Zvýšení kvality návazné péče - Domažlická nemocnice - intenzivní péče

Zvýšení kvality návazné péče - Domažlická nemocnice - intenzivní péče

Předmětem veřejné zakázky, rozdělené na 5 částí, je dodávka přístrojů pro intenzivní péči, a to defibrilátorů, monitorů a ventilátorů, pro Domažlickou nemocnici, a.s. ve stanoveném rozsahu v souladu se ZD a jejími přílohami.
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2018 07:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Domažlická nemocnice, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Domažlice

Hlavní místo plnění:
Plzeňský kraj

Platnost veřejné zakázky:
20.06.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
941 520 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Domažlická nemocnice, a.s.

Zadavatel IČ:
26361078

Zadavatel ulice:
Kozinova 292, 344 22 Domažlice

Zadavatel PSČ:
344 22

Zadavatel obec:
Domažlice

Kontaktní osoba:
Mgr. Richard Volín

Zadavatel telefon:
+420 777 357 966

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.donem.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33182100-0
Defibrilátor

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Produkty pro gastroenterologii Praha - speciální přístroje a spotřební materiál

Produkty pro gastroenterologii Praha - speciální přístroje a spotřební materiál

Zásobování ordinací, ambulancí a gastroenterologických pracovišť potřebnými speciálními produkty a spotřebním materiálem zajistí společnost ADVAMED s.r.o. se sídlem v Praze. Kvalitní produkty od dodavatelů z tuzemska i ciziny pro gastoenteroloii zastupují speciální přístroje určené pro měření HR manometrie jícnu, pH metrie a pH-impedance a dále nabídku doplňuje spotřební materiál pro pH metrii nebo impedanci. Více informací o jednotlivých přístrojích a produktech tohoto speciálního oboru Vám rádi poskytnou ve společnosti ADVAMED s.r.o.


Nástroje a implantáty pro kostní chirurgii, výroba vysoce kvalitních kloubních náhrad

Nástroje a implantáty pro kostní chirurgii, výroba vysoce kvalitních kloubních náhrad

Hledáte spolehlivého dodavatele kvalitních kloubních, kyčelních či kolenních náhrad? Beznoska s.r.o. je léty prověřená rodinná firma z Kladna, která se zabývá výrobou nástrojů a implantátů pro kostní chirurgii, tedy potřeby ortopedie a traumatologie. Máme bohaté znalosti a zkušenosti technického i medicínského charakteru, přičemž spolupracujeme s předními lékaři a odborníky, díky kterým jsme schopni naše produkty neustále inovovat a nadále zdokonalovat. Naše výrobky dodáváme nejen v rámci České republiky, ale také do zahraničí, především na Slovensko, do Ruska, Ukrajiny, Belgie a dalších zemí. Za dobu své existence už jsme udělali šťastnými na tisíce pacientů, kteří s naší kloubní náhradou mohou žít opět plnohodnotný život.


Diagnostické soupravy pro zdravotnictví, indikátory sterilizace

Diagnostické soupravy pro zdravotnictví, indikátory sterilizace

Pracujete ve zdravotnictví? Zajisté ke své pracovní činnosti potřebujete mít naprosto čisté a sterilní nástroje. Na to je zapotřebí mít sterilizátory a k nim potřebné indikátory sterilizace. Tyto diagnostické soustavy Vám dodá naše společnost BAG Health Care GmbH - organizační složka, sídlící v Praze 8. Pro své zákazníky zajišťujeme systémy kontroly parní sterilizace, a to chemické indikátory i biologické testy. Nabízíme jednorázové testovací balíčky, soupravy k opakovanému použití, testy pro kontrolu mytí a čištění, sterilizační kontejnery, štítky, obaly či kartáčky na mytí nástrojů. Neváhejte a kontaktujte kvalitního dodavatele, který Vám poradí a pomůže s výběrem materiálu.


Špičkové lékařské přístroje pro chirurgii, plastiku, ARO, JIP

Špičkové lékařské přístroje pro chirurgii, plastiku, ARO, JIP

Pracujete ve zdravotnictví? Zajisté ke své činnosti potřebujete nejrůznější vybavení. To Vám dodá naše společnost ALMEDA - Ing. Aleš Závorka, která sídlí v Praze 5. Specializujeme se na prodej vysoce kvalitních a unikátních lékařských přístrojů pro chirurgická, plastická, ARO, JIP oddělení jako například monitory hemodynamiky, ohřívače krve a pacientů, ultrazvuky, skalpely či dekompresní systém. Dále pak zajišťujeme silikonové prsní implantáty a spotřební materiál termodiluční katetry, samopřilnavé chirurgické krytí. Široké spektrum špičkového zdravotnického materiálu dodáváme po celé ČR. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat s jakýmkoliv dotazem, Vám rádi poradíme.


Půjčování polohovacích zdravotnických lůžek pro domácí péči – pro dlouhodobě nemocné i po operacích

Půjčování polohovacích zdravotnických lůžek pro domácí péči – pro dlouhodobě nemocné i po operacích

Polohovací zdravotnická lůžka jsou velmi užitečnými pomocníky pro rekonvalescence po operacích, pro péči o Vaše blízké a pro dlouhodobě nemocné osoby. Využití najdou nejen v nemocnicích, domovech pro seniory, ale také domácnostech s pacienty s omezenou pohyblivostí. Firma CMT CZ s.r.o. z Klobouk u Brna se specializuje na výrobu motorických polohovacích roštů a zdravotnických postelí. Také našim nemocným klientům poskytujeme pronájem a to jak krátkodobý tak i dlouhodobý. Pronájem, půjčování polohovacích zdravotnických lůžek, postelí: - pro organizace - domovy pro seniory, nemocnice - pro domácí péči do domácností pro dlouhodobě nemocné i pro rekonvalescenci po operacích - krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení - motorické polohovací lůžko včetně roštu - prodej na splátky bez navýšení - lůžko je výškově nastavitelné, s motorickým roštem - součástí lůžka jsou kolečka s brzdou a hrazdička + matrace - lze zapůjčit i motorický polohovací rošt samostatně a vložit ho do stávajícího lůžka Montáž a instalace na místo určení zdarma!


Nabídka analyzátorů kompozice těla od firmy JAWON - měření tuku, svalové hmoty

Nabídka analyzátorů kompozice těla od firmy JAWON - měření tuku, svalové hmoty

Hledáte kvalitní profesionální analyzátor kompozice těla? Pak se neváhejte obrátit na nás! Máme pro Vás řadu profesionálních analyzátorů pro kompozici těla, které určují díky bioelektrické impedanční metodě hodnoty hmotnosti těla, které jsou rozdělené na: - svalová hmotu - tělní tuk - minerály - vodu Dále se provádí analýzu: - poměru pasu k bokům - útrobního tuku - bazální metabolismus a další důležité hodnoty pro určení správného cvičebního a stravního programu. Spolupracujeme se specialisty v oboru nutričního poradenství, aby naše analyzátory byly na profesionální úrovni. Více informací naleznete na našich webových stránkách!