Nákup injekčních stříkaček a jehel

Nákup injekčních stříkaček a jehel

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky injekčních stříkaček a zdravotnických jehel, které budou předmětem dodávky na základě kupní smlouvy a budou splňovat min. požadavky zadavatele. Viz zadávací dokumentace a její přílohy.
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2018 07:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.07.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
00635162

Zadavatel ulice:
Nemocniční 898/20A

Zadavatel PSČ:
728 80

Zadavatel obec:
Moravská Ostrava

Kontaktní osoba:
Michal Štefek

Zadavatel telefon:
+420 596 192 286

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mnof.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33141310-6
Injekční stříkačky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Alkohol testery. Prodej a servis pro Brno

Alkohol testery. Prodej a servis pro Brno

Sháníte alkohol tester? Potřebujete ověřit zda nemáte či nemají zaměstnanci alkohol v krvi? Firma Altest s.r.o. na trhu již přes 21 let. Prodává a zajišťuje kompletní servis, kalibraci. Alkohol testery změří procento alkoholu v krvi. Záleží vždy na kondici, hmotnosti i výšce člověka. Využijí ji lidí pro osobní potřebu, zda mohou sednout za volat po oslavě i na druhý den. Dále řidiči motorových vozidel a manipulační techniky a samozřejmě i samotná policie. Zkontrolujte se před jízdou? Rádi Vám poradíme jaký typ pro Vás bude nejvhodnější. A provedeme Vám následnou kalibraci jednou do roka. Přijeďte za námi v Brně nebo zavolejte a objednejte si přes náš eshop.


Spotřební lékařský materiál – kvalita od prověřených dodavatelů

Spotřební lékařský materiál – kvalita od prověřených dodavatelů

Široká nabídka spotřebního lékařského materiálu od prověřených dodavatelů je určena nejen nemocnicím, klinikám, ordinacím, ale také lékařským praxím. Společnost ADVAMED s.r.o. se sídlem v Praze pokryje poptávku spotřebního lékařského materiálu jako jsou štítky, identifikační pásky pro pacienty, plomby, filtry a indikátory i další produkty nejen pro sterilizační kontejnery, balicí materiály pro sterilizaci – netkané textilie různých kvalit, krepový papír a obalový materiál – papír/folie, Tyvek (role, sáčky, ploché i skládané) se všemi druhy indikátorů, chemické a biologické indikátory různých tříd, odběrové zkumavky s heparinem nebo jednorázové přenosné infuzní pumpy, regulátory průtoku pro infuze či jednorázové přenosné infuzní pumpy a regulátory průtoku pro infuze. Zaujala Vás nabídka spotřebního lékařského matriálu? Neváhejte kontaktovat společnost ADVAMED s.r.o.


Intervenční kardiologie a radiologie - produkty a přístroje Praha

Intervenční kardiologie a radiologie - produkty a přístroje Praha

Speciální produkty určené pracovištím a klinikám oboru intervenční kardiologie a radiologie nabízí a dodává společnost ADVAMED s.r.o. se sídlem v Praze. Jedná se především o nabídku produktů zahraničních dodavatelů, konktrétně nabízíme speciální, extrakční a podpůrné katetry, speciální materiály a pomůcky, dráty, dilatační balony, aortální hrudní a břišní stentgrafty, balony, stenty pro intervenční radiologii, dilatační balony pro mitrální valvuloplastiku nebo hemostatické ventily. Garantujeme vysokou úroveň spolupráce a plynulost dodávek.


Pratelné spodní prádlo pro ženy a muže - diskrétní pomoc při inkontinenci

Pratelné spodní prádlo pro ženy a muže - diskrétní pomoc při inkontinenci

Pokud vás trápí nechtěný samovolný únik moči, můžete se spolehnout na absorpční inkontinenční pomůcky od společnosti Untraco z Ostravy, která je výhradním distributorem dánské společnosti ABENA A/S a dodává pomůcky pro inkontinentní pacienty. Diskrétní pomoc při inkontinenci vám zajistí pratelné spodní prádlo pro ženy a muže. Inkontinenční prádlo s integrovanými absorpčními vrstvami lze nosit jako běžné spodní prádlo. Prádlo je měkké a pohodlné. Prodej, e-shop: - Abri-Lady - inkontinenční kalhotky s krajkou pro ženy ve velikosti S - 2XL, pratelné, s absorpční vložkou - Abri-Gentleman - inkontinenční kalhotky pro muže ve velikosti S - 3XL, pratelné, s absorpční vložkou - pratelné spodní prádlo je vhodné pro lehkou až střední inkontinenci - materiálové složení - 95% bavlna, 5% lycra. Inkontinenční kalhotky jsou pro vás pravá pomoc. Pratelné spodní prádlo můžete objednávat na našem e-shopu nebo nás navštivte v Ostravě.


Digitální lékárenské teploměry pro bezpečné uchovávání a skladování léků

Digitální lékárenské teploměry pro bezpečné uchovávání a skladování léků

Potřebujete kontrolovat teplotu při skladování léků? My Vám s tím pomůžeme. Máme pro Vás k dispozici několik variant teploměrů, které jsou určeny jak do prostoru, tak i do lednic. V našem širokém sortimentu najdete teploměry kalibrované, které se používají pro měření minimální a maximální teploty lednic v lékárnách, ordinacích, laboratořích, operačních sálech při distributorském skladování nebo při převozu léků: - Minimo (vhodný pro skladování očkovacích látek) - duální Min-Max (teploměr obsahující dvě teplotní čidla) - kalibrovaný, digitální (pro příruční lékárny) - digitální (SW pro přenos do počítače, načtení dat zasunutím do počítače) - digitální Min-Max (automatický záznam do počítače). Mějte teplotu vašich léků pod kontrolou, jednoduše nás kontaktujte a my vám rádi poradíme s výběrem vhodného teploměru!


Zdravotnický materiál, léčivé přípravky, farmaceutické suroviny - e-shop

Zdravotnický materiál, léčivé přípravky, farmaceutické suroviny - e-shop

Firma FAGRON a.s. jako světová jednička na trhu magistraliter se zabývá výrobou farmaceutických surovin, léčivých látek a přípravků, které splňují specifické požadavky farmaceutů a pracovníků ve farmaceutickém, kosmetickém a veterinárním průmyslu. Na našem e-shopu naleznete: - laboratorní sklo - léčivé přípravky - laboratorní chemikálie - obalový materiál - IVLP - OPL a prekurzory - farmaceutické suroviny - pomocný materiál - speciální zdravotnický materiál - dezinfekce - doplňky stravy - čaje - želatinové tobolky - zkoumadla. Patříme mezi přední výrobce a distributory léčivých látek.