Zabezpečenie údržby a SLA parametrov systému Centrálneho elektronického priečinka

Zabezpečenie údržby a SLA parametrov systému Centrálneho elektronického priečinka

Predmetom zákazky je Zabezpečenie údržby a SLA parametrov systému Centrálneho elektronického priečinka (ďalej len IS CEP), ktorá pozostáva z dvoch vzájomne súvisiacich činností, a to z údržby IS CEP, ktorá zahŕňa zabezpečenie garantovanej spoľahlivosti a dostupnosti IS CEP tak, aby bola zaistená požadovaná úroveň dostupnosti služieb a rýchle odstránenie prípadných problémov bez negatívneho dopadu na prevádzku IS CEP a z ďalšej úpravy, ktorá zahŕňa modernizáciu alebo rozširovanie funkčnosti, ktorá môže byť vynútená budúcimi legislatívnymi zmenami, zmenami pracovných postupov alebo úpravou rozhraní pre externé systémy, s ktorými sa informačný systém integruje alebo môže integrovať. Bližší popis je uvedený v Prílohe č.1 "Opis predmetu zákazky" súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2018 07:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
17.07.2018 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
Ing. Marian Fačkovec

Zadavatel telefon:
+421 259 584 014

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.finance.gov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

72250000-2
Služby týkajúce sa podpory systému

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Moderní informační technologie Pardubice - informační systém CICERO

Moderní informační technologie Pardubice - informační systém CICERO

CICERO Stapro Group s.r.o. Potřebujete rychle a přehledně znát informace potřebné pro Vaši práci? Nebo byste rádi zvýšili efektivitu práce ve své firmě? Oslovte nás a budete v dobrých rukou. Zabýváme se moderními informačními technologiemi zejména pro obor polygrafie. Systém MIS CICERO automatizuje firemní procesy, spolehlivě hlídá nastavená pravidla. Poskytuje rychle a přehledně všechny informace o stavu skladů, výroby, zakázkách i zákaznících.


Program AW Caesar 8 - evidence počítačů, software, licencí, řízení ITSM procesů

Program AW Caesar 8 - evidence počítačů, software, licencí, řízení ITSM procesů

Máte problémy se stávající evidencí počítačů, software, licencí? Potřebujete mít přehled a řídit IT? Společnost Free RW Soft, v.o.s. Ostrava má pro vás řešení - Program AW Caesar 8, který usnadní řízení a plánování ITSM procesů. Díky programu budete mít přehled o nainstalovaných programech na vašich počítačích a serverech. Získáte přehledné uživatelské rozhraní přes webové prohlížeče. Užívání programu vám umožní: - zcela nové a úplné ovládání programů přes webový prohlížeč - automatickou aktualizaci dat - kvalitní scanování a analýzu SW - operativnost a kvalitu evidence - bezpečné a spolehlivé scanování PC - vědomostní databáze SW vzorů - jednoduché exporty dat - propojení s jinými systémy. Zvyšte si ochranu a bezpečnost svých počítačů před útoky zvenčí, před nekázní uživatelů a kontaktujte nás!


Stravovací systémy Praha – automatizovaná obsluha kantýn a jídelen

Stravovací systémy Praha – automatizovaná obsluha kantýn a jídelen

Stravovací systém PowerKey od společnosti Advent spol. s r.o. se sídlem v Praze slouží jak jako samostatná aplikace, tak jako součást docházkového systému a jeho hlavním úkolem je plnohodnotná a automatizovaná obsluha závodních a větších jídelen i menších kantýn bez ohledu na to, zda se jedná o obsluhu kmenového zaměstnance firmy, brigádníka nebo návštěvníka. Vše záleží na předem dohodnuté konfiguraci celého systému stravování. Aplikace se využívá k objednání stravy prostřednictvím dotykové obrazovky speciálního pultu nebo prostřednictvím intranetu a předání této objednávky dodavateli stravy. Dále i identifikaci strávníka a správnému výdeji jídla v kuchyni, vyúčtování a kontrole vyúčtování stravy konkrétního strávníka a k hotovostnímu i bezhotovostnímu doplňkovému prodeji. Pokud Vás toto elegantní a funkční řešení správy stravování zaměstnanců zaujalo, neváhejte nás prosím kontaktovat.


