Poptávám nástřik litinové vany

Poptávám nástřik litinové vany

Poptávám nástřik staré litinové vany.
Poptávka byla vložena dne:
24.05.2018 10:23

Platnost poptávky:
24.06.2018 10:05

Kontaktní osoba:
Pokorný Zdeněk

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-Východ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy a renovace kovů a kovových zařízení – efektivní a ekonomické

Opravy a renovace kovů a kovových zařízení – efektivní a ekonomické

Agresivní prostředí působící na kovové části strojů má často za následek jejich viditelné poškození a nákladnou výměnu. Společnost STROJCONSULT Litvínov s.r.o. však nabízí ekonomickou a efektivní variantu oprava a renovací poškození kovů a kovových zařízení s cílem zachovat i nadále jejich plnou funkčnost. Součástí opravy a renovace kovů je také nanesení ochranné vrstvy plastických kovů a kompozitních materiálů, která zamezí dalšímu poškození, a to i na větší plochy jakými jsou například nádrže nebo zásobníky. Veškeré technické informace vztahující se k nabídce oprav a renovací kovů Vám ochotně sdělí odborníci ze společnosti STROJCONSULT Litvínov s.r.o.


Certifikovaná výroba z nerez oceli, zápustková kovárna

Certifikovaná výroba z nerez oceli, zápustková kovárna

Zápustková kovárna STAKO Červený Kostelec s.r.o. vyrábí na zakázku výkovky do hmotnosti cca 24 kg, do průměru 300mm, nebo do délky 500 mm z různých tříd oceli, včetně nerez oceli. Hravě jich dokážeme zpracovat přes 3 000 tun ročně. Další služby zápustkové kovárny Stako: Povrchové úpravy (galvanické, žárové zinkování, pocínování, pokovení, lakování). K výrobkům můžeme doložit výsledky nedestruktivních zkoušek, chemických a mechanických analýz, dle požadavku zákazníka. Firma Stako je certifikována dle ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004


Galvanické zinkování a dekorování kovů na zakázku - ochrana kovů s profesionálním přístupem

Galvanické zinkování a dekorování kovů na zakázku - ochrana kovů s profesionálním přístupem

Galvanické zinkování, které slouží především k ochraně kovů si můžete nechat udělat u Olomoucké firmy FIESTA SERVIS s.r.o., která sídlí v Olomouci a o její kvalitě a preciznosti práce svědčí dodávky do mnoha tuzemských zemí. Galvanické zinkování ochrání kov před vnějšími vlivy jako je rez, je otěruvzdorné, zaručí tvrdost a elektrickou vodivost povrchu a v neposlední řadě i dekorativního vzhledu výrobku. Díky galvanickému zinkování se tak zvyšuje užitkovost výrobku a jeho uplatnění na trhu. Zinkování je prováděno za pomocí automatických linek, které jsou řízeny počítačem. Základní tloušťkou povlaku je pak 8-12 mikrometrů a pro maximální odolnost lze povrch ještě lakovat. Galvanické zinkování je vhodné například pro malé díly, spojovací materiál, litinové díly a v provedení tenkovrstvém barvy modré a silnovrstvém barvy stříbrné. Ochraňte kovové výrobky galvanickým zinkováním, které Vám udělá Olomoucká firma FESTA SERVIS s.r.o., která je odborníkem na ochranu kovů.


Dekorativní plastické malby, reklamní malby a nápisy na fasády, domy

Dekorativní plastické malby, reklamní malby a nápisy na fasády, domy

Malířství a natěračství LUTONSKÝ - VIZOVICE s.r.o. nabízí v regionu Zlína malířské práce. Máme zkušenosti i s nanášením dekorativní plastické malby a reklamní malby a nápisů na fasády, domy. Plastická malba je vždy originální, imitujeme vzhled mramoru, kamene, cihel, betonu apod. Pro reklamní nápisy, malované reklamy na fasádu vždy využíváme kvalitní fasádní barvy s dlouhou životností. Výškové práce provádíme za použití horolezecké techniky. Výmalba: -byty, administrativní i výrobní prostory. Služby: -malování -lazurování -reklamní malby a nápisy -vícebarevné nástřiky - VARIOPAINT. Výběr barevných odstínů dle vzorníku RAL. Míchání počítačovou technikou dle výběru.


Tepelné zpracování kovů, cementování, cementace oceli

Tepelné zpracování kovů, cementování, cementace oceli

Profesionály na cementování oceli? Firma Q.I.P. s.r.o. Brno provádí se cementace ocele na souboru víceúčelových komorových pecí IPSEN s rozměrem vsázky 400 x 600 x 900 mm, s plně programovatelným automatickým režimem činnosti a regulací uhlíkového potenciálu atmosféry pomocí kyslíkové sondy. Vhodné pro náročnou, malosériovou i velkosériovou výrobu. Kalení a zušlechťování s ochlazováním v oleji. Popouštění - nízko a vysokoteplotní. Žíhání - rekrystalizační, na snížení vnitřního pnutí, na měkko, normalizační. Zpracování v řízené ochranné atmosféře v šachtových pecích. Dále cementace: Kalení a zušlechťování s ochlazováním v oleji. Popouštění - nízko a vysokoteplotní. Žíhání - rekrystalizační, na snížení vnitřního pnutí, na měkko, normalizační. Provádí se na souboru šachtových pecí s rozměrem vsázky průměr 700 mm x 2000 mm (max. 900 kg/vs.) s kalení do oleje. Vhodné zvláště pro dlouhé rotační součásti, kusovou i sériovou výrobu.


Elektrochemické leštění kovů - kompletní povrchová úprava nerezových výrobků

Elektrochemické leštění kovů - kompletní povrchová úprava nerezových výrobků

Společnost ELLIT PLUS v Litovli nedaleko Olomouce zajistí svým klientům elektrochemické leštění kovů a kompletní povrchové úpravy nerezových výrobků, pomocí kterých dosahuje optimálních vlastností výrobků z nerezivějících ocelí různých tvarů i rozměrů. Společnost ELLIT PLUS provádí: - elektrochemické leštění nerezových výrobků - moření nerezu - pasivace nerezových výrobků - elektroleštění Elektrochemické leštění kovů je vysoce výkonný proces při němž dochází k účinnému vyčištění, vyleštění a sjednocení povrchu výrobku v krátkém čase a s minimálním rizikem vzniku jakýchkoli vad. Povrch výrobků je kovově čistý a podle intenzity leštění matový, matně lesklý nebo vysoce lesklý.