Dodávky cyklistické výstroje pro potřeby Městské policie hl. m.  Prahy na 4 roky

Dodávky cyklistické výstroje pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na 4 roky

Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek cyklistické výstroje pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na dobu 4 let, a to včetně dopravy na místo plnění.
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2018 07:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
29.06.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 900 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Zadavatel IČ:
00064581

Zadavatel ulice:
Mariánské náměstí 2

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha

Zadavatel telefon:
+420 222 025 036

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mppraha.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

18412000-0
Sportovní oděvy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Půjčovna moderních kol a elektrokol - skvělé cyklovýlety s rodinou i přáteli po Jižní Moravě

Půjčovna moderních kol a elektrokol - skvělé cyklovýlety s rodinou i přáteli po Jižní Moravě

Pokud plánujete cyklovýlet po krásách jižní Moravy, nezapomeňte navštívit Půjčovnu kol Lednice, kde si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních a moderních kol. Ať už hledáte elektrokola, dětská kola, horská kola nebo tandem - u nás najdete to pravé kolo pro skvělé zážitky v sedle. Naše půjčovna kol je ideální pro rodinné výlety, školní akce, teambuildingy nebo jen pro zábavu s přáteli. Můžete si u nás zapůjčit i cyklistickou výbavu - helmy, brašny, zámky nebo dětské sedačky i vozík za kolo. Nemáte čas si u nás kolo vyzvednout? Pak zajistíme dovoz a odvoz kol na místo vašeho výběru. Stačí nám říct, kam a kdy chcete mít kola připravena a my se o vše postaráme. Kola dovezeme do Valtic, Břeclavi, Hlohovce nebo kamkoliv jinam v okolí. Půjčovna kol Lednice vám zaručí nezapomenutelné cyklozážitky. U nás si užijete krásnou přírodu, historické památky a skvělé víno. Neváhejte a rezervujte si své kolo ještě dnes!


Akce na jízdní kola, elektrokola - sleva na všechny modely

Akce na jízdní kola, elektrokola - sleva na všechny modely

Pokud odkládáte nákup kola či elektrokola, až budou výhodné akce - pak vyrazte do prodejny TK SPORT Uherský Brod, kde již nyní probíhá akce - sleva je na jízdní kola i elektrokola, všechny modely pořídíte levněji. Přijďte si vybrat trekingové, silniční či horské kolo. Našim zákazníkům zajistíme do budoucna i servis kol. Prodej, oprava: - jízdní kola 4EVER, Genesis, Dema, KTM - elektrokola Genesis, KTM. Pořídíte u nás i sportovní, cyklo vybavení a doplňky.


Ebike servis, cykloservis - oprava elektrokol, jízdních kol

Ebike servis, cykloservis - oprava elektrokol, jízdních kol

U firmy TK SPORT Uherský Brod Vám provedou jak kvalitní servis jízdních kol, tak diagnostiku a opravu elektrokol. Náš cykloservis a Ebike servis zajišťuje služby především pro klientelu z okolí Uherského Hradiště. Nechejte si před dovolenou u nás zkontrolovat a seřídit kola. Ebike servis: - kompletní diagnostika středových pohonů BOSCH - jde o test stavu celého systému (motor, displej a ovládání, baterie) - pro zákazníky 2 roky zdarma - diagnostika baterií elektrokol - oprava elektrokol. Cykloservis: - zdarma garanční prohlídky - pravidelný a sezónní servis - seřízení a nastavení kola.


Elektrické vozíky a skútry Selvo, jízdní kola, elektrokola, koloběžky, doplňky pro cyklistiku

Elektrické vozíky a skútry Selvo, jízdní kola, elektrokola, koloběžky, doplňky pro cyklistiku

Pokud hledáte kvalitní a profesionální firmu, která vám nabídne široký sortiment kol, elektrokol, koloběžek, odrážedel a dalšího vybavení, pak je Oázasport - Cyklosport Švec tou pravou volbou pro vás. Oázasport - Cyklosport Švec je rodinná firma se sídlem v Soběslavi, která se zabývá prodejem, servisem, půjčovnou a poradenstvím v oblasti cyklistiky a sportovního vyžití. Firma nabízí širokou škálu značkových kol a elektrokol od renomovaných výrobců jako Stevens, Crussis, Maxbike, Beany, Totem nebo Lovelec, ale také širokou škálu doplňků, oblečení, brašen a batohů pro pohodlnou a bezpečnou jízdu. Ať už preferujete horskou, silniční, crossovou, trekkingovou nebo městskou cyklistiku, Oázasport - Cyklosport Švec vám pomůže vybrat ten správný model a velikost kola pro vaše potřeby a přání. Pokud si chcete užít jízdu na elektrokole bez starostí o baterii, nabíjení nebo údržbu, můžete si také vybrat z nabídky elektrokol s pohonem Selvo, které jsou vybaveny vlastním generátorem a inteligentním řízením. Selvo elektrokola jsou ideální pro dlouhé výlety i pro každodenní dojíždění do práce nebo školy. Kromě elektrokol nabízí Oázasport - Cyklosport Švec také elektrické vozíky a skútry Selvo, které jsou vhodné pro seniory a osoby se zdravotním postižením. Všechny produkty Selvo jsou ekologické, tiché a spolehlivé. Oázasport - Cyklosport Švec je firma, která vám dodá kola, elektrokola, elektrické vozíky a skútry, koloběžky, odrážedla a další vybavení pro vaše sportovní radosti. Neváhejte a kontaktujte je ještě dnes!


Silniční, trekingová, horská, dětská jízdní kola, elektrokola - eshop, prodej

Silniční, trekingová, horská, dětská jízdní kola, elektrokola - eshop, prodej

Kvalitní jízdní kola a elektrokola známých značek pořídíte aktuálně se slevou v eshopu firmy SENZA Sport. Osobně si můžete kola vyzkoušet a zakoupit na kamenné prodejně ve Starém Městě u Uherského Hradiště. V případě zájmu u nás můžete nechat v komisi starší jízdní kolo či jiné sportovní vybavení. Dodržujeme sezónní prodej. Prodej, eshop: - elektrokola - silniční kola - trekingová a crossová kola - silniční kola - dětská jízdní kola - koloběžky - sportovní vybavení pro raketové sporty, inline, zimní sporty - sportovní oblečení.


Prodej, profesionální servis jízdních kol, elektrokol - příprava na cyklosezónu

Prodej, profesionální servis jízdních kol, elektrokol - příprava na cyklosezónu

Nová cyklo sezóna volá - pokud jste z okolí Uherského Hradiště, své kolo můžete přivézt na servis na provozovnu firmy SENZA Sport, s.r.o. ve Starém městě. Na prodejně máme široký výběr nových jízdních kol i bazarové kusy i elektrokola. Osobně si na prodejně můžete kola vyzkoušet. Vybrané modely můžete nyní pořídit v akci. Až do odvolání probíhá sezónní výprodej jízdních kol, vyberte si kolo podle svého vkusu, se slevou 10-20 %. Prodej: - elektrokola - jízdní kola mnoha značek. Cykloservis: - opravujeme všechna jízdní kola, bez ohledu kde jsou zakoupena.