Zpracování projektové dokumentace investiční akce - Snížení energetické náročnosti

Zpracování projektové dokumentace investiční akce - Snížení energetické náročnosti

Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace na investiční akci „Snížení energetické náročnosti sídla Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě“. Záměrem je komplexní výměna všech oken, repase vstupních dveří a v určených místnostech výměna či doplnění zádveří – vnitřních prosklených stěn. Cílem je eliminace havarijního stavu oken, úspora energie na vytápění a důraz na zachování historického vzhledu budovy.
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2018 07:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Liberecký kraj

Originální záznam:

Okres:
Česká Lípa

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
22.06.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
800 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Liberecký kraj

Zadavatel IČ:
70891508

Zadavatel ulice:
U Jezu 642/2a

Zadavatel PSČ:
461 80

Zadavatel obec:
Liberec 2

Kontaktní osoba:
Ing. Libor Vokas

Zadavatel telefon:
+420 485 226 438

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.kraj-lbc.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební projekce, projekty rodinných domů a průmyslových staveb, inženýrských sítí, ČOV

Stavební projekce, projekty rodinných domů a průmyslových staveb, inženýrských sítí, ČOV

Hledáte zkušeného projektanta z okolí Havlíčkova Brodu? Naše společnost UNIVERS Světlá nad Sázavou, s.r.o. provádí kvalitní projekční a dodavatelské práce v nejrůznějších stavebních oblastech. Zajistíme kompletní stavební projekci pro Váš rodinný dům, průmyslovou stavbu či obchodní centrum, a to včetně vytápění a vzduchotechniky. Naši vysoce kvalifikovaní inženýři si hravě poradí s projekty týkající se zdravotnictví a občanské vybavenosti, u kterých navrhnou kompletní inženýrské sítě, jako potřebné rozvody plynu, napojení na vodovod i kanalizaci. Součástí našich služeb je rovněž vyřízení veškeré dokumentace a dalších stavebních povolení.


Statika stavebních konstrukcí – posouzení objektů k rekonstrukci

Statika stavebních konstrukcí – posouzení objektů k rekonstrukci

Autorizovaný inženýr a odborník v oboru statika a dynamika staveb firmy NV Engineering s.r.o. z Prahy Vám poskytne služby posouzení statiky stavebních konstrukcí rekonstruovaných objektů nebo jejich částí. Statiku stavebních konstrukcí posoudíme a základě dosažených výsledků stavebně-technického průzkumu a navrhneme nápravné kroky, jakými jsou zesílení nebo podchycení nevyhovujících konstrukčních prvků. Chystáte-li rekonstrukci a máte-li zájem o služby v oblasti posouzení statiky stavebních konstrukcí, neváhejte se obrátit na firmu NV Engineering s.r.o.


Dokumentace pro zahájení stavby, projektování, projekční práce

Dokumentace pro zahájení stavby, projektování, projekční práce

Ing. Jaromír Ferdian provádí projekční práce. Nabízí kompletní projekční servis. Pokud se chystáte stavět dům, zpracuje pro vás dokumentaci potřebnou pro zahájení stavby. Od návrhu, zpracování dokumentace pro územní řízení, stavební povolení až po realizační dokumentaci. Nabízí: - dokumentace pro územní řízení - projektová dokumentace pro stavební povolení - výpočty stavebních konstrukcí - statické posudky - návrh statického zajištění staveb - realizační projektové dokumentace staveb - projektování - projekční práce - stavební dozor, autorský dozor Pokud hledáte zkušeného odborníka, obraťte se na firmu Ing. Jaromíra Ferdiana a nechte si poradit od odborníků.


Řešení statických poruch zdiva, podlah a stropů, odborné vypracování statického posudku

Řešení statických poruch zdiva, podlah a stropů, odborné vypracování statického posudku

Nevíte si rady s trhlinami ve zdivu? Máte obavy o statiku dané budovy? STATICS plus s.r.o. je energická společnost z Havířova, která pro své zákazníky zajišťuje kompletní práce v oblasti statiky a dynamiky staveb. Vypracujeme kompletní statické posudky a pomůžeme Vám vyřešit problém týkající se poruchy zdiva z cihelné, kamenné, smíšené či betonové konstrukce. Navrhneme ideální řešení na opravu a poruchu podlah a stropů, které vyztužíme ocelovou konstrukcí tak, aby se netvořily další trhliny. Veškeré práce provádíme u průmyslových i sportovních hal, betonových cest a ploch. Součástí našich služeb je rovněž zesilování základů a stabilizace podloží pomocí podchycení a doplnění základů či zesílení sloupků u nejrůznějších konstrukcí pod úrovní terénu.


Profesionální projektová dokumentace staveb - rychlé zpracování

Profesionální projektová dokumentace staveb - rychlé zpracování

Potřebujete zpracovat projektovou dokumentaci k vaší stavbě a nevíte na koho se můžete obrátit? Už si nemusíte lámat hlavu, jsme zde pro vás a rádi vám s touto dokumentací pomůžeme! V rámci našich projekčních služeb vám zpracujeme: - studie, - investiční záměry, - dokumentaci pro územní rozhodnutí a stavební povolení, - zadávací dokumentace pro veřejné zakázky, - dokumentaci realizační i skutečného provedení díla. Přestaňte si lámat hlavu se zpracováním projektové dokumentace, obraťte se na nás a staňte se našim dalším spokojeným klientem!


Inženýrská činnost - komplexní služby od územního plánu po kolaudaci

Inženýrská činnost - komplexní služby od územního plánu po kolaudaci

Jsme společnost GEMO z Olomouce a zajišťujeme pro Váš profesionální služby v oblasti stavebnictví a developmentu. Poskytujeme komplexní služby v oblasti inženýrské činnosti, která u nás pokrývá všechny oblasti výstavby od - vystavení územního plánu - předprojektovou přípravu - projektovou přípavá až po samotnou realizaci stavby a její kolaudaci. Postaráme se o všechny potřebné dokumenty u příslušných orgánů a správců inženýrských sítí. Nechte starosti s inženýrskou činnosti na nás. Náš dlouhodobé zkušenosti v oboru už zajistili plno úspěšně zrealizovaných projektů a spokojených zákazníků. Pro více informací nás kontaktujte. Rádi Vám poradíme a zodpovíme Vaše případné dotazy.