Poptávám nástřik litinové vany

Poptávám nástřik litinové vany

Poptávám nástřik staré litinové vany.
Poptávka byla vložena dne:
24.05.2018 10:23

Platnost poptávky:
24.06.2018 10:05

Kontaktní osoba:
Pokorný Zdeněk

Kontaktní email:

Telefon:
+420 724 272 363

Okres:
Praha-Východ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tepelné a chemicko tepelné zpracování kovů

Tepelné a chemicko tepelné zpracování kovů

Tepelné a chemicko tepelné zpracování kovů zajišťuje firma Q.I.P. s.r.o. zakázkové kalení z Brna. Procesy tepelného zpracování - žíhání, kalení, popouštění, cementace, nitrocementace, nitridace a povrchové kalení. Dle požadavku zákazníka jsme schopni realizovat také speciální technologické postupy tepelného zpracování kalení, boridování atd. Tvářených, litých, konstrukčních a nástrojových ocelí, litiny i barevných kovů v širokém rozsahu technologických postupů. Výrobu zajišťujeme na provozovně Brno-Horní Heršpice, ve tří-směnném a čtyř-směnném nepřetržitém provozu. Obraťte se na nás.


Povrchová úprava kovů Kolín - Kovoobrábění kovů a povrchové úpravy Kolín, Kutná Hora, Poděbrady

Povrchová úprava kovů Kolín - Kovoobrábění kovů a povrchové úpravy Kolín, Kutná Hora, Poděbrady

Na povrchové úpravy kovů používáme kvalitní materiály, které zaručují dlohou životnost a maximální odolnost proti oděru. Nabízíme kompletní povrchářské práce, které si mohou objednat velké i malé firmy z nejrůznějších strojírenských oborů. S povrchovými úpravami kovů máme dlouholeté zkušenosti a tomu odpovídá i výsledná kvalita. Na základě přání zákazníka se nezaměřujeme jen na kovoobrábění, ale i na povrchovou úpravu kovů: galvanické pokovování - Zn, Ni, Cr, eloxování, lakování, leštění kovů, kalení kovů a na vakuové kalení kovů. Kovoobrábění kovů a povrchové úpravy Kolín, Kutná Hora, Poděbrady


Povrchové úpravy kovů, žárové nástřiky pro antikorozní ochranu kovů

Povrchové úpravy kovů, žárové nástřiky pro antikorozní ochranu kovů

Pracujete s kovy jako kovář či zámečník a chcete své produkty povrchově upravit? Potřebujete, aby Vaše ocelové konstrukce měly delší životnost a byly odolnější? S tím Vám pomůže naše společnost ALONISSO s.r.o., která sídlí v Brně na ulici Trnitá. Zákazníkům nabízíme různé povrchové úpravy kovů a kovových výrobků. Realizujeme nátěry, nástřiky, broušení kovů, metalizaci, žárové nástřiky s antikorozní ochranu kovů, tryskání. Všechny typy úprav chrání povrch před poškozením, korozí, rezivění a okolními vlivy, zvyšují kvalitu a trvanlivost. Neváhejte a kontaktujte naši společnost, která Vám zajistí nejvhodnější povrchovou úpravu kovových produktů dle typu využití.


Moření a pasivace nerezových výrobků různých tvarů a rozměrů

Moření a pasivace nerezových výrobků různých tvarů a rozměrů

Pasivace a moření výrobků z nerezivějící oceli: - rozměry výrobků mohou být malé v centimetrech až po maximální rozměr 1500x1000x6000 mm, s maximální leštěnou plochou až 320 dm2, různých tvarů. Při moření, pasivaci a elektrochemickém leštění je pro nás důležitá především jakost, proto si pomocí vlastní laboratoře a externích specialistů sami zajišťujeme kvalitu výrobků, vstupních surovin i celého procesu. Svou práci konzultujeme se zákazníky a snažíme se vyhovět všem požadavkům. Realizaci zajistíme co nejkvalitněji, nejefektivněji a v co nejkratším čase podle přání zákazníka i do 24 hodin.


Žárové nástřiky, metalizace Jičín - kvalitní antikorozivní nástřiky na ocel

Žárové nástřiky, metalizace Jičín - kvalitní antikorozivní nástřiky na ocel

Pavel Kordík - Metax Jičín Provádíme žárové nástřiky ze speciální pistole na předem otryskaný povrch. Naše firma Metax Jičín používá Zinakor 850 pro antikorozivní nástřiky na ocel. Při metalizaci nanášíme běžný kovový povlak, ale dokážeme i nástřiky dekorativní. Dle požadavků zákazníka jsou to například barevné kovy/bronz,měď,mosaz apod. Použití : všechny typy ocelových konstrukcí,dopravní lodní a železniční průmysl,zámečnické a kovářské výrobky.


Potipožární a ochranné nátěry ocelových, dřevěných konstrukcí

Potipožární a ochranné nátěry ocelových, dřevěných konstrukcí

Společnost Lutonský Vizovice se specializuje na protipožární nátěry s atestem, nátěry ocelových, dřevěných konstrukcí a provádí také běžné malířské a natěračské práce. Mezi nátěry ocelových konstrukcí spadají nátěry těžkých, středních, lehkých, velmi lehkých, plnostěnných a železničních mostů. Při natírání se používají různé typy barev: - olejové, syntetické, chlorkaučukové, polystyrenové, polymerátové, epoxidové, epoxidehtové, polyuretanové a disperzní. Nátěry kovových stavebních doplňkových konstrukcí se rozumí provedení nátěru zámečnických výrobků barvami: - olejovými, syntetickými, vinilovými . Provádíme také nátěry dřevěných konstrukcí a staveb. Ochrana dřeva proti povětrnostním vlivům je primární funkcí ochranných nátěrů dřevěných konstrukcí. Dnes však již nestačí natřít dřevěnou konstrukci jakoukoliv barvou...nechte si poradit od odborníků. Protipožární nátěry s atestem: - nátěry a nástřiky ve vysoké kvalitě s dlouhou životností - protipožární nátěry na kov a dřevo - zmírňují následky škod způsobené ohněm.