Vany rehabilitační vč. příslušenství

Vany rehabilitační vč. příslušenství

Předmětem této zakázky je dodávka nových přístrojů - 3ks rehabilitačních van vč. příslušenství do Oblastní nemocnice Jičín a.s..
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2018 07:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Oblastní nemocnice Jičín a.s.

Originální záznam:

Okres:
Jičín

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
27.06.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
840 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Oblastní nemocnice Jičín a.s.

Zadavatel IČ:
26001551

Zadavatel ulice:
Bolzanova 512

Zadavatel PSČ:
500 03

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Včeliš, Centrum evropského projektování a. s.

Zadavatel telefon:
+420 499 420 405

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.nemjc.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Germicidní lampy – zdravotnická technika pro zajištění sterilního prostředí

Germicidní lampy – zdravotnická technika pro zajištění sterilního prostředí

V nemocnicích či v jiných zdravotnických zařízení je potřeba velice sterilního prostředí. Díky germicidní lampě, což je zařízení pro dezinfekci vzduchu, dokážete zajistit čistotu povrchů i ovzduší dle vysokých potřeb ve zdravotnictví. Germicidní lampy se používá pro sterilizaci vzduchu, kapalin a povrchu předmětů tam, kde je sterilní prostředí na prvním místě.. Germicidní lampy se používají na dezinfekci povrchů, nebo vzduchu pomocí krátkovlnného ultrafialového záření UVC vlnové délky 253,7nm. Toto záření působí na mikroorganismy, a díky narušení buněčných struktur tyto mikroorganismy rychle hynou a nastává dezinfekce. Germicidní lampy se používá všude tam, kde není možné nebo je obtížné zajistit čistotu povrchů, či ovzduší. 5 jednoznačných důvodů proč jsou germicidní lampy výhodou: -vysoce účinná dezinfekce -možnost bezobslužného ovládání -bez hluku a bez zplodin -nevytváří ozón -splňuje hygienická kritéria


Rentgen servis Jindřichův Hradec

Rentgen servis Jindřichův Hradec

Firma Rentgen - servis Karel Zeman z Jindřichova Hradce nabízí své služby servis a zkoušky rentgenových zařízení pro celou ČR. Rentgen servis jak záruční tak pozáruční provádíme u rentgenových přístrojů včetně vypracování dokumentace povolení RTG pro Státní úřad pro jadernou bezpečnost a týká se intraorálních zubních RTG zařízení, panoramatických zubních RTG zařízení, skiagrafických a skiaskopických RTG zařízení, digitální subtrakční angiografie, počítačová tomografie a veškerých veterinární RTG zařízení. Pro více informací kontaktujte firmu Rentgen - servis Karel Zeman.


Mobilní WC k pronájmu Brno - Slatina včetně hygienického servisu firmy TOI TOI

Mobilní WC k pronájmu Brno - Slatina včetně hygienického servisu firmy TOI TOI

Mobilní toalety jsou vhodné na stavby, na krátkodobé a dlouhodobé akce různého charakteru. Toalety dodáváme v různých provedeních a velikostech. V naší nabídce najdete i mobilní toalety pro tělesně postižené. Přehled - mobilní toalety: - TOI TOI FRESH - TOI TOI FRESH s mytím rukou - TOI TOI KLASIC, TOI TOI MINI - TOI TOI BOX - POLYJOHN III - TOI TOI FLUSH Toaleta pro handicapované TOI TOI CAP Toaleta s přebalovacím pultem TOI TOI BABY Mobilní pisoár KROS, POLYCAN Mobilní toaleta na kolečkách POLYLIFT WC karavan VISION a Luxusní WC karavan V.I.P. Ke každému pronájmu zajistíme pravidelný a kvalitní servis. Firma TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001. Služby v naléhavých případech v pracovních dnech - od 15*30 - do 20*00 - volejte 734 646 667. Ve dnech pracovního klidu od 7*00 - do 20*00 - volejte 734 646 667.


Mobilní WC k pronájmu Hradec Králové  -  vhodné pro stavby, sportovní a společenské akce

Mobilní WC k pronájmu Hradec Králové - vhodné pro stavby, sportovní a společenské akce

Mobilní toalety jsou vhodné na stavby, na krátkodobé a dlouhodobé akce různého charakteru. Toalety dodáváme v různých provedeních a velikostech. V naší nabídce najdete i mobilní toalety pro tělesně postižené. Přehled - mobilní toalety: - TOI TOI FRESH - TOI TOI FRESH s mytím rukou - TOI TOI KLASIC, TOI TOI MINI - TOI TOI BOX - POLYJOHN III - TOI TOI FLUSH Toaleta pro handicapované TOI TOI CAP Toaleta s přebalovacím pultem TOI TOI BABY Mobilní pisoár KROS, POLYCAN Mobilní toaleta na kolečkách POLYLIFT WC karavan VISION a Luxusní WC karavan V.I.P. Ke každému pronájmu zajistíme pravidelný a kvalitní servis. Firma TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001.


Vybavení do koupelen, sanitární zboží a další vodo topo materiál

Vybavení do koupelen, sanitární zboží a další vodo topo materiál

Specializovaná prodejna vodo topo materiálu ve Slušovicích má ucelený sortiment zboží. Nakoupit vybavení do koupelen, sanitární zboží a další zařízení u nás mohou montážní firmy i koncoví zákazníci. Prodáváme maloobchodně i velkoobchodně. Spokojené zákazníky máme především v okolí Zlína, Vsetína. Vybavení do koupelny: – vodovodní baterie, sanitární keramika, sprchové kouty a vany plechové i plastové, umyvadla, WC - ohřívače, bojlery - dřezy - koupelnový nábytek - koupelnové doplňky - obklady, dlažba. Topenářský materiál: - kotle, trubky - odkouření - oběhová čerpadla - pokojové termostaty.


Intervenční kardiologie a radiologie - produkty a přístroje Praha

Intervenční kardiologie a radiologie - produkty a přístroje Praha

Speciální produkty určené pracovištím a klinikám oboru intervenční kardiologie a radiologie nabízí a dodává společnost ADVAMED s.r.o. se sídlem v Praze. Jedná se především o nabídku produktů zahraničních dodavatelů, konktrétně nabízíme speciální, extrakční a podpůrné katetry, speciální materiály a pomůcky, dráty, dilatační balony, aortální hrudní a břišní stentgrafty, balony, stenty pro intervenční radiologii, dilatační balony pro mitrální valvuloplastiku nebo hemostatické ventily. Garantujeme vysokou úroveň spolupráce a plynulost dodávek.