Výstavba měnírny na konečné MHD Cihelna v Hradci Králové

Výstavba měnírny na konečné MHD Cihelna v Hradci Králové

Předmětem této veřejné zakázky je provedení stavebních prací a poskytnutí souvisejících dodávek a služeb, jejichž hlavním účelem je realizace výstavby měnírny na konečné zastávce MHD Slezské Předměstí – Cihelna v Hradci Králové. Předmět veřejné zakázky je podrobně upraven v čl. III. zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2018 09:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Hradec Králové

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
14.06.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.

Zadavatel IČ:
25267213

Zadavatel ulice:
Pouchovská 153/52

Zadavatel PSČ:
500 03

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Ing. Jan György

Zadavatel telefon:
+420 721 340 905

Fax:
+420 495 544 455

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dpmhk.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Firma EKOČEK s.r.o. sídlící v Jiřicích u Miroslavi provádí různorodé stavební činnosti v celém Jihomoravském kraji. V oblasti nebytové výstavby se pak tato zkušená stavební firma zabývá několika stavebními činnostmi: - úpravami nebytových prostor v administrativních budovách - rekonstrukcí průmyslových hal - výstavbou průmyslových hal - dodávkou administrativních vestavků průmyslových hal Potřebujete-li provést některou z těchto stavebních činností a navíc hledáte zkušenou a spolehlivou stavební firmu, neváhejte a obraťte se na stavební firmu EKOČEk s.r.o.


Odstraňování poruch veřejného a pouličního osvětlení, odstraňování kabelových poruch

Odstraňování poruch veřejného a pouličního osvětlení, odstraňování kabelových poruch

Firma ELEKTROCABLE Liberec, provádí a zajišťuje kompletní servis zahrnující montáže, realizace, projekce, opravy a revize na elektrickém zařízení NN a VN 10, 22, 35 kV. Specializujeme se na elektroinstalační a elektromontážní práce a projektování a realizace veřejného a pouličního osvětlení pro obce, města a průmyslové areály. Další naší speciální službou jsou opravy kabelů vysokého napětí a odstraňování kabelových poruch vysokého i nízkého napětí. Realizujeme také přípojky a přeložky VN a NN. Působíme převážně v Libereckém, Ústeckém, Královehradeckém a Středočeském kraji.


Elektroinstalace, osvětlení průmyslových hal-komplexní řešení, modernizace

Elektroinstalace, osvětlení průmyslových hal-komplexní řešení, modernizace

Elektro divize firmy Chropyňská strojírna, a.s. nabízí komplexní řešení elektroinstalace průmyslových hal. Provádí instalace nového i modernizace stávajícího osvětlení za sporná svítidla pro průmysl. Služby: -průmyslové elektroinstalace -elektromontáže technologických zařízení -instalujeme osvětlení průmyslových a logistických hal -modernizujeme osvětlení stávajících provozů -výroba rozvaděčů -řízení výrobních linek.


Elektro projekce, revize – komplexní údržba elektrických zařízení

Elektro projekce, revize – komplexní údržba elektrických zařízení

Specialisté v oblasti elektrického napětí a elektrických zařízení jsou profesionální pracovníci firmy ReSpol s.r.o. Firma Vám zajistí výrobu, dodávku a montáž elektrických zařízení a montážních technologických celků pro energetiku a zárověň Vám poskytne spolehlivé revizní služby a pravidelnou údržbu. Revize elektrických zařízení: -revize elektrických zařízení do 35 kV -revize hromosvodů -revize ručního nářadí a spotřebičů -revize velkoodběratelských trafostanic a rozvoden, včetně zajištění vzorků oleje a ochranných pomůcek -výroba kompenzačních rozvaděčů a rozvaděčů NN do 2500 A ReSpol s.r.o. je společnost dlouhodobě působící na trhu a spolupracuje například s Armádou České republiky nebo s energetickou společností ČEZ a.s.


Rychlé odstraňování poruch na elektrických zařízeních NN a VN

Rychlé odstraňování poruch na elektrických zařízeních NN a VN

ELEKTROCABLE s.r.o. Liberec se v oboru elekro opravdu vyzná. Více jak 20 let provádíme kompletní servis zahrnující montáže, realizace, projekce, opravy a revize na elektrickém zařízení NN a VN 10, 22, 35 kV. Vlastníme certifikovaný systém řízení jakosti podle normy ČSN EN ISO 9001:2001. Pokud potřebujete rychle a spolehlivě vyřešit jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat. Odstraňování poruch na elektrických zařízeních NN a VN zajišťuje naše pohotovostní poruchová a havarijní služba na tel: 736481838; 736481839. Působíme převážně v Libereckém, Ústeckém, Královéhradeckém a Středočeském kraji.


Silnoproudé, slaboproudé rozvody, instalace - kompletní realizace v oboru silnoproud, slaboproud

Silnoproudé, slaboproudé rozvody, instalace - kompletní realizace v oboru silnoproud, slaboproud

Společnost ELPO systém Zlín-Klečůvka dodá kvalitní návrhy pro silnoproudé i slaboproudé instalace, rozvody. Vhodným řešením můžete uspořit nemalé finanční prostředky. Provádíme kompletní realizace a poskytujeme poradenskou činnost v oboru silnoproud a slaboproud. Instalace a montáž slaboproudých systémů: - zabezpečovací zařízení - EZS, EPS - kamerové systémy CCTV - telefonní ústředny, domácí telefony - datové rozvody - identifikační vstupní systémy - společné televizní antény - vnitřní rozhlas. Elektromontáže silnoproudých rozvodů NN, VN: - instalace v bytové výstavbě i průmyslových objektech - silnoproudé rozvody v novostavbách - rekonstrukce rozvodů ve starších objektech - elektrické sítě a osvětlení - údržba, opravy elektrických zařízení.