Dodavatel, specialista na software, informační systém pro geodetické výpočty, pozemkové mapy Brno

Dodavatel, specialista na software, informační systém pro geodetické výpočty, pozemkové mapy Brno

Sháníte software pro geodetické výpočty? V tom případě neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma G-VIEW Ing. Svatopluk Sedláček z Brna, je specializována na orientaci a tvorbu softwaru, který je přímo určen pro geodetické výpočty a pro informační systémy na GIS navazující. Realizujeme i grafické aplikace, které podporují GIS a tvorbu map. Můžete si zkusit program G-VIEW, který má použití na náhled digitálních map s databází) a také program určený pro geodety VKM, G-NET, GASACOR/WIN, GASSERV/WIN. Zaškolíme Vás dle potřeby, poskytneme technickou pomoc při řešení určitých problémů, aplikace je možno uzpůsobit požadavkům klienta, pronajímáme software. Školení provádíme bezplatně po dobu 3 hodin. Neváhejte a vyzkoušejte nás. Těšíme se na spolupráci. Více informací najdete na webových stránkách.


Sledování efektivity výrobních procesů, OEE – klíčový ukazatel efektivity výroby

Sledování efektivity výrobních procesů, OEE – klíčový ukazatel efektivity výroby

Společnost IMC Zlín pro Vás zajistí systémy sledování efektivity výrobních procesů pro zjišťování rezerv v celkové výkonnosti pracovního procesu. Součástí moderního řízení výroby je sledování efektivity výroby. Naše společnost Vám nabízí navržení a realizaci systému sběru dat z výroby a dodávku specializovaného programového vybavení k vyhodnocení těchto dat. Dále zajistíme zpracování OEE analýzy jednotlivých složek. Díky sledování efektivity výroby se můžete zaměřit na zvyšování výkonnosti a můžete vyhodnocovat potřebu investic do výrobního zařízení v dlouhodobém kontextu. Pro měření výkonnosti výrobních procesů se používá klíčový ukazatel OEE (v českém pojetí CEZ = celkové efektivity zařízení). Tento ukazatel zahrnuje více složek ovlivňujících výrobní výkonnost. Ukazatel OEE je součinitel: -Dostupnosti -Výkonnosti -Kvality Přičemž každou z těchto složek lze samostatně analyzovat a na základě toho pak samostatně vyhodnotit konkrétní výkony určitých složek a zařízení. Kvalitní analýza OEE a jeho složek odhalí rezervy ve výkonu konkrétního zařízení nebo dílny. Díky sledování efektivity výrobních procesů můžete zamezit ztráty ve výrobě a přesně analyzovat a srovnávat v čase, nebo srovnávat zařízení stejného typu mezi sebou. Významnou součást analýzy efektivity výrobního procesu je pak sledování prostojů.


VALVEDIM: dimenzování ventilů, výběr ventilů a pohonů – určeno pro projektanty a instalatéry

VALVEDIM: dimenzování ventilů, výběr ventilů a pohonů – určeno pro projektanty a instalatéry

Pro pohodlné dimenzování ventilů, výběru ventilů a jejich pohonů je určený program VALVEDIM od společnosti SAUTER Automation, spol. s r.o. tento program, primárně určený pro instalatéry a projektanty, má tří základní funkční úrovně a slouží k rychlejšímu a přesnějšímu rozhodování. Program VALVEDIM umožňuje přesnou specifikaci ventilu a pohonu, výběr ventilu a odpovídajícího pohonu podle charakteristiky a následné přímé vložení výsledků do projektové dokumentace. Zaujal Vás program VALVEDIM a jeho výhody? Pak neváhejte kontaktovat zástupce společnosti SAUTER Automation, spol. s r.o.