Výběrové řízení na dodávku - Zkušebního stavu pro termomechanické zkoušky kol a brzd

Výběrové řízení na dodávku - Zkušebního stavu pro termomechanické zkoušky kol a brzd

Předmětem zakázky je dodávka „Zkušebního stavu pro termomechanické zkoušky kol a brzd“ . (dále jen předmět výběrového řízení).
Specifikace požadavků Zkušebního stavu pro termomechanické zkoušky kol a brzd tvoří přílohu č.1 Zadávací dokumentace .
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2018 07:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
SVÚM a.s.

Originální záznam:

Okres:
Praha-Východ

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
16.07.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 700 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
SVÚM a.s.

Zadavatel IČ:
25797000

Zadavatel ulice:
Tovární 2053

Zadavatel PSČ:
250 88

Zadavatel obec:
Čelákovice

Kontaktní osoba:
Mgr. Ivo Hain

Zadavatel telefon:
+420 602 240 672

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.svum.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektronické bezpečnostní systémy poradenství a řešení na míru

Elektronické bezpečnostní systémy poradenství a řešení na míru

Elektronické bezpečnostní systémy na zakázku. Vybrat si můžete zabezpečovací ústředny EZS, zálahové sirény s majákem, čidla, sirény, zařízení s radiovým přenosem, telefonní a radiové komunikátory, prostředky pro vnější zabezpečení. Čidla: -infrapasivní čidla, duální čidla (PIR+MW), stojánky k PIR a duálním čidlům, Glassbreak a vibrační snímače, magnetické kontakty, kouřové a teplotní hlásiče jako doplněk EZS. Sirény: -vnější zálohované sirény -vnitřní sirény. Zařízení s radiovým přenosem: -bezdrátový systém POWERCODE na frekvenci 433MHz -náhradní baterie do vysílačů VISONIC. Kódové klávesnice a zámky: -elektrické zámky. Telefonní a radiové komunikátory. Prostředky pro vnější zabezpečení.


Docházkové a přístupové systémy. Přehled aktuálně přítomných zaměstnanců.

Docházkové a přístupové systémy. Přehled aktuálně přítomných zaměstnanců.

Modernizace celého administrativy, evidence docházky, cenné informace a podklady pro výpočet mezd. To jsou Docházkové systémy od firmy ELVIS. Ta Vám poradí nejvhodnější typ, provede kompletní instalaci a zaškolení personálu. Samozřejmostí je servis a případné opravy. Modernizace celého areálu ocení i zaměstnanci. Zaměstnanec se při příchodu identifikuje přiložením bezkontaktní karty nebo čipu ke snímači, při odchodu vybere z předem nadefinovaných přerušení pracovní doby. Systém EKD zaznamená čas a typ události a na základě toho vypočítá odpracovanou dobu, vykáže napracované přesčasy, zbývající dovolenou. Docházkové systémy je možné kombinovat s přístupovými systémy pro nastavení oprávnění vstupu a s turnikety. Přístupové systémy je možné propojit s dalšími systémy - uzamykání skříněk, pokladny, zbývající čas návštěvy. Biometrický identifikační snímač - otisk prstů. Až 2 000 otisků. Kompletní řešení pro sjezdovky, koupaliště, sportoviště, administrativní budovy atd.


Alarmy - zabezpečovací systémy, profesionální montáž bezpečnostní techniky a non-stop servis

Alarmy - zabezpečovací systémy, profesionální montáž bezpečnostní techniky a non-stop servis

Zabezpečení rodinného domu, bytu či firemního objektu Vám profesionálně zajistí v Opavě a okolí firma 4M zabezpečovací systémy. Naši profesionální pracovníci Vám poradí s výběrem zabezpečovacího systému tak, abyste svůj majetek měli stále pod kontrolou. Jako firma s dlouhodobou tradicí v Moravskoslezském kraji se zabýváme montáží alarmů a bezpečnostních a kamerových systémů. Ať už se jedná o byt, dům, chalupu nebo firemní areál poskytneme Vám profesionální montáž zabezpečovacích systémů a techniky – alarmů. Zabezpečení ve třech krocích: -Analýza aktuálního stavu a plán realizace zabezpečovacího systému. -Profesionální montáž. -Připojení alarmu na pult centralizované ochrany a non-stop servis. Firma je certifikovanými montážními partnery společnosti Jablotron - revolučních bezpečnostních systémů českého výrobce.


Optické třídiče - pro kávu, semínka, sklo, rýži, oříšky, sůl, plasty i kovy

Optické třídiče - pro kávu, semínka, sklo, rýži, oříšky, sůl, plasty i kovy

Chcete oddělit kvalitní materiál od zmetkového? Pak si pořiďte optické třídiče od firmy JELÍNEK - TRADING spol. s r.o., která působí po celé České republice. Dodáme Vám barevné optické třídiče, které ve vašem provozu zajistí na výstupu jen kvalitní vytřízené zboží. Naše optické třídiče mají mnoho výhod a vlastností: - jsou přesné jako lidské oko - můžete je nastavit pro různé defekty - obsahují moderní software v českém jazyce - ovládaní je velice jednoduché. Součástí třídičů je několik digitálních kamer pro ještě lepší výsledky. Samozřejmostí je zkouška třídiče přímo u nás. Přijďte si ho k nám vyzkoušet, aby jste viděli jeho funkčnost přímo na vzorku vaší kávy, rýže, plastu či jiného zboží. Zmetkový materiál je vystřelován stlačeným vzduchem do jiného výstupu, tím budete mít na výstupu pro zákazníky jen kvalitní produkt. Pokud potřebujete na třídiče napojit různé potrubí či dopravníky rádi Vám vyhovíme. Optické třídiče naprogramujeme pro vaši aplikaci, můžete tedy třídit tyto materiály: - obilná zrna - plasty - káva - kovy - semínka - sklo - rýže a oříšky - sůl a jiné minerály.


Výrobce bezkontaktních čipových karet, klíčenek, čteček s RFID technologií

Výrobce bezkontaktních čipových karet, klíčenek, čteček s RFID technologií

Pokud sháníte bezkontaktní čipové karty, klíčenky nebo čtečky s RFID technologií, pak se neváhejte obrátit na společnost IdentCORE s.r.o., u které si určitě vyberete! Jsme výrobce bezkontaktních čipových karet, klíčenek a náramků s RFID technologií, které se nejčastěji využívají do docházkových, přístupových a zabezpečovacích systémů jako zaměstnanecká identifikace. Základním nosičem RFID technologie jsou čipové karty, které jsou nejžádanějším nosičem. Plastové RFID karty Vám můžeme na zakázku také potisknout libovolným motivem. Dalším nosičem RFID čipu jsou čipové klíčenky, které jsou oblíbené hlavně pro svou skladnost, variabilitu designů, tvarů, materiálů a barev. Pro rychlou a jednoduchou identifikaci jsou vhodné čipové náramky, které se využívají především ve sportovních areálech, aquaparcích, lázních nebo při jednorázových událostech. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Elektrická požární signalizace prodej Praha – pro včasný zásah a minimalizaci škod

Elektrická požární signalizace prodej Praha – pro včasný zásah a minimalizaci škod

Nezanedbávejte požární ochranu bytů a rodinných domů. Společnost MACOM SECURITY s.r.o. se sídlem v Praze prodává elektrické požární signalizace, které Vám pomohou ochránit nejen majetek, ale i Vaše zdraví a v nejkrajnějším případě i životy. Elektrická požární signalizace od společnosti MACOM SECURITY s.r.o. včas zachytí počínající požár, který může vzniknou i malou neopatrností nebo podceněním pravidel pro vytápění, a pomocí sirén a propojení s požární ústřednou umožní rychlý zásah. Domácnosti vybavené elektrickou požární signalizací navíc získávají lepší podmínky pro pojištění.