Poptávám přestavbu vozidla na LPG

Poptávám přestavbu vozidla na LPG

Poptávám cenovou nabídku na přestavbu vozidla na LPG. Jedná se o Toyotu RAV4 2005, 110kW, objem 1998 benzín.
Poptávka byla vložena dne:
29.05.2018 07:52

Platnost poptávky:
29.06.2018 07:27

Kontaktní osoba:
Andrea Schilderová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dekarbonizace motoru - ochrana proti zadření motoru

Dekarbonizace motoru - ochrana proti zadření motoru

Dekarbonizace motoru může zamezit nenávratným škodám způsobeným zanesením motoru nečistotami. - dekarbonizace slouží k vyčištění motoru - tím dekarbonizace zvyšuje výkon - dekarbonizace snižuje také spotřebu pohonných hmot Dopřejte svému vozu pravidelnou kontrolu, která odhalí, zda je pro vás dekarbonizace motoru potřeba! Může vám ušetřit spoustu nervů a samozřejmě peněz za nový motor.


Renovace zažloutlých krytů u světel a světlometů automobilů - ochrana proti UV záření

Renovace zažloutlých krytů u světel a světlometů automobilů - ochrana proti UV záření

Zdá se Vám, že vaše světla a světlomety na autě jsou již zašlé nebo zažloutlé? Přemýšlíte, že si budete muset koupit nové? Ještě než se vypravíte do obchodu, podívejte se na nabídku brněnské firmy Autoskla VACEK s.r.o., která renovuje světla a světlomety. Vlivem UV záření dochází u krytů světel a světlometů k postupnému žloutnutí, které pak následně ovlivňuje i čistotu světla. Pokud si nechcete za nemalé peníze pořizovat nové, pak si je nechte zrenovovat u Autoskla VACEK s.r.o., která světla ošetří speciálním lakem, který v sobě nese několik výhod: - zlepšuje svítivost a optickou kvalitu světel a světlometů - levnější než koupě nových světel - bezproblémové při STK - po lakování a vyleštění navíc ošetření ochranným prostředkem Ceny renovací se pohybují již od 350,- Kč za světlomet a doba opravy je závislá na velikosti světlometu. Neváhejte a ušetřete si i Vy peníze díky praktickému a profesionálnímu ošetření Vašich světel a světlometů na autě od firmy Autoska VACEK s.r.o..


Profesionální přestavby vozidel podle ADR pro přepravu nebezpečných nákladů

Profesionální přestavby vozidel podle ADR pro přepravu nebezpečných nákladů

Potřebujete zajistit přestavbu vašeho vozidla, tak aby mohlo převážet nebezpečné náklady a splňovalo tak potřebná pravidla? Obraťte se na společnost Porgest, a.s., kde vám provedou profesionální přestavbu vozidle podle ADR. Zajistí vám přestavbu všech v České republice běžně provozovaných vozidel jako jsou například nákladní vozy značky Mercedes, Liaz, Iveco, Tatra, Man, Daf, Scania, ale také si poradí s přestavbou menších vozidel jako jsou třeba Nissan nebo Ford a to včetně přívěsů, návěsů, kontejnerů či výměnných nástaveb. V rámci přestaveb vozidel dle ADR také provádíme tyto úpravy: - krytování tepelně exponovaných míst - montáž omezovačů rychlosti - montáž elektrických odpojovačů baterií - topení - boční obrysová světla - ABS nebo elektromagnetické brzdy TELMA a další. Aby i vaše vozidlo splňovalo podmínky ADR (Evropská dohoda o mezinárodní silniční přepravě nebezpečných nákladů), pak jej nechte přestavit u společnosti Porgest, a.s..


Komponenty pro hydraulické sklápění koreb a servis hydrauliky u sklápěcích aut

Komponenty pro hydraulické sklápění koreb a servis hydrauliky u sklápěcích aut

Servis hydrauliky, hydraulických zvedáků u všech typů sklápěcích aut zajišťuje v lokalitě Zlínský kraj společnost SLOMAK spol. s r.o. Zlín. Prodáváme komponenty pro hydraulické sklápění koreb u nákladních vozidel. Napište si prostřednictvím formuláře o náhradní díly. Rozvoz zajistíme po celé ČR. Dodáme těsnění, matice, ventily, pánve, otočné spoje, kryty zvedáku, ložiska, rozvaděče, pojistky, majlery a další díly hydrauliky. Také prodáváme náhradní díly na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa výměnným způsobem.


Karosářské práce velkého i malého rozsahu

Karosářské práce velkého i malého rozsahu

Hledáte kvalitní autoservis, který poskytuje diagnostiku motoru a karosářské práce? Pak svěřte svůj vůz do rukou odborníku, v naší firmě AUTOSERVIS ŠAJTAR nabízíme veškeré karosářské práce velkého i malého rozsahu. Věnujeme se především vozům značky Renault, ale také ostatním značkám automobilů. Firma funguje na trhu přes 10 let a od počátku se zaměřujeme na servis vozů značky Renault. Máme bohaté zkušenosti, a proto nás vyhledávají majitelé Renaultů nejen z Ostravy a blízkého okolí. Krom karosářských práci vám poskytneme veškeré opravy a nabízíme prodej: - náhradních dílů - zahraniční auta - tlumičů pérování SACHS - výfukových tlumičů BOSAL včetně montáže - brzdových destiček - pro tuzemské i zahraniční automobily - pneumatik.


Kvalitní oprava značkových vozů snadno, rychle a bez starostí

Kvalitní oprava značkových vozů snadno, rychle a bez starostí

Máte pokažené či nabourané vozidlo a hledáte kvalitní autoopravnu značkových vozů? Pak se neváhejte obrátit na Autodružstvo Znojmo, kde vám automobil spravíme kvalitně a bez dlouhého čekání. Poskytujeme komplexní servisní služby - záruční a pozáruční opravy, kompletní opravy po nehodě, výměny čelních skel, opravy karoserie a laku, běžnou údržbu, sezónní prohlídky, servis klimatizace, měření emisí, pneuservis. Během opravy vozu vám zapůjčíme vůz dle vašich požadavků. Veškeré opravy provádí naši vyškolení zkušení pracovníci dle standardních norem. Zajistíme veškerou péči pro váš vůz, kterou v průběhu roku bude potřebovat. Pro více informací neváhejte navštívit naše webové stránky!