Servis vozidel

Servis vozidel

Předmětem veřejné zakázky je komplexní zajištění a zabezpečení pozáručního servisu, tj. opravy a údržby vozidel zadavatele blíže specifikovaných v návrzích smluv, které tvoří přílohu č. 2 - 4 zadávacích podmínek. Všechny náhradní díly včetně cen pneumatik budou za ceny v místě a čase obvyklé, nikoli však vyšší, než jsou doporučené prodejní ceny stanovené aktuálním ceníkem výrobce vozidla.
Veřejná zakázka je dělena na 3 části dle § 35 zákona a účastník tedy může podat nabídku na jednotlivé části (jednu, dvě nebo více částí) a každá část bude posuzována a hodnocena samostatně:
část 1 veřejné zakázky – servis nákladních vozidel nad 3, 5 t, užitkových vozidel a strojů
část 2 veřejné zakázky – servis osobních vozidel
část 3 veřejné zakázky – servis sanitních vozidel
Veřejná zakázka vložena:
21.05.2018 07:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
21.06.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Zadavatel IČ:
00064165

Zadavatel ulice:
U nemocnice 499/2, Praha 2

Zadavatel PSČ:
128 08

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50112000-3
Opravy a údržba automobilů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dekarbonizace motoru - ochrana proti zadření motoru

Dekarbonizace motoru - ochrana proti zadření motoru

Dekarbonizace motoru může zamezit nenávratným škodám způsobeným zanesením motoru nečistotami. - dekarbonizace slouží k vyčištění motoru - tím dekarbonizace zvyšuje výkon - dekarbonizace snižuje také spotřebu pohonných hmot Dopřejte svému vozu pravidelnou kontrolu, která odhalí, zda je pro vás dekarbonizace motoru potřeba! Může vám ušetřit spoustu nervů a samozřejmě peněz za nový motor.


Modernizovaná, nová Škoda FABIA FL již na prodej - možnost zkušební jízdy

Modernizovaná, nová Škoda FABIA FL již na prodej - možnost zkušební jízdy

Pokud jste si mezi vozy oblíbili malé hatchbacky, nová Škoda Fabia Vás zaujme na první pohled, má propracovanou příď a LED světlomety. Překvapí Vás široká nabídka barevných kombinací i různý výběr designů kol. Nová Fabia nabízí pouze benzínové motory, které mají nízké hodnoty spotřeby i emisí. Domluvte si zkušební jízdu u autorizovaného dealera Škoda, firmy DOBE - CAR s.r.o. Holešov. Přednosti vozu New Fabia: - široký výběr barevných kombinací i designu kol - dostatek prostoru pro cestující i zavazadla - ve verzi Combi objem zavazadlového prostoru 1395 litrů, chytrá řešení pro převoz nákladu - vzdálený přístup k vozu Škoda CONNECT - asistenční služby i aktuální zprávy - asistent hlídání mrtvého úhlu - hlídá prostor po stranách vozu i za vozem - Bi-LED hlavní světlomety, funkce přisvěcování při odbočování. Ať už se rozhodnete pro nákup v hotovosti nebo na úvěr, získáte řadu Benefitů: Pořízení vozu v hotovosti: - záruka na 5 let/100.000 najetých km - výkupní bonus - 25.000,- Kč za váš ojetý vůz - předplacený servis na 5let/100.000 km u hotovostní platby Nákup vozu na úvěr s úrokem 2,99%: - záruka na 5 let/100.000 najetých km - výkupní bonus - 25.000,- Kč za váš ojetý vůz - povinné ručení v hodnotě 1.000,- Kč/rok - zimní kola.


Autopůjčovna, půjčovna aut - dlouhodobý pronájem auta Škoda Rapid

Autopůjčovna, půjčovna aut - dlouhodobý pronájem auta Škoda Rapid

Potřebovali byste auto a nechce se Vám kupovat? Můžete využít služeb autopůjčovny Auto Kozelský, kde Vám umožníme si dlouhodobě pronajmout vůz Škoda Rapid. Náš dlouhodobý pronájem je lepší než operativní leasing, proto neváhejte a obraťte se na nás. Vůz je vybaven dálkovým ovládáním centrálního zamykání, elektrickým ovládáním oken, manuální klimatizací, palubním počítačem, elektronickým stabilizačním systémem ESP, elektronicky ovladatelnými a vyhřívanými zpětnými zrcátky a další výbavou od výrobce navíc. Ceník: - dlouhodobý pronájem (2 roky a více)- 6.799,- Kč bez DPH za měsíc - krátkodobý pronájem (od 3 měsíců do 2 let)- 7.499,- Kč bez DPH za měsíc. Kauce 5.000,- Kč. Povolený kilometrový nájezd 2.500km za měsíc, ale dle individuální domluvy lze navýšit. Jedná se o spolehlivý český vůz, který je v naší půjčovně velmi oblíbený a máme ho v několika barevných variantách. Přijďte si půjčit auto dle Vašich představ!


Jezděte bezpečně během noci s asistentem nočního vidění Night Vision

Jezděte bezpečně během noci s asistentem nočního vidění Night Vision

Klidnou a bezpečnou jízdu během nočních hodin si můžete užívat díky novému inovativnímu systému nočního vidění Night Vision. Nový VW Tourag je prvním modelem značky VW, který je možné vybavit tímto bezpečnostním asistečním systémem. Termovizní kamera, která vidí za tmy do dálky až 130m, zaznamenává infračervené záření vydávané živými bytostmi, a asistent následně upozorní řidiče, že se na vozovce nachází člověk nebo zvěř. V tom samém okamžiku se brzdová soustava uvádí do pohotovosti, aby mohla poskytnou co nejvyšší brzdný výkon. Chcete-li si užít klidnou a bezpečnou jízdu i v noci, neváhejte a navštivte autorizované prodejce vozů VW na Znojemsku – společnost Intermobil s.r.o. se sídlem ve Znojmě.


Komponenty pro hydraulické sklápění koreb a servis hydrauliky u sklápěcích aut

Komponenty pro hydraulické sklápění koreb a servis hydrauliky u sklápěcích aut

Servis hydrauliky, hydraulických zvedáků u všech typů sklápěcích aut zajišťuje v lokalitě Zlínský kraj společnost SLOMAK spol. s r.o. Zlín. Prodáváme komponenty pro hydraulické sklápění koreb u nákladních vozidel. Napište si prostřednictvím formuláře o náhradní díly. Rozvoz zajistíme po celé ČR. Dodáme těsnění, matice, ventily, pánve, otočné spoje, kryty zvedáku, ložiska, rozvaděče, pojistky, majlery a další díly hydrauliky. Také prodáváme náhradní díly na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa výměnným způsobem.


Renovace zažloutlých krytů u světel a světlometů automobilů - ochrana proti UV záření

Renovace zažloutlých krytů u světel a světlometů automobilů - ochrana proti UV záření

Zdá se Vám, že vaše světla a světlomety na autě jsou již zašlé nebo zažloutlé? Přemýšlíte, že si budete muset koupit nové? Ještě než se vypravíte do obchodu, podívejte se na nabídku brněnské firmy Autoskla VACEK s.r.o., která renovuje světla a světlomety. Vlivem UV záření dochází u krytů světel a světlometů k postupnému žloutnutí, které pak následně ovlivňuje i čistotu světla. Pokud si nechcete za nemalé peníze pořizovat nové, pak si je nechte zrenovovat u Autoskla VACEK s.r.o., která světla ošetří speciálním lakem, který v sobě nese několik výhod: - zlepšuje svítivost a optickou kvalitu světel a světlometů - levnější než koupě nových světel - bezproblémové při STK - po lakování a vyleštění navíc ošetření ochranným prostředkem Ceny renovací se pohybují již od 350,- Kč za světlomet a doba opravy je závislá na velikosti světlometu. Neváhejte a ušetřete si i Vy peníze díky praktickému a profesionálnímu ošetření Vašich světel a světlometů na autě od firmy Autoska VACEK s.r.o..