Poptávám nástřik litinové vany

Poptávám nástřik litinové vany

Poptávám nástřik staré litinové vany.
Poptávka byla vložena dne:
24.05.2018 10:23

Platnost poptávky:
24.06.2018 10:05

Kontaktní osoba:
Pokorný Zdeněk

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-Východ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Fosfátování - fosfátovací linka s možností pokovení

Fosfátování - fosfátovací linka s možností pokovení

Fosfátování - povrchová úprava, kdy se na povrch povlakovaného kovu vylučují nerozpustné fosforečnany - povlak vzniká reakcí iontů z pracovní lázně s ionty rozpuštěnými z povrchu povlakovaného kovu. Manganatý fosfát - mangano fosfátové povlaky jsou schopny omezit riziko zadření točivých soukolí a automobilový průmysl jej užívá při úpravě jednotlivých ozubených kol ve složitých převodových systémech - mají vysokou tepelnou odolnost a jsou vhodné i pro součástky zatížené třením. Zinečnatý fosfát - povlak vhodný zejména jako povrch před následným lakováním, nebo bývá využíván jako elektrická izolace. Pracovní prostor: šířka – 500 mm výška – 800 mm délka – 1300 mm. Lázně nové generace jsou mimořádně šetrné k životnímu prostředí a vytvářejí vysoce kvalitní povrchy.


Tryskání oceli pomocí jemného abraziva – povrchová úprava oceli

Tryskání oceli pomocí jemného abraziva – povrchová úprava oceli

Potřebujete zbavit ocelové díly zbytečných nečistot, jako je rez či okuje? Prášková lakovna PLADO s.r.o., která sídlí v Ivančicích, provádí kromě práškové lakování i předúpravu povrchu ocelových dílů – tryskání oceli. K tryskání oceli používáme jemné částice, tedy abrazivum. Pomocí technologického postupu tryskání je povrch tvrdých ocelových dílců dokonale očištěn a ocelové dílce jsou připraveny k dalšímu kroku, jako je například povrchová úprava, tedy lakování. Tryskání ocelových dílců provádíme pro celý Jihomoravský kraj. pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Na zakázku vyrábíme zápustkové výkovky, zápustková kovárna

Na zakázku vyrábíme zápustkové výkovky, zápustková kovárna

Zápustková kovárna STAKO Červený Kostelec s.r.o. je významný zpracovatel výkovků z různých tříd oceli a to včetně nerezů. Zaměřujeme se především na zakázkovou výrobu zápustkových výkovků. Zajišťujeme kompletní třískové i beztřískové obrábění, chemicko-tepelné zpracování, povrchové úpravy (galvanické, žárové zinkování, pocínování, pokovení, lakování aj.), Dále provádíme nedestruktivní zkoušky s možností vystavení chemických a mechanických analýz. Kovárna. Výroba, prodej: - zápustková kovárna - výkovky, zápustkové výkovky - zápustkové výkovky do 12 kg - výroba a prodej stahováků.


Lakování ocelových konstrukcí pomocí nejmodernějších technologií

Lakování ocelových konstrukcí pomocí nejmodernějších technologií

Potřebujete ochránit ocelové konstrukce před korozí? Hledáte společnost, která pro Vás zajistí lakování ocelových konstrukcí? Obraťte se na PKD s.r.o., která nabízí nejmodernější služby v oblasti technologických postupů výroby a údržby ocelových konstrukcí. Pro lakování ocelových konstrukcí máme vyčleněné dvě speciální kabiny o rozměrech 18,45x3,81 metrů, které se dle potřeby dají uzavřít od zbytku budovy. Lak je nanášen vyškoleným pracovníkem naši firmy, pomocí tlakové stříkací pistole napojené na vysokotlaké stříkací zařízení. Tím je dosaženo rovnoměrného a kvalitního nástřiku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Povrchová úprava kovů, práškové lakování, pískování kovovou drtí, komplexní kovovýroba

Povrchová úprava kovů, práškové lakování, pískování kovovou drtí, komplexní kovovýroba

Profesionální úpravu kovů kvalitními barvami Vám poskytne společnost rodinného typu JOHAN TS s.r.o. z Příboru. Pro naše zákazníky zajišťujeme práškové lakování, jež se v současnosti řadí k nejčastějším povrchovým úpravám kovů. Hravě si poradíme s lakováním výrobků do nejrůznějších velikostí, a to v průběžné i stacionární peci. Poskytujeme komplexní kovovýrobu, pískování pomocí kovové drtě, chemické odlakování či svařování hliníku. Veškeré barvy aplikujeme pomocí elektrostatické a statické metody, čímž zvyšujeme odolnost daného laku. Vybrat si můžete z bohaté palety barev a vzorů pocházejících od významných tuzemských i zahraničních dodavatelů.


Tepelné zpracování kovů, cementování, cementace oceli

Tepelné zpracování kovů, cementování, cementace oceli

Profesionály na cementování oceli? Firma Q.I.P. s.r.o. Brno provádí se cementace ocele na souboru víceúčelových komorových pecí IPSEN s rozměrem vsázky 400 x 600 x 900 mm, s plně programovatelným automatickým režimem činnosti a regulací uhlíkového potenciálu atmosféry pomocí kyslíkové sondy. Vhodné pro náročnou, malosériovou i velkosériovou výrobu. Kalení a zušlechťování s ochlazováním v oleji. Popouštění - nízko a vysokoteplotní. Žíhání - rekrystalizační, na snížení vnitřního pnutí, na měkko, normalizační. Zpracování v řízené ochranné atmosféře v šachtových pecích. Dále cementace: Kalení a zušlechťování s ochlazováním v oleji. Popouštění - nízko a vysokoteplotní. Žíhání - rekrystalizační, na snížení vnitřního pnutí, na měkko, normalizační. Provádí se na souboru šachtových pecí s rozměrem vsázky průměr 700 mm x 2000 mm (max. 900 kg/vs.) s kalení do oleje. Vhodné zvláště pro dlouhé rotační součásti, kusovou i sériovou výrobu.