Ubytování v Třeboni, Německo

Ubytování v Třeboni, Německo

Hledám prázdninový byt v Třeboni od 13.-19.7.2018 pro 2 dospělé osoby a 2 děti.
Je tam ještě něco volného?
Ráda bych dostala odpověď.
S pozdravem
Iris

Původní znění:
Anfrage
ich suche eine Ferienwohnung in Trebon zum 13.-19.7.2018 für 2 Erwachsene und 2 Kinder.
Ist da bei Ihnen noch etwas frei ?
Irgendwie geht Ihre Website nicht. Ich würde mich sehr über eine Antwort freuen.
LG
Iris
Poptávka byla vložena dne:
12.06.2018 15:16

Platnost poptávky:
12.09.2018 15:13

Kontaktní osoba:
Iris Adam

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Komfortní levné ubytování s restaurací v penzionu-ideální pro pobyty s dětmi

Komfortní levné ubytování s restaurací v penzionu-ideální pro pobyty s dětmi

Pokud hledáte levné a současně komfortní a útulné ubytování v Kroměříži s restaurací pro hosty, dovolíme si Vás pozvat do rodinného Penzionu a restaurace Na Jízdárně. Díky prostředí a poloze je ideální pro rodinné pobyty s dětmi. V penzionu Vám celoročně poskytneme ubytování ve dvoulůžkových pokojích, Penzion Na Jízdárně je skvělá volba - čeká na vás komfortní ubytování a kvalitní kuchyně. Vlastní restaurace je součástí objektu. Přijeďte relaxovat v klidném prostředí s možností zajímavých výletů po okolí. Ideální pro rodinné pobyty s dětmi. Umístění na trase Podzámecká zahrada a Květná zahrada. Složení pokojů - celkem 17 lůžek: - ubytování ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích - pokoje vybavené sprchou, umyvadlem, WC, televizorem, popřípadě ledničkou - možnost ubytování se psem. Restaurační provoz: - profesionální kuchyně s širokým výběrem jídel - zahradní restaurace - prostory k pořádání společenských a soukromých akcí - možnost pořádání oslav, večírků, rautů, svateb, rodinných oslav. Rezervaci můžete zadat z našeho webu na-jizdarne.cz nebo na tel.: 573342302.


Ubytování u lyžařského areálu Studenov v Rokytnici nad Jizerou

Ubytování u lyžařského areálu Studenov v Rokytnici nad Jizerou

Plánujete letní či zimní dovolenou za rozumnou cenu? Hledáte ubytování pro lyžařský kurz nebo školu v přírodě? Nabízíme vám ubytování v rodinném penzionu LENOCH, který se nachází v západních Krkonoších. Svou polohou je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, školu v přírodě nebo letní či zimní soustředění. Jsme vybaveni dvou a vícelůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením, restaurací pro 110 osob, WIFI, barem i dětským koutkem. Dále můžete využít venkovní zahrádku s grilem, dětské hřiště s trampolínou a houpačkami, stolní tenis, stolní fotbal nebo elektronické šipky. V případě zimního období je k dispozici půjčovna a skiservis.


Ubytování v penzionu v klidném prostředí, u Baťova kanálu - firemní akce, soukromé oslavy

Ubytování v penzionu v klidném prostředí, u Baťova kanálu - firemní akce, soukromé oslavy

Rodinný Penzion U Hroznu najdete ve Veselí nad Moravou, v klidném prostředí, proto jej vyhledávají hlavně rodiny s dětmi. Má ideální polohu u Baťova kanálu a v blízkosti cyklostezky - proto si můžete naplánovat plavbu výletní lodí, nebo výlet na kole, in-linech do blízké Strážnice, Bzence i dál. Ubytování poskytujeme ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, s vlastní koupelnou. Hostům je k dispozici i vinárna s občerstvením a příjemným posezením. V teplých měsících můžete využít i venkovní zahrádku s dětským hřištěm a trampolínou. Rádi pro Vás uspořádáme soukromé oslavy a firemní akce. Pro více informací volejte tel. 774848515.


Apartmán pro 4 osoby s vířivkou v Penzionu Hana Holešov s možností parkování

Apartmán pro 4 osoby s vířivkou v Penzionu Hana Holešov s možností parkování

Penzion Hana Holešov nabízí k pronájmu útulný apartmán pro 4 osoby vybavený vířivkou, sprchou, TV, WiFi. Dále jsou Vám k dispozici standardní dvoulůžkové pokoje a čtyřlůžkový pokoj. Přímo ve dvoře mají hosté možnost parkování. V našem penzionu je možné si objednat i snídaně. Jsou u nás vítáni i pejsci a to bez poplatku. Z Holešova máte dostupné město Kroměříž i Zlín, pobyt v našem penzionu můžete tedy spojit s návštěvou mnoha zajímavých míst. Turistické cíle v blízkém okolí: - zámek Holešov, zámecká zahrada - židovská synagoga a židovský hřbitov - skanzen hanácké lidové architektury Rymice - poutní místo Svatý Hostýn - rekreační oblast Rusava - ZOO Lešná u Zlína - zábavní centrum Galaxie Zlín - Kroměříž - Podzámecká a Květná zahrada - cyklostezky.


Penzion poblíž Zlína - Levné ubytování ve dvoulůžkovém, čtyřlůžkovém pokoji a mini kemp

Penzion poblíž Zlína - Levné ubytování ve dvoulůžkovém, čtyřlůžkovém pokoji a mini kemp

Pokud plánujete dovolenou a hledáte ubytování poblíž Zlína, nebo cíleně kvůli návštěvě festivalu Masters Of Rock, pak si rezervujte pokoj v Penzionu u Balkánce. Levné ubytování Vám poskytneme ve dvoulůžkovém nebo čtyřlůžkovém pokoji. Parkování je zajištěno v penzionu, v chráněné zóně. K dipozici 2-lůžkové nebo 4-lůžkové pokoje: - TV na každém pokoji - vybrané pokoje mají kuchyňskou linku, jeden i stolní PC - WIFI internet v celém objektu. Na zahradě je mini kemp, kde máte možnost stanovat - kapacita 20 stanů. K dispozici je sprcha a WC. V blízkosti je více možností stravování.


Ruské vízum Praha - turistické, tranzitní i obchodní

Ruské vízum Praha - turistické, tranzitní i obchodní

Plánujete poznat krásy Ruska či se zúčastnit firemního jednání, konference? K těmto cestám je zapotřebí si obstarat vízum. To si můžete vyřídit v Praze u společnosti Agnesa Bohemia s.r.o. Jsme specialisté na zajišťování víz do Ruské federace. Zprostředkujeme Vám vízum turistické s dobou platnosti maximálně 30 dnů. Pokud obchodujete s ruskými firmami zprostředkujeme Vám obchodní vízum s možnou platností jednoho roku. Díky naším službám můžete získat tranzitní vízum, které využijete při cestování přes Rusko do jiné cílové země. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, ochotně Vám poradíme a pomůžeme při Vašich cestách do zahraničí.