Nákup injekčních stříkaček a jehel

Nákup injekčních stříkaček a jehel

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky injekčních stříkaček a zdravotnických jehel, které budou předmětem dodávky na základě kupní smlouvy a budou splňovat min. požadavky zadavatele. Viz zadávací dokumentace a její přílohy.
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2018 07:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.07.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
00635162

Zadavatel ulice:
Nemocniční 898/20A

Zadavatel PSČ:
728 80

Zadavatel obec:
Moravská Ostrava

Kontaktní osoba:
Michal Štefek

Zadavatel telefon:
+420 596 192 286

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mnof.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33141310-6
Injekční stříkačky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Schodišťové a svislé zvedací plošiny na klíč pro imobilní osoby

Schodišťové a svislé zvedací plošiny na klíč pro imobilní osoby

Hlavním cílem naší společnosti MANUS Prostějov, spol. s r.o., je usnadňovat pohyb imobilním osobám. Aby byl život těchto postižených osob jednodušší, vyrábíme, dodáváme a montujeme zařízení, která jim pomáhají zdolávat každodenní překážky, jako jsou schody a další bariéry, vstávání z postele či přemisťování do koupelny apod. Naše prostějovská společnost tedy pomáhá postiženým osobám získat život „bez překážek“. Vyrábíme, dodáváme, montujeme a servisujeme: - zvedací plošiny pro osoby se sníženou schopností pohybu a orientace - domácí výtahy - nákladní zvedací plošiny - plošiny pro imobilní, vozíčkáře - svislé zvedací plošiny - šikmé schodišťové plošiny - plošiny pro bezbariérový přístup - mobilní schodolezy - nájezdové rampy - schodišťové sedačky Naše šikmé schodišťové a vertikální zvedací plošiny pro imobilní osoby, domácí výtahy, schodolezy a další zařízení, dnes dodáváme našim zákazníkům nejen do České republiky, ale i do různých evropských zemí, resp. do celého světa. Plošiny pro imobilní dodáváme na klíč, to znamená včetně zaměření místa pro realizaci zakázky, výrobu zařízení, zajištění všech potřebných stavebních úprav pro instalaci plošiny a samozřejmě také včetně odborné instalace i zaškolení používání daného zařízení pro imobilní osoby. Svým klientům nabízíme také možnost atypických řešení dle jejich specifických požadavků a to včetně takových detailů, jako jsou např. barevná řešení či použité materiály. Od nás vždy dostanete kompletní služby, přičemž koupí zařízení a jeho montáží to vše ani zdaleka nekončí. Samozřejmostí je, že poskytujeme všem našim zákazníkům záruční i pozáruční servis všech našich zařízení, jako jsou schodišťové a zvedací plošiny, mobilní schodolezy či nájezdové rampy, a dále také zajišťujeme jejich revize, pravidelné prohlídky či generální opravy. Už déle než deset let tedy usnadňujeme život všem, kteří mají potíže s pohybem. Díky naší firmě mohou opět překonávat překážky, jako jsou například schody, mnohem pohodlněji a téměř bez omezení.


Šikmé schodišťové plošiny pro vozíčkáře na přímá, točitá a lomená schodiště - výroba

Šikmé schodišťové plošiny pro vozíčkáře na přímá, točitá a lomená schodiště - výroba

Šikmé schodišťové plošiny jsou vhodné a především bezpečné pro imobilní osoby. Firma MANUS Prostějov, spol. s r.o.je specialistou ve výrobě bezbariérových přístupů do bytových i nebytových prostor. Zajistí vám kompletní dodávku plošin pro vozíčkáře na klíč. Šikmá schodišťová plošina CPM 300 je určena pro přepravu na přímých, točitých a lomených schodištích. Schodišťová plošina CPM 300 - kompletní dodávka na klíč: - jednoduché ovládání, snadná údržba a spolehlivý provoz - vhodná na přímá, točitá a lomená schodiště - lze instalovat do vnitřního i venkovního prostředí. Na schodišťové plošiny samozřejmě poskytne záruční i pozáruční servis a také je možné na přání provést různé nadstandardní úpravy a doplňky.


Nástroje a implantáty pro kostní chirurgii, výroba vysoce kvalitních kloubních náhrad

Nástroje a implantáty pro kostní chirurgii, výroba vysoce kvalitních kloubních náhrad

Hledáte spolehlivého dodavatele kvalitních kloubních, kyčelních či kolenních náhrad? Beznoska s.r.o. je léty prověřená rodinná firma z Kladna, která se zabývá výrobou nástrojů a implantátů pro kostní chirurgii, tedy potřeby ortopedie a traumatologie. Máme bohaté znalosti a zkušenosti technického i medicínského charakteru, přičemž spolupracujeme s předními lékaři a odborníky, díky kterým jsme schopni naše produkty neustále inovovat a nadále zdokonalovat. Naše výrobky dodáváme nejen v rámci České republiky, ale také do zahraničí, především na Slovensko, do Ruska, Ukrajiny, Belgie a dalších zemí. Za dobu své existence už jsme udělali šťastnými na tisíce pacientů, kteří s naší kloubní náhradou mohou žít opět plnohodnotný život.


Produkty pro gastroenterologii Praha - speciální přístroje a spotřební materiál

Produkty pro gastroenterologii Praha - speciální přístroje a spotřební materiál

Zásobování ordinací, ambulancí a gastroenterologických pracovišť potřebnými speciálními produkty a spotřebním materiálem zajistí společnost ADVAMED s.r.o. se sídlem v Praze. Kvalitní produkty od dodavatelů z tuzemska i ciziny pro gastoenteroloii zastupují speciální přístroje určené pro měření HR manometrie jícnu, pH metrie a pH-impedance a dále nabídku doplňuje spotřební materiál pro pH metrii nebo impedanci. Více informací o jednotlivých přístrojích a produktech tohoto speciálního oboru Vám rádi poskytnou ve společnosti ADVAMED s.r.o.


Francouzské berle a vycházkové hole Praha – pro snadnější chůzi

Francouzské berle a vycházkové hole Praha – pro snadnější chůzi

Společnost ERILENS s.r.o. navrhuje a vyrábí široký sortiment francouzských a vycházkových holí pro každodenní použití pro usnadnění chůze nejen v případech, kdy už vlastní nohy tak dobře neslouží, ale také při rekonvalescenci po úrazu. V nabídce naleznete pohodlné ergonomické modely holí a berlí v různých barevných úpravách a s možností dokoupení širokého sortimentu příslušenství. Vybírat můžete z mnoha možností úprav pro co nejpohodlnější pocit z používání. Nezapomínáme ani na dětské pacienty a pacienty s nadprůměrnou výškou, i ti si u nás vyberou. Kompletní sortiment francouzských berlí a vycházkových holí včetně jejich popis naleznete u společnosti ERILENS s.r.o.


Prodej injekční láhev, infuzní vaky, ampule a pertle, zátky, kohouty

Prodej injekční láhev, infuzní vaky, ampule a pertle, zátky, kohouty

Potřebujete injekční láhve, infuzní vaky a doplňky potřebné ve farmaceutickém, průmyslovém a chemickém průmyslu? Firma ELPACK, s.r.o. prodává skleněné, plastové láhve, vaky. Injekční láhev sklo: -pertlovací hlava průměr 20mm -trubicové sklo. Ampule. Injekční láhev plast PP, PEHD Infuzní lahve - sklo. Infuzní vaky - plast. Vaky plastové. Pertle, zátky, kohouty. Držák infuzních lahví, pertlovací kleště na injekční a infuzní lahve i pneumatické.