Vany rehabilitační vč. příslušenství

Vany rehabilitační vč. příslušenství

Předmětem této zakázky je dodávka nových přístrojů - 3ks rehabilitačních van vč. příslušenství do Oblastní nemocnice Jičín a.s..
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2018 07:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Oblastní nemocnice Jičín a.s.

Originální záznam:

Okres:
Jičín

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
27.06.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
840 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Oblastní nemocnice Jičín a.s.

Zadavatel IČ:
26001551

Zadavatel ulice:
Bolzanova 512

Zadavatel PSČ:
500 03

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Včeliš, Centrum evropského projektování a. s.

Zadavatel telefon:
+420 499 420 405

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.nemjc.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lékařská vyšetřovací, operační lampa, LED svítidlo pojízdné, nástěnné i stropní

Lékařská vyšetřovací, operační lampa, LED svítidlo pojízdné, nástěnné i stropní

Při lékařském vyšetření a operaci je nasvícení pracovní plochy jedním z nejdůležitějších a proto jsme pro vás připravili nabídku širokého sortimentu LED svítidel, které vám zajistí kvalitní osvětlení po celý zákrok: - stojanové vhodné při potřebě popojíždění, - nástěnné s úchytem horním či dolním, - stropní. Nastavit lze také typ a intenzitu osvětlení i počet jednotlivých hlavic. Pro více informací navštivte naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte a my vám rádi poradíme s výběrem vaší lékařské lampy, tak aby odpovídala přesně vašim požadavkům!


Produkty pro gastroenterologii Praha - speciální přístroje a spotřební materiál

Produkty pro gastroenterologii Praha - speciální přístroje a spotřební materiál

Zásobování ordinací, ambulancí a gastroenterologických pracovišť potřebnými speciálními produkty a spotřebním materiálem zajistí společnost ADVAMED s.r.o. se sídlem v Praze. Kvalitní produkty od dodavatelů z tuzemska i ciziny pro gastoenteroloii zastupují speciální přístroje určené pro měření HR manometrie jícnu, pH metrie a pH-impedance a dále nabídku doplňuje spotřební materiál pro pH metrii nebo impedanci. Více informací o jednotlivých přístrojích a produktech tohoto speciálního oboru Vám rádi poskytnou ve společnosti ADVAMED s.r.o.


Kvalitní sanitární keramika (sanita) do vaší koupelny - umyvadla, bidety i záchodové mísy

Kvalitní sanitární keramika (sanita) do vaší koupelny - umyvadla, bidety i záchodové mísy

Pokud si chcete vybavit svou koupelnu opravdu kvalitní sanitární technikou, pak vám ve firmě Kover rádi pomůžeme a vyberete tu nejvhodnější sanitu, umyvadlo, bidet i záchodové (wc) mísy, tak aby jste byli při jejich využívání co nejvíce spokojeni. Sanitární keramika (sanita) švýcarské značky Geberit je šetrná k životnímu prostředí - vyberete si z těchto výrobků: - wc, záchodové mísy, toalety - bidety, pisoáry - umyvadla - sprchy, vany. Sanitární výrobky značky Geberit vynikají nejen maximální kvalitou, ale také skvělou funkčností a zajímavým vzhledem.


Pronájem a servis mobilních toalet a sanitárních systémů Poděbrady – vše bez starostí

Pronájem a servis mobilních toalet a sanitárních systémů Poděbrady – vše bez starostí

O zajištění hygienických podmínek v místě, kde z nějakého důvodu není napojení na kanalizaci, se postará společnost TOI TOI s pobočkou v Poděbradech, kde nabízí pronájem a servis mobilních toalet a sanitárních systémů. Naše služby využívají především pořadatelé koncertů, kulturních společenských a sportovních akcí, stavební společnosti nebo jednotlivci. Pronajímáme nejen toalety, ale také umyvárny, mycí žlaby, mobilní sprchovací moduly nebo rozprašovače desinfekce. Součástí služeb společnosti TOI TOI je doprava na místo určení a zpět a pravidelný servis.


Špičkové lékařské přístroje pro chirurgii, plastiku, ARO, JIP

Špičkové lékařské přístroje pro chirurgii, plastiku, ARO, JIP

Pracujete ve zdravotnictví? Zajisté ke své činnosti potřebujete nejrůznější vybavení. To Vám dodá naše společnost ALMEDA - Ing. Aleš Závorka, která sídlí v Praze 5. Specializujeme se na prodej vysoce kvalitních a unikátních lékařských přístrojů pro chirurgická, plastická, ARO, JIP oddělení jako například monitory hemodynamiky, ohřívače krve a pacientů, ultrazvuky, skalpely či dekompresní systém. Dále pak zajišťujeme silikonové prsní implantáty a spotřební materiál termodiluční katetry, samopřilnavé chirurgické krytí. Široké spektrum špičkového zdravotnického materiálu dodáváme po celé ČR. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat s jakýmkoliv dotazem, Vám rádi poradíme.


Koupelny na klíč. Nové Koupelnové studio Znojmo, Moravský Krumlov

Koupelny na klíč. Nové Koupelnové studio Znojmo, Moravský Krumlov

Nová koupelna na klíč? Kdo by nechtěl, ale od koho? Stavební firma OSP spol. s r.o. se svojí dlouholetou praxi rozšířila svoje služby a otevřela Koupelnové studio OSP spol. s r.o. v Moravském Krumlově. Zpracujeme celý projekt dle přání zákazníka. Poradíme Vám s celkovým návrhem pomocí vizualizace 3D celé koupelny. Vybereme s Vámi obklady, dlažbu, koupelnovou baterii i další nezbytné věci pro Vaši ideální koupelnu. Zajišťujeme i kompletní realizaci koupelny. Vlastníme moderní a kvalitní techniku. Jsme si vědomi své dobře odvedené práce a poskytujeme 4-letou záruku. Zaručíme dodržení termínů a kvalitní práci. Bližší informace naleznete na webových stránkách.