradách a vinohradech, ale také při údržbě obecní zeleně, chodníků a pěšin. Lehký, tichý, bez škodlivých emisí, takový je zádový postřikovač FOX MOTORI. Postřikovač má druhý hydraulický okruh s mícháním a je vhodný jak pro postřikování roztoky, tak suspenzemi (roztoky obsahujícími jemné pevné částice). Membránové čerpadlo je motoricky poháněné z bezúdržbové baterie, kterou lze opětovně nabíjet. Kapacita baterie je elektronicky indikována. Jedno nabití baterie postačí, podle použitého pracovního tlaku na 5,5 až 15 nádrží o objemu 18 litrů. Hmotnost prázdného zádového postřikovače je pouhých 5,0 kg. Postřiková pistole má ve standardním vybavení prodloužení 60 cm, které lze doplnit dalším prodloužením z tvrzeného hliníku o délce 60, nebo 100 cm. K postřikovači lze také dokoupit herbicidní kryt.


Odolný velkoobjemový plastový kontejner na ovoce - prodej

Odolný velkoobjemový plastový kontejner na ovoce - prodej

Chystáte se k uskladnění ovoce a přemýšlíte, do čeho ho uložíte? V minulosti se ke sklizni používaly dřevěné přepravky, ale doba jde dopředu a díky novým technologiím byl v průběhu let vyvinut lepší způsob skladování úrody v podobě velkoobjemových plastových kontejnerů: https://www.schoellerallibert.com/cz/trhy/zemedelstvi/ https://www.schoellerallibert.com/cz/novinky/produkty/jak-vybrat-kontejner-na-ovoce/ Naše ostravská společnost Schoeller Allibert s.r.o. vyvíjí, vyrábí a prodává velkoobjemové plastové kontejnery, které jsou v různých rozměrech, typech provedení a z různých materiálů. Velmi oblíbené jsou zejména skládací plastové přepravky na ovoce a zeleninu Ortus® a  Prelog®, které po složení poskytují až 80% úsporu místa. Vrcholem inovačního snažení společnosti Schoeller Allibert je také Big Box Maximus, lehký, velkoobjemový a stohovací plastový kontejner, jenž je ideální volbou pro dlouhodobé skladování. Díky stohování šetří místo v chladících prostorech a z důvodu použití sofistikovaného ventilačního systému maximalizuje proudění vzduchu a urychluje chlazení. Plastové kontejnery na ovoce splňují vyšší nároky na odolnost, hygienu, ochranu ovoce i údržbu. Materiálově jsou velmi stabilní, resistentní vůči plísním, vlhkosti a dalším nečistotám. Velkoobjemový kontejner si zaslouží pečlivý výběr, proto se na nás neváhejte obrátit, velmi rádi Vám pomůžeme s výběrem!