Poptávám přestavbu vozidla na LPG

Poptávám přestavbu vozidla na LPG

Poptávám cenovou nabídku na přestavbu vozidla na LPG. Jedná se o Toyotu RAV4 2005, 110kW, objem 1998 benzín.
Poptávka byla vložena dne:
29.05.2018 07:52

Platnost poptávky:
29.06.2018 07:27

Kontaktní osoba:
Andrea Schilderová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní služby autoservisu a pneuservisu Chrudim – pro nové, ojeté i havarované vozy

Kvalitní služby autoservisu a pneuservisu Chrudim – pro nové, ojeté i havarované vozy

Autoopravna Chrudim Autoopravna a autoservis Chrudim nabízí komplexní služby pro veškeré typy a značky vozidel, od diagnostiky přes pravidelný servis až po opravy havarovaných vozů včetně lakýrnických prací. V rámci oprav provádí seřízení, výměny dílů i agregátů, diagnostickou kontrolu, opravy karosářských dílů nebo celých skeletů vozidel, kontroly a seřízení geometrií podvozkových skupin.  Autoopravna Chrudim provádí kompletní servis autoopravny a autoservisu. Kompletní opravy havarovaných vozidel Prohlídky vozů a motocyklů Diagnostika a opravy motorů se systémem common rail Výměna a opravy dílů Pneuservis


Autoservis, montáž tažného zařízení pro dodávky i osobní vozy

Autoservis, montáž tažného zařízení pro dodávky i osobní vozy

Hledáte spolehlivý autorizovaný autoservis v Ostravě-Svinově? Přijeďte na firmu Hampl a spol. servis s.r.o., kde provádíme opravy pro osobní, nákladní, dodávkové automobily: - garanční a pogaranční kontroly vozidel - autoklempířské, autolakýrnické práce - čištění, plnění, opravy klimatizace - výměny filtrů, oleje, brzdy, výfuků, tlumičů - autoelektrikářské práce - montáž alarmu - autodiagnostika vozidel - prodej náhradních dílů pro všechny typy vozidel - likvidace pojistných událostí - montáž tažného zařízení - opravy centrálního zamykání - montáž CarControl O2 - GPS monitoring.


Autoservis, pneuservis, karosářské práce - opravy vozidel všech značek

Autoservis, pneuservis, karosářské práce - opravy vozidel všech značek

Hledáte v oblasti Třebíče kvalitní autoservis nebo pneuservis? Pak se neváhejte obrátit nás! Provádíme servis vozidel všech značek vozidel. Opravíme všechny typy osobních i dodávkových automobilů. Naše firma má dlouholetou zkušenost v oboru a své znalosti neustále zdokonalujeme. Zajistíme: - mechanické opravy, příprava a zajištění STK, karosářské práce, čištění a plnění klimatizací, diagnostiku vozidel, montujeme autodoplňky, opravíme autoelektriku, výměnu autoskla, prodáváme náhradní díly, zapůjčíme náhradní automobil a další. Pneuservis - prodej, výměna, úschova pneu. Likvidujeme staré pneu, když si zakoupíte nové u nás. Pro více informací nás kontaktujte.


Autovrakoviště - prodej a výkup automobilů nebo nových i použitých autodílů

Autovrakoviště - prodej a výkup automobilů nebo nových i použitých autodílů

Hledáte nového pomocníka na čtyř kolech? Nabízíme Vám služby autobazaru, prodej vozů na leasing, na splátky, prodej havarovaných automobilů, náhradních dílů nových i použitých. Dále provádíme veškeré služby autoservisu pro osobní i dodávkové vozidla. Připravíme a zajistíme STK + měření emisí nebo se můžete spolehnout na nonstop odtahovou službu po celé České republice i ze zahraničí. Jsme komplexní firma přes automobily. Navštivte náš autobazar a určitě si vyberete ze široké nabídky vozidel nebo autodílů za rozumné ceny!


Generální opravy motorů svěřte odborníkům se zkušenostmi

Generální opravy motorů svěřte odborníkům se zkušenostmi

Rádi vám pomůžeme s čímkoliv, co se týká vašeho vozu, ať už jde o opravy motorů nebo třeba jen ruční mytí vozidel. Provádíme záruční prohlídky, pravidelné servisní kontroly i diagnostiku brzd a zajišťujeme výměny a opravy rozvodů. Můžete si být jisti, že v našem motoservisu bude váš vůz v dobrých rukou. Generální opravy motorů i další služby z naší nabídky jsou úkony, se kterými máme mnohaleté zkušenosti. Proto zařídíme opravy či výměnu náhradních dílů téměř u všech typů vozidel. Opravy motorů a motory samotné jsou naší specializací. Nabízíme nové motory a polomotory výměnným způsobem nebo repasované motory vhodné jak pro osobní, užitkové, dodávkové či nákladní vozy. Kompletní motory jsou po generální opravě vždy testované. Služby společnosti MOTORSERVIS Švec: - veškeré opravy aut - autodiagnostika - měření emisí - příprava vozidel na technickou kontrolu (STK) - ruční mytí vozidel - výměna provozních náplní a filtrů - elektroinstalace - kompletní servis a plnění klimatizace - opravy motorů, broušení bloků motorů a klikových hřídelů - výměny a opravy rozvodů - opravy motorů - výměny čelních skel - seřizování světlometů - diagnostiku brzd - renovaci veteránů Opravy motorů a další služby provádíme na adrese Temenická 224/98 v Šumperku, kde se budeme těšit na vaši návštěvu!


Kontrola, servis, čištění, plnění autoklimatizace

Kontrola, servis, čištění, plnění autoklimatizace

Je Vaše autoklimatizace funkční? Pokud jste se ještě nestihly postarat o Vaši klimatizaci v autě nebo se Vám zdá, že účinností klimatizace je nízká, nevoní a nebo potřebujete zajistit servis a údržbu autoklimatizace před dovolenou, navštivte autoservis DOBE - CAR Holešov. Cesta se vyplatí i klientům ze Zlína. Nabízíme standardní servisní služby pro Vaši autoklimatizaci: - kontrola tlaku chladiva v okruhu - kontrola funkce kompresoru a ovladačů - odsátí případného zbytku chladiva - vyvakuování celého okruhu - kontrola těsnosti - doplnění oleje do okruhu - plnění vyčištěného chladiva popřípadě doplnění - kontrola správné funkce a teploty